Drużyny, Kosma Zatorski , 2011-04-25 16:32

Zastal po sezonie: Od euforii po niedosyt

Zastal Zielona Góra zakończył sezon na 9. miejscu Tauron Basket Ligi. Osiem miesięcy gry w koszykarskiej ekstraklasie, były dla zielonogórskiego klubu było okresem wzlotów i upadków.

Mecz - relacja, Bartosz Szczechowski , 2011-04-09 22:29

Kotwica – Zastal: Niewykorzystane sytuacje

Koszykarze Kotwicy Kołobrzeg przegrali po dogrywce z Zastalem Zielona Góra 90:97. Mecz mógł się skończyć już przy stanie 86:86, kiedy Jakub Dłoniak miał 2 rzuty wolne, ale zawodnik gości nie poradził sobie z presją, co doprowadziło do dogrywki.

Zawodnicy, Kosma Zatorski , 2011-04-08 21:57

Maye kierował pod wpływem

Skrzydłowy Zastalu James Maye został zatrzymany w nocy ze środy na czwartek do rutynowej policyjnej kontroli. Badanie alkoholu w jego krwi wykazało 0,52 promila alkoholu. Koszykarza czeka rozprawa sądowa, natomiast klub ukarze go finansowo.

Mecz - relacja, Kosma Zatorski , 2011-04-02 22:34

Zastal - Siarka: Wygrana nie cieszy?

Zastal Zielona Góra pokonał Siarkę Tarnobrzeg 89:87. O zwycięstwie zadecydowały dopiero ostatnie minuty czwartej kwarty. Świetny mecz rozegrał Rafał Rajewicz, który zdobył aż 18 punktów i osiem zbiórek. Wśród gospodarzy najskuteczniejszy był James Maye, autor 22 punktów.

Mecz - relacja, Bartosz Szczechowski , 2011-03-19 22:16

Kotwica – Zastal: Zamiana ról

Koszykarze Kotwicy Kołobrzeg pewnie pokonali Zastal Zielona Góra 76:66. W stosunku do ostatnich ligowych kolejek role się odwróciły, ponieważ Zastal zdeklasował AZS, a z kolei koszalinianie w Kołobrzegu zdominowali gospodarzy.

Mecz - zapowiedź, Bartosz Szczechowski , 2011-03-17 22:22

Przed Kotwica - Zastal: Wrócić do gry

Koszykarze Kotwicy w sobotę podejmą w Hali Milenium Zastal Zielona Góra. Po ostatnim nieudanym meczu z AZS Koszalin kołobrzeżanie chcą odzyskać zaufanie kibiców, natomiast zawodnicy z Zielonej Góry chcą utrzymać świetną dyspozycję po zwycięstwie z AZS.

Mecz - relacja, Kosma Zatorski , 2011-03-13 19:43

Zastal - AZS: Hodge show

W "meczu o życie" Zastal Zielona Góra pokonał AZS Koszalin 113:86 i nadal liczy się w walce o play-off. Zielonogórzan do zwycięstwa poprowadził rewelacyjny Walter Hodge, zdobywca 33 punktów i 12 asyst.

Wywiady, Rozmawiał Kosma Zatorski , 2011-01-31 18:12

Maye: Mam tu wielu przyjaciół

James Maye po roku przerwy powraca do Tauron Basket Ligi. Na dwa dni przed ligowym debiutem w barwach Zastalu Amerykanin opowiada z kim dzielił pokój w akademiku, próbie dostania się do NBA i piciu... irańskiej herbaty.

Drużyny, kz, 2011-01-31 17:57

Zastalowcy w roli sprzedawców

Kilkudziesięciu kibiców pojawiło się na oficjalnym otwarciu sklepu Zastalu Zielona Góra. W rolę sprzedawców wcieliło się aż siedmiu graczy zielonogórskiej drużyny. - Cieszymy się, że po wspaniałym początku sezonu mamy tylu kibiców. Mam nadzieję, że teraz również będziemy im dostarczać sporo radości - mówi Maciej Raczyński.

Mecz - zapowiedź, Piotr Ciszek, kz, 2011-01-31 13:14

Przed Trefl - Zastal: Bracia razem na parkiecie

W ostatnim przełożonym spotkaniu 15. kolejki Tauron Basket Ligi Trefl Sopot zmierzy się Zastalem Zielona Góra. Od początku roku oba zespoły nie mogą wrócić do formy z pierwszej rundy rozgrywek i wygrana w Ergo Arenie może okazać się początkiem dobrej passy dla jednej z drużyn.