Runda Zasadnicza (1 kolejka)

Tauron GTK Gliwice - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
Polsat Sport - 2023-09-21 17:20
21.09.2023 17:30
21.09.2023 17:30
73:84
Icon Sea Czarni Słupsk - PGE Spójnia Stargard
Polsat Sport Extra - 2023-09-22 17:20
22.09.2023 17:30
22.09.2023 17:30
61:81
Polski Cukier Start Lublin - Arriva Polski Cukier Toruń
Emocje.tv - 2023-09-22 18:50
22.09.2023 19:00
22.09.2023 19:00
102:85
Legia Warszawa - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
Emocje.tv - 1970-01-01 20:20
22.09.2023 20:30
22.09.2023 20:30
90:72
MKS Dąbrowa Górnicza - WKS Śląsk Wrocław
Emocje.tv - 2023-09-23 15:20
23.09.2023 15:30
23.09.2023 15:30
82:80
Dziki Warszawa - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
Polsat Sport News - 2024-02-25 17:20
23.09.2023 17:30
23.09.2023 17:30
86:65
Anwil Włocławek - Trefl Sopot
Polsat Sport Extra - 2023-09-24 17:20
24.09.2023 17:30
24.09.2023 17:30
91:83
King Szczecin - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
Emocje.tv - 2023-09-24 19:50
24.09.2023 20:00
24.09.2023 20:00
85:79

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - PGE Spójnia Stargard
Polsat Sport Extra - 2023-09-28 20:00
28.09.2023 20:10
28.09.2023 20:10
86:96
Arriva Polski Cukier Toruń - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
Emocje.tv - 2023-09-29 17:50
29.09.2023 17:30
29.09.2023 17:30
85:74
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Icon Sea Czarni Słupsk
Emocje.tv - 2023-09-29 18:20
29.09.2023 18:45
29.09.2023 18:45
106:77
Trefl Sopot - Polski Cukier Start Lublin
Polsat Sport Extra - 2023-09-29 20:00
29.09.2023 20:10
29.09.2023 20:10
73:82
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - Anwil Włocławek
Polsat Sport Extra - 2023-09-30 20:00
30.09.2023 20:10
30.09.2023 20:10
64:88
MKS Dąbrowa Górnicza - King Szczecin
Emocje.tv - 2024-02-25 17:50
01.10.2023 18:00
01.10.2023 18:00
103:101
WKS Śląsk Wrocław - Tauron GTK Gliwice
Polsat Sport Extra - 2023-10-01 20:00
01.10.2023 20:10
01.10.2023 20:10
80:75
Legia Warszawa - Dziki Warszawa
Polsat Sport - 2024-02-25 19:50
11.10.2023 20:00
11.10.2023 20:00
61:62

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

Enea Stelmet Zastal Zielona Góra - Trefl Sopot
Polsat Sport Extra - 2024-02-25 17:20
05.10.2023 17:30
05.10.2023 17:30
85:97
Icon Sea Czarni Słupsk - Legia Warszawa
Polsat Sport Extra - 2023-10-06 17:20
06.10.2023 17:30
06.10.2023 17:30
82:80
Arriva Polski Cukier Toruń - Dziki Warszawa
Emocje.tv - 2023-10-06 19:20
06.10.2023 19:30
06.10.2023 19:30
72:80
King Szczecin - Tauron GTK Gliwice
Emocje.tv - 2023-10-07 15:20
07.10.2023 15:30
07.10.2023 15:30
112:86
PGE Spójnia Stargard - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
Polsat Sport News - 2023-10-07 17:20
07.10.2023 17:30
07.10.2023 17:30
65:62
Polski Cukier Start Lublin - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
Emocje.tv - 2023-10-08 15:20
08.10.2023 15:30
08.10.2023 15:30
99:83
WKS Śląsk Wrocław - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
Polsat Sport Extra - 2023-10-08 17:20
08.10.2023 17:30
08.10.2023 17:30
88:79
Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza
Emocje.tv - 2023-10-08 19:20
08.10.2023 19:30
08.10.2023 19:30
97:91

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Start Lublin
Polsat Sport - 2023-10-12 17:20
12.10.2023 17:30
12.10.2023 17:30
112:87
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
Polsat Sport News - 2023-10-13 17:20
13.10.2023 17:30
13.10.2023 17:30
89:79
Tauron GTK Gliwice - Anwil Włocławek
Emocje.tv - 2023-10-13 19:20
13.10.2023 19:30
13.10.2023 19:30
77:88
PGE Spójnia Stargard - Legia Warszawa
Polsat Sport Extra - 2023-10-14 17:20
14.10.2023 17:30
14.10.2023 17:30
81:87
Trefl Sopot - Dziki Warszawa
Emocje.tv - 2023-10-15 15:20
15.10.2023 15:30
15.10.2023 15:30
96:85
WKS Śląsk Wrocław - King Szczecin
Polsat Sport Extra - 2023-10-15 17:20
15.10.2023 17:30
15.10.2023 17:30
60:83
Arriva Polski Cukier Toruń - Icon Sea Czarni Słupsk
Emocje.tv - 2023-10-15 19:20
15.10.2023 19:30
15.10.2023 19:30
83:82
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
Emocje.tv - 2024-02-25 19:20
15.10.2023 19:30
15.10.2023 19:30
88:89

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

Dziki Warszawa - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
Polsat Sport Extra - 2024-02-25 17:20
19.10.2023 17:30
19.10.2023 17:30
93:85
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - King Szczecin
Polsat Sport Extra - 2023-10-20 17:20
20.10.2023 17:30
20.10.2023 17:30
84:103
MKS Dąbrowa Górnicza - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
Emocje.tv - 2023-10-19 13:30
21.10.2023 13:30
21.10.2023 13:30
100:93
Trefl Sopot - Icon Sea Czarni Słupsk
Emocje.tv - 2023-10-21 15:20
21.10.2023 15:30
21.10.2023 15:30
81:90
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Legia Warszawa
Polsat Sport News - 2023-10-21 17:20
21.10.2023 17:30
21.10.2023 17:30
71:53
Polski Cukier Start Lublin - Tauron GTK Gliwice
Emocje.tv - 2023-10-21 19:20
21.10.2023 19:30
21.10.2023 19:30
100:93
PGE Spójnia Stargard - Arriva Polski Cukier Toruń
Emocje.tv - 2023-10-22 15:20
22.10.2023 15:30
22.10.2023 15:30
73:84
Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław
Polsat Sport Extra - 2023-10-22 17:20
22.10.2023 17:30
22.10.2023 17:30
80:74

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

Tauron GTK Gliwice - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
Polsat Sport News - 2023-10-26 17:20
26.10.2023 17:30
26.10.2023 17:30
90:92
MKS Dąbrowa Górnicza - Dziki Warszawa
Emocje.tv - 2023-10-26 19:20
26.10.2023 19:30
26.10.2023 19:30
116:83
Polski Cukier Start Lublin - WKS Śląsk Wrocław
Polsat Sport Extra - 2023-10-27 17:20
27.10.2023 17:30
27.10.2023 17:30
102:85
Legia Warszawa - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
Emocje.tv - 2024-02-25 15:20
28.10.2023 15:30
28.10.2023 15:30
87:67
PGE Spójnia Stargard - Trefl Sopot
Emocje.tv - 2023-10-28 15:20
28.10.2023 15:30
28.10.2023 15:30
80:73
King Szczecin - Anwil Włocławek
Polsat Sport News - 2023-10-28 17:20
28.10.2023 17:30
28.10.2023 17:30
92:93
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - Icon Sea Czarni Słupsk
Emocje.tv - 2023-10-28 19:20
28.10.2023 19:30
28.10.2023 19:30
88:74
Arriva Polski Cukier Toruń - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
Polsat Sport Extra - 2023-10-29 17:20
29.10.2023 17:30
29.10.2023 17:30
57:76

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

King Szczecin - Polski Cukier Start Lublin
Polsat Sport News - 2023-11-02 17:20
02.11.2023 17:30
02.11.2023 17:30
81:85
Dziki Warszawa - Tauron GTK Gliwice
Polsat Sport News - 2024-02-25 17:20
03.11.2023 17:30
03.11.2023 17:30
87:88
Legia Warszawa - Arriva Polski Cukier Toruń
Emocje.tv - 2024-02-25 15:20
04.11.2023 15:30
04.11.2023 15:30
91:84
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Trefl Sopot
Polsat Sport Fight - 2023-11-04 17:30
04.11.2023 17:30
04.11.2023 17:30
70:71
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - PGE Spójnia Stargard
Emocje.tv - 2023-11-05 15:20
05.11.2023 15:30
05.11.2023 15:30
73:86
WKS Śląsk Wrocław - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
Polsat Sport Extra - 2023-11-05 17:20
05.11.2023 17:30
05.11.2023 17:30
77:66
Icon Sea Czarni Słupsk - MKS Dąbrowa Górnicza
Emocje.tv - 2024-02-25 18:50
05.12.2023 19:00
05.12.2023 19:00
92:90
Anwil Włocławek - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
Emocje.tv - 2023-12-20 18:50
20.12.2023 19:00
20.12.2023 19:00
97:66

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
Emocje.tv - 2024-02-25 18:50
09.11.2023 19:00
09.11.2023 19:00
85:80
MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Spójnia Stargard
Polsat Sport Extra - 2023-11-10 17:20
10.11.2023 17:30
10.11.2023 17:30
98:106
Tauron GTK Gliwice - Icon Sea Czarni Słupsk
Emocje.tv - 2023-11-11 13:20
11.11.2023 13:30
11.11.2023 13:30
100:79
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra - King Szczecin
Emocje.tv - 2023-11-11 15:20
11.11.2023 15:30
11.11.2023 15:30
79:90
Trefl Sopot - Legia Warszawa
Polsat Sport News - 2023-11-11 17:20
11.11.2023 17:30
11.11.2023 17:30
77:69
WKS Śląsk Wrocław - Dziki Warszawa
Emocje.tv - 2023-11-11 19:20
11.11.2023 19:30
11.11.2023 19:30
78:72
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Arriva Polski Cukier Toruń
Emocje.tv - 2023-11-12 17:20
12.11.2023 17:30
12.11.2023 17:30
83:79
Anwil Włocławek - Polski Cukier Start Lublin
Polsat Sport Extra - 2023-11-12 17:20
12.11.2023 17:30
12.11.2023 17:30
100:71

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

Polski Cukier Start Lublin - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
Polsat Sport Extra - 2023-11-16 17:20
16.11.2023 17:30
16.11.2023 17:30
98:88
Dziki Warszawa - King Szczecin
Emocje.tv - 2024-02-25 19:20
16.11.2023 19:30
16.11.2023 19:30
75:84
Arriva Polski Cukier Toruń - Trefl Sopot
Polsat Sport Extra - 2023-11-17 17:20
17.11.2023 17:30
17.11.2023 17:30
69:80
Tauron GTK Gliwice - PGE Spójnia Stargard
Emocje.tv - 2023-11-18 15:20
18.11.2023 15:30
18.11.2023 15:30
76:74
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra - Anwil Włocławek
Polsat Sport News - 2023-11-18 17:20
18.11.2023 17:30
18.11.2023 17:30
73:83
Legia Warszawa - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
Emocje.tv - 2024-02-25 19:20
18.11.2023 19:30
18.11.2023 19:30
87:78
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - MKS Dąbrowa Górnicza
Emocje.tv - 2023-11-19 15:50
19.11.2023 16:00
19.11.2023 16:00
103:102
Icon Sea Czarni Słupsk - WKS Śląsk Wrocław
Polsat Sport News - 2023-11-19 17:20
19.11.2023 17:30
19.11.2023 17:30
78:53

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Trefl Sopot
Polsat Sport Extra - 2024-02-25 19:50
23.11.2023 20:00
23.11.2023 20:00
72:92
Arriva Polski Cukier Toruń - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
Polsat Sport Extra - 2023-11-24 17:20
24.11.2023 17:30
24.11.2023 17:30
81:69
WKS Śląsk Wrocław - PGE Spójnia Stargard
Emocje.tv - 2023-11-25 15:20
25.11.2023 15:30
25.11.2023 15:30
75:69
MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa
Polsat Sport News - 2023-11-25 17:20
25.11.2023 17:30
25.11.2023 17:30
86:103
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Tauron GTK Gliwice
Emocje.tv - 2023-11-25 19:20
25.11.2023 19:30
25.11.2023 19:30
89:96
King Szczecin - Icon Sea Czarni Słupsk
Emocje.tv - 2023-11-26 13:20
26.11.2023 13:30
26.11.2023 13:30
82:86
Anwil Włocławek - Dziki Warszawa
Emocje.tv - 2023-11-26 15:20
26.11.2023 15:30
26.11.2023 15:30
78:66
Polski Cukier Start Lublin - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
Polsat Sport Extra - 2024-02-25 17:20
26.11.2023 17:30
26.11.2023 17:30
91:95

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
Polsat Sport Extra - 2023-11-30 17:20
30.11.2023 17:30
30.11.2023 17:30
86:81
Dziki Warszawa - Polski Cukier Start Lublin
Emocje.tv - 2024-02-25 19:20
30.11.2023 19:30
30.11.2023 19:30
86:71
Legia Warszawa - Tauron GTK Gliwice
Polsat Sport Extra - 2024-02-25 17:20
01.12.2023 17:30
01.12.2023 17:30
83:81
MKS Dąbrowa Górnicza - Arriva Polski Cukier Toruń
Emocje.tv - 2024-02-25 19:20
01.12.2023 19:30
01.12.2023 19:30
85:92
Trefl Sopot - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
Emocje.tv - 2024-02-25 15:20
02.12.2023 15:30
02.12.2023 15:30
94:78
Icon Sea Czarni Słupsk - Anwil Włocławek
Emocje.tv - 2023-12-02 18:50
02.12.2023 19:00
02.12.2023 19:00
58:83
PGE Spójnia Stargard - King Szczecin
Polsat Sport Extra - 2023-12-02 20:30
02.12.2023 20:30
02.12.2023 20:30
69:78
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - WKS Śląsk Wrocław
Polsat Sport Extra - 2023-12-03 17:20
03.12.2023 17:30
03.12.2023 17:30
108:51

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
Emocje.tv - 2023-12-06 18:50
06.12.2023 19:00
06.12.2023 19:00
115:118
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza
Polsat Sport Extra - 2023-12-07 20:20
07.12.2023 20:30
07.12.2023 20:30
110:102
Arriva Polski Cukier Toruń - Tauron GTK Gliwice
Polsat Sport Extra - 2023-12-08 17:20
08.12.2023 17:30
08.12.2023 17:30
104:83
Icon Sea Czarni Słupsk - Polski Cukier Start Lublin
Emocje.tv - 2023-12-09 15:20
09.12.2023 15:30
09.12.2023 15:30
77:81
King Szczecin - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
Polsat Sport News - 2023-12-09 17:20
09.12.2023 17:30
09.12.2023 17:30
81:85
Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard
Emocje.tv - 2023-12-10 15:20
10.12.2023 15:30
10.12.2023 15:30
78:69
Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław
Polsat Sport Extra - 2024-02-25 17:20
10.12.2023 17:30
10.12.2023 17:30
82:98
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra - Dziki Warszawa
Emocje.tv - 2023-12-10 19:20
10.12.2023 19:30
10.12.2023 19:30
91:97

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

Trefl Sopot - Tauron GTK Gliwice
Polsat Sport Extra - 2024-02-25 17:20
14.12.2023 17:30
14.12.2023 17:30
79:85
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - MKS Dąbrowa Górnicza
Polsat Sport Extra - 2023-12-15 17:20
15.12.2023 17:30
15.12.2023 17:30
96:98
Legia Warszawa - King Szczecin
Emocje.tv - 2024-02-25 15:20
16.12.2023 15:30
16.12.2023 15:30
89:96
Anwil Włocławek - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
Polsat Sport News - 2023-12-16 17:20
16.12.2023 17:30
16.12.2023 17:30
97:86
PGE Spójnia Stargard - Polski Cukier Start Lublin
Emocje.tv - 2023-12-16 19:20
16.12.2023 19:30
16.12.2023 19:30
86:81
Arriva Polski Cukier Toruń - WKS Śląsk Wrocław
Emocje.tv - 2023-12-17 15:20
17.12.2023 15:30
17.12.2023 15:30
78:75
Icon Sea Czarni Słupsk - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
Polsat Sport Extra - 2023-12-17 17:20
17.12.2023 17:30
17.12.2023 17:30
73:69
Dziki Warszawa - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
Emocje.tv - 2024-02-25 19:20
17.12.2023 19:30
17.12.2023 19:30
83:81

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

Enea Stelmet Zastal Zielona Góra - PGE Spójnia Stargard
Polsat Sport Extra - 2024-02-25 17:20
21.12.2023 17:30
21.12.2023 17:30
105:93
Dziki Warszawa - Icon Sea Czarni Słupsk
Polsat Sport Extra - 2024-02-25 17:20
22.12.2023 17:30
22.12.2023 17:30
83:96
Tauron GTK Gliwice - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
Emocje.tv - 2024-02-25 19:00
22.12.2023 19:00
22.12.2023 19:00
87:100
King Szczecin - Arriva Polski Cukier Toruń
Emocje.tv - 2024-02-25 13:20
23.12.2023 13:30
23.12.2023 13:30
70:92
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza
Emocje.tv - 2023-12-23 15:20
23.12.2023 15:30
23.12.2023 15:30
82:104
WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot
Polsat Sport Extra - 2023-12-23 17:20
23.12.2023 17:30
23.12.2023 17:30
66:87
Polski Cukier Start Lublin - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
Emocje.tv - 2023-12-23 18:50
23.12.2023 19:00
23.12.2023 19:00
78:100
Anwil Włocławek - Legia Warszawa
Polsat Sport - 2023-12-26 17:20
26.12.2023 17:30
26.12.2023 17:30
74:76

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Icon Sea Czarni Słupsk
Polsat Sport Extra - 2023-12-28 17:20
28.12.2023 17:30
28.12.2023 17:30
67:84
PGE Spójnia Stargard - Dziki Warszawa
Polsat Sport Extra - 2023-12-29 17:20
29.12.2023 17:30
29.12.2023 17:30
64:56
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
Emocje.tv - 2023-12-29 19:20
29.12.2023 19:30
29.12.2023 19:30
87:92
Legia Warszawa - Polski Cukier Start Lublin
Polsat Sport Extra - 2024-02-25 17:20
30.12.2023 17:30
30.12.2023 17:30
75:92
MKS Dąbrowa Górnicza - Tauron GTK Gliwice
Emocje.tv - 2023-12-30 19:20
30.12.2023 19:30
30.12.2023 19:30
122:115
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - WKS Śląsk Wrocław
Emocje.tv - 2023-12-30 20:20
30.12.2023 20:30
30.12.2023 20:30
84:91
Arriva Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek
Polsat Sport Extra - 2024-01-01 17:20
01.01.2024 17:30
01.01.2024 17:30
78:83
King Szczecin - Trefl Sopot
Emocje.tv - 2024-01-01 19:20
01.01.2024 19:30
01.01.2024 19:30
79:84

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

Enea Stelmet Zastal Zielona Góra - Legia Warszawa
Emocje.tv - 2024-01-03 18:50
03.01.2024 19:00
03.01.2024 19:00
71:92
Arriva Polski Cukier Toruń - Polski Cukier Start Lublin
Polsat Sport Extra - 2024-01-04 17:20
04.01.2024 17:30
04.01.2024 17:30
98:84
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Dziki Warszawa
Emocje.tv - 2024-01-05 19:20
05.01.2024 19:30
05.01.2024 19:30
68:75
Trefl Sopot - Anwil Włocławek
Polsat Sport Extra - 2024-01-05 20:20
05.01.2024 20:30
05.01.2024 20:30
76:71
PGE Spójnia Stargard - Icon Sea Czarni Słupsk
Polsat Sport News - 2024-01-06 17:20
06.01.2024 17:30
06.01.2024 17:30
77:65
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - King Szczecin
Emocje.tv - 2024-01-07 15:20
07.01.2024 15:30
07.01.2024 15:30
74:96
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Tauron GTK Gliwice
Polsat Sport Extra - 2024-01-07 17:20
07.01.2024 17:30
07.01.2024 17:30
100:87
WKS Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza
Emocje.tv - 2024-01-07 19:20
07.01.2024 19:30
07.01.2024 19:30
72:76

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

Enea Stelmet Zastal Zielona Góra - Arriva Polski Cukier Toruń
Polsat Sport Fight - 2024-01-11 17:20
11.01.2024 17:30
11.01.2024 17:30
89:110
Icon Sea Czarni Słupsk - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
Polsat Sport Extra - 2024-01-12 17:20
12.01.2024 17:30
12.01.2024 17:30
65:85
Tauron GTK Gliwice - WKS Śląsk Wrocław
Emocje.tv - 2024-01-12 19:20
12.01.2024 19:30
12.01.2024 19:30
86:87
King Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza
Emocje.tv - 2024-01-13 15:20
13.01.2024 15:30
13.01.2024 15:30
86:106
Dziki Warszawa - Legia Warszawa
Polsat Sport Extra - 2024-02-25 17:20
13.01.2024 17:30
13.01.2024 17:30
96:86
Anwil Włocławek - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
Emocje.tv - 2024-01-14 15:20
14.01.2024 15:30
14.01.2024 15:30
88:71
PGE Spójnia Stargard - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
Polsat Sport Extra - 2024-01-14 17:20
14.01.2024 17:30
14.01.2024 17:30
91:54
Polski Cukier Start Lublin - Trefl Sopot
Emocje.tv - 2024-03-18 20:20
18.03.2024 20:30
18.03.2024 20:30
--:--

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - PGE Spójnia Stargard
Polsat Sport Extra - 2024-01-18 17:20
18.01.2024 17:30
18.01.2024 17:30
77:73
Dziki Warszawa - Arriva Polski Cukier Toruń
Emocje.tv - 2024-02-25 19:20
18.01.2024 19:30
18.01.2024 19:30
78:56
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - Polski Cukier Start Lublin
Polsat Sport Extra - 2024-01-19 17:20
19.01.2024 17:30
19.01.2024 17:30
78:88
Legia Warszawa - Icon Sea Czarni Słupsk
Emocje.tv - 2024-02-25 19:20
19.01.2024 19:30
19.01.2024 19:30
94:84
Tauron GTK Gliwice - King Szczecin
Emocje.tv - 2024-01-20 13:20
20.01.2024 13:30
20.01.2024 13:30
79:105
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - WKS Śląsk Wrocław
Emocje.tv - 2024-01-20 15:20
20.01.2024 15:30
20.01.2024 15:30
78:117
MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek
Polsat Sport Extra - 2024-01-20 17:20
20.01.2024 17:30
20.01.2024 17:30
84:87
Trefl Sopot - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
Polsat Sport Extra - 2024-01-21 17:20
21.01.2024 17:30
21.01.2024 17:30
124:74

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

Dziki Warszawa - Trefl Sopot
Polsat Sport Extra - 2024-02-25 17:20
25.01.2024 17:30
25.01.2024 17:30
75:80
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
Emocje.tv - 2024-01-25 19:20
25.01.2024 19:30
25.01.2024 19:30
86:84
King Szczecin - WKS Śląsk Wrocław
Polsat Sport Extra - 2024-01-26 17:20
26.01.2024 17:30
26.01.2024 17:30
89:84
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
Emocje.tv - 2024-01-26 19:20
26.01.2024 19:30
26.01.2024 19:30
102:95
Icon Sea Czarni Słupsk - Arriva Polski Cukier Toruń
Polsat Sport Extra - 2024-01-27 17:20
27.01.2024 17:30
27.01.2024 17:30
90:65
Anwil Włocławek - Tauron GTK Gliwice
Emocje.tv - 2024-01-27 19:20
27.01.2024 19:30
27.01.2024 19:30
96:73
Legia Warszawa - PGE Spójnia Stargard
Emocje.tv - 2024-01-28 15:20
28.01.2024 15:30
28.01.2024 15:30
89:78
Polski Cukier Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza
Polsat Sport Extra - 2024-01-28 17:20
28.01.2024 17:30
28.01.2024 17:30
114:102

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

Arriva Polski Cukier Toruń - PGE Spójnia Stargard
Polsat Sport Extra - 2024-02-01 17:20
01.02.2024 17:30
01.02.2024 17:30
72:97
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - Dziki Warszawa
Polsat Sport Extra - 2024-02-25 17:20
02.02.2024 17:30
02.02.2024 17:30
58:68
Tauron GTK Gliwice - Polski Cukier Start Lublin
Emocje.tv - 2024-02-02 19:20
02.02.2024 19:30
02.02.2024 19:30
83:86
Icon Sea Czarni Słupsk - Trefl Sopot
Polsat Sport Extra - 2024-02-03 17:20
03.02.2024 17:30
03.02.2024 17:30
74:65
King Szczecin - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
Emocje.tv - 2024-02-04 15:20
04.02.2024 15:30
04.02.2024 15:30
91:73
Legia Warszawa - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
Polsat Sport Extra - 2024-02-25 17:20
04.02.2024 17:30
04.02.2024 17:30
88:96
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza
Emocje.tv - 2024-02-05 18:50
05.02.2024 19:00
05.02.2024 19:00
91:104
WKS Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek
Emocje.tv - 2024-03-27 19:50
27.03.2024 20:00
27.03.2024 20:00
--:--

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

Trefl Sopot - PGE Spójnia Stargard
Polsat Sport Extra - 2024-02-09 17:20
09.02.2024 17:30
09.02.2024 17:30
88:70
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Arriva Polski Cukier Toruń
Emocje.tv - 2024-02-11 18:50
09.02.2024 19:00
09.02.2024 19:00
98:80
Icon Sea Czarni Słupsk - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
Emocje.tv - 2024-02-10 15:20
10.02.2024 15:30
10.02.2024 15:30
92:90
Anwil Włocławek - King Szczecin
Polsat Sport Extra - 2024-02-10 17:20
10.02.2024 17:30
10.02.2024 17:30
88:90
Dziki Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza
Emocje.tv - 2024-02-25 19:20
10.02.2024 19:30
10.02.2024 19:30
82:76
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Legia Warszawa
Emocje.tv - 2024-02-11 15:20
11.02.2024 15:30
11.02.2024 15:30
104:102
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra - Tauron GTK Gliwice
Emocje.tv - 2024-02-11 17:20
11.02.2024 17:30
11.02.2024 17:30
94:99
WKS Śląsk Wrocław - Polski Cukier Start Lublin
Polsat Sport Extra - 2024-02-12 19:50
12.02.2024 20:00
12.02.2024 20:00
97:95

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

MKS Dąbrowa Górnicza - Icon Sea Czarni Słupsk
Polsat Sport Extra - 2024-02-29 17:20
29.02.2024 17:30
29.02.2024 17:30
--:--
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław
Emocje.tv - 2024-02-29 19:20
29.02.2024 19:30
29.02.2024 19:30
--:--
Tauron GTK Gliwice - Dziki Warszawa
Polsat Sport Extra - 2024-03-01 17:20
01.03.2024 17:30
01.03.2024 17:30
--:--
PGE Spójnia Stargard - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
Emocje.tv - 2024-03-02 13:20
02.03.2024 13:30
02.03.2024 13:30
--:--
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Anwil Włocławek
Emocje.tv - 2024-03-02 15:20
02.03.2024 15:30
02.03.2024 15:30
--:--
Polski Cukier Start Lublin - King Szczecin
Polsat Sport Extra - 2024-03-02 17:20
02.03.2024 17:30
02.03.2024 17:30
--:--
Arriva Polski Cukier Toruń - Legia Warszawa
Emocje.tv - 2024-03-02 19:20
02.03.2024 19:30
02.03.2024 19:30
--:--
Trefl Sopot - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
Polsat Sport Extra - 2024-03-03 17:20
03.03.2024 17:30
03.03.2024 17:30
--:--

Runda Zasadnicza (23 kolejka)

Polski Cukier Start Lublin - Anwil Włocławek
Polsat Sport Extra - 2024-03-07 17:20
07.03.2024 17:30
07.03.2024 17:30
--:--
Arriva Polski Cukier Toruń - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
Emocje.tv - 2024-03-07 19:20
07.03.2024 19:30
07.03.2024 19:30
--:--
PGE Spójnia Stargard - MKS Dąbrowa Górnicza
Polsat Sport Extra - 2024-03-08 17:20
08.03.2024 17:30
08.03.2024 17:30
--:--
Icon Sea Czarni Słupsk - Tauron GTK Gliwice
Emocje.tv - 2024-03-09 15:20
09.03.2024 15:30
09.03.2024 15:30
--:--
Legia Warszawa - Trefl Sopot
Polsat Sport Extra - 2024-03-09 17:20
09.03.2024 17:30
09.03.2024 17:30
--:--
King Szczecin - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
Emocje.tv - 2024-03-10 15:20
10.03.2024 15:30
10.03.2024 15:30
--:--
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
Polsat Sport Extra - 2024-03-10 17:20
10.03.2024 17:30
10.03.2024 17:30
--:--
Dziki Warszawa - WKS Śląsk Wrocław
Emocje.tv - 2024-03-10 19:20
10.03.2024 19:30
10.03.2024 19:30
--:--

Runda Zasadnicza (24 kolejka)

Trefl Sopot - Arriva Polski Cukier Toruń
Emocje.tv - 2024-03-13 18:50
13.03.2024 19:00
13.03.2024 19:00
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Icon Sea Czarni Słupsk
Polsat Sport Extra - 2024-03-14 17:20
14.03.2024 17:30
14.03.2024 17:30
--:--
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Polski Cukier Start Lublin
Emocje.tv - 2024-03-14 18:50
14.03.2024 19:00
14.03.2024 19:00
--:--
King Szczecin - Dziki Warszawa
Emocje.tv - 2024-03-14 20:20
14.03.2024 20:30
14.03.2024 20:30
--:--
PGE Spójnia Stargard - Tauron GTK Gliwice
Polsat Sport Extra - 2024-03-15 17:20
15.03.2024 17:30
15.03.2024 17:30
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
Polsat Sport Extra - 2024-03-16 17:20
16.03.2024 17:30
16.03.2024 17:30
--:--
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - Legia Warszawa
Polsat Sport Extra - 2024-03-17 17:20
17.03.2024 17:30
17.03.2024 17:30
--:--
Anwil Włocławek - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
Emocje.tv - 2024-03-18 18:50
18.03.2024 19:00
18.03.2024 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (25 kolejka)

Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - Arriva Polski Cukier Toruń
Polsat Sport Extra - 2024-03-21 17:20
21.03.2024 17:30
21.03.2024 17:30
--:--
Tauron GTK Gliwice - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
Emocje.tv - 2024-03-21 20:20
21.03.2024 20:30
21.03.2024 20:30
--:--
Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza
Polsat Sport Extra - 2024-03-22 17:20
22.03.2024 17:30
22.03.2024 17:30
--:--
PGE Spójnia Stargard - WKS Śląsk Wrocław
Emocje.tv - 2024-03-23 15:20
23.03.2024 15:30
23.03.2024 15:30
--:--
Trefl Sopot - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
Polsat Sport Extra - 2024-03-23 17:20
23.03.2024 17:30
23.03.2024 17:30
--:--
Dziki Warszawa - Anwil Włocławek
Emocje.tv - 2024-03-23 19:20
23.03.2024 19:30
23.03.2024 19:30
--:--
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra - Polski Cukier Start Lublin
Emocje.tv - 2024-03-24 15:30
24.03.2024 15:30
24.03.2024 15:30
--:--
Icon Sea Czarni Słupsk - King Szczecin
Polsat Sport Extra - 2024-03-24 17:20
24.03.2024 17:30
24.03.2024 17:30
--:--

Runda Zasadnicza (26 kolejka)

Tauron GTK Gliwice - Legia Warszawa
Emocje.tv - 2024-03-28 18:50
28.03.2024 19:00
28.03.2024 19:00
--:--
Arriva Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza
Polsat Sport Extra - 2024-03-29 17:20
29.03.2024 17:30
29.03.2024 17:30
--:--
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - Trefl Sopot
Emocje.tv - 2024-03-30 15:20
30.03.2024 15:30
30.03.2024 15:30
--:--
Polski Cukier Start Lublin - Dziki Warszawa
Polsat Sport Extra - 2024-03-30 17:20
30.03.2024 17:30
30.03.2024 17:30
--:--
Anwil Włocławek - Icon Sea Czarni Słupsk
Polsat Sport Extra - 2024-03-31 17:20
31.03.2024 17:30
31.03.2024 17:30
--:--
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
Emocje.tv - 2024-04-01 15:20
01.04.2024 15:30
01.04.2024 15:30
--:--
King Szczecin - PGE Spójnia Stargard
Polsat Sport Extra - 2024-04-01 17:20
01.04.2024 17:30
01.04.2024 17:30
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
Polsat Sport Extra - 2024-04-01 19:50
01.04.2024 20:00
01.04.2024 20:00
--:--

Runda Zasadnicza (27 kolejka)

Dziki Warszawa - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 04.04.2024
04.04.2024
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 05.04.2024
05.04.2024
--:--
Tauron GTK Gliwice - Arriva Polski Cukier Toruń 05.04.2024
05.04.2024
--:--
PGE Spójnia Stargard - Anwil Włocławek 05.04.2024 17:30
05.04.2024 17:30
--:--
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - King Szczecin 06.04.2024
06.04.2024
--:--
Polski Cukier Start Lublin - Icon Sea Czarni Słupsk 06.04.2024
06.04.2024
--:--
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 07.04.2024
07.04.2024
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 09.04.2024
09.04.2024
--:--

Runda Zasadnicza (28 kolejka)

Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Dziki Warszawa 11.04.2024
11.04.2024
--:--
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra - Icon Sea Czarni Słupsk 11.04.2024
11.04.2024
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Arriva Polski Cukier Toruń 12.04.2024
12.04.2024
--:--
Polski Cukier Start Lublin - PGE Spójnia Stargard 13.04.2024
13.04.2024
--:--
Tauron GTK Gliwice - Trefl Sopot 13.04.2024
13.04.2024
--:--
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek 14.04.2024
14.04.2024
--:--
King Szczecin - Legia Warszawa 14.04.2024
14.04.2024
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 14.04.2024
14.04.2024
--:--

Runda Zasadnicza (29 kolejka)

Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Start Lublin 18.04.2024
18.04.2024
--:--
PGE Spójnia Stargard - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 19.04.2024 17:30
19.04.2024 17:30
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 20.04.2024
20.04.2024
--:--
Legia Warszawa - Anwil Włocławek 20.04.2024
20.04.2024
--:--
Icon Sea Czarni Słupsk - Dziki Warszawa 20.04.2024
20.04.2024
--:--
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - Tauron GTK Gliwice 21.04.2024
21.04.2024
--:--
Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław 21.04.2024
21.04.2024
--:--
Arriva Polski Cukier Toruń - King Szczecin 21.04.2024
21.04.2024
--:--

Runda Zasadnicza (30 kolejka)

Icon Sea Czarni Słupsk - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 27.04.2024
27.04.2024
--:--
Dziki Warszawa - PGE Spójnia Stargard 27.04.2024
27.04.2024
--:--
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 27.04.2024
27.04.2024
--:--
Polski Cukier Start Lublin - Legia Warszawa 27.04.2024
27.04.2024
--:--
Anwil Włocławek - Arriva Polski Cukier Toruń 27.04.2024
27.04.2024
--:--
Trefl Sopot - King Szczecin 27.04.2024
27.04.2024
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 27.04.2024
27.04.2024
--:--
Tauron GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza 27.04.2024
27.04.2024
--:--