Runda Zasadnicza (1 kolejka)

Spójnia Stargard - King Szczecin
Polsat Sport - 2018-10-06 12:30
06.10.2018 12:40
06.10.2018 12:40
64:95
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Rosa Radom
Emocje.tv - 2018-10-06 16:55
06.10.2018 17:00
06.10.2018 17:00
89:70
Arka Gdynia - Anwil Włocławek
Polsat Sport - 2018-10-07 12:30
07.10.2018 12:40
07.10.2018 12:40
98:89
Polpharma Starogard Gd. - Miasto Szkła Krosno
Emocje.tv - 2018-10-07 14:55
07.10.2018 15:00
07.10.2018 15:00
105:77
GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza
Emocje.tv - 2018-10-07 16:55
07.10.2018 17:00
07.10.2018 17:00
77:74
TBV Start Lublin - Legia Warszawa
Emocje.tv - 2018-10-07 17:55
07.10.2018 18:00
07.10.2018 18:00
67:81
Trefl Sopot - Polski Cukier Toruń
Emocje.tv - 2018-10-07 18:55
07.10.2018 19:00
07.10.2018 19:00
72:76
Stelmet Enea BC Zielona Góra - AZS Koszalin
Emocje.tv - 2018-10-10 18:50
10.10.2018 19:00
10.10.2018 19:00
97:80

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

AZS Koszalin - Polski Cukier Toruń
Polsat Sport - 2018-10-13 12:30
13.10.2018 12:35
13.10.2018 12:35
73:82
MKS Dąbrowa Górnicza - Polpharma Starogard Gd.
Emocje.tv - 2018-12-13 14:50
13.10.2018 15:00
13.10.2018 15:00
103:106
Rosa Radom - Arka Gdynia
Emocje.tv - 2018-12-13 16:50
13.10.2018 17:00
13.10.2018 17:00
77:94
Legia Warszawa - BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
Emocje.tv - 2018-12-13 18:50
13.10.2018 19:00
13.10.2018 19:00
68:77
Miasto Szkła Krosno - TBV Start Lublin
Polsat Sport - 2018-10-14 12:30
14.10.2018 12:35
14.10.2018 12:35
73:87
Spójnia Stargard - Trefl Sopot
Emocje.tv - 2018-10-14 16:50
14.10.2018 17:00
14.10.2018 17:00
76:82
Anwil Włocławek - King Szczecin
Emocje.tv - 2018-12-13 18:50
14.10.2018 19:00
14.10.2018 19:00
86:82
Stelmet Enea BC Zielona Góra - GTK Gliwice
Emocje.tv - 2018-10-16 18:50
16.10.2018 19:00
16.10.2018 19:00
104:76

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Miasto Szkła Krosno
Emocje.tv - 2018-10-19 18:20
19.10.2018 18:30
19.10.2018 18:30
94:60
TBV Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza
Emocje.tv - 2018-10-19 18:50
19.10.2018 19:00
19.10.2018 19:00
72:84
Trefl Sopot - Anwil Włocławek
Polsat Sport - 2018-12-13 12:30
20.10.2018 12:40
20.10.2018 12:40
82:92
Arka Gdynia - Legia Warszawa
Emocje.tv - 2018-10-20 18:50
20.10.2018 19:00
20.10.2018 19:00
79:69
King Szczecin - Rosa Radom
Polsat Sport - 2018-10-21 12:30
21.10.2018 12:40
21.10.2018 12:40
92:71
Polski Cukier Toruń - Spójnia Stargard
Emocje.tv - 2018-10-21 16:50
21.10.2018 17:00
21.10.2018 17:00
94:69
Polpharma Starogard Gd. - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Emocje.tv - 2018-10-23 18:50
23.10.2018 19:00
23.10.2018 19:00
80:94
GTK Gliwice - AZS Koszalin
Emocje.tv - 2018-10-24 18:50
24.10.2018 19:00
24.10.2018 19:00
95:71

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

MKS Dąbrowa Górnicza - BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
Emocje.tv - 2018-10-25 18:55
25.10.2018 19:00
25.10.2018 19:00
94:82
Arka Gdynia - Miasto Szkła Krosno
Emocje.tv - 2018-10-26 18:50
26.10.2018 19:00
26.10.2018 19:00
91:78
Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń
Polsat Sport - 2018-12-13 12:30
27.10.2018 12:35
27.10.2018 12:35
76:79
AZS Koszalin - Spójnia Stargard
Emocje.tv - 2018-10-27 16:50
27.10.2018 17:00
27.10.2018 17:00
68:74
GTK Gliwice - Polpharma Starogard Gd.
Polsat Sport - 2018-10-28 12:30
28.10.2018 12:35
28.10.2018 12:35
82:85
Legia Warszawa - King Szczecin
Emocje.tv - 2018-12-13 16:50
28.10.2018 17:00
28.10.2018 17:00
75:70
Rosa Radom - Trefl Sopot
Emocje.tv - 2018-10-31 17:50
31.10.2018 18:00
31.10.2018 18:00
75:68
Stelmet Enea BC Zielona Góra - TBV Start Lublin
Emocje.tv - 2018-10-31 18:50
31.10.2018 19:00
31.10.2018 19:00
92:70

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

Anwil Włocławek - Spójnia Stargard
Emocje.tv - 2018-11-02 17:50
02.11.2018 18:00
02.11.2018 18:00
80:81
Polpharma Starogard Gd. - AZS Koszalin
Emocje.tv - 2018-11-02 18:50
02.11.2018 19:00
02.11.2018 19:00
99:84
Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza
Polsat Sport - 2018-11-03 12:30
03.11.2018 12:40
03.11.2018 12:40
76:86
King Szczecin - Miasto Szkła Krosno
Emocje.tv - 2018-11-03 14:50
03.11.2018 15:00
03.11.2018 15:00
74:66
Polski Cukier Toruń - Rosa Radom
Emocje.tv - 2018-11-03 16:50
03.11.2018 17:00
03.11.2018 17:00
92:56
Trefl Sopot - Legia Warszawa
Emocje.tv - 2018-11-03 18:50
03.11.2018 19:00
03.11.2018 19:00
86:92
TBV Start Lublin - GTK Gliwice
Polsat Sport - 2018-11-04 12:30
04.11.2018 12:35
04.11.2018 12:35
85:73
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Polsat Sport Extra - 2018-11-06 17:45
06.11.2018 17:50
06.11.2018 17:50
81:72

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

Rosa Radom - Spójnia Stargard
Emocje.tv - 2018-11-09 18:20
09.11.2018 18:30
09.11.2018 18:30
76:72
AZS Koszalin - Anwil Włocławek
Emocje.tv - 2018-11-09 19:20
09.11.2018 19:30
09.11.2018 19:30
76:91
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Arka Gdynia
Polsat Sport - 2018-11-10 12:30
10.11.2018 12:35
10.11.2018 12:35
113:93
Legia Warszawa - Polski Cukier Toruń
Emocje.tv - 2018-12-13 18:50
10.11.2018 19:00
10.11.2018 19:00
68:63
Polpharma Starogard Gd. - TBV Start Lublin
Polsat Sport - 2018-11-11 12:30
11.11.2018 12:35
11.11.2018 12:35
96:77
GTK Gliwice - BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
Emocje.tv - 2018-11-11 16:50
11.11.2018 17:00
11.11.2018 17:00
76:114
MKS Dąbrowa Górnicza - King Szczecin
Emocje.tv - 2018-12-13 18:50
11.11.2018 19:00
11.11.2018 19:00
82:91
Miasto Szkła Krosno - Trefl Sopot
Emocje.tv - 2018-11-12 17:50
12.11.2018 18:00
12.11.2018 18:00
79:76

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

Rosa Radom - Anwil Włocławek
Emocje.tv - 2018-11-16 17:50
16.11.2018 18:00
16.11.2018 18:00
68:81
TBV Start Lublin - AZS Koszalin
Emocje.tv - 2018-11-16 18:50
16.11.2018 19:00
16.11.2018 19:00
81:59
Spójnia Stargard - Legia Warszawa
Polsat Sport - 2018-11-17 12:30
17.11.2018 12:35
17.11.2018 12:35
72:94
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza
Emocje.tv - 2018-11-17 14:50
17.11.2018 15:00
17.11.2018 15:00
70:80
Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń
Emocje.tv - 2018-11-17 16:50
17.11.2018 17:00
17.11.2018 17:00
70:95
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polpharma Starogard Gd.
Polsat Sport - 2018-11-18 12:30
18.11.2018 12:40
18.11.2018 12:40
101:79
Arka Gdynia - GTK Gliwice
Emocje.tv - 2018-11-18 16:50
18.11.2018 17:00
18.11.2018 17:00
86:70
Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin
Emocje.tv - 2018-12-12 18:50
12.12.2018 19:00
12.12.2018 19:00
96:89

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Trefl Sopot
Emocje.tv - 2018-11-21 18:50
21.11.2018 19:00
21.11.2018 19:00
93:75
GTK Gliwice - King Szczecin
Emocje.tv - 2018-11-23 18:50
23.11.2018 19:00
23.11.2018 19:00
95:81
Legia Warszawa - Anwil Włocławek
Polsat Sport - 2018-12-13 12:30
24.11.2018 12:40
24.11.2018 12:40
72:103
AZS Koszalin - Rosa Radom
Emocje.tv - 2018-11-24 14:50
24.11.2018 15:00
24.11.2018 15:00
78:75
Miasto Szkła Krosno - Spójnia Stargard
Emocje.tv - 2018-11-24 16:50
24.11.2018 17:00
24.11.2018 17:00
93:76
TBV Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
Emocje.tv - 2018-11-24 18:50
24.11.2018 19:00
24.11.2018 19:00
88:83
MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń
Polsat Sport - 2018-11-25 12:30
25.11.2018 12:40
25.11.2018 12:40
93:84
Polpharma Starogard Gd. - Arka Gdynia
Emocje.tv - 2018-12-04 18:50
04.12.2018 19:00
04.12.2018 19:00
100:104

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Polsat Sport Extra - 2018-12-06 17:30
06.12.2018 17:45
06.12.2018 17:45
93:89
Arka Gdynia - TBV Start Lublin
Emocje.tv - 2018-12-07 19:20
07.12.2018 19:30
07.12.2018 19:30
83:78
King Szczecin - Polpharma Starogard Gd.
Polsat Sport - 2018-12-08 12:30
08.12.2018 12:35
08.12.2018 12:35
91:101
Miasto Szkła Krosno - Anwil Włocławek
Emocje.tv - 2018-12-13 16:50
08.12.2018 17:00
08.12.2018 17:00
88:93
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - AZS Koszalin
Emocje.tv - 2018-12-08 18:50
08.12.2018 19:00
08.12.2018 19:00
100:76
Rosa Radom - Legia Warszawa
Polsat Sport - 2018-12-13 12:30
09.12.2018 12:40
09.12.2018 12:40
87:82
Spójnia Stargard - MKS Dąbrowa Górnicza
Emocje.tv - 2018-12-09 16:50
09.12.2018 17:00
09.12.2018 17:00
61:81
Trefl Sopot - GTK Gliwice
Emocje.tv - 2018-12-10 18:50
10.12.2018 19:00
10.12.2018 19:00
96:99

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

Rosa Radom - Miasto Szkła Krosno
Emocje.tv - 2018-12-14 18:50
14.12.2018 19:00
14.12.2018 19:00
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek
Polsat Sport - 2018-12-15 12:30
15.12.2018 12:35
15.12.2018 12:35
--:--
AZS Koszalin - Legia Warszawa
Emocje.tv - 2018-12-15 18:50
15.12.2018 19:00
15.12.2018 19:00
--:--
Arka Gdynia - BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
Polsat Sport - 2018-12-16 12:30
16.12.2018 12:35
16.12.2018 12:35
--:--
Polpharma Starogard Gd. - Trefl Sopot
Emocje.tv - 2018-12-16 15:50
16.12.2018 16:00
16.12.2018 16:00
--:--
Polski Cukier Toruń - GTK Gliwice
Emocje.tv - 2018-12-16 16:50
16.12.2018 17:00
16.12.2018 17:00
--:--
TBV Start Lublin - King Szczecin
Emocje.tv - 2018-12-16 18:20
16.12.2018 18:30
16.12.2018 18:30
--:--
Spójnia Stargard - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Emocje.tv - 2018-12-16 19:05
16.12.2018 19:15
16.12.2018 19:15
--:--

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

King Szczecin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
Polsat Sport - 2018-12-22 12:30
22.12.2018 12:35
22.12.2018 12:35
--:--
Arka Gdynia - AZS Koszalin
Emocje.tv - 2018-12-22 14:50
22.12.2018 15:00
22.12.2018 15:00
--:--
Legia Warszawa - Miasto Szkła Krosno
Emocje.tv - 2018-12-22 16:50
22.12.2018 17:00
22.12.2018 17:00
--:--
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gd.
Emocje.tv - 2018-12-22 18:50
22.12.2018 19:00
22.12.2018 19:00
--:--
Trefl Sopot - TBV Start Lublin
Polsat Sport - 2018-12-23 12:30
23.12.2018 12:40
23.12.2018 12:40
--:--
Spójnia Stargard - GTK Gliwice
Emocje.tv - 2018-12-23 14:50
23.12.2018 15:00
23.12.2018 15:00
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Rosa Radom
Emocje.tv - 2018-12-23 16:50
23.12.2018 17:00
23.12.2018 17:00
--:--
Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Polsat Sport - 2018-12-26 15:50
26.12.2018 16:05
26.12.2018 16:05
--:--

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

King Szczecin - Arka Gdynia
Emocje.tv - 2018-12-28 17:50
28.12.2018 18:00
28.12.2018 18:00
--:--
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot
Emocje.tv - 2018-12-28 18:50
28.12.2018 19:00
28.12.2018 19:00
--:--
TBV Start Lublin - Polski Cukier Toruń
Polsat Sport - 2018-12-29 12:30
29.12.2018 12:40
29.12.2018 12:40
--:--
Polpharma Starogard Gd. - Spójnia Stargard
Emocje.tv - 2018-12-29 16:50
29.12.2018 17:00
29.12.2018 17:00
--:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Rosa Radom
Emocje.tv - 2018-12-29 18:50
29.12.2018 19:00
29.12.2018 19:00
--:--
AZS Koszalin - Miasto Szkła Krosno
Polsat Sport - 2018-12-30 12:30
30.12.2018 12:35
30.12.2018 12:35
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa
Emocje.tv - 2019-12-29 14:50
30.12.2018 15:00
30.12.2018 15:00
--:--
GTK Gliwice - Anwil Włocławek
Emocje.tv - 2018-12-30 16:50
30.12.2018 17:00
30.12.2018 17:00
--:--

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

Trefl Sopot - Arka Gdynia
Polsat Sport - 2019-01-01 17:45
01.01.2019 18:00
01.01.2019 18:00
--:--
Spójnia Stargard - TBV Start Lublin 02.01.2019 18:00
02.01.2019 18:00
--:--
Legia Warszawa - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Polsat Sport - 2019-01-02 17:45
02.01.2019 18:00
02.01.2019 18:00
--:--
Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gd. 02.01.2019 18:30
02.01.2019 18:30
--:--
King Szczecin - AZS Koszalin 02.01.2019 19:30
02.01.2019 19:30
--:--
Polski Cukier Toruń - BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
Polsat Sport Extra - 2019-01-03 17:45
03.01.2019 18:00
03.01.2019 18:00
--:--
Miasto Szkła Krosno - MKS Dąbrowa Górnicza 03.01.2019 18:00
03.01.2019 18:00
--:--
Rosa Radom - GTK Gliwice 03.01.2019 18:30
03.01.2019 18:30
--:--

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

Anwil Włocławek - TBV Start Lublin
Polsat Sport - 2019-01-05 12:30
05.01.2019 12:40
05.01.2019 12:40
--:--
King Szczecin - Trefl Sopot 05.01.2019 15:00
05.01.2019 15:00
--:--
Polski Cukier Toruń - Arka Gdynia
Polsat Sport - 2019-01-06 12:30
06.01.2019 12:40
06.01.2019 12:40
--:--
GTK Gliwice - Legia Warszawa 06.01.2019 15:00
06.01.2019 15:00
--:--
Polpharma Starogard Gd. - Rosa Radom 06.01.2019 17:00
06.01.2019 17:00
--:--
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Spójnia Stargard 06.01.2019 18:00
06.01.2019 18:00
--:--
AZS Koszalin - MKS Dąbrowa Górnicza 07.01.2019 19:00
07.01.2019 19:00
--:--
Miasto Szkła Krosno - Stelmet Enea BC Zielona Góra 09.01.2019 19:30
09.01.2019 19:30
--:--

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

MKS Dąbrowa Górnicza - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Emocje.tv - 2018-12-19 18:50
19.12.2018 19:00
19.12.2018 19:00
--:--
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek
Polsat Sport - 2019-01-12 12:30
12.01.2019 12:40
12.01.2019 12:40
--:--
Arka Gdynia - Spójnia Stargard 12.01.2019 17:00
12.01.2019 17:00
--:--
King Szczecin - Polski Cukier Toruń
Polsat Sport - 2019-01-13 12:30
13.01.2019 12:40
13.01.2019 12:40
--:--
Legia Warszawa - Polpharma Starogard Gd. 13.01.2019 15:00
13.01.2019 15:00
--:--
Trefl Sopot - AZS Koszalin 13.01.2019 17:00
13.01.2019 17:00
--:--
Miasto Szkła Krosno - GTK Gliwice 13.01.2019 18:00
13.01.2019 18:00
--:--
TBV Start Lublin - Rosa Radom 13.01.2019 19:00
13.01.2019 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

King Szczecin - Spójnia Stargard 17.01.2019 18:00
17.01.2019 18:00
--:--
Anwil Włocławek - Arka Gdynia
Polsat Sport - 2019-01-19 12:30
19.01.2019 12:40
19.01.2019 12:40
--:--
Legia Warszawa - TBV Start Lublin
Polsat Sport Extra - 2019-01-19 17:30
19.01.2019 17:40
19.01.2019 17:40
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - GTK Gliwice 19.01.2019 19:00
19.01.2019 19:00
--:--
Miasto Szkła Krosno - Polpharma Starogard Gd.
Polsat Sport - 2019-01-20 12:30
20.01.2019 12:40
20.01.2019 12:40
--:--
Polski Cukier Toruń - Trefl Sopot 20.01.2019 15:00
20.01.2019 15:00
--:--
Rosa Radom - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 20.01.2019 17:00
20.01.2019 17:00
--:--
AZS Koszalin - Stelmet Enea BC Zielona Góra 20.01.2019 19:00
20.01.2019 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

Polski Cukier Toruń - AZS Koszalin 10.01.2019 19:00
10.01.2019 19:00
--:--
GTK Gliwice - Stelmet Enea BC Zielona Góra 23.01.2019 19:00
23.01.2019 19:00
--:--
King Szczecin - Anwil Włocławek 24.01.2019 18:00
24.01.2019 18:00
--:--
Polpharma Starogard Gd. - MKS Dąbrowa Górnicza 24.01.2019 19:00
24.01.2019 19:00
--:--
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa
Polsat Sport - 2019-01-26 12:30
26.01.2019 12:40
26.01.2019 12:40
--:--
TBV Start Lublin - Miasto Szkła Krosno 26.01.2019 15:00
26.01.2019 15:00
--:--
Trefl Sopot - Spójnia Stargard
Polsat Sport - 2019-01-27 12:30
27.01.2019 12:40
27.01.2019 12:40
--:--
Arka Gdynia - Rosa Radom 27.01.2019 19:00
27.01.2019 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

MKS Dąbrowa Górnicza - TBV Start Lublin 01.02.2019 18:00
01.02.2019 18:00
--:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gd. 01.02.2019 19:00
01.02.2019 19:00
--:--
Rosa Radom - King Szczecin 02.02.2019 15:00
02.02.2019 15:00
--:--
Spójnia Stargard - Polski Cukier Toruń 02.02.2019 17:00
02.02.2019 17:00
--:--
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 02.02.2019 19:00
02.02.2019 19:00
--:--
Legia Warszawa - Arka Gdynia 03.02.2019 15:00
03.02.2019 15:00
--:--
AZS Koszalin - GTK Gliwice 03.02.2019 17:00
03.02.2019 17:00
--:--
Miasto Szkła Krosno - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 03.02.2019 19:00
03.02.2019 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

TBV Start Lublin - Stelmet Enea BC Zielona Góra 06.02.2019 19:00
06.02.2019 19:00
--:--
Spójnia Stargard - AZS Koszalin 09.02.2019 15:00
09.02.2019 15:00
--:--
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza 09.02.2019 17:00
09.02.2019 17:00
--:--
Trefl Sopot - Rosa Radom 09.02.2019 18:00
09.02.2019 18:00
--:--
Polpharma Starogard Gd. - GTK Gliwice 09.02.2019 19:00
09.02.2019 19:00
--:--
Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek 10.02.2019 15:00
10.02.2019 15:00
--:--
King Szczecin - Legia Warszawa 10.02.2019 17:00
10.02.2019 17:00
--:--
Miasto Szkła Krosno - Arka Gdynia 10.02.2019 19:00
10.02.2019 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

Legia Warszawa - Trefl Sopot 02.03.2019 15:00
02.03.2019 15:00
--:--
Spójnia Stargard - Anwil Włocławek 02.03.2019 17:00
02.03.2019 17:00
--:--
Miasto Szkła Krosno - King Szczecin 02.03.2019 18:00
02.03.2019 18:00
--:--
GTK Gliwice - TBV Start Lublin 02.03.2019 19:00
02.03.2019 19:00
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Arka Gdynia 03.03.2019 15:00
03.03.2019 15:00
--:--
Rosa Radom - Polski Cukier Toruń 03.03.2019 17:00
03.03.2019 17:00
--:--
AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gd. 03.03.2019 19:00
03.03.2019 19:00
--:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 04.03.2019 19:00
04.03.2019 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

Polski Cukier Toruń - Legia Warszawa 08.03.2019 18:30
08.03.2019 18:30
--:--
TBV Start Lublin - Polpharma Starogard Gd. 08.03.2019 19:30
08.03.2019 19:30
--:--
Arka Gdynia - Stelmet Enea BC Zielona Góra 09.03.2019 15:00
09.03.2019 15:00
--:--
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - GTK Gliwice 09.03.2019 17:00
09.03.2019 17:00
--:--
Trefl Sopot - Miasto Szkła Krosno 09.03.2019 19:00
09.03.2019 19:00
--:--
Anwil Włocławek - AZS Koszalin 10.03.2019 17:00
10.03.2019 17:00
--:--
Spójnia Stargard - Rosa Radom 10.03.2019 19:00
10.03.2019 19:00
--:--
King Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza 11.03.2019 18:00
11.03.2019 18:00
--:--

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

King Szczecin - Stelmet Enea BC Zielona Góra 14.03.2019 18:00
14.03.2019 18:00
--:--
Polski Cukier Toruń - Miasto Szkła Krosno 15.03.2019 19:00
15.03.2019 19:00
--:--
GTK Gliwice - Arka Gdynia 16.03.2019 15:00
16.03.2019 15:00
--:--
Legia Warszawa - Spójnia Stargard 16.03.2019 17:00
16.03.2019 17:00
--:--
Anwil Włocławek - Rosa Radom 16.03.2019 19:00
16.03.2019 19:00
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 17.03.2019 15:00
17.03.2019 15:00
--:--
AZS Koszalin - TBV Start Lublin 17.03.2019 17:00
17.03.2019 17:00
--:--
Polpharma Starogard Gd. - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 17.03.2019 19:00
17.03.2019 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (23 kolejka)

Anwil Włocławek - Legia Warszawa 19.03.2019 18:00
19.03.2019 18:00
--:--
Rosa Radom - AZS Koszalin 20.03.2019 18:00
20.03.2019 18:00
--:--
King Szczecin - GTK Gliwice 20.03.2019 18:30
20.03.2019 18:30
--:--
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - TBV Start Lublin 20.03.2019 19:00
20.03.2019 19:00
--:--
Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 20.03.2019 19:30
20.03.2019 19:30
--:--
Trefl Sopot - Stelmet Enea BC Zielona Góra 20.03.2019 20:00
20.03.2019 20:00
--:--
Spójnia Stargard - Miasto Szkła Krosno 21.03.2019 18:00
21.03.2019 18:00
--:--
Arka Gdynia - Polpharma Starogard Gd. 21.03.2019 19:00
21.03.2019 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (24 kolejka)

Legia Warszawa - Rosa Radom 23.03.2019 17:00
23.03.2019 17:00
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Spójnia Stargard 24.03.2019 15:00
24.03.2019 15:00
--:--
Polpharma Starogard Gd. - King Szczecin 24.03.2019 16:00
24.03.2019 16:00
--:--
TBV Start Lublin - Arka Gdynia 24.03.2019 17:00
24.03.2019 17:00
--:--
Anwil Włocławek - Miasto Szkła Krosno 24.03.2019 18:00
24.03.2019 18:00
--:--
GTK Gliwice - Trefl Sopot 24.03.2019 19:00
24.03.2019 19:00
--:--
AZS Koszalin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 25.03.2019 19:00
25.03.2019 19:00
--:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polski Cukier Toruń 27.03.2019 19:00
27.03.2019 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (25 kolejka)

Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza 30.03.2019 15:00
30.03.2019 15:00
--:--
Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gd. 30.03.2019 17:00
30.03.2019 17:00
--:--
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Arka Gdynia 30.03.2019 18:00
30.03.2019 18:00
--:--
Legia Warszawa - AZS Koszalin 30.03.2019 19:00
30.03.2019 19:00
--:--
Miasto Szkła Krosno - Rosa Radom 31.03.2019 17:00
31.03.2019 17:00
--:--
King Szczecin - TBV Start Lublin 31.03.2019 19:00
31.03.2019 19:00
--:--
GTK Gliwice - Polski Cukier Toruń 02.04.2019 19:00
02.04.2019 19:00
--:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Spójnia Stargard 03.04.2019 19:00
03.04.2019 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (26 kolejka)

Miasto Szkła Krosno - Legia Warszawa 05.04.2019 19:00
05.04.2019 19:00
--:--
Polpharma Starogard Gd. - Polski Cukier Toruń 06.04.2019 15:00
06.04.2019 15:00
--:--
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - King Szczecin 06.04.2019 17:00
06.04.2019 17:00
--:--
TBV Start Lublin - Trefl Sopot 06.04.2019 19:00
06.04.2019 19:00
--:--
Rosa Radom - MKS Dąbrowa Górnicza 07.04.2019 17:00
07.04.2019 17:00
--:--
AZS Koszalin - Arka Gdynia 07.04.2019 19:00
07.04.2019 19:00
--:--
GTK Gliwice - Spójnia Stargard 09.04.2019 19:00
09.04.2019 19:00
--:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek 10.04.2019 19:00
10.04.2019 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (27 kolejka)

Polski Cukier Toruń - TBV Start Lublin 12.03.2019 19:00
12.03.2019 19:00
--:--
Trefl Sopot - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 13.04.2019 15:00
13.04.2019 15:00
--:--
Anwil Włocławek - GTK Gliwice 13.04.2019 17:00
13.04.2019 17:00
--:--
Spójnia Stargard - Polpharma Starogard Gd. 13.04.2019 19:00
13.04.2019 19:00
--:--
Rosa Radom - Stelmet Enea BC Zielona Góra 14.04.2019 15:00
14.04.2019 15:00
--:--
Miasto Szkła Krosno - AZS Koszalin 14.04.2019 17:00
14.04.2019 17:00
--:--
Arka Gdynia - King Szczecin 14.04.2019 18:00
14.04.2019 18:00
--:--
Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza 14.04.2019 19:00
14.04.2019 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (28 kolejka)

TBV Start Lublin - Spójnia Stargard 16.04.2019 18:30
16.04.2019 18:30
--:--
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polski Cukier Toruń 16.04.2019 19:00
16.04.2019 19:00
--:--
Polpharma Starogard Gd. - Anwil Włocławek 17.04.2019 18:00
17.04.2019 18:00
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Miasto Szkła Krosno 17.04.2019 18:00
17.04.2019 18:00
--:--
AZS Koszalin - King Szczecin 17.04.2019 18:30
17.04.2019 18:30
--:--
GTK Gliwice - Rosa Radom 17.04.2019 19:00
17.04.2019 19:00
--:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Legia Warszawa 17.04.2019 19:30
17.04.2019 19:30
--:--
Arka Gdynia - Trefl Sopot 17.04.2019 20:00
17.04.2019 20:00
--:--

Runda Zasadnicza (29 kolejka)

TBV Start Lublin - Anwil Włocławek 20.04.2019 15:00
20.04.2019 15:00
--:--
Spójnia Stargard - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 20.04.2019 16:00
20.04.2019 16:00
--:--
Trefl Sopot - King Szczecin 20.04.2019 17:00
20.04.2019 17:00
--:--
Rosa Radom - Polpharma Starogard Gd. 20.04.2019 17:30
20.04.2019 17:30
--:--
Legia Warszawa - GTK Gliwice 20.04.2019 18:00
20.04.2019 18:00
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - AZS Koszalin 20.04.2019 18:30
20.04.2019 18:30
--:--
Arka Gdynia - Polski Cukier Toruń 22.04.2019 16:00
22.04.2019 16:00
--:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Miasto Szkła Krosno 24.04.2019 19:00
24.04.2019 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (30 kolejka)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza
Emocje.tv - 2018-12-13 18:55
02.10.2018 19:00
02.10.2018 19:00
87:81
Polski Cukier Toruń - King Szczecin 27.04.2019
27.04.2019
--:--
Spójnia Stargard - Arka Gdynia 27.04.2019
27.04.2019
--:--
Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 27.04.2019
27.04.2019
--:--
Rosa Radom - TBV Start Lublin 27.04.2019
27.04.2019
--:--
Polpharma Starogard Gd. - Legia Warszawa 27.04.2019
27.04.2019
--:--
GTK Gliwice - Miasto Szkła Krosno 27.04.2019
27.04.2019
--:--
AZS Koszalin - Trefl Sopot 27.04.2019 18:00
27.04.2019 18:00
--:--