Runda Zasadnicza (1 kolejka)

WKS Śląsk Wrocław - HydroTruck Radom
Polsat Sport Extra - 2019-09-26 17:30
26.09.2019 17:40
26.09.2019 17:40
111:95
GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza
Polsat Sport Extra - 2019-09-27 17:30
27.09.2019 17:40
27.09.2019 17:40
102:105
PGE Spójnia Stargard - Asseco Arka Gdynia
Polsat Sport - 2019-09-28 12:30
28.09.2019 12:35
28.09.2019 12:35
65:76
Trefl Sopot - King Szczecin
Emocje.tv - 2019-09-28 17:50
28.09.2019 18:00
28.09.2019 18:00
90:77
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Enea Astoria Bydgoszcz
Polsat Sport - 2019-10-14 12:30
29.09.2019 12:35
29.09.2019 12:35
88:94
Start Lublin - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Emocje.tv - 2019-09-29 16:50
29.09.2019 17:00
29.09.2019 17:00
84:79
Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gd.
Emocje.tv - 2019-09-29 18:50
29.09.2019 19:00
29.09.2019 19:00
110:72
Polski Cukier Toruń - Legia Warszawa
Emocje.tv - 2019-10-02 18:50
02.10.2019 19:00
02.10.2019 19:00
79:70

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Polsat Sport - 2019-10-14 17:30
03.10.2019 17:30
03.10.2019 17:30
72:78
Asseco Arka Gdynia - Trefl Sopot
Polsat Sport Extra - 2019-10-14 17:30
04.10.2019 17:30
04.10.2019 17:30
87:66
Enea Astoria Bydgoszcz - Polski Cukier Toruń
Polsat Sport - 2019-10-05 12:30
05.10.2019 12:30
05.10.2019 12:30
80:97
GTK Gliwice - King Szczecin
Emocje.tv - 2019-10-05 16:50
05.10.2019 17:00
05.10.2019 17:00
79:81
MKS Dąbrowa Górnicza - WKS Śląsk Wrocław
Emocje.tv - 2019-10-05 18:50
05.10.2019 19:00
05.10.2019 19:00
98:94
HydroTruck Radom - Start Lublin
Polsat Sport - 2019-10-06 12:30
06.10.2019 12:30
06.10.2019 12:30
66:77
Polpharma Starogard Gd. - PGE Spójnia Stargard
Emocje.tv - 2019-10-07 18:50
07.10.2019 19:00
07.10.2019 19:00
75:80
Legia Warszawa - Anwil Włocławek
Polsat Sport Extra - 2019-10-14 20:20
08.10.2019 20:20
08.10.2019 20:20
87:94

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Polsat Sport News - 2019-10-11 17:30
11.10.2019 17:30
11.10.2019 17:30
92:82
PGE Spójnia Stargard - Anwil Włocławek
Polsat Sport - 2019-10-12 12:30
12.10.2019 12:30
12.10.2019 12:30
82:95
Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gd.
Emocje.tv - 2019-10-12 16:50
12.10.2019 17:00
12.10.2019 17:00
95:91
HydroTruck Radom - BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
Emocje.tv - 2019-10-12 18:50
12.10.2019 19:00
12.10.2019 19:00
80:74
WKS Śląsk Wrocław - King Szczecin
Polsat Sport - 2019-10-13 12:30
13.10.2019 12:30
13.10.2019 12:30
73:83
Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza
Emocje.tv - 2019-10-13 14:50
13.10.2019 15:00
13.10.2019 15:00
91:80
Asseco Arka Gdynia - GTK Gliwice
Emocje.tv - 2019-10-14 16:50
13.10.2019 17:00
13.10.2019 17:00
78:87
Legia Warszawa - Enea Astoria Bydgoszcz
Emocje.tv - 2019-10-14 18:50
13.10.2019 19:00
13.10.2019 19:00
69:71

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Legia Warszawa
Polsat Sport - 2019-10-17 17:30
17.10.2019 17:30
17.10.2019 17:30
--:--
King Szczecin - Start Lublin
Emocje.tv - 2019-10-17 18:50
17.10.2019 19:00
17.10.2019 19:00
--:--
Polpharma Starogard Gd. - GTK Gliwice
Polsat Sport - 2019-10-18 17:30
18.10.2019 17:30
18.10.2019 17:30
--:--
Trefl Sopot - PGE Spójnia Stargard
Emocje.tv - 2019-10-18 18:50
18.10.2019 19:00
18.10.2019 19:00
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Asseco Arka Gdynia
Polsat Sport - 2019-10-19 12:30
19.10.2019 12:30
19.10.2019 12:30
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
Emocje.tv - 2019-10-19 16:50
19.10.2019 17:00
19.10.2019 17:00
--:--
Enea Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek
Polsat Sport - 2019-10-20 12:30
20.10.2019 12:30
20.10.2019 12:30
--:--
Polski Cukier Toruń - HydroTruck Radom
Emocje.tv - 2019-10-20 15:50
20.10.2019 16:00
20.10.2019 16:00
--:--

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

GTK Gliwice - PGE Spójnia Stargard
Emocje.tv - 2019-10-22 18:50
22.10.2019 19:00
22.10.2019 19:00
--:--
Polpharma Starogard Gd. - WKS Śląsk Wrocław
Polsat Sport Extra - 2019-10-24 17:30
24.10.2019 17:30
24.10.2019 17:30
--:--
Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza
Emocje.tv - 2019-10-25 18:50
25.10.2019 19:00
25.10.2019 19:00
--:--
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - King Szczecin
Polsat Sport Extra - 2019-10-25 20:30
25.10.2019 20:30
25.10.2019 20:30
--:--
Anwil Włocławek - Trefl Sopot
Polsat Sport - 2019-10-26 12:30
26.10.2019 12:30
26.10.2019 12:30
--:--
Legia Warszawa - HydroTruck Radom
Emocje.tv - 2019-10-26 17:50
26.10.2019 18:00
26.10.2019 18:00
--:--
Start Lublin - Asseco Arka Gdynia
Polsat Sport - 2019-10-27 12:30
27.10.2019 12:30
27.10.2019 12:30
--:--
Enea Astoria Bydgoszcz - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Emocje.tv - 2019-10-27 17:50
27.10.2019 18:00
27.10.2019 18:00
--:--

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

Polpharma Starogard Gd. - Start Lublin 31.10.2019
31.10.2019
--:--
HydroTruck Radom - Enea Astoria Bydgoszcz 02.11.2019
02.11.2019
--:--
Asseco Arka Gdynia - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 02.11.2019
02.11.2019
--:--
PGE Spójnia Stargard - WKS Śląsk Wrocław 02.11.2019
02.11.2019
--:--
Trefl Sopot - GTK Gliwice 02.11.2019
02.11.2019
--:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek 03.11.2019
03.11.2019
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa 03.11.2019
03.11.2019
--:--
King Szczecin - Polski Cukier Toruń 03.11.2019
03.11.2019
--:--

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot 07.11.2019
07.11.2019
--:--
Polski Cukier Toruń - Asseco Arka Gdynia 08.11.2019
08.11.2019
--:--
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polpharma Starogard Gd. 09.11.2019
09.11.2019
--:--
Legia Warszawa - King Szczecin 09.11.2019
09.11.2019
--:--
Enea Astoria Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza 09.11.2019
09.11.2019
--:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - HydroTruck Radom 09.11.2019
09.11.2019
--:--
Anwil Włocławek - GTK Gliwice 10.11.2019
10.11.2019
--:--
Start Lublin - PGE Spójnia Stargard 11.11.2019 18:00
11.11.2019 18:00
--:--

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

MKS Dąbrowa Górnicza - Stelmet Enea BC Zielona Góra 13.11.2019
13.11.2019
--:--
King Szczecin - Enea Astoria Bydgoszcz 15.11.2019
15.11.2019
--:--
Anwil Włocławek - HydroTruck Radom 16.11.2019
16.11.2019
--:--
Polpharma Starogard Gd. - Polski Cukier Toruń 16.11.2019
16.11.2019
--:--
Trefl Sopot - Start Lublin 16.11.2019
16.11.2019
--:--
Asseco Arka Gdynia - Legia Warszawa 17.11.2019
17.11.2019
--:--
WKS Śląsk Wrocław - GTK Gliwice 17.11.2019
17.11.2019
--:--
PGE Spójnia Stargard - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 17.11.2019 17:00
17.11.2019 17:00
--:--

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin 20.11.2019
20.11.2019
--:--
Start Lublin - GTK Gliwice 21.11.2019 18:00
21.11.2019 18:00
--:--
PGE Spójnia Stargard - Polski Cukier Toruń 22.11.2019 17:00
22.11.2019 17:00
--:--
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot 23.11.2019
23.11.2019
--:--
Legia Warszawa - Polpharma Starogard Gd. 23.11.2019
23.11.2019
--:--
Enea Astoria Bydgoszcz - Asseco Arka Gdynia 23.11.2019
23.11.2019
--:--
Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław 24.11.2019
24.11.2019
--:--
HydroTruck Radom - MKS Dąbrowa Górnicza 24.11.2019
24.11.2019
--:--

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Asseco Arka Gdynia 28.11.2019
28.11.2019
--:--
Polpharma Starogard Gd. - Enea Astoria Bydgoszcz 29.11.2019
29.11.2019
--:--
Trefl Sopot - Polski Cukier Toruń 30.11.2019
30.11.2019
--:--
GTK Gliwice - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 30.11.2019
30.11.2019
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Start Lublin 30.11.2019
30.11.2019
--:--
PGE Spójnia Stargard - Legia Warszawa 30.11.2019 17:00
30.11.2019 17:00
--:--
Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza 01.12.2019
01.12.2019
--:--
King Szczecin - HydroTruck Radom 01.12.2019
01.12.2019
--:--

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gd. 04.12.2019
04.12.2019
--:--
Legia Warszawa - Trefl Sopot 05.12.2019
05.12.2019
--:--
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - WKS Śląsk Wrocław 07.12.2019
07.12.2019
--:--
Enea Astoria Bydgoszcz - PGE Spójnia Stargard 07.12.2019
07.12.2019
--:--
Start Lublin - Anwil Włocławek 07.12.2019 18:00
07.12.2019 18:00
--:--
HydroTruck Radom - Asseco Arka Gdynia 08.12.2019
08.12.2019
--:--
King Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza 08.12.2019
08.12.2019
--:--
Polski Cukier Toruń - GTK Gliwice 09.12.2019
09.12.2019
--:--

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

PGE Spójnia Stargard - Stelmet Enea BC Zielona Góra 10.12.2019 17:00
10.12.2019 17:00
--:--
GTK Gliwice - Legia Warszawa 11.12.2019
11.12.2019
--:--
Anwil Włocławek - King Szczecin 13.12.2019
13.12.2019
--:--
Polpharma Starogard Gd. - HydroTruck Radom 13.12.2019
13.12.2019
--:--
Trefl Sopot - Enea Astoria Bydgoszcz 14.12.2019
14.12.2019
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Polski Cukier Toruń 14.12.2019
14.12.2019
--:--
Asseco Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza 15.12.2019
15.12.2019
--:--
Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 15.12.2019 18:00
15.12.2019 18:00
--:--

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław 19.12.2019
19.12.2019
--:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Trefl Sopot 19.12.2019
19.12.2019
--:--
HydroTruck Radom - PGE Spójnia Stargard 20.12.2019
20.12.2019
--:--
Enea Astoria Bydgoszcz - GTK Gliwice 21.12.2019
21.12.2019
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Polpharma Starogard Gd. 21.12.2019
21.12.2019
--:--
King Szczecin - Asseco Arka Gdynia 21.12.2019
21.12.2019
--:--
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek 22.12.2019
22.12.2019
--:--
Polski Cukier Toruń - Start Lublin 22.12.2019
22.12.2019
--:--

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

Anwil Włocławek - Asseco Arka Gdynia 26.12.2019
26.12.2019
--:--
King Szczecin - Polpharma Starogard Gd. 28.12.2019
28.12.2019
--:--
Trefl Sopot - HydroTruck Radom 28.12.2019
28.12.2019
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Enea Astoria Bydgoszcz 28.12.2019
28.12.2019
--:--
PGE Spójnia Stargard - MKS Dąbrowa Górnicza 28.12.2019 17:00
28.12.2019 17:00
--:--
Start Lublin - Legia Warszawa 28.12.2019 18:00
28.12.2019 18:00
--:--
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polski Cukier Toruń 29.12.2019
29.12.2019
--:--
GTK Gliwice - Stelmet Enea BC Zielona Góra 30.12.2019
30.12.2019
--:--

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

King Szczecin - PGE Spójnia Stargard 01.01.2020
01.01.2020
--:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław 02.01.2020
02.01.2020
--:--
HydroTruck Radom - GTK Gliwice 03.01.2020
03.01.2020
--:--
Legia Warszawa - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 04.01.2020
04.01.2020
--:--
Enea Astoria Bydgoszcz - Start Lublin 04.01.2020
04.01.2020
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 04.01.2020
04.01.2020
--:--
Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek 05.01.2020
05.01.2020
--:--
Asseco Arka Gdynia - Polpharma Starogard Gd. 06.01.2020
06.01.2020
--:--

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Start Lublin 09.01.2020
09.01.2020
--:--
Polpharma Starogard Gd. - Anwil Włocławek 11.01.2020
11.01.2020
--:--
Enea Astoria Bydgoszcz - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 11.01.2020
11.01.2020
--:--
Asseco Arka Gdynia - PGE Spójnia Stargard 12.01.2020
12.01.2020
--:--
King Szczecin - Trefl Sopot 12.01.2020
12.01.2020
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - GTK Gliwice 12.01.2020
12.01.2020
--:--
HydroTruck Radom - WKS Śląsk Wrocław 12.01.2020
12.01.2020
--:--
Legia Warszawa - Polski Cukier Toruń 12.01.2020
12.01.2020
--:--

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 16.01.2020
16.01.2020
--:--
WKS Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 17.01.2020
17.01.2020
--:--
Start Lublin - HydroTruck Radom 17.01.2020 18:00
17.01.2020 18:00
--:--
Anwil Włocławek - Legia Warszawa 18.01.2020
18.01.2020
--:--
King Szczecin - GTK Gliwice 19.01.2020
19.01.2020
--:--
Trefl Sopot - Asseco Arka Gdynia 19.01.2020
19.01.2020
--:--
PGE Spójnia Stargard - Polpharma Starogard Gd. 19.01.2020 17:00
19.01.2020 17:00
--:--
Polski Cukier Toruń - Enea Astoria Bydgoszcz 16.04.2020
16.04.2020
--:--

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polski Cukier Toruń 22.01.2020
22.01.2020
--:--
Polpharma Starogard Gd. - Trefl Sopot 24.01.2020
24.01.2020
--:--
Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard 25.01.2020
25.01.2020
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Start Lublin 25.01.2020
25.01.2020
--:--
Enea Astoria Bydgoszcz - Legia Warszawa 25.01.2020
25.01.2020
--:--
GTK Gliwice - Asseco Arka Gdynia 26.01.2020
26.01.2020
--:--
King Szczecin - WKS Śląsk Wrocław 26.01.2020
26.01.2020
--:--
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - HydroTruck Radom 26.01.2020
26.01.2020
--:--

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

Legia Warszawa - Stelmet Enea BC Zielona Góra 29.01.2020
29.01.2020
--:--
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza 01.02.2020
01.02.2020
--:--
PGE Spójnia Stargard - Trefl Sopot 01.02.2020 17:00
01.02.2020 17:00
--:--
Anwil Włocławek - Enea Astoria Bydgoszcz 02.02.2020
02.02.2020
--:--
HydroTruck Radom - Polski Cukier Toruń 02.02.2020
02.02.2020
--:--
Asseco Arka Gdynia - WKS Śląsk Wrocław 02.02.2020
02.02.2020
--:--
GTK Gliwice - Polpharma Starogard Gd. 02.02.2020
02.02.2020
--:--
Start Lublin - King Szczecin 02.02.2020 18:00
02.02.2020 18:00
--:--

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Enea Astoria Bydgoszcz 05.02.2020
05.02.2020
--:--
King Szczecin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 08.02.2020
08.02.2020
--:--
HydroTruck Radom - Legia Warszawa 08.02.2020
08.02.2020
--:--
Trefl Sopot - Anwil Włocławek 09.02.2020
09.02.2020
--:--
Asseco Arka Gdynia - Start Lublin 09.02.2020
09.02.2020
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń 09.02.2020
09.02.2020
--:--
PGE Spójnia Stargard - GTK Gliwice 09.02.2020 17:00
09.02.2020 17:00
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Polpharma Starogard Gd. 10.02.2020
10.02.2020
--:--

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra 27.02.2020
27.02.2020
--:--
GTK Gliwice - Trefl Sopot 28.02.2020
28.02.2020
--:--
Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza 29.02.2020
29.02.2020
--:--
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Asseco Arka Gdynia 29.02.2020
29.02.2020
--:--
Start Lublin - Polpharma Starogard Gd. 29.02.2020 18:00
29.02.2020 18:00
--:--
Enea Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom 01.03.2020
01.03.2020
--:--
WKS Śląsk Wrocław - PGE Spójnia Stargard 01.03.2020
01.03.2020
--:--
Polski Cukier Toruń - King Szczecin 03.03.2020
03.03.2020
--:--

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

HydroTruck Radom - Stelmet Enea BC Zielona Góra 04.03.2020
04.03.2020
--:--
GTK Gliwice - Anwil Włocławek 07.03.2020
07.03.2020
--:--
Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław 07.03.2020
07.03.2020
--:--
Polpharma Starogard Gd. - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 07.03.2020
07.03.2020
--:--
Asseco Arka Gdynia - Polski Cukier Toruń 07.03.2020
07.03.2020
--:--
King Szczecin - Legia Warszawa 08.03.2020
08.03.2020
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Enea Astoria Bydgoszcz 08.03.2020
08.03.2020
--:--
PGE Spójnia Stargard - Start Lublin 08.03.2020 17:00
08.03.2020 17:00
--:--

Runda Zasadnicza (23 kolejka)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza 11.03.2020
11.03.2020
--:--
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gd. 12.03.2020
12.03.2020
--:--
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - PGE Spójnia Stargard 13.03.2020
13.03.2020
--:--
HydroTruck Radom - Anwil Włocławek 14.03.2020
14.03.2020
--:--
Enea Astoria Bydgoszcz - King Szczecin 14.03.2020
14.03.2020
--:--
Legia Warszawa - Asseco Arka Gdynia 14.03.2020
14.03.2020
--:--
Start Lublin - Trefl Sopot 14.03.2020 18:00
14.03.2020 18:00
--:--
GTK Gliwice - WKS Śląsk Wrocław 01.04.2020
01.04.2020
--:--

Runda Zasadnicza (24 kolejka)

WKS Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek 17.03.2020
17.03.2020
--:--
Trefl Sopot - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 17.03.2020
17.03.2020
--:--
GTK Gliwice - Start Lublin 18.03.2020
18.03.2020
--:--
Polski Cukier Toruń - PGE Spójnia Stargard 18.03.2020
18.03.2020
--:--
Polpharma Starogard Gd. - Legia Warszawa 18.03.2020
18.03.2020
--:--
Asseco Arka Gdynia - Enea Astoria Bydgoszcz 18.03.2020
18.03.2020
--:--
King Szczecin - Stelmet Enea BC Zielona Góra 18.03.2020
18.03.2020
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - HydroTruck Radom 18.03.2020
18.03.2020
--:--

Runda Zasadnicza (25 kolejka)

MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek 21.03.2020
21.03.2020
--:--
Enea Astoria Bydgoszcz - Polpharma Starogard Gd. 21.03.2020
21.03.2020
--:--
Polski Cukier Toruń - Trefl Sopot 21.03.2020
21.03.2020
--:--
HydroTruck Radom - King Szczecin 22.03.2020
22.03.2020
--:--
Asseco Arka Gdynia - Stelmet Enea BC Zielona Góra 22.03.2020
22.03.2020
--:--
Legia Warszawa - PGE Spójnia Stargard 22.03.2020
22.03.2020
--:--
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - GTK Gliwice 22.03.2020
22.03.2020
--:--
Start Lublin - WKS Śląsk Wrocław 22.03.2020 18:00
22.03.2020 18:00
--:--

Runda Zasadnicza (26 kolejka)

Polpharma Starogard Gd. - Stelmet Enea BC Zielona Góra 25.03.2020
25.03.2020
--:--
Anwil Włocławek - Start Lublin 28.03.2020
28.03.2020
--:--
GTK Gliwice - Polski Cukier Toruń 28.03.2020
28.03.2020
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - King Szczecin 28.03.2020
28.03.2020
--:--
PGE Spójnia Stargard - Enea Astoria Bydgoszcz 28.03.2020 17:00
28.03.2020 17:00
--:--
WKS Śląsk Wrocław - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 29.03.2020
29.03.2020
--:--
Trefl Sopot - Legia Warszawa 29.03.2020
29.03.2020
--:--
Asseco Arka Gdynia - HydroTruck Radom 30.03.2020
30.03.2020
--:--

Runda Zasadnicza (27 kolejka)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - PGE Spójnia Stargard 02.04.2020
02.04.2020
--:--
King Szczecin - Anwil Włocławek 04.04.2020
04.04.2020
--:--
Enea Astoria Bydgoszcz - Trefl Sopot 04.04.2020
04.04.2020
--:--
Polski Cukier Toruń - WKS Śląsk Wrocław 04.04.2020
04.04.2020
--:--
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Start Lublin 04.04.2020
04.04.2020
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Asseco Arka Gdynia 05.04.2020
05.04.2020
--:--
HydroTruck Radom - Polpharma Starogard Gd. 05.04.2020
05.04.2020
--:--
Legia Warszawa - GTK Gliwice 05.04.2020
05.04.2020
--:--

Runda Zasadnicza (28 kolejka)

Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 08.04.2020
08.04.2020
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 08.04.2020
08.04.2020
--:--
Polpharma Starogard Gd. - MKS Dąbrowa Górnicza 08.04.2020
08.04.2020
--:--
Asseco Arka Gdynia - King Szczecin 08.04.2020
08.04.2020
--:--
PGE Spójnia Stargard - HydroTruck Radom 08.04.2020 17:00
08.04.2020 17:00
--:--
Start Lublin - Polski Cukier Toruń 08.04.2020 18:00
08.04.2020 18:00
--:--
GTK Gliwice - Enea Astoria Bydgoszcz 08.04.2020 27.09.2019
08.04.2020 27.09.2019
--:--
Trefl Sopot - Stelmet Enea BC Zielona Góra 15.04.2020
15.04.2020
--:--

Runda Zasadnicza (29 kolejka)

Asseco Arka Gdynia - Anwil Włocławek 11.04.2020
11.04.2020
--:--
Polpharma Starogard Gd. - King Szczecin 11.04.2020
11.04.2020
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Spójnia Stargard 11.04.2020
11.04.2020
--:--
HydroTruck Radom - Trefl Sopot 11.04.2020
11.04.2020
--:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - GTK Gliwice 11.04.2020
11.04.2020
--:--
Enea Astoria Bydgoszcz - WKS Śląsk Wrocław 11.04.2020
11.04.2020
--:--
Legia Warszawa - Start Lublin 11.04.2020
11.04.2020
--:--
Polski Cukier Toruń - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 13.04.2020
13.04.2020
--:--

Runda Zasadnicza (30 kolejka)

WKS Śląsk Wrocław - Stelmet Enea BC Zielona Góra 14.03.2020
14.03.2020
--:--
Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń 19.04.2020
19.04.2020
--:--
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa 19.04.2020
19.04.2020
--:--
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 19.04.2020
19.04.2020
--:--
Polpharma Starogard Gd. - Asseco Arka Gdynia 19.04.2020
19.04.2020
--:--
PGE Spójnia Stargard - King Szczecin 19.04.2020 17:00
19.04.2020 17:00
--:--
Start Lublin - Enea Astoria Bydgoszcz 19.04.2020 18:00
19.04.2020 18:00
--:--
GTK Gliwice - HydroTruck Radom 19.04.2020 27.09.2019
19.04.2020 27.09.2019
--:--