Lp. Zawodnik Drużyna MeczeCzas gry sumaCzas gry śr.
1. Jarosław Zyskowski Enea Zastal BC Zielona Góra 6 187:0431:11
2. Devoe Joseph Enea Zastal BC Zielona Góra 6 181:2530:14
3. Dragan Apić Enea Zastal BC Zielona Góra 6 167:3227:55
4. Branden Frazier Enea Zastal BC Zielona Góra 6 166:5127:49
5. David Brembly Enea Zastal BC Zielona Góra 6 145:5324:19
6. Ivan Ramljak WKS Śląsk Wrocław 5 144:5428:59
7. A.J. English HydroTruck Radom 4 141:1635:19
8. Sherron Dorsey-Walker King Szczecin 4 140:3035:08
9. Strahinja Jovanović WKS Śląsk Wrocław 5 140:2728:05
10. William Garrett Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 4 140:1035:03
11. Nemanja Nenadić Enea Zastal BC Zielona Góra 5 140:0928:02
12. Marek Klassen Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 4 134:1933:35
13. Michael Moore HydroTruck Radom 4 132:1433:04
14. Maurice Watson Twarde Pierniki Toruń 4 131:5332:58
15. Jabarie Hinds GTK Gliwice 4 131:0532:46
16. Kerem Kanter WKS Śląsk Wrocław 5 130:0826:02
17. Stacy Davis King Szczecin 4 128:3732:09
18. Justin Gray PGE Spójnia Stargard 4 127:3431:54
19. Erick Neal PGE Spójnia Stargard 4 126:1331:33
20. Yannick Franke Trefl Sopot 4 125:3731:24
21. James Palmer Jr. Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 4 125:3131:23
22. Aaron Cel Twarde Pierniki Toruń 4 122:4530:41
23. Michael Young Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 4 122:1630:34
24. Filip Matczak King Szczecin 4 122:1430:34
25. Keyshawn Woods GTK Gliwice 4 122:0230:31
26. Lewis Beech Iii Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 4 122:0230:31
27. Luke Petrasek Anwil Włocławek 4 121:3930:25
28. Roberts Stumbris GTK Gliwice 4 120:1130:03
29. Jakub Schenk King Szczecin 4 119:2629:52
30. Cyril Langevine WKS Śląsk Wrocław 5 117:5223:34
31. James Eads III Twarde Pierniki Toruń 4 117:3229:23
32. Tweety Carter Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 4 117:2929:22
33. Raymond Cowels III Legia Warszawa 4 115:5328:58
34. James Bell Anwil Włocławek 4 115:2628:52
35. Jimmie Taylor Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 4 114:5528:44
36. Kyndall Dykes Anwil Włocławek 4 114:3728:39
37. Muhammad-Ali Abdur-Rahkman Legia Warszawa 4 113:5328:28
38. Trey Drechsel Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 4 112:4328:11
39. Andrzej Mazurczak Enea Zastal BC Zielona Góra 6 112:3618:46
40. Kodi Justice WKS Śląsk Wrocław 5 111:4522:21
41. Adam Ramstedt GTK Gliwice 4 110:2927:37
42. Danilo Ostojić HydroTruck Radom 4 109:2227:21
43. Jonas Zohore PGE Spójnia Stargard 4 109:0727:17
44. Doron Lamb Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 4 108:2327:06
45. Michael Lewis II MKS Dąbrowa Górnicza 4 108:1627:04
46. Bartosz Diduszko Twarde Pierniki Toruń 4 108:0827:02
47. Klavs Čavars Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 4 106:4226:41
48. Matthew Williams GTK Gliwice 4 105:4526:26
49. Paweł Kikowski King Szczecin 4 105:1026:18
50. Jake O'brien PGE Spójnia Stargard 4 104:2526:06
51. Karol Gruszecki Trefl Sopot 4 103:4425:56
52. Damian Kulig Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 4 103:0225:46
53. Kacper Młynarski PGE Spójnia Stargard 4 102:0525:31
54. Filip Zegzuła HydroTruck Radom 4 99:4124:55
55. Mateusz Dziemba Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 4 97:4424:26
56. Jakub Karolak WKS Śląsk Wrocław 5 95:4619:09
57. Grzegorz Kulka Legia Warszawa 4 95:2023:50
58. Mateusz Kostrzewski Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 4 95:1323:48
59. Dominykas Domarkas Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 4 94:5623:44
60. Nicolas Moore MKS Dąbrowa Górnicza 4 94:5123:43
61. Bartłomiej Wołoszyn Asseco Arka Gdynia 3 94:4231:34
62. Josip Sobin MKS Dąbrowa Górnicza 4 94:3923:40
63. Trevor Thompson Twarde Pierniki Toruń 4 94:3823:40
64. Filip Put GTK Gliwice 4 93:5323:28
65. Evangelos Mantzaris Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 4 93:3223:23
66. James Florence Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 4 93:3023:23
67. Mikołaj Witliński Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 4 93:1623:19
68. Kacper Borowski King Szczecin 4 92:5923:15
69. Joshua Sharkey Legia Warszawa 4 92:4123:10
70. Paul Jorgensen Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 4 92:2223:06
71. Derrick Fenner Jr MKS Dąbrowa Górnicza 4 92:0323:01
72. Darious Moten Trefl Sopot 4 91:2722:52
73. Jonah Mathews Anwil Włocławek 4 90:1122:33
74. Justin Bibbs WKS Śląsk Wrocław 4 90:0322:31
75. Jakub Musiał Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 4 89:4022:25
76. Łukasz Koszarek Legia Warszawa 4 88:5622:14
77. Alan Herndon Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 4 88:2822:07
78. DeAndre Davis Trefl Sopot 4 88:2222:06
79. Kamil Łączyński Anwil Włocławek 4 88:1822:05
80. Anthony Ireland HydroTruck Radom 3 87:4629:15
81. Michał Kolenda Trefl Sopot 4 87:3421:54
82. Joshua Sharma Trefl Sopot 4 82:3620:39
83. Tomasz Śnieg PGE Spójnia Stargard 4 82:0820:32
84. Kavell Bigby-Williams Anwil Włocławek 4 81:3720:24
85. Brandon Young Trefl Sopot 3 81:2627:09
86. Tony Meier Enea Zastal BC Zielona Góra 6 80:5613:29
87. Michał Chyliński Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 4 80:3420:09
88. Jakub Nizioł Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 4 80:0920:02
89. Michał Kołodziej Twarde Pierniki Toruń 4 79:1419:49
90. Denzel Andersson Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 4 76:5019:13
91. Maciej Kucharek Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 4 76:3519:09
92. Jure Škifić Legia Warszawa 4 75:5118:58
93. Aleksander Dziewa WKS Śląsk Wrocław 5 75:4715:09
94. Filip Kraljević HydroTruck Radom 3 75:1725:06
95. Novak Musić Asseco Arka Gdynia 3 75:1525:05
96. Adam Kemp Legia Warszawa 4 74:4318:41
97. Łukasz Kolenda WKS Śląsk Wrocław 5 74:2014:52
98. Thomas Davis Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 4 74:1018:33
99. Jacobi Boykins PGE Spójnia Stargard 4 73:3518:24
100. Kalif Young Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 4 73:2318:21
101. Adam Hrycaniuk Asseco Arka Gdynia 3 72:4624:15
102. Milivoje Mijović MKS Dąbrowa Górnicza 4 72:2818:07
103. Daniel Szymkiewicz PGE Spójnia Stargard 3 72:2124:07
104. Aleksander Lewandowski HydroTruck Radom 4 72:1718:04
105. Paweł Leończyk Trefl Sopot 4 71:4817:57
106. Mateusz Zębski Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 4 71:4117:55
107. Adam Brenk MKS Dąbrowa Górnicza 4 70:3817:40
108. Filip Małgorzaciak MKS Dąbrowa Górnicza 4 69:0917:17
109. Michał Nowakowski MKS Dąbrowa Górnicza 4 68:4917:12
110. Grzegorz Kamiński Legia Warszawa 4 67:5917:00
111. Andrzej Pluta Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 4 65:2416:21
112. Wojciech Tomaszewski Asseco Arka Gdynia 3 65:2121:47
113. Dariusz Wyka Legia Warszawa 4 63:5315:58
114. Krzysztof Sulima Enea Zastal BC Zielona Góra 6 62:5910:30
115. Maciej Bojanowski Anwil Włocławek 4 62:4815:42
116. Paweł Dzierżak HydroTruck Radom 4 62:4615:42
117. Alan Czujkowski MKS Dąbrowa Górnicza 4 60:5315:13
118. Djoko Šalić King Szczecin 4 60:0315:01
119. Daniel Gołębiowski GTK Gliwice 4 60:0015:00
120. Quenton De Cosey Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 4 58:2614:37
121. Szymon Szewczyk Anwil Włocławek 3 56:5618:59
122. Michał Samsonowicz Twarde Pierniki Toruń 4 56:4014:10
123. Mateusz Szlachetka Trefl Sopot 4 56:1714:04
124. Damian Jeszke Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 3 52:2917:30
125. Adrian Bogucki Asseco Arka Gdynia 3 52:1017:23
126. Dominik Wilczek Asseco Arka Gdynia 3 51:4717:16
127. Filip Dylewicz Asseco Arka Gdynia 2 50:4625:23
128. Michał Krasuski Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 4 50:4012:40
129. Mateusz Bartosz King Szczecin 4 50:3912:40
130. Jarosław Mokros Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 4 50:2612:37
131. Roman Szymański Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 4 45:0011:15
132. Andre Spight Twarde Pierniki Toruń 2 43:5922:00
133. Markus Lončar Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 4 42:1710:34
134. Sebastian Kowalczyk Anwil Włocławek 4 41:2710:22
135. Marcin Piechowicz MKS Dąbrowa Górnicza 2 38:4419:22
136. Bartłomiej Pelczar Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 4 36:1109:03
137. Dawid Słupiński Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 4 31:1907:50
138. Michał Kroczak King Szczecin 4 29:2107:20
139. Aleksander Wiśniewski GTK Gliwice 4 28:5507:14
140. Mateusz Kaszowski Asseco Arka Gdynia 3 24:5808:19
141. Błażej Kulikowski Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 4 24:5606:14
142. Jakub Motylewski MKS Dąbrowa Górnicza 3 24:3408:11
143. Olaf Perzanowski Asseco Arka Gdynia 3 23:3907:53
144. Szymon Janczak Twarde Pierniki Toruń 4 23:2405:51
145. Daniel Wall HydroTruck Radom 4 23:1805:50
146. Szymon Szymański GTK Gliwice 2 22:4611:23
147. Alex Olesinski Anwil Włocławek 4 21:5105:28
148. Igor Wadowski Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 4 21:3905:25
149. Piotr Niedźwiedzki PGE Spójnia Stargard 4 19:4804:57
150. Michał Aleksandrowicz Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 3 15:1505:05
151. Adrian Kordalski Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 3 14:2004:47
152. Patryk Kędel Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 2 09:5104:56
153. Jakub Zalewski HydroTruck Radom 2 08:4904:25
154. Szymon Szmit PGE Spójnia Stargard 2 07:4403:52
155. Szymon Kołakowski Legia Warszawa 2 06:3203:16
156. Wiktor Rajewicz MKS Dąbrowa Górnicza 2 04:5602:28
157. Jakub Sadowski Legia Warszawa 2 04:1902:10
158. Marcin Kowalczyk Asseco Arka Gdynia 2 04:0402:02
159. Marcin Woroniecki Anwil Włocławek 4 02:4100:40
160. Rafał Komenda Anwil Włocławek 3 01:3100:30