Runda Zasadnicza (1. kolejka)

Czarni Słupsk - PBG Basket Poznań
TVP Sport - 2008-09-25 16:30
25.09.2008 17:00
25.09.2008 17:00
77:73
PGE Turów Zgorzelec - AZS Koszalin
OTV Wrocław - 2008-09-26 18:30
26.09.2008 18:30
26.09.2008 18:30
88:61
Arka Gdynia - MTS Basket Kwidzyn 27.09.2008 17:00
27.09.2008 17:00
75:60
Polpharma Starogard Gd. - Polonia 27.09.2008 18:00
27.09.2008 18:00
95:85
Kotwica Kołobrzeg - Anwil Włocławek 27.09.2008 18:00
27.09.2008 18:00
96:94
Znicz Jarosław - Victoria Górnik Wałbrzych 27.09.2008 18:00
27.09.2008 18:00
87:80

Runda Zasadnicza (2. kolejka)

Victoria Górnik Wałbrzych - Kotwica Kołobrzeg
TVP Sport - 2008-10-01 17:15
01.10.2008 17:15
01.10.2008 17:15
73:83
MTS Basket Kwidzyn - Czarni Słupsk 01.10.2008 18:00
01.10.2008 18:00
73:86
Anwil Włocławek - Sportino Inowrocław
OTV Bydgoszcz - 2008-10-01 18:00
01.10.2008 18:00
01.10.2008 18:00
80:51
Polonia - Znicz Jarosław 01.10.2008 18:00
01.10.2008 18:00
88:59
BM Slam Stal Ostrów - AZS Koszalin 01.10.2008 18:30
01.10.2008 18:30
83:74
PBG Basket Poznań - PGE Turów Zgorzelec 01.10.2008 19:30
01.10.2008 19:30
64:70

Runda Zasadnicza (3. kolejka)

BM Slam Stal Ostrów - PBG Basket Poznań 04.10.2008 17:00
04.10.2008 17:00
85:69
Arka Gdynia - Sportino Inowrocław 04.10.2008 17:00
04.10.2008 17:00
80:52
Polpharma Starogard Gd. - AZS Koszalin
TVP Sport - 2008-10-04 18:00
04.10.2008 18:00
04.10.2008 18:00
77:54
Kotwica Kołobrzeg - Polonia 04.10.2008 18:00
04.10.2008 18:00
69:57
PGE Turów Zgorzelec - MTS Basket Kwidzyn 04.10.2008 18:30
04.10.2008 18:30
92:71
Victoria Górnik Wałbrzych - Anwil Włocławek 05.10.2008 16:00
05.10.2008 16:00
73:79

Runda Zasadnicza (4. kolejka)

Arka Gdynia - Czarni Słupsk
TVP Sport - 2008-10-08 17:15
08.10.2008 17:15
08.10.2008 17:15
75:60
AZS Koszalin - Znicz Jarosław 08.10.2008 18:00
08.10.2008 18:00
84:85
MTS Basket Kwidzyn - BM Slam Stal Ostrów 08.10.2008 18:00
08.10.2008 18:00
85:78
Sportino Inowrocław - Victoria Górnik Wałbrzych 08.10.2008 18:00
08.10.2008 18:00
74:70
PBG Basket Poznań - Polpharma Starogard Gd. 08.10.2008 18:00
08.10.2008 18:00
82:97
Polonia - Anwil Włocławek 08.10.2008 18:00
08.10.2008 18:00
89:87

Runda Zasadnicza (5. kolejka)

PGE Turów Zgorzelec - Arka Gdynia
TVP Sport - 2008-10-11 13:30
11.10.2008 13:30
11.10.2008 13:30
80:59
PBG Basket Poznań - Znicz Jarosław 11.10.2008 17:00
11.10.2008 17:00
96:68
Polpharma Starogard Gd. - MTS Basket Kwidzyn 11.10.2008 18:00
11.10.2008 18:00
81:75
Kotwica Kołobrzeg - AZS Koszalin 11.10.2008 18:00
11.10.2008 18:00
61:73
Victoria Górnik Wałbrzych - Polonia 12.10.2008 17:00
12.10.2008 17:00
64:65
Czarni Słupsk - Sportino Inowrocław 12.10.2008 18:00
12.10.2008 18:00
87:91

Runda Zasadnicza (6. kolejka)

Arka Gdynia - BM Slam Stal Ostrów 18.10.2008 17:00
18.10.2008 17:00
90:86
AZS Koszalin - Anwil Włocławek 18.10.2008 18:00
18.10.2008 18:00
79:64
Kotwica Kołobrzeg - PBG Basket Poznań 18.10.2008 18:00
18.10.2008 18:00
85:82
MTS Basket Kwidzyn - Znicz Jarosław 18.10.2008 18:00
18.10.2008 18:00
83:87
Sportino Inowrocław - Polonia 18.10.2008 18:00
18.10.2008 18:00
66:76
Czarni Słupsk - PGE Turów Zgorzelec
TVP Sport - 2008-10-18 20:10
18.10.2008 20:10
18.10.2008 20:10
86:81

Runda Zasadnicza (7. kolejka)

Anwil Włocławek - PBG Basket Poznań
TVP Sport - 2008-10-25 17:00
25.10.2008 17:00
25.10.2008 17:00
93:64
BM Slam Stal Ostrów - Czarni Słupsk 25.10.2008 17:00
25.10.2008 17:00
73:85
Victoria Górnik Wałbrzych - AZS Koszalin 25.10.2008 17:00
25.10.2008 17:00
101:83
Kotwica Kołobrzeg - MTS Basket Kwidzyn 25.10.2008 18:00
25.10.2008 18:00
75:69
Polpharma Starogard Gd. - Arka Gdynia 25.10.2008 18:00
25.10.2008 18:00
80:81
PGE Turów Zgorzelec - Sportino Inowrocław 25.10.2008 18:30
25.10.2008 18:30
94:53

Runda Zasadnicza (8. kolejka)

AZS Koszalin - Polonia
TVP Sport - 2008-10-29 17:15
29.10.2008 17:15
29.10.2008 17:15
105:69
PBG Basket Poznań - Victoria Górnik Wałbrzych 29.10.2008 18:00
29.10.2008 18:00
75:56
Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gd. 30.10.2008 18:15
30.10.2008 18:15
67:77
MTS Basket Kwidzyn - Anwil Włocławek 31.10.2008 18:15
31.10.2008 18:15
73:99
Arka Gdynia - Znicz Jarosław 02.11.2008 17:00
02.11.2008 17:00
98:69
PGE Turów Zgorzelec - BM Slam Stal Ostrów
TVP Sport - 2008-11-02 18:40
02.11.2008 18:40
02.11.2008 18:40
112:78

Runda Zasadnicza (9. kolejka)

Polpharma Starogard Gd. - PGE Turów Zgorzelec 07.11.2008 18:00
07.11.2008 18:00
84:64
Znicz Jarosław - Czarni Słupsk 07.11.2008 18:00
07.11.2008 18:00
57:87
BM Slam Stal Ostrów - Sportino Inowrocław 07.11.2008 18:30
07.11.2008 18:30
79:86
Victoria Górnik Wałbrzych - MTS Basket Kwidzyn 08.11.2008 17:00
08.11.2008 17:00
76:67
Kotwica Kołobrzeg - Arka Gdynia 08.11.2008 18:00
08.11.2008 18:00
84:89
Polonia - PBG Basket Poznań
TVP Sport - 2008-11-08 19:00
08.11.2008 19:00
08.11.2008 19:00
91:88

Runda Zasadnicza (10. kolejka)

BM Slam Stal Ostrów - Polpharma Starogard Gd.
TVP Sport - 2008-11-11 15:00
11.11.2008 15:00
11.11.2008 15:00
96:86
Sportino Inowrocław - AZS Koszalin 11.11.2008 18:00
11.11.2008 18:00
64:66
Czarni Słupsk - Kotwica Kołobrzeg 11.11.2008 18:00
11.11.2008 18:00
66:62
PGE Turów Zgorzelec - Znicz Jarosław 11.11.2008 18:30
11.11.2008 18:30
113:90
MTS Basket Kwidzyn - Polonia 13.11.2008 18:00
13.11.2008 18:00
78:94
Arka Gdynia - Anwil Włocławek
TVP Sport - 2008-12-30 20:15
30.12.2008 20:15
30.12.2008 20:15
68:65

Runda Zasadnicza (11. kolejka)

AZS Koszalin - PBG Basket Poznań 15.11.2008 18:00
15.11.2008 18:00
84:76
Znicz Jarosław - BM Slam Stal Ostrów 15.11.2008 18:00
15.11.2008 18:00
72:77
Polpharma Starogard Gd. - Sportino Inowrocław 15.11.2008 18:00
15.11.2008 18:00
83:66
Kotwica Kołobrzeg - PGE Turów Zgorzelec 15.11.2008 18:00
15.11.2008 18:00
71:73
Victoria Górnik Wałbrzych - Arka Gdynia 16.11.2008 17:00
16.11.2008 17:00
74:71
Anwil Włocławek - Czarni Słupsk
TVP Sport - 2008-11-16 18:40
16.11.2008 18:40
16.11.2008 18:40
84:67

Runda Zasadnicza (12. kolejka)

Arka Gdynia - Polonia 19.11.2008 18:00
19.11.2008 18:00
64:72
Sportino Inowrocław - PBG Basket Poznań 19.11.2008 18:00
19.11.2008 18:00
74:63
MTS Basket Kwidzyn - AZS Koszalin 19.11.2008 18:00
19.11.2008 18:00
84:95
Polpharma Starogard Gd. - Znicz Jarosław 19.11.2008 18:00
19.11.2008 18:00
91:65
Czarni Słupsk - Victoria Górnik Wałbrzych 19.11.2008 18:15
19.11.2008 18:15
96:60
BM Slam Stal Ostrów - Kotwica Kołobrzeg 19.11.2008 18:30
19.11.2008 18:30
86:94
PGE Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek
TVP Sport - 2008-11-20 19:30
20.11.2008 19:30
20.11.2008 19:30
72:75

Runda Zasadnicza (13. kolejka)

Victoria Górnik Wałbrzych - PGE Turów Zgorzelec 22.11.2008 17:00
22.11.2008 17:00
65:75
Polonia - Czarni Słupsk 22.11.2008 18:00
22.11.2008 18:00
100:95
Polpharma Starogard Gd. - Kotwica Kołobrzeg
TVP Sport - 2008-11-22 18:00
22.11.2008 18:00
22.11.2008 18:00
91:68
PBG Basket Poznań - MTS Basket Kwidzyn 22.11.2008 18:00
22.11.2008 18:00
70:84
Znicz Jarosław - Sportino Inowrocław 22.11.2008 18:00
22.11.2008 18:00
68:76
Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów
OTV Bydgoszcz - 2008-11-23 18:35
23.11.2008 18:35
23.11.2008 18:35
75:89

Runda Zasadnicza (14. kolejka)

PGE Turów Zgorzelec - Polonia 28.11.2008 18:30
28.11.2008 18:30
82:65
BM Slam Stal Ostrów - Victoria Górnik Wałbrzych 29.11.2008 17:00
29.11.2008 17:00
82:51
Znicz Jarosław - Kotwica Kołobrzeg 29.11.2008 18:00
29.11.2008 18:00
72:94
Sportino Inowrocław - MTS Basket Kwidzyn
OTV Bydgoszcz - 2008-11-30 18:30
30.11.2008 18:30
30.11.2008 18:30
60:71
Arka Gdynia - AZS Koszalin
TVP Sport - 2008-11-30 18:40
30.11.2008 18:40
30.11.2008 18:40
94:73
Polpharma Starogard Gd. - Anwil Włocławek
TVP Sport - 2008-12-01 18:00
01.12.2008 18:00
01.12.2008 18:00
59:71

Runda Zasadnicza (15. kolejka)

Victoria Górnik Wałbrzych - Polpharma Starogard Gd. 06.12.2008 17:00
06.12.2008 17:00
74:85
Kotwica Kołobrzeg - Sportino Inowrocław 06.12.2008 18:00
06.12.2008 18:00
73:53
AZS Koszalin - Czarni Słupsk 06.12.2008 18:00
06.12.2008 18:00
86:73
Polonia - BM Slam Stal Ostrów 07.12.2008 18:00
07.12.2008 18:00
81:75
Anwil Włocławek - Znicz Jarosław 07.12.2008 18:00
07.12.2008 18:00
97:76
PBG Basket Poznań - Arka Gdynia
TVP Sport - 2008-12-07 18:40
07.12.2008 18:40
07.12.2008 18:40
79:87

Runda Zasadnicza (16. kolejka)

Victoria Górnik Wałbrzych - Znicz Jarosław 13.12.2008 17:00
13.12.2008 17:00
103:81
PBG Basket Poznań - Czarni Słupsk 13.12.2008 18:00
13.12.2008 18:00
67:65
AZS Koszalin - PGE Turów Zgorzelec 13.12.2008 20:30
13.12.2008 20:30
70:68
Polonia - Polpharma Starogard Gd.
TVP Sport - 2008-12-14 18:40
14.12.2008 18:40
14.12.2008 18:40
77:87
Anwil Włocławek - Kotwica Kołobrzeg
OTV Bydgoszcz, OTV Szczecin - 2008-12-14 18:40
14.12.2008 18:40
14.12.2008 18:40
80:93
MTS Basket Kwidzyn - Arka Gdynia
TVP Sport - 2009-02-18 18:00
18.02.2009 18:00
18.02.2009 18:00
74:73

Runda Zasadnicza (17. kolejka)

Znicz Jarosław - Polonia 19.12.2008 18:00
19.12.2008 18:00
74:75
Kotwica Kołobrzeg - Victoria Górnik Wałbrzych 19.12.2008 18:00
19.12.2008 18:00
91:77
Sportino Inowrocław - Anwil Włocławek
TVP Sport - 2008-12-20 17:00
20.12.2008 17:00
20.12.2008 17:00
62:67
Czarni Słupsk - MTS Basket Kwidzyn 21.12.2008 18:00
21.12.2008 18:00
72:81
AZS Koszalin - BM Slam Stal Ostrów 21.12.2008 18:00
21.12.2008 18:00
90:82
PGE Turów Zgorzelec - PBG Basket Poznań
TVP Sport, OTV Wrocław - 2008-12-22 18:30
22.12.2008 18:30
22.12.2008 18:30
64:72

Runda Zasadnicza (18. kolejka)

Polonia - Kotwica Kołobrzeg 02.12.2008 19:00
02.12.2008 19:00
82:84
AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gd. 17.12.2008 18:00
17.12.2008 18:00
88:76
Anwil Włocławek - Victoria Górnik Wałbrzych 23.12.2008 18:00
23.12.2008 18:00
77:60
Sportino Inowrocław - Arka Gdynia 27.12.2008 18:00
27.12.2008 18:00
95:99
PBG Basket Poznań - BM Slam Stal Ostrów 28.12.2008 18:00
28.12.2008 18:00
90:79
MTS Basket Kwidzyn - PGE Turów Zgorzelec
TVP Sport - 2008-12-28 18:40
28.12.2008 18:40
28.12.2008 18:40
74:71

Runda Zasadnicza (19. kolejka)

BM Slam Stal Ostrów - MTS Basket Kwidzyn 03.01.2009 17:00
03.01.2009 17:00
67:75
Polpharma Starogard Gd. - PBG Basket Poznań 03.01.2009 17:00
03.01.2009 17:00
79:74
Znicz Jarosław - AZS Koszalin 03.01.2009 18:00
03.01.2009 18:00
94:87
Victoria Górnik Wałbrzych - Sportino Inowrocław 04.01.2009 17:00
04.01.2009 17:00
54:65
Anwil Włocławek - Polonia
TVP Sport - 2009-01-04 18:40
04.01.2009 18:40
04.01.2009 18:40
83:69
Czarni Słupsk - Arka Gdynia 14.03.2009 18:00
14.03.2009 18:00
76:58

Runda Zasadnicza (20. kolejka)

Polonia - Victoria Górnik Wałbrzych 09.01.2009 18:30
09.01.2009 18:30
76:70
MTS Basket Kwidzyn - Polpharma Starogard Gd. 10.01.2009 18:00
10.01.2009 18:00
88:96
Sportino Inowrocław - Czarni Słupsk 10.01.2009 18:00
10.01.2009 18:00
78:86
Znicz Jarosław - PBG Basket Poznań 10.01.2009 18:00
10.01.2009 18:00
80:74
Arka Gdynia - PGE Turów Zgorzelec
TVP Sport - 2009-01-10 19:15
10.01.2009 19:15
10.01.2009 19:15
77:65
AZS Koszalin - Kotwica Kołobrzeg
TVP Sport - 2009-01-11 18:40
11.01.2009 18:40
11.01.2009 18:40
80:86

Runda Zasadnicza (21. kolejka)

PBG Basket Poznań - Kotwica Kołobrzeg 17.01.2009 18:00
17.01.2009 18:00
77:81
Polonia - Sportino Inowrocław 17.01.2009 18:00
17.01.2009 18:00
77:76
PGE Turów Zgorzelec - Czarni Słupsk 17.01.2009 18:30
17.01.2009 18:30
92:81
Znicz Jarosław - MTS Basket Kwidzyn
TVP Sport - 2009-01-17 19:30
17.01.2009 19:30
17.01.2009 19:30
85:79
BM Slam Stal Ostrów - Arka Gdynia 18.01.2009 18:00
18.01.2009 18:00
86:84
Anwil Włocławek - AZS Koszalin
OTV Bydgoszcz, OTV Szczecin<br />OTV Wrocław - 2009-01-18 18:30
18.01.2009 18:30
18.01.2009 18:30
114:81

Runda Zasadnicza (22. kolejka)

Sportino Inowrocław - PGE Turów Zgorzelec
TVP Sport - 2009-01-20 18:00
20.01.2009 18:00
20.01.2009 18:00
82:78
MTS Basket Kwidzyn - Kotwica Kołobrzeg 21.01.2009 18:00
21.01.2009 18:00
91:73
Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów 21.01.2009 18:15
21.01.2009 18:15
90:75
Arka Gdynia - Polpharma Starogard Gd. 21.01.2009 19:30
21.01.2009 19:30
94:79
PBG Basket Poznań - Anwil Włocławek 21.01.2009 19:30
21.01.2009 19:30
84:101
AZS Koszalin - Victoria Górnik Wałbrzych 29.01.2009 18:00
29.01.2009 18:00
88:85

Runda Zasadnicza (23. kolejka)

Victoria Górnik Wałbrzych - PBG Basket Poznań 24.01.2009 17:00
24.01.2009 17:00
78:73
BM Slam Stal Ostrów - PGE Turów Zgorzelec 25.01.2009 18:00
25.01.2009 18:00
72:55
Znicz Jarosław - Arka Gdynia 25.01.2009 18:00
25.01.2009 18:00
84:90
Polonia - AZS Koszalin
OTV Warszawa - 2009-01-25 18:30
25.01.2009 18:30
25.01.2009 18:30
71:92
Anwil Włocławek - MTS Basket Kwidzyn
OTV Bydgoszcz, OTV Wrocław - 2009-01-25 18:30
25.01.2009 18:30
25.01.2009 18:30
79:81
Polpharma Starogard Gd. - Czarni Słupsk
TVP Sport - 2009-01-26 17:30
26.01.2009 17:30
26.01.2009 17:30
95:82

Runda Zasadnicza (24. kolejka)

PBG Basket Poznań - Polonia
TVP Sport - 2009-01-31 16:30
31.01.2009 16:30
31.01.2009 16:30
96:87
MTS Basket Kwidzyn - Victoria Górnik Wałbrzych 31.01.2009 18:00
31.01.2009 18:00
113:70
Czarni Słupsk - Znicz Jarosław 31.01.2009 18:00
31.01.2009 18:00
107:95
Arka Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 01.02.2009 18:00
01.02.2009 18:00
102:101
Sportino Inowrocław - BM Slam Stal Ostrów
OTV Bydgoszcz<br />OTV Wrocław - 2009-02-01 18:30
01.02.2009 18:30
01.02.2009 18:30
77:72
PGE Turów Zgorzelec - Polpharma Starogard Gd.
OTV Wrocław - 2009-02-24 19:00
24.02.2009 19:00
24.02.2009 19:00
97:55

Runda Zasadnicza (25. kolejka)

Polpharma Starogard Gd. - BM Slam Stal Ostrów 07.02.2009 17:00
07.02.2009 17:00
91:96
Znicz Jarosław - PGE Turów Zgorzelec 07.02.2009 18:00
07.02.2009 18:00
76:87
AZS Koszalin - Sportino Inowrocław 07.02.2009 18:00
07.02.2009 18:00
97:69
Polonia - MTS Basket Kwidzyn 07.02.2009 18:00
07.02.2009 18:00
85:82
Kotwica Kołobrzeg - Czarni Słupsk
TVP Sport - 2009-02-07 18:15
07.02.2009 18:15
07.02.2009 18:15
62:64
Anwil Włocławek - Arka Gdynia
TVP Sport - 2009-02-08 18:40
08.02.2009 18:40
08.02.2009 18:40
95:91

Runda Zasadnicza (26. kolejka)

Arka Gdynia - Victoria Górnik Wałbrzych 13.02.2009 19:00
13.02.2009 19:00
109:77
PGE Turów Zgorzelec - Kotwica Kołobrzeg 13.02.2009 19:00
13.02.2009 19:00
83:72
PBG Basket Poznań - AZS Koszalin 14.02.2009 18:00
14.02.2009 18:00
104:85
Sportino Inowrocław - Polpharma Starogard Gd. 14.02.2009 18:00
14.02.2009 18:00
74:76
BM Slam Stal Ostrów - Znicz Jarosław 15.02.2009 17:30
15.02.2009 17:30
78:86
Czarni Słupsk - Anwil Włocławek
TVP Sport - 2009-02-15 18:40
15.02.2009 18:40
15.02.2009 18:40
78:66

Runda Zasadnicza (27. kolejka)

Znicz Jarosław - Polpharma Starogard Gd. 20.02.2009 18:00
20.02.2009 18:00
116:100
Victoria Górnik Wałbrzych - Czarni Słupsk 21.02.2009 17:00
21.02.2009 17:00
73:89
Polonia - Arka Gdynia 21.02.2009 18:00
21.02.2009 18:00
65:81
Kotwica Kołobrzeg - BM Slam Stal Ostrów 21.02.2009 18:00
21.02.2009 18:00
84:70
PBG Basket Poznań - Sportino Inowrocław 21.02.2009 18:00
21.02.2009 18:00
96:91
AZS Koszalin - MTS Basket Kwidzyn 22.02.2009 18:00
22.02.2009 18:00
85:77
Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec
TVP Sport - 2009-02-22 18:40
22.02.2009 18:40
22.02.2009 18:40
69:81

Runda Zasadnicza (28. kolejka)

BM Slam Stal Ostrów - Anwil Włocławek 07.03.2009 17:30
07.03.2009 17:30
77:93
Kotwica Kołobrzeg - Polpharma Starogard Gd. 07.03.2009 18:00
07.03.2009 18:00
87:75
Sportino Inowrocław - Znicz Jarosław 07.03.2009 18:00
07.03.2009 18:00
79:68
PGE Turów Zgorzelec - Victoria Górnik Wałbrzych
OTV Wrocław - 2009-03-07 18:30
07.03.2009 18:30
07.03.2009 18:30
116:73
MTS Basket Kwidzyn - PBG Basket Poznań 08.03.2009 18:00
08.03.2009 18:00
72:80
Czarni Słupsk - Polonia 09.03.2009 18:30
09.03.2009 18:30
74:66

Runda Zasadnicza (29. kolejka)

AZS Koszalin - Arka Gdynia 08.03.2009 18:00
08.03.2009 18:00
87:93
Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gd. 14.03.2009 16:00
14.03.2009 16:00
86:71
Victoria Górnik Wałbrzych - BM Slam Stal Ostrów 14.03.2009 17:00
14.03.2009 17:00
79:126
Kotwica Kołobrzeg - Znicz Jarosław 14.03.2009 18:00
14.03.2009 18:00
106:72
Polonia - PGE Turów Zgorzelec 14.03.2009 18:00
14.03.2009 18:00
64:69
MTS Basket Kwidzyn - Sportino Inowrocław 15.03.2009 18:00
15.03.2009 18:00
62:80

Runda Zasadnicza (30. kolejka)

Polpharma Starogard Gd. - Victoria Górnik Wałbrzych 18.03.2009 17:30
18.03.2009 17:30
99:80
Sportino Inowrocław - Kotwica Kołobrzeg 18.03.2009 17:30
18.03.2009 17:30
51:75
BM Slam Stal Ostrów - Polonia 18.03.2009 17:30
18.03.2009 17:30
80:71
Arka Gdynia - PBG Basket Poznań 18.03.2009 17:30
18.03.2009 17:30
91:84
Znicz Jarosław - Anwil Włocławek 18.03.2009 17:30
18.03.2009 17:30
79:89
Czarni Słupsk - AZS Koszalin
TVP Sport - 2009-03-18 17:30
18.03.2009 17:30
18.03.2009 17:30
84:81