Runda Zasadnicza (1 kolejka)

Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek
PSN/PSE/PSE HD - 2014-10-03 19:45
03.10.2014 20:00
03.10.2014 20:00
85:74
TBV Start Lublin - Stelmet Enea BC Zielona Góra 04.10.2014 18:00
04.10.2014 18:00
73:86
MKS II Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 04.10.2014 18:00
04.10.2014 18:00
67:83
Rosa Radom - Polfarmex Kutno 05.10.2014 17:00
05.10.2014 17:00
86:59
Polpharma Starogard Gd. - Siarka Tarnobrzeg 05.10.2014 17:00
05.10.2014 17:00
89:79
PGE Turów Zgorzelec - Czarni Słupsk 05.10.2014 18:00
05.10.2014 18:00
87:80
AZS Koszalin - Arka Gdynia
Polsat Sport News - 2014-10-05 19:45
05.10.2014 20:00
05.10.2014 20:00
86:70
WKS Śląsk Wrocław - King Szczecin 07.10.2014 19:00
07.10.2014 19:00
82:73

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław 11.10.2014 17:00
11.10.2014 17:00
93:95
Polfarmex Kutno - Polpharma Starogard Gd. 11.10.2014 17:30
11.10.2014 17:30
80:62
Czarni Słupsk - TBV Start Lublin 11.10.2014 18:00
11.10.2014 18:00
71:68
Anwil Włocławek - Arka Gdynia
Polsat Sport News - 2014-10-12 12:15
12.10.2014 12:30
12.10.2014 12:30
58:67
King Szczecin - AZS Koszalin 12.10.2014 18:00
12.10.2014 18:00
69:75
Siarka Tarnobrzeg - PGE Turów Zgorzelec 12.10.2014 18:00
12.10.2014 18:00
83:119
Polski Cukier Toruń - Rosa Radom 12.10.2014 18:00
12.10.2014 18:00
74:61
Stelmet Enea BC Zielona Góra - MKS II Dąbrowa Górnicza 12.10.2014 19:00
12.10.2014 19:00
91:77

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

Polpharma Starogard Gd. - Polski Cukier Toruń 18.10.2014 17:00
18.10.2014 17:00
84:73
Rosa Radom - Anwil Włocławek 18.10.2014 18:00
18.10.2014 18:00
77:71
AZS Koszalin - Trefl Sopot 18.10.2014 18:00
18.10.2014 18:00
88:60
Arka Gdynia - King Szczecin 18.10.2014 18:00
18.10.2014 18:00
88:79
TBV Start Lublin - Siarka Tarnobrzeg 18.10.2014 19:00
18.10.2014 19:00
79:65
MKS II Dąbrowa Górnicza - Czarni Słupsk 19.10.2014 18:00
19.10.2014 18:00
74:79
WKS Śląsk Wrocław - Stelmet Enea BC Zielona Góra
PSN/PS/PS HD - 2014-10-19 19:45
19.10.2014 20:00
19.10.2014 20:00
69:68
PGE Turów Zgorzelec - Polfarmex Kutno 20.10.2014 18:30
20.10.2014 18:30
91:89

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

Trefl Sopot - Arka Gdynia 24.10.2014 19:00
24.10.2014 19:00
65:77
Polfarmex Kutno - TBV Start Lublin 25.10.2014 17:30
25.10.2014 17:30
88:72
Rosa Radom - Polpharma Starogard Gd. 25.10.2014 18:00
25.10.2014 18:00
102:60
Siarka Tarnobrzeg - MKS II Dąbrowa Górnicza 25.10.2014 19:00
25.10.2014 19:00
101:109
Stelmet Enea BC Zielona Góra - AZS Koszalin 26.10.2014 17:00
26.10.2014 17:00
91:79
Anwil Włocławek - King Szczecin 26.10.2014 18:00
26.10.2014 18:00
71:74
Polski Cukier Toruń - PGE Turów Zgorzelec 26.10.2014 18:00
26.10.2014 18:00
70:80
Czarni Słupsk - WKS Śląsk Wrocław
PSN/PS/PS HD - 2014-10-26 19:45
26.10.2014 20:00
26.10.2014 20:00
63:67

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

TBV Start Lublin - Polski Cukier Toruń 31.10.2014 19:00
31.10.2014 19:00
75:62
WKS Śląsk Wrocław - Siarka Tarnobrzeg 31.10.2014 19:30
31.10.2014 19:30
97:73
Polpharma Starogard Gd. - Anwil Włocławek 02.11.2014 17:00
02.11.2014 17:00
65:88
MKS II Dąbrowa Górnicza - Polfarmex Kutno 02.11.2014 18:00
02.11.2014 18:00
88:99
Arka Gdynia - Stelmet Enea BC Zielona Góra 02.11.2014 18:00
02.11.2014 18:00
72:68
King Szczecin - Trefl Sopot 02.11.2014 18:00
02.11.2014 18:00
96:93
AZS Koszalin - Czarni Słupsk
PSE/PSE HD/PSN - 2014-11-02 19:45
02.11.2014 20:00
02.11.2014 20:00
76:68
PGE Turów Zgorzelec - Rosa Radom 03.11.2014 18:30
03.11.2014 18:30
78:59

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

Polski Cukier Toruń - MKS II Dąbrowa Górnicza 07.11.2014 18:00
07.11.2014 18:00
86:71
Rosa Radom - TBV Start Lublin 07.11.2014 18:00
07.11.2014 18:00
75:50
Polfarmex Kutno - WKS Śląsk Wrocław 08.11.2014 17:30
08.11.2014 17:30
71:76
Siarka Tarnobrzeg - AZS Koszalin 08.11.2014 18:00
08.11.2014 18:00
83:118
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 09.11.2014 18:00
09.11.2014 18:00
56:87
Czarni Słupsk - Arka Gdynia 09.11.2014 18:00
09.11.2014 18:00
90:83
Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin
Polsat Sport News - 2014-11-09 19:45
09.11.2014 20:00
09.11.2014 20:00
71:68
PGE Turów Zgorzelec - Polpharma Starogard Gd. 10.11.2014 18:30
10.11.2014 18:30
88:67

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

TBV Start Lublin - Polpharma Starogard Gd. 14.11.2014 19:00
14.11.2014 19:00
81:97
Arka Gdynia - Siarka Tarnobrzeg 14.11.2014 19:00
14.11.2014 19:00
81:93
AZS Koszalin - Polfarmex Kutno 15.11.2014 18:00
15.11.2014 18:00
95:63
Trefl Sopot - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Polsat Sport News - 2014-11-16 14:45
16.11.2014 15:00
16.11.2014 15:00
81:77
MKS II Dąbrowa Górnicza - Rosa Radom 16.11.2014 18:00
16.11.2014 18:00
57:72
PGE Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek 16.11.2014 18:30
16.11.2014 18:30
97:89
King Szczecin - Czarni Słupsk 16.11.2014 19:00
16.11.2014 19:00
94:101
WKS Śląsk Wrocław - Polski Cukier Toruń 17.11.2014 19:00
17.11.2014 19:00
84:80

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

Rosa Radom - WKS Śląsk Wrocław 21.11.2014 18:00
21.11.2014 18:00
84:65
Polpharma Starogard Gd. - MKS II Dąbrowa Górnicza 22.11.2014 17:00
22.11.2014 17:00
77:81
Polfarmex Kutno - Arka Gdynia 22.11.2014 17:30
22.11.2014 17:30
86:80
Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra 22.11.2014 18:00
22.11.2014 18:00
74:77
Siarka Tarnobrzeg - King Szczecin 22.11.2014 18:00
22.11.2014 18:00
95:85
Czarni Słupsk - Trefl Sopot 23.11.2014 18:00
23.11.2014 18:00
65:70
Polski Cukier Toruń - AZS Koszalin
PS/PS HD/PSN - 2014-11-23 19:45
23.11.2014 20:00
23.11.2014 20:00
89:96
PGE Turów Zgorzelec - TBV Start Lublin 24.11.2014 19:45
24.11.2014 19:45
98:82

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

Trefl Sopot - Siarka Tarnobrzeg 28.11.2014 19:00
28.11.2014 19:00
79:81
Polfarmex Kutno - King Szczecin 29.11.2014 17:30
29.11.2014 17:30
70:65
AZS Koszalin - Rosa Radom 29.11.2014 18:00
29.11.2014 18:00
87:69
TBV Start Lublin - Anwil Włocławek 29.11.2014 19:00
29.11.2014 19:00
77:91
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Czarni Słupsk 30.11.2014 17:00
30.11.2014 17:00
79:70
Arka Gdynia - Polski Cukier Toruń 30.11.2014 18:00
30.11.2014 18:00
65:57
MKS II Dąbrowa Górnicza - PGE Turów Zgorzelec
PSE/PSE HD/PSN - 2014-11-30 19:45
30.11.2014 20:00
30.11.2014 20:00
86:92
WKS Śląsk Wrocław - Polpharma Starogard Gd. 02.12.2014 19:00
02.12.2014 19:00
91:48

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

Rosa Radom - Arka Gdynia 05.12.2014 19:00
05.12.2014 19:00
80:72
TBV Start Lublin - MKS II Dąbrowa Górnicza 05.12.2014 19:00
05.12.2014 19:00
80:74
Polpharma Starogard Gd. - AZS Koszalin 06.12.2014 17:00
06.12.2014 17:00
72:90
Polfarmex Kutno - Trefl Sopot 06.12.2014 17:30
06.12.2014 17:30
66:69
Anwil Włocławek - Czarni Słupsk 06.12.2014 18:00
06.12.2014 18:00
76:70
Siarka Tarnobrzeg - Stelmet Enea BC Zielona Góra 06.12.2014 18:00
06.12.2014 18:00
87:90
Polski Cukier Toruń - King Szczecin 07.12.2014 19:00
07.12.2014 19:00
87:90
PGE Turów Zgorzelec - WKS Śląsk Wrocław
Polsat Sport News - 2014-12-08 18:00
08.12.2014 18:15
08.12.2014 18:15
92:76

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polfarmex Kutno 13.12.2014 17:00
13.12.2014 17:00
69:61
Czarni Słupsk - Siarka Tarnobrzeg 13.12.2014 18:00
13.12.2014 18:00
73:70
Arka Gdynia - Polpharma Starogard Gd. 13.12.2014 19:00
13.12.2014 19:00
81:73
Trefl Sopot - Polski Cukier Toruń 14.12.2014 17:00
14.12.2014 17:00
97:82
MKS II Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek 14.12.2014 18:00
14.12.2014 18:00
74:85
King Szczecin - Rosa Radom 14.12.2014 18:00
14.12.2014 18:00
75:94
WKS Śląsk Wrocław - TBV Start Lublin 14.12.2014 19:00
14.12.2014 19:00
100:75
AZS Koszalin - PGE Turów Zgorzelec
Polsat Sport News - 2014-12-14 19:45
14.12.2014 20:00
14.12.2014 20:00
78:89

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

Rosa Radom - Trefl Sopot 19.12.2014 19:00
19.12.2014 19:00
73:62
Polpharma Starogard Gd. - King Szczecin 20.12.2014 17:00
20.12.2014 17:00
95:86
Polfarmex Kutno - Czarni Słupsk 20.12.2014 17:30
20.12.2014 17:30
68:86
Anwil Włocławek - Siarka Tarnobrzeg 20.12.2014 18:00
20.12.2014 18:00
82:78
MKS II Dąbrowa Górnicza - WKS Śląsk Wrocław 20.12.2014 18:00
20.12.2014 18:00
87:78
Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra 21.12.2014 18:00
21.12.2014 18:00
62:71
PGE Turów Zgorzelec - Arka Gdynia 21.12.2014 18:00
21.12.2014 18:00
101:85
TBV Start Lublin - AZS Koszalin
Polsat Sport News - 2014-12-21 19:45
21.12.2014 20:00
21.12.2014 20:00
70:87

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

Arka Gdynia - TBV Start Lublin 28.12.2014 18:00
28.12.2014 18:00
89:74
PGE Turów Zgorzelec - King Szczecin 28.12.2014 18:00
28.12.2014 18:00
118:102
Siarka Tarnobrzeg - Polfarmex Kutno 28.12.2014 18:00
28.12.2014 18:00
85:86
WKS Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek 28.12.2014 19:00
28.12.2014 19:00
91:72
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Rosa Radom
Polsat Sport News - 2014-12-28 19:45
28.12.2014 20:00
28.12.2014 20:00
73:59
Czarni Słupsk - Polski Cukier Toruń 29.12.2014 18:30
29.12.2014 18:30
77:76
Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gd. 29.12.2014 19:00
29.12.2014 19:00
119:115
AZS Koszalin - MKS II Dąbrowa Górnicza 13.01.2015 19:00
13.01.2015 19:00
88:79

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

Polpharma Starogard Gd. - Stelmet Enea BC Zielona Góra 03.01.2015 17:00
03.01.2015 17:00
75:103
TBV Start Lublin - King Szczecin 03.01.2015 17:00
03.01.2015 17:00
76:87
Anwil Włocławek - Polfarmex Kutno 03.01.2015 18:00
03.01.2015 18:00
87:66
Polski Cukier Toruń - Siarka Tarnobrzeg 03.01.2015 18:00
03.01.2015 18:00
78:61
PGE Turów Zgorzelec - Trefl Sopot 03.01.2015 18:00
03.01.2015 18:00
103:104
MKS II Dąbrowa Górnicza - Arka Gdynia 03.01.2015 18:00
03.01.2015 18:00
75:72
WKS Śląsk Wrocław - AZS Koszalin 04.01.2015 18:00
04.01.2015 18:00
73:66
Rosa Radom - Czarni Słupsk
Polsat Sport News - 2015-01-04 19:45
04.01.2015 20:00
04.01.2015 20:00
78:87

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

Trefl Sopot - TBV Start Lublin 09.01.2015 19:00
09.01.2015 19:00
111:94
King Szczecin - MKS II Dąbrowa Górnicza 10.01.2015 17:00
10.01.2015 17:00
80:86
Polfarmex Kutno - Polski Cukier Toruń 10.01.2015 17:30
10.01.2015 17:30
70:80
AZS Koszalin - Anwil Włocławek 10.01.2015 18:00
10.01.2015 18:00
89:64
Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gd. 10.01.2015 18:00
10.01.2015 18:00
90:85
Siarka Tarnobrzeg - Rosa Radom 10.01.2015 18:00
10.01.2015 18:00
69:85
Arka Gdynia - WKS Śląsk Wrocław 10.01.2015 19:00
10.01.2015 19:00
67:60
Stelmet Enea BC Zielona Góra - PGE Turów Zgorzelec
Polsat Sport News - 2015-01-11 19:45
11.01.2015 20:00
11.01.2015 20:00
78:70

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - TBV Start Lublin 17.01.2015 17:00
17.01.2015 17:00
84:76
Trefl Sopot - MKS II Dąbrowa Górnicza 17.01.2015 17:00
17.01.2015 17:00
84:87
Polfarmex Kutno - Rosa Radom 17.01.2015 17:30
17.01.2015 17:30
76:71
Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń 17.01.2015 18:00
17.01.2015 18:00
78:76
Siarka Tarnobrzeg - Polpharma Starogard Gd. 17.01.2015 18:00
17.01.2015 18:00
108:105
Arka Gdynia - AZS Koszalin 17.01.2015 19:00
17.01.2015 19:00
72:64
King Szczecin - WKS Śląsk Wrocław
Polsat Sport News - 2015-01-18 19:45
18.01.2015 20:00
18.01.2015 20:00
68:86
Czarni Słupsk - PGE Turów Zgorzelec 22.04.2015 18:15
22.04.2015 18:15
67:85

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot 23.01.2015 19:00
23.01.2015 19:00
95:81
TBV Start Lublin - Czarni Słupsk 23.01.2015 19:00
23.01.2015 19:00
82:73
Polpharma Starogard Gd. - Polfarmex Kutno 24.01.2015 17:00
24.01.2015 17:00
92:83
AZS Koszalin - King Szczecin 24.01.2015 18:00
24.01.2015 18:00
98:73
MKS II Dąbrowa Górnicza - Stelmet Enea BC Zielona Góra 24.01.2015 18:00
24.01.2015 18:00
63:76
PGE Turów Zgorzelec - Siarka Tarnobrzeg 24.01.2015 18:00
24.01.2015 18:00
117:83
Rosa Radom - Polski Cukier Toruń 24.01.2015 18:00
24.01.2015 18:00
76:73
Arka Gdynia - Anwil Włocławek
Polsat Sport News - 2015-01-24 19:45
24.01.2015 20:00
24.01.2015 20:00
100:65

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gd. 29.01.2015 18:00
29.01.2015 18:00
107:65
Stelmet Enea BC Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław 31.01.2015 17:00
31.01.2015 17:00
80:70
Anwil Włocławek - Rosa Radom 31.01.2015 18:00
31.01.2015 18:00
71:82
Siarka Tarnobrzeg - TBV Start Lublin 31.01.2015 18:00
31.01.2015 18:00
90:93
Czarni Słupsk - MKS II Dąbrowa Górnicza 31.01.2015 18:00
31.01.2015 18:00
80:71
Trefl Sopot - AZS Koszalin 01.02.2015 17:00
01.02.2015 17:00
61:90
Polfarmex Kutno - PGE Turów Zgorzelec
Polsat Sport News - 2015-02-01 19:45
01.02.2015 20:00
01.02.2015 20:00
70:83
King Szczecin - Arka Gdynia 02.02.2015 19:00
02.02.2015 19:00
69:67

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

TBV Start Lublin - Polfarmex Kutno 06.02.2015 19:00
06.02.2015 19:00
80:91
Polpharma Starogard Gd. - Rosa Radom 07.02.2015 17:00
07.02.2015 17:00
72:91
Arka Gdynia - Trefl Sopot 07.02.2015 18:00
07.02.2015 18:00
89:81
MKS II Dąbrowa Górnicza - Siarka Tarnobrzeg 07.02.2015 18:00
07.02.2015 18:00
95:96
PGE Turów Zgorzelec - Polski Cukier Toruń 07.02.2015 18:00
07.02.2015 18:00
86:90
King Szczecin - Anwil Włocławek 08.02.2015 18:00
08.02.2015 18:00
77:78
AZS Koszalin - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Polsat Sport News - 2015-02-08 19:45
08.02.2015 20:00
08.02.2015 20:00
72:71
WKS Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk 10.02.2015 19:00
10.02.2015 19:00
69:74

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

Trefl Sopot - King Szczecin 13.02.2015 19:00
13.02.2015 19:00
79:84
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Arka Gdynia 14.02.2015 17:00
14.02.2015 17:00
85:66
Polfarmex Kutno - MKS II Dąbrowa Górnicza 14.02.2015 17:30
14.02.2015 17:30
80:86
Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gd. 14.02.2015 18:00
14.02.2015 18:00
95:93
Siarka Tarnobrzeg - WKS Śląsk Wrocław 14.02.2015 18:00
14.02.2015 18:00
105:91
Czarni Słupsk - AZS Koszalin 15.02.2015 19:00
15.02.2015 19:00
84:76
Rosa Radom - PGE Turów Zgorzelec
Polsat Sport News - 2015-02-15 19:45
15.02.2015 20:00
15.02.2015 20:00
90:73
Polski Cukier Toruń - TBV Start Lublin 18.02.2015 18:00
18.02.2015 18:00
84:62

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

Polpharma Starogard Gd. - PGE Turów Zgorzelec 26.02.2015 19:00
26.02.2015 19:00
110:126
WKS Śląsk Wrocław - Polfarmex Kutno 27.02.2015 19:00
27.02.2015 19:00
78:68
King Szczecin - Stelmet Enea BC Zielona Góra 28.02.2015 18:00
28.02.2015 18:00
70:76
AZS Koszalin - Siarka Tarnobrzeg 28.02.2015 18:00
28.02.2015 18:00
102:75
MKS II Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń 01.03.2015 18:00
01.03.2015 18:00
80:92
Trefl Sopot - Anwil Włocławek
Polsat Sport News - 2015-03-02 17:55
02.03.2015 18:00
02.03.2015 18:00
72:60
TBV Start Lublin - Rosa Radom 03.03.2015 19:00
03.03.2015 19:00
67:81
Arka Gdynia - Czarni Słupsk 04.03.2015 19:00
04.03.2015 19:00
84:79

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

Polpharma Starogard Gd. - TBV Start Lublin 07.03.2015 17:00
07.03.2015 17:00
84:91
Rosa Radom - MKS II Dąbrowa Górnicza 07.03.2015 17:00
07.03.2015 17:00
96:78
Polfarmex Kutno - AZS Koszalin 07.03.2015 17:30
07.03.2015 17:30
76:70
Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec 07.03.2015 18:00
07.03.2015 18:00
86:81
Polski Cukier Toruń - WKS Śląsk Wrocław 07.03.2015 18:00
07.03.2015 18:00
66:63
Czarni Słupsk - King Szczecin 08.03.2015 18:00
08.03.2015 18:00
82:50
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Trefl Sopot 08.03.2015 18:00
08.03.2015 18:00
70:62
Siarka Tarnobrzeg - Arka Gdynia
Polsat Sport News - 2015-03-08 19:45
08.03.2015 20:00
08.03.2015 20:00
78:87

Runda Zasadnicza (23 kolejka)

WKS Śląsk Wrocław - Rosa Radom 13.03.2015 19:00
13.03.2015 19:00
81:70
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek 14.03.2015 18:00
14.03.2015 18:00
87:58
AZS Koszalin - Polski Cukier Toruń 14.03.2015 18:00
14.03.2015 18:00
89:74
MKS II Dąbrowa Górnicza - Polpharma Starogard Gd. 14.03.2015 18:00
14.03.2015 18:00
94:93
TBV Start Lublin - PGE Turów Zgorzelec 14.03.2015 18:00
14.03.2015 18:00
68:75
King Szczecin - Siarka Tarnobrzeg 15.03.2015 18:00
15.03.2015 18:00
92:73
Trefl Sopot - Czarni Słupsk
Polsat Sport News - 2015-03-15 19:50
15.03.2015 20:00
15.03.2015 20:00
68:85
Arka Gdynia - Polfarmex Kutno 17.03.2015 19:00
17.03.2015 19:00
73:82

Runda Zasadnicza (24 kolejka)

King Szczecin - Polfarmex Kutno 21.02.2015 18:00
21.02.2015 18:00
68:92
Polski Cukier Toruń - Arka Gdynia 20.03.2015 18:00
20.03.2015 18:00
71:75
Rosa Radom - AZS Koszalin 20.03.2015 19:00
20.03.2015 19:00
81:85
Anwil Włocławek - TBV Start Lublin 21.03.2015 18:00
21.03.2015 18:00
85:89
PGE Turów Zgorzelec - MKS II Dąbrowa Górnicza 21.03.2015 18:00
21.03.2015 18:00
90:81
Czarni Słupsk - Stelmet Enea BC Zielona Góra 21.03.2015 18:00
21.03.2015 18:00
72:70
Siarka Tarnobrzeg - Trefl Sopot 22.03.2015 18:00
22.03.2015 18:00
56:95
Polpharma Starogard Gd. - WKS Śląsk Wrocław
Polsat Sport News - 2015-03-22 19:50
22.03.2015 20:00
22.03.2015 20:00
87:100

Runda Zasadnicza (25 kolejka)

Trefl Sopot - Polfarmex Kutno 28.03.2015 17:00
28.03.2015 17:00
90:83
Czarni Słupsk - Anwil Włocławek 28.03.2015 18:00
28.03.2015 18:00
85:71
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Siarka Tarnobrzeg 28.03.2015 18:00
28.03.2015 18:00
71:65
MKS II Dąbrowa Górnicza - TBV Start Lublin 28.03.2015 18:00
28.03.2015 18:00
104:95
AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gd. 28.03.2015 19:30
28.03.2015 19:30
82:90
WKS Śląsk Wrocław - PGE Turów Zgorzelec
Polsat Sport News - 2015-03-29 13:50
29.03.2015 14:00
29.03.2015 14:00
101:99
King Szczecin - Polski Cukier Toruń 29.03.2015 18:00
29.03.2015 18:00
73:86
Arka Gdynia - Rosa Radom 29.03.2015 18:00
29.03.2015 18:00
65:77

Runda Zasadnicza (26 kolejka)

Rosa Radom - King Szczecin 03.04.2015 18:00
03.04.2015 18:00
122:78
PGE Turów Zgorzelec - AZS Koszalin
Polsat Sport News - 2015-04-04 12:20
04.04.2015 12:30
04.04.2015 12:30
103:68
Polpharma Starogard Gd. - Arka Gdynia 04.04.2015 17:00
04.04.2015 17:00
85:79
Polfarmex Kutno - Stelmet Enea BC Zielona Góra 04.04.2015 17:30
04.04.2015 17:30
66:68
Anwil Włocławek - MKS II Dąbrowa Górnicza 04.04.2015 18:00
04.04.2015 18:00
77:90
TBV Start Lublin - WKS Śląsk Wrocław 04.04.2015 18:00
04.04.2015 18:00
70:91
Polski Cukier Toruń - Trefl Sopot 04.04.2015 18:00
04.04.2015 18:00
93:85
Siarka Tarnobrzeg - Czarni Słupsk 04.04.2015 18:00
04.04.2015 18:00
72:83

Runda Zasadnicza (27 kolejka)

King Szczecin - Polpharma Starogard Gd. 10.04.2015 18:00
10.04.2015 18:00
100:82
Arka Gdynia - PGE Turów Zgorzelec 10.04.2015 18:00
10.04.2015 18:00
86:78
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polski Cukier Toruń 10.04.2015 19:00
10.04.2015 19:00
85:84
WKS Śląsk Wrocław - MKS II Dąbrowa Górnicza 10.04.2015 19:00
10.04.2015 19:00
96:92
Trefl Sopot - Rosa Radom 10.04.2015 20:00
10.04.2015 20:00
76:80
Siarka Tarnobrzeg - Anwil Włocławek 11.04.2015 18:00
11.04.2015 18:00
83:75
AZS Koszalin - TBV Start Lublin 11.04.2015 18:00
11.04.2015 18:00
80:66
Czarni Słupsk - Polfarmex Kutno
Polsat Sport News - 2015-04-12 19:50
12.04.2015 20:00
12.04.2015 20:00
76:59

Runda Zasadnicza (28 kolejka)

TBV Start Lublin - Arka Gdynia
Polsat Sport News - 2015-04-14 19:50
14.04.2015 20:00
14.04.2015 20:00
72:64
Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław 15.04.2015 18:00
15.04.2015 18:00
82:89
MKS II Dąbrowa Górnicza - AZS Koszalin 15.04.2015 18:00
15.04.2015 18:00
94:99
King Szczecin - PGE Turów Zgorzelec 15.04.2015 18:00
15.04.2015 18:00
88:94
Polski Cukier Toruń - Czarni Słupsk 15.04.2015 18:00
15.04.2015 18:00
63:79
Polfarmex Kutno - Siarka Tarnobrzeg 15.04.2015 18:00
15.04.2015 18:00
77:62
Polpharma Starogard Gd. - Trefl Sopot 15.04.2015 19:00
15.04.2015 19:00
77:95
Rosa Radom - Stelmet Enea BC Zielona Góra 15.04.2015 19:00
15.04.2015 19:00
73:62

Runda Zasadnicza (29 kolejka)

Polfarmex Kutno - Anwil Włocławek 18.04.2015 17:30
18.04.2015 17:30
78:71
Siarka Tarnobrzeg - Polski Cukier Toruń 18.04.2015 18:00
18.04.2015 18:00
81:123
Czarni Słupsk - Rosa Radom 18.04.2015 18:00
18.04.2015 18:00
74:71
King Szczecin - TBV Start Lublin 19.04.2015 18:00
19.04.2015 18:00
82:86
Arka Gdynia - MKS II Dąbrowa Górnicza 19.04.2015 19:00
19.04.2015 19:00
74:71
AZS Koszalin - WKS Śląsk Wrocław
Polsat Sport News - 2015-04-19 19:50
19.04.2015 20:00
19.04.2015 20:00
69:64
Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec 20.04.2015 19:00
20.04.2015 19:00
66:74
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gd. 21.04.2015 19:00
21.04.2015 19:00
93:56

Runda Zasadnicza (30 kolejka)

Anwil Włocławek - AZS Koszalin 26.04.2015 20:00
26.04.2015 20:00
63:84
WKS Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 26.04.2015 20:00
26.04.2015 20:00
80:65
MKS II Dąbrowa Górnicza - King Szczecin 26.04.2015 20:00
26.04.2015 20:00
85:94
TBV Start Lublin - Trefl Sopot 26.04.2015 20:00
26.04.2015 20:00
77:87
PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Polsat Sport News - 2015-04-26 19:50
26.04.2015 20:00
26.04.2015 20:00
92:79
Polpharma Starogard Gd. - Czarni Słupsk 26.04.2015 20:00
26.04.2015 20:00
86:91
Rosa Radom - Siarka Tarnobrzeg 26.04.2015 20:00
26.04.2015 20:00
71:64
Polski Cukier Toruń - Polfarmex Kutno 26.04.2015 20:00
26.04.2015 20:00
105:84