Runda Zasadnicza (1 kolejka)

WKS Śląsk Wrocław - UNIA Tarnów 14.10.2005 19:00
14.10.2005 19:00
79:48
Polpharma Starogard Gd. - BM Slam Stal Ostrów 15.10.2005 17:00
15.10.2005 17:00
86:75
Astoria - Polonia 15.10.2005 18:00
15.10.2005 18:00
65:79
Polpak S.A. - Kotwica Kołobrzeg 15.10.2005 18:00
15.10.2005 18:00
90:86
Czarni Słupsk - Noteć 15.10.2005 18:00
15.10.2005 18:00
82:44
AZS Koszalin - PGE Turów Zgorzelec 15.10.2005 18:00
15.10.2005 18:00
97:96
Arka Gdynia - Anwil Włocławek
16.10.2005 14:30
16.10.2005 14:30
92:71

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

PGE Turów Zgorzelec - Polonia 19.10.2005 17:30
19.10.2005 17:30
86:73
Anwil Włocławek - Czarni Słupsk 19.10.2005 18:00
19.10.2005 18:00
66:79
AZS Koszalin - UNIA Tarnów 19.10.2005 18:00
19.10.2005 18:00
93:89
Noteć - Polpharma Starogard Gd. 19.10.2005 18:00
19.10.2005 18:00
71:106
WKS Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
19.10.2005 18:00
19.10.2005 18:00
68:77
Kotwica Kołobrzeg - Astoria 19.10.2005 18:00
19.10.2005 18:00
59:92
BM Slam Stal Ostrów - Polpak S.A. 02.11.2005 18:30
02.11.2005 18:30
81:89

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

Polpharma Starogard Gd. - Anwil Włocławek 22.10.2005 17:00
22.10.2005 17:00
89:79
Arka Gdynia - AZS Koszalin 22.10.2005 17:00
22.10.2005 17:00
90:75
Polpak S.A. - Noteć 22.10.2005 18:00
22.10.2005 18:00
67:53
Polonia - Kotwica Kołobrzeg 22.10.2005 18:00
22.10.2005 18:00
69:54
Czarni Słupsk - WKS Śląsk Wrocław 22.10.2005 18:00
22.10.2005 18:00
77:84
UNIA Tarnów - PGE Turów Zgorzelec 22.10.2005 18:45
22.10.2005 18:45
78:100
Astoria - BM Slam Stal Ostrów 16.12.2005 17:00
16.12.2005 17:00
82:77

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

Anwil Włocławek - Polpak S.A. 26.10.2005 18:00
26.10.2005 18:00
76:80
AZS Koszalin - Czarni Słupsk 26.10.2005 18:00
26.10.2005 18:00
55:77
PGE Turów Zgorzelec - Kotwica Kołobrzeg
26.10.2005 18:00
26.10.2005 18:00
112:71
UNIA Tarnów - Arka Gdynia 26.10.2005 18:00
26.10.2005 18:00
59:125
Noteć - Astoria 26.10.2005 18:00
26.10.2005 18:00
59:91
BM Slam Stal Ostrów - Polonia 26.10.2005 18:30
26.10.2005 18:30
61:75
WKS Śląsk Wrocław - Polpharma Starogard Gd. 27.10.2005 18:05
27.10.2005 18:05
54:50

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

Astoria - Anwil Włocławek 29.10.2005 17:00
29.10.2005 17:00
77:88
Kotwica Kołobrzeg - BM Slam Stal Ostrów 29.10.2005 18:00
29.10.2005 18:00
84:89
Czarni Słupsk - UNIA Tarnów 29.10.2005 18:00
29.10.2005 18:00
71:57
Arka Gdynia - PGE Turów Zgorzelec
30.10.2005 14:30
30.10.2005 14:30
78:92
Polpharma Starogard Gd. - AZS Koszalin 30.10.2005 16:00
30.10.2005 16:00
89:82
Polonia - Noteć 30.10.2005 17:00
30.10.2005 17:00
90:60
Polpak S.A. - WKS Śląsk Wrocław 16.12.2005 18:00
16.12.2005 18:00
80:93

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

WKS Śląsk Wrocław - Astoria
04.11.2005 18:00
04.11.2005 18:00
83:92
UNIA Tarnów - Polpharma Starogard Gd. 05.11.2005 17:00
05.11.2005 17:00
73:80
PGE Turów Zgorzelec - BM Slam Stal Ostrów 05.11.2005 17:30
05.11.2005 17:30
70:90
Noteć - Kotwica Kołobrzeg 05.11.2005 18:00
05.11.2005 18:00
58:90
AZS Koszalin - Polpak S.A. 05.11.2005 18:00
05.11.2005 18:00
82:88
Anwil Włocławek - Polonia
05.11.2005 18:30
05.11.2005 18:30
75:64
Arka Gdynia - Czarni Słupsk
05.11.2005 18:30
05.11.2005 18:30
82:60

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

Kotwica Kołobrzeg - Anwil Włocławek 11.11.2005 18:00
11.11.2005 18:00
70:67
BM Slam Stal Ostrów - Noteć 12.11.2005 17:00
12.11.2005 17:00
90:61
Polpak S.A. - UNIA Tarnów 12.11.2005 18:00
12.11.2005 18:00
85:64
Czarni Słupsk - PGE Turów Zgorzelec 12.11.2005 18:00
12.11.2005 18:00
73:71
Polonia - WKS Śląsk Wrocław
12.11.2005 18:30
12.11.2005 18:30
62:77
Astoria - AZS Koszalin
12.11.2005 18:30
12.11.2005 18:30
85:83
Polpharma Starogard Gd. - Arka Gdynia 13.11.2005 16:00
13.11.2005 16:00
83:84

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

WKS Śląsk Wrocław - Kotwica Kołobrzeg
18.11.2005 18:00
18.11.2005 18:00
83:75
PGE Turów Zgorzelec - Noteć 19.11.2005 17:30
19.11.2005 17:30
116:83
Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gd. 19.11.2005 18:00
19.11.2005 18:00
75:72
Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów 19.11.2005 18:30
19.11.2005 18:30
72:68
UNIA Tarnów - Astoria
19.11.2005 18:30
19.11.2005 18:30
74:84
AZS Koszalin - Polonia
20.11.2005 14:30
20.11.2005 14:30
88:80
Arka Gdynia - Polpak S.A. 20.11.2005 17:00
20.11.2005 17:00
86:64

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

Noteć - Anwil Włocławek 25.11.2005 18:00
25.11.2005 18:00
61:96
Polpharma Starogard Gd. - PGE Turów Zgorzelec 26.11.2005 17:00
26.11.2005 17:00
77:75
Kotwica Kołobrzeg - AZS Koszalin 26.11.2005 18:00
26.11.2005 18:00
71:82
Polpak S.A. - Czarni Słupsk 26.11.2005 18:00
26.11.2005 18:00
66:63
BM Slam Stal Ostrów - WKS Śląsk Wrocław
26.11.2005 18:30
26.11.2005 18:30
77:69
Astoria - Arka Gdynia
26.11.2005 18:30
26.11.2005 18:30
86:96
Polonia - UNIA Tarnów
26.11.2005 18:30
26.11.2005 18:30
86:82

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec
02.12.2005 18:15
02.12.2005 18:15
73:69
Polpharma Starogard Gd. - Polpak S.A. 03.12.2005 17:00
03.12.2005 17:00
71:76
Czarni Słupsk - Astoria 03.12.2005 18:00
03.12.2005 18:00
82:62
AZS Koszalin - BM Slam Stal Ostrów 03.12.2005 18:00
03.12.2005 18:00
83:82
WKS Śląsk Wrocław - Noteć
03.12.2005 18:30
03.12.2005 18:30
93:75
UNIA Tarnów - Kotwica Kołobrzeg 03.12.2005 19:00
03.12.2005 19:00
58:62
Arka Gdynia - Polonia
04.12.2005 14:30
04.12.2005 14:30
69:63

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław
09.12.2005 18:10
09.12.2005 18:10
71:44
Arka Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 10.12.2005 17:00
10.12.2005 17:00
95:57
Noteć - AZS Koszalin 10.12.2005 18:00
10.12.2005 18:00
77:86
Astoria - Polpharma Starogard Gd. 10.12.2005 18:30
10.12.2005 18:30
56:75
Polpak S.A. - PGE Turów Zgorzelec
10.12.2005 18:30
10.12.2005 18:30
83:81
Polonia - Czarni Słupsk
10.12.2005 18:30
10.12.2005 18:30
85:79
BM Slam Stal Ostrów - UNIA Tarnów
10.12.2005 18:30
10.12.2005 18:30
76:78

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

AZS Koszalin - Anwil Włocławek 17.12.2005 17:00
17.12.2005 17:00
81:89
Czarni Słupsk - Kotwica Kołobrzeg 17.12.2005 18:00
17.12.2005 18:00
58:66
UNIA Tarnów - Noteć 20.12.2005 18:00
20.12.2005 18:00
103:75
PGE Turów Zgorzelec - WKS Śląsk Wrocław 22.12.2005 18:00
22.12.2005 18:00
86:76
Polpharma Starogard Gd. - Polonia 23.12.2005 18:00
23.12.2005 18:00
70:53
Arka Gdynia - BM Slam Stal Ostrów 23.12.2005 18:00
23.12.2005 18:00
74:91
Polpak S.A. - Astoria 23.12.2005 18:00
23.12.2005 18:00
105:82

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

Arka Gdynia - Noteć 16.12.2005 18:40
16.12.2005 18:40
119:71
Anwil Włocławek - UNIA Tarnów 23.12.2005 18:15
23.12.2005 18:15
76:91
Polonia - Polpak S.A. 28.12.2005 18:30
28.12.2005 18:30
95:75
BM Slam Stal Ostrów - Czarni Słupsk 28.12.2005 18:30
28.12.2005 18:30
66:76
Kotwica Kołobrzeg - Polpharma Starogard Gd. 29.12.2005 18:00
29.12.2005 18:00
73:83
Astoria - PGE Turów Zgorzelec 29.12.2005 18:00
29.12.2005 18:00
96:87
WKS Śląsk Wrocław - AZS Koszalin 05.01.2006 19:00
05.01.2006 19:00
96:87

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

BM Slam Stal Ostrów - Polpharma Starogard Gd. 07.01.2006 17:00
07.01.2006 17:00
85:58
Noteć - Czarni Słupsk 07.01.2006 17:00
07.01.2006 17:00
64:94
PGE Turów Zgorzelec - AZS Koszalin 07.01.2006 17:30
07.01.2006 17:30
97:90
Kotwica Kołobrzeg - Polpak S.A. 07.01.2006 18:00
07.01.2006 18:00
55:77
UNIA Tarnów - WKS Śląsk Wrocław 07.01.2006 19:30
07.01.2006 19:30
84:81
Anwil Włocławek - Arka Gdynia
08.01.2006 14:30
08.01.2006 14:30
77:68
Polonia - Astoria 08.01.2006 18:30
08.01.2006 18:30
101:109

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

Astoria - Kotwica Kołobrzeg 14.01.2006 16:00
14.01.2006 16:00
88:77
Polpharma Starogard Gd. - Noteć 14.01.2006 17:00
14.01.2006 17:00
101:67
Czarni Słupsk - Anwil Włocławek 14.01.2006 18:00
14.01.2006 18:00
86:57
Polpak S.A. - BM Slam Stal Ostrów
14.01.2006 18:00
14.01.2006 18:00
88:90
Arka Gdynia - WKS Śląsk Wrocław
14.01.2006 18:30
14.01.2006 18:30
84:72
UNIA Tarnów - AZS Koszalin 14.01.2006 19:00
14.01.2006 19:00
100:93
Polonia - PGE Turów Zgorzelec
15.01.2006 18:30
15.01.2006 18:30
74:70

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

PGE Turów Zgorzelec - UNIA Tarnów 21.01.2006 17:30
21.01.2006 17:30
97:63
Noteć - Polpak S.A. 21.01.2006 18:00
21.01.2006 18:00
64:82
WKS Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk
21.01.2006 18:30
21.01.2006 18:30
82:79
Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gd.
22.01.2006 14:30
22.01.2006 14:30
75:64
AZS Koszalin - Arka Gdynia 22.01.2006 18:00
22.01.2006 18:00
99:101
Kotwica Kołobrzeg - Polonia
22.01.2006 18:30
22.01.2006 18:30
85:80
BM Slam Stal Ostrów - Astoria
22.01.2006 18:40
22.01.2006 18:40
106:65

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

Astoria - Noteć 27.01.2006 17:00
27.01.2006 17:00
119:68
Arka Gdynia - UNIA Tarnów 28.01.2006 17:00
28.01.2006 17:00
86:73
Czarni Słupsk - AZS Koszalin 28.01.2006 18:00
28.01.2006 18:00
93:85
Polpharma Starogard Gd. - WKS Śląsk Wrocław
28.01.2006 18:30
28.01.2006 18:30
82:68
Kotwica Kołobrzeg - PGE Turów Zgorzelec
02.03.2006 18:05
02.03.2006 18:05
74:82
Polpak S.A. - Anwil Włocławek
02.03.2006 18:30
02.03.2006 18:30
67:73
Polonia - BM Slam Stal Ostrów 02.03.2006 18:30
02.03.2006 18:30
83:85

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

WKS Śląsk Wrocław - Polpak S.A. 03.02.2006 19:30
03.02.2006 19:30
61:68
BM Slam Stal Ostrów - Kotwica Kołobrzeg 04.02.2006 17:00
04.02.2006 17:00
80:69
Noteć - Polonia 04.02.2006 18:00
04.02.2006 18:00
75:117
Anwil Włocławek - Astoria 04.02.2006 18:30
04.02.2006 18:30
84:59
UNIA Tarnów - Czarni Słupsk 04.02.2006 19:00
04.02.2006 19:00
69:51
PGE Turów Zgorzelec - Arka Gdynia
05.02.2006 14:30
05.02.2006 14:30
74:93
AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gd.
05.02.2006 18:30
05.02.2006 18:30
90:87

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

Polpharma Starogard Gd. - UNIA Tarnów 11.02.2006 17:00
11.02.2006 17:00
69:58
Astoria - WKS Śląsk Wrocław 11.02.2006 17:00
11.02.2006 17:00
87:82
Kotwica Kołobrzeg - Noteć 11.02.2006 18:00
11.02.2006 18:00
94:56
BM Slam Stal Ostrów - PGE Turów Zgorzelec 11.02.2006 18:00
11.02.2006 18:00
90:97
Polonia - Anwil Włocławek 11.02.2006 18:30
11.02.2006 18:30
70:62
Polpak S.A. - AZS Koszalin 12.02.2006 18:30
12.02.2006 18:30
79:88
Czarni Słupsk - Arka Gdynia 13.02.2006 18:15
13.02.2006 18:15
86:89

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

Anwil Włocławek - Kotwica Kołobrzeg 24.02.2006 18:30
24.02.2006 18:30
80:61
UNIA Tarnów - Polpak S.A. 25.02.2006 17:30
25.02.2006 17:30
90:83
Noteć - BM Slam Stal Ostrów 25.02.2006 18:00
25.02.2006 18:00
77:104
Arka Gdynia - Polpharma Starogard Gd.
25.02.2006 18:30
25.02.2006 18:30
92:69
PGE Turów Zgorzelec - Czarni Słupsk
26.02.2006 14:30
26.02.2006 14:30
87:90
AZS Koszalin - Astoria
26.02.2006 18:30
26.02.2006 18:30
78:75
WKS Śląsk Wrocław - Polonia 22.03.2006 19:00
22.03.2006 19:00
79:69

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

Noteć - PGE Turów Zgorzelec 07.03.2006 18:00
07.03.2006 18:00
63:112
Astoria - UNIA Tarnów 08.03.2006 17:00
08.03.2006 17:00
74:85
Polpharma Starogard Gd. - Czarni Słupsk 08.03.2006 18:00
08.03.2006 18:00
95:82
Kotwica Kołobrzeg - WKS Śląsk Wrocław 08.03.2006 18:00
08.03.2006 18:00
79:80
Polonia - AZS Koszalin 08.03.2006 18:30
08.03.2006 18:30
90:94
BM Slam Stal Ostrów - Anwil Włocławek 08.03.2006 18:30
08.03.2006 18:30
72:90
Polpak S.A. - Arka Gdynia
TVP3 Bydgoszcz - 2006-03-08 18:30
08.03.2006 18:30
08.03.2006 18:30
77:89

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

PGE Turów Zgorzelec - Polpharma Starogard Gd. 11.03.2006 17:30
11.03.2006 17:30
91:89
AZS Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 11.03.2006 18:00
11.03.2006 18:00
121:118
WKS Śląsk Wrocław - BM Slam Stal Ostrów
TVP3 Wrocław - 2006-03-11 18:30
11.03.2006 18:30
11.03.2006 18:30
58:60
Anwil Włocławek - Noteć 11.03.2006 18:30
11.03.2006 18:30
110:48
Arka Gdynia - Astoria
TVP3 Gdańsk - 2006-03-11 18:30
11.03.2006 18:30
11.03.2006 18:30
95:86
Czarni Słupsk - Polpak S.A. 12.03.2006 18:30
12.03.2006 18:30
71:78
UNIA Tarnów - Polonia 14.03.2006 18:15
14.03.2006 18:15
79:84

Runda Zasadnicza (23 kolejka)

PGE Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek 18.03.2006 17:30
18.03.2006 17:30
59:74
BM Slam Stal Ostrów - AZS Koszalin 18.03.2006 18:00
18.03.2006 18:00
100:79
Kotwica Kołobrzeg - UNIA Tarnów 18.03.2006 18:00
18.03.2006 18:00
87:79
Polonia - Arka Gdynia 18.03.2006 18:30
18.03.2006 18:30
84:90
Noteć - WKS Śląsk Wrocław
TVP3 Wrocław - 2006-03-18 18:30
18.03.2006 18:30
18.03.2006 18:30
70:91
Polpak S.A. - Polpharma Starogard Gd.
TVP3 Bydgoszcz - 2006-03-18 18:30
18.03.2006 18:30
18.03.2006 18:30
82:80
Astoria - Czarni Słupsk
TVP3 Ogólnopolska - 2006-03-19 14:35
19.03.2006 14:35
19.03.2006 14:35
81:91

Runda Zasadnicza (24 kolejka)

PGE Turów Zgorzelec - Polpak S.A. 25.03.2006 17:30
25.03.2006 17:30
76:73
AZS Koszalin - Noteć 25.03.2006 18:00
25.03.2006 18:00
126:96
Kotwica Kołobrzeg - Arka Gdynia 25.03.2006 18:00
25.03.2006 18:00
66:92
UNIA Tarnów - BM Slam Stal Ostrów 25.03.2006 18:30
25.03.2006 18:30
102:72
WKS Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek
TVP3 Wrocław - 2006-03-25 18:30
25.03.2006 18:30
25.03.2006 18:30
80:68
Polpharma Starogard Gd. - Astoria 26.03.2006 14:30
26.03.2006 14:30
80:73
Czarni Słupsk - Polonia 26.03.2006 18:30
26.03.2006 18:30
90:56

Runda Zasadnicza (25 kolejka)

Kotwica Kołobrzeg - Czarni Słupsk 01.04.2006 18:30
01.04.2006 18:30
61:66
Noteć - UNIA Tarnów 01.04.2006 18:30
01.04.2006 18:30
92:107
Anwil Włocławek - AZS Koszalin 01.04.2006 18:30
01.04.2006 18:30
105:76
BM Slam Stal Ostrów - Arka Gdynia 01.04.2006 18:30
01.04.2006 18:30
76:65
Polonia - Polpharma Starogard Gd. 01.04.2006 18:30
01.04.2006 18:30
94:76
Astoria - Polpak S.A.
TVP3 ogólnopolska - 2006-04-02 14:30
02.04.2006 14:30
02.04.2006 14:30
79:78
WKS Śląsk Wrocław - PGE Turów Zgorzelec
TVP3 Wrocław - 2006-04-02 18:30
02.04.2006 18:40
02.04.2006 18:40
83:77

Runda Zasadnicza (26 kolejka)

UNIA Tarnów - Anwil Włocławek 08.04.2006 17:00
08.04.2006 17:00
73:110
Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów 08.04.2006 18:30
08.04.2006 18:30
73:65
PGE Turów Zgorzelec - Astoria 08.04.2006 18:30
08.04.2006 18:30
85:64
Polpak S.A. - Polonia
TVP3 Bydgoszcz, Warszawa - 2006-04-08 18:30
08.04.2006 18:30
08.04.2006 18:30
81:64
Polpharma Starogard Gd. - Kotwica Kołobrzeg 08.04.2006 18:30
08.04.2006 18:30
77:79
AZS Koszalin - WKS Śląsk Wrocław
TVP3 Szczecin, Wrocław - 2006-04-08 18:30
08.04.2006 18:30
08.04.2006 18:30
80:81
Noteć - Arka Gdynia 08.04.2006 18:30
08.04.2006 18:30
75:94