Runda Zasadnicza (1 kolejka)

AZS Koszalin - Anwil Włocławek
11.10.2003 13:40
11.10.2003 13:40
74:82
Arka Gdynia - Czarni Słupsk 11.10.2003 15:00
11.10.2003 15:00
65:57
BM Slam Stal Ostrów - WKS Śląsk Wrocław 11.10.2003 19:00
11.10.2003 19:00
79:73
Spójnia Stargard - Olimp MKS Start Lublin 11.10.2003 19:15
11.10.2003 19:15
80:69
Polonia - Noteć 11.10.2003 19:30
11.10.2003 19:30
96:105
Astoria - UNIA Tarnów 25.11.2003 17:00
25.11.2003 17:00
69:85

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

Olimp MKS Start Lublin - Polonia 18.10.2003 17:00
18.10.2003 17:00
80:77
AZS Koszalin - Astoria 18.10.2003 18:00
18.10.2003 18:00
96:88
Noteć - Arka Gdynia 18.10.2003 18:00
18.10.2003 18:00
67:76
Anwil Włocławek - Czarni Słupsk 18.10.2003 18:00
18.10.2003 18:00
79:68
WKS Śląsk Wrocław - Spójnia Stargard
19.10.2003 15:00
19.10.2003 15:00
95:69
UNIA Tarnów - BM Slam Stal Ostrów 12.11.2003 19:30
12.11.2003 19:30
83:82

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

Astoria - Anwil Włocławek
25.10.2003 13:45
25.10.2003 13:45
73:76
Spójnia Stargard - UNIA Tarnów 25.10.2003 17:00
25.10.2003 17:00
68:69
Arka Gdynia - Olimp MKS Start Lublin 25.10.2003 17:00
25.10.2003 17:00
89:62
BM Slam Stal Ostrów - AZS Koszalin 25.10.2003 18:00
25.10.2003 18:00
96:69
Czarni Słupsk - Noteć 25.10.2003 18:00
25.10.2003 18:00
92:84
Polonia - WKS Śląsk Wrocław
26.10.2003 12:55
26.10.2003 12:55
81:67

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

Anwil Włocławek - Noteć 31.10.2003 19:00
31.10.2003 19:00
101:90
WKS Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
02.11.2003 15:00
02.11.2003 15:00
82:86
Olimp MKS Start Lublin - Czarni Słupsk
02.11.2003 17:00
02.11.2003 17:00
51:74
Astoria - BM Slam Stal Ostrów 02.11.2003 18:00
02.11.2003 18:00
88:82
AZS Koszalin - Spójnia Stargard 02.11.2003 18:00
02.11.2003 18:00
81:71
UNIA Tarnów - Polonia 06.01.2004 18:00
06.01.2004 18:00
95:86

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

Polonia - AZS Koszalin 08.11.2003 17:00
08.11.2003 17:00
94:80
BM Slam Stal Ostrów - Anwil Włocławek 08.11.2003 17:00
08.11.2003 17:00
76:74
Arka Gdynia - UNIA Tarnów 08.11.2003 17:00
08.11.2003 17:00
88:74
Spójnia Stargard - Astoria 08.11.2003 17:00
08.11.2003 17:00
60:83
Czarni Słupsk - WKS Śląsk Wrocław 08.11.2003 18:00
08.11.2003 18:00
75:84
Noteć - Olimp MKS Start Lublin 08.11.2003 18:00
08.11.2003 18:00
106:90

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

Olimp MKS Start Lublin - Anwil Włocławek 14.11.2003 18:00
14.11.2003 18:00
48:86
Astoria - Polonia
15.11.2003 13:30
15.11.2003 13:30
71:92
AZS Koszalin - Arka Gdynia 15.11.2003 18:00
15.11.2003 18:00
92:100
BM Slam Stal Ostrów - Spójnia Stargard 15.11.2003 18:00
15.11.2003 18:00
92:75
UNIA Tarnów - Czarni Słupsk 15.11.2003 18:30
15.11.2003 18:30
72:66
WKS Śląsk Wrocław - Noteć 16.11.2003 15:00
16.11.2003 15:00
90:61

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

Spójnia Stargard - Anwil Włocławek 21.11.2003 18:00
21.11.2003 18:00
62:76
Arka Gdynia - Astoria 21.11.2003 18:00
21.11.2003 18:00
93:64
Czarni Słupsk - AZS Koszalin
22.11.2003 13:30
22.11.2003 13:30
59:69
Olimp MKS Start Lublin - WKS Śląsk Wrocław 22.11.2003 16:30
22.11.2003 16:30
77:87
Noteć - UNIA Tarnów 22.11.2003 18:00
22.11.2003 18:00
77:81
Polonia - BM Slam Stal Ostrów
23.11.2003 12:55
23.11.2003 12:55
81:65

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

Czarni Słupsk - Polonia
29.11.2003 13:30
29.11.2003 13:30
79:74
UNIA Tarnów - AZS Koszalin 29.11.2003 17:00
29.11.2003 17:00
90:74
Noteć - Spójnia Stargard 29.11.2003 18:00
29.11.2003 18:00
73:56
Olimp MKS Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów 29.11.2003 19:00
29.11.2003 19:00
71:80
WKS Śląsk Wrocław - Astoria
30.11.2003 15:00
30.11.2003 15:00
89:87
Arka Gdynia - Anwil Włocławek
03.01.2004 13:30
03.01.2004 13:30
72:62

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

BM Slam Stal Ostrów - Arka Gdynia
06.12.2003 13:30
06.12.2003 13:30
108:98
Astoria - Czarni Słupsk 06.12.2003 18:00
06.12.2003 18:00
74:61
AZS Koszalin - Noteć 06.12.2003 18:00
06.12.2003 18:00
91:97
UNIA Tarnów - Olimp MKS Start Lublin 06.12.2003 18:30
06.12.2003 18:30
102:97
Spójnia Stargard - Polonia 06.12.2003 19:00
06.12.2003 19:00
62:91
Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław 06.12.2003 19:00
06.12.2003 19:00
82:86

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

Arka Gdynia - Spójnia Stargard 12.12.2003 18:00
12.12.2003 18:00
102:53
Polonia - Anwil Włocławek
13.12.2003 13:30
13.12.2003 13:30
84:95
Olimp MKS Start Lublin - AZS Koszalin 13.12.2003 17:00
13.12.2003 17:00
80:84
Noteć - Astoria 13.12.2003 18:00
13.12.2003 18:00
86:80
WKS Śląsk Wrocław - UNIA Tarnów 14.12.2003 17:00
14.12.2003 17:00
90:81
Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów 22.01.2004 18:00
22.01.2004 18:00
81:66

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

Anwil Włocławek - UNIA Tarnów 19.12.2003 18:00
19.12.2003 18:00
88:79
BM Slam Stal Ostrów - Noteć
20.12.2003 13:30
20.12.2003 13:30
100:93
Spójnia Stargard - Czarni Słupsk 20.12.2003 17:00
20.12.2003 17:00
44:66
Astoria - Olimp MKS Start Lublin 20.12.2003 18:00
20.12.2003 18:00
62:70
Polonia - Arka Gdynia
21.12.2003 12:30
21.12.2003 12:30
78:75
AZS Koszalin - WKS Śląsk Wrocław 21.12.2003 17:00
21.12.2003 17:00
73:95

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

Noteć - Polonia
10.01.2004 13:30
10.01.2004 13:30
105:106
Olimp MKS Start Lublin - Spójnia Stargard 10.01.2004 17:00
10.01.2004 17:00
74:56
UNIA Tarnów - Astoria 10.01.2004 17:00
10.01.2004 17:00
91:84
Czarni Słupsk - Arka Gdynia 10.01.2004 18:00
10.01.2004 18:00
66:62
Anwil Włocławek - AZS Koszalin 10.01.2004 18:30
10.01.2004 18:30
81:67
WKS Śląsk Wrocław - BM Slam Stal Ostrów
11.01.2004 15:00
11.01.2004 15:00
91:69

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

Arka Gdynia - Noteć
17.01.2004 13:30
17.01.2004 13:30
86:71
Astoria - AZS Koszalin 17.01.2004 18:00
17.01.2004 18:00
94:86
BM Slam Stal Ostrów - UNIA Tarnów 17.01.2004 18:00
17.01.2004 18:00
101:99
Czarni Słupsk - Anwil Włocławek 17.01.2004 18:00
17.01.2004 18:00
69:68
Polonia - Olimp MKS Start Lublin 17.01.2004 18:30
17.01.2004 18:30
107:65
Spójnia Stargard - WKS Śląsk Wrocław 18.01.2004 16:00
18.01.2004 16:00
54:86

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

Olimp MKS Start Lublin - Arka Gdynia 30.01.2004 18:00
30.01.2004 18:00
74:97
Anwil Włocławek - Astoria
31.01.2004 13:30
31.01.2004 13:30
83:77
WKS Śląsk Wrocław - Polonia
31.01.2004 16:00
31.01.2004 16:00
90:72
AZS Koszalin - BM Slam Stal Ostrów 31.01.2004 18:00
31.01.2004 18:00
74:90
Noteć - Czarni Słupsk 31.01.2004 18:00
31.01.2004 18:00
82:74
UNIA Tarnów - Spójnia Stargard 31.01.2004 19:30
31.01.2004 19:30
88:80

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

Arka Gdynia - WKS Śląsk Wrocław
07.02.2004 13:30
07.02.2004 13:30
86:81
Spójnia Stargard - AZS Koszalin 07.02.2004 17:00
07.02.2004 17:00
94:77
Noteć - Anwil Włocławek 07.02.2004 18:00
07.02.2004 18:00
87:90
BM Slam Stal Ostrów - Astoria 07.02.2004 18:00
07.02.2004 18:00
93:85
Czarni Słupsk - Olimp MKS Start Lublin 07.02.2004 18:00
07.02.2004 18:00
85:77
Polonia - UNIA Tarnów 08.02.2004 18:30
08.02.2004 18:30
107:82

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

UNIA Tarnów - Arka Gdynia
14.02.2004 13:30
14.02.2004 13:30
80:76
Olimp MKS Start Lublin - Noteć 14.02.2004 17:00
14.02.2004 17:00
59:76
Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów 14.02.2004 18:00
14.02.2004 18:00
73:70
AZS Koszalin - Polonia 14.02.2004 18:00
14.02.2004 18:00
84:100
Astoria - Spójnia Stargard 14.02.2004 18:00
14.02.2004 18:00
67:77
WKS Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk
08.03.2004 19:00
08.03.2004 19:00
91:60

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

Anwil Włocławek - Olimp MKS Start Lublin 26.01.2004 18:00
26.01.2004 18:00
90:57
Arka Gdynia - AZS Koszalin 21.02.2004 13:30
21.02.2004 13:30
98:78
Polonia - Astoria
21.02.2004 13:30
21.02.2004 13:30
89:86
Spójnia Stargard - BM Slam Stal Ostrów 21.02.2004 17:00
21.02.2004 17:00
65:74
Noteć - WKS Śląsk Wrocław 21.02.2004 18:00
21.02.2004 18:00
69:98
Czarni Słupsk - UNIA Tarnów 21.02.2004 18:00
21.02.2004 18:00
85:88

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

Anwil Włocławek - Spójnia Stargard 10.02.2004 18:00
10.02.2004 18:00
102:61
AZS Koszalin - Czarni Słupsk 25.02.2004 17:00
25.02.2004 17:00
88:70
Astoria - Arka Gdynia 25.02.2004 18:00
25.02.2004 18:00
73:100
WKS Śląsk Wrocław - Olimp MKS Start Lublin 25.02.2004 18:00
25.02.2004 18:00
89:66
BM Slam Stal Ostrów - Polonia 25.02.2004 18:00
25.02.2004 18:00
52:94
UNIA Tarnów - Noteć 25.02.2004 18:00
25.02.2004 18:00
101:75

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

Arka Gdynia - BM Slam Stal Ostrów
28.02.2004 13:30
28.02.2004 13:30
83:77
WKS Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek
28.02.2004 16:00
28.02.2004 16:00
87:68
Czarni Słupsk - Astoria 28.02.2004 18:00
28.02.2004 18:00
84:88
Noteć - AZS Koszalin 28.02.2004 18:00
28.02.2004 18:00
58:59
Polonia - Spójnia Stargard 28.02.2004 18:00
28.02.2004 18:00
82:56
Olimp MKS Start Lublin - UNIA Tarnów 28.02.2004 19:00
28.02.2004 19:00
73:72

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

BM Slam Stal Ostrów - Czarni Słupsk
06.03.2004 13:30
06.03.2004 13:30
74:54
Spójnia Stargard - Arka Gdynia 06.03.2004 17:00
06.03.2004 17:00
77:93
UNIA Tarnów - WKS Śląsk Wrocław 06.03.2004 18:00
06.03.2004 18:00
93:102
Astoria - Noteć 06.03.2004 18:00
06.03.2004 18:00
78:69
AZS Koszalin - Olimp MKS Start Lublin 06.03.2004 18:00
06.03.2004 18:00
85:94
Anwil Włocławek - Polonia
06.03.2004 18:00
06.03.2004 18:00
84:69

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

UNIA Tarnów - Anwil Włocławek
13.03.2004 13:30
13.03.2004 13:30
78:84
WKS Śląsk Wrocław - AZS Koszalin
13.03.2004 16:00
13.03.2004 16:00
107:84
Olimp MKS Start Lublin - Astoria 13.03.2004 17:00
13.03.2004 17:00
71:74
Arka Gdynia - Polonia 13.03.2004 17:00
13.03.2004 17:00
87:65
Czarni Słupsk - Spójnia Stargard 13.03.2004 18:00
13.03.2004 18:00
78:89
Noteć - BM Slam Stal Ostrów 13.03.2004 18:00
13.03.2004 18:00
74:69

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

AZS Koszalin - UNIA Tarnów 16.03.2004 18:00
16.03.2004 18:00
82:79
Spójnia Stargard - Noteć 16.03.2004 18:00
16.03.2004 18:00
84:86
Astoria - WKS Śląsk Wrocław 16.03.2004 18:00
16.03.2004 18:00
57:99
BM Slam Stal Ostrów - Olimp MKS Start Lublin 16.03.2004 18:00
16.03.2004 18:00
86:77
Polonia - Czarni Słupsk 17.03.2004 17:45
17.03.2004 17:45
88:51
Anwil Włocławek - Arka Gdynia
21.03.2004 13:30
21.03.2004 13:30
68:61