Runda Zasadnicza (1 kolejka)

Trefl Sopot - Stelmet BC Zielona Góra 30.09.2017 16:00 77:84
Miasto Szkła Krosno - GTK Gliwice 30.09.2017 18:00 82:76
Asseco Gdynia - Czarni Słupsk 30.09.2017 18:30 81:77
MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń
Polsat Sport Extra HD - 2017-10-01 12:30
01.10.2017 12:40 89:76
TBV Start Lublin - PGE Turów Zgorzelec 01.10.2017 17:00 91:83
Anwil Włocławek - AZS Koszalin 01.10.2017 18:00 93:85
King Szczecin - Legia Warszawa 02.10.2017 18:00 86:66
King Szczecin - Polpharma Starogard Gdański 05.10.2017 18:00 66:87
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Rosa Radom 16.12.2017 18:30 80:96

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

Stelmet BC Zielona Góra - PGE Turów Zgorzelec 04.10.2017 19:00 102:64
Rosa Radom - GTK Gliwice 06.10.2017 19:00 86:64
Legia Warszawa - Asseco Gdynia 07.10.2017 18:00 76:87
Miasto Szkła Krosno - Anwil Włocławek 07.10.2017 18:00 57:88
AZS Koszalin - Polski Cukier Toruń 07.10.2017 18:00 63:90
Czarni Słupsk - TBV Start Lublin 08.10.2017 15:30 89:88
PGE Turów Zgorzelec - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 08.10.2017 16:00 80:76
Polpharma Starogard Gdański - Trefl Sopot
Polsat Sport Extra HD - 2017-10-09 17:50
09.10.2017 18:00 90:94
MKS Dąbrowa Górnicza - King Szczecin 11.10.2017 19:00 84:73

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

Polski Cukier Toruń - Miasto Szkła Krosno 11.10.2017 19:00 92:75
PGE Turów Zgorzelec - GTK Gliwice 13.10.2017 18:30 120:86
Polpharma Starogard Gdański - Stelmet BC Zielona Góra 14.10.2017 18:00 82:77
Anwil Włocławek - Rosa Radom
Polsat Sport HD - 2017-10-15 12:30
15.10.2017 12:40 86:65
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Czarni Słupsk 15.10.2017 17:00 76:74
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 15.10.2017 18:00 85:78
TBV Start Lublin - Legia Warszawa 15.10.2017 18:00 95:85
Polski Cukier Toruń - Asseco Gdynia 16.10.2017 19:00 87:79
King Szczecin - AZS Koszalin 18.10.2017 18:00 100:77

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

Czarni Słupsk - GTK Gliwice 19.10.2017 18:15 92:82
PGE Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek 21.10.2017 18:00 99:96
Miasto Szkła Krosno - King Szczecin 21.10.2017 18:00 98:95
MKS Dąbrowa Górnicza - Stelmet BC Zielona Góra 21.10.2017 18:00 86:83
Rosa Radom - Polski Cukier Toruń
Polsat Sport HD - 2017-12-17 12:30
22.10.2017 12:40 83:68
Legia Warszawa - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 22.10.2017 14:30 63:75
AZS Koszalin - Trefl Sopot 22.10.2017 18:00 82:72
Asseco Gdynia - TBV Start Lublin 23.10.2017 19:00 92:82
Czarni Słupsk - Legia Warszawa 25.10.2017 18:15 83:75
Rosa Radom - Polpharma Starogard Gdański 28.03.2018 18:00 --:--

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

Stelmet BC Zielona Góra - AZS Koszalin 27.10.2017 19:00 102:79
Anwil Włocławek - Czarni Słupsk 28.10.2017 14:00 114:80
Polski Cukier Toruń - PGE Turów Zgorzelec 28.10.2017 17:00 92:80
Polpharma Starogard Gdański - MKS Dąbrowa Górnicza 28.10.2017 18:00 90:79
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Asseco Gdynia 28.10.2017 18:30 76:80
Trefl Sopot - Miasto Szkła Krosno
Polsat Sport HD - 2017-10-29 12:30
29.10.2017 12:40 98:77
Legia Warszawa - GTK Gliwice 29.10.2017 15:30 78:88
King Szczecin - Rosa Radom 29.10.2017 17:00 94:103
Anwil Włocławek - TBV Start Lublin 31.10.2017 19:00 80:57

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

Stelmet BC Zielona Góra - Miasto Szkła Krosno 03.11.2017 19:00 100:76
Czarni Słupsk - Polski Cukier Toruń 04.11.2017 18:00 64:80
PGE Turów Zgorzelec - King Szczecin 04.11.2017 18:00 89:82
AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gdański 04.11.2017 18:00 81:86
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - TBV Start Lublin
Polsat Sport HD - 2017-11-05 12:30
05.11.2017 12:40 81:63
Rosa Radom - Trefl Sopot 05.11.2017 17:00 78:93
Anwil Włocławek - Legia Warszawa 05.11.2017 18:00 107:66
Asseco Gdynia - GTK Gliwice 06.11.2017 19:00 84:80
Miasto Szkła Krosno - MKS Dąbrowa Górnicza 08.11.2017 18:00 80:84

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

King Szczecin - Czarni Słupsk 08.11.2017 18:00 96:83
TBV Start Lublin - GTK Gliwice 10.11.2017 19:00 90:65
Rosa Radom - Stelmet BC Zielona Góra
Polsat Sport HD - 2017-12-17 12:30
11.11.2017 12:40 72:80
Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec 11.11.2017 17:00 78:84
MKS Dąbrowa Górnicza - AZS Koszalin 12.11.2017 18:00 79:56
Polpharma Starogard Gdański - Miasto Szkła Krosno 12.11.2017 18:00 64:72
Legia Warszawa - Polski Cukier Toruń 12.11.2017 18:00 67:85
Asseco Gdynia - Anwil Włocławek 13.11.2017 18:00 89:109
Czarni Słupsk - Trefl Sopot 15.11.2017 18:15 51:88
GTK Gliwice - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 13.12.2017 18:00 83:92

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

AZS Koszalin - GTK Gliwice 15.11.2017 18:30 90:97
King Szczecin - Asseco Gdynia 17.11.2017 18:00 90:87
Polski Cukier Toruń - TBV Start Lublin 17.11.2017 19:00 98:84
AZS Koszalin - Miasto Szkła Krosno 18.11.2017 18:00 89:84
MKS Dąbrowa Górnicza - Rosa Radom 18.11.2017 18:00 89:80
Polpharma Starogard Gdański - PGE Turów Zgorzelec 18.11.2017 18:00 84:80
Czarni Słupsk - Stelmet BC Zielona Góra 18.11.2017 18:00 70:79
Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
Polsat Sport HD - 2017-11-19 12:30
19.11.2017 12:40 78:76
Trefl Sopot - Legia Warszawa 13.12.2017 18:30 82:75

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gdański 01.12.2017 18:15 78:97
TBV Start Lublin - King Szczecin 01.12.2017 19:00 77:81
PGE Turów Zgorzelec - MKS Dąbrowa Górnicza 02.12.2017 18:00 84:95
Rosa Radom - AZS Koszalin 02.12.2017 18:00 75:92
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń
Polsat Sport HD - 2017-12-03 12:30
03.12.2017 12:40 76:70
GTK Gliwice - Anwil Włocławek 03.12.2017 18:00 75:94
Legia Warszawa - Stelmet BC Zielona Góra 03.12.2017 18:00 78:95
Asseco Gdynia - Trefl Sopot 04.12.2017 19:00 78:81
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Miasto Szkła Krosno 07.02.2018 18:30 --:--

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

Legia Warszawa - Polpharma Starogard Gdański 09.12.2017 16:00 60:82
Trefl Sopot - TBV Start Lublin 09.12.2017 17:00 66:81
MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek 09.12.2017 18:00 86:84
Miasto Szkła Krosno - Rosa Radom 09.12.2017 18:00 85:103
Asseco Gdynia - Stelmet BC Zielona Góra 09.12.2017 19:00 70:71
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - King Szczecin 09.12.2017 19:30 91:101
PGE Turów Zgorzelec - AZS Koszalin
Polsat Sport HD - 2017-12-17 12:30
10.12.2017 12:40 106:78
GTK Gliwice - Polski Cukier Toruń 10.12.2017 18:00 83:97
MKS Dąbrowa Górnicza - Czarni Słupsk 13.12.2017 19:00 87:83

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

TBV Start Lublin - Stelmet BC Zielona Góra
Emocje.tv premium - 2017-12-15 18:50
15.12.2017 19:00 82:81
King Szczecin - GTK Gliwice 16.12.2017 18:00 87:65
AZS Koszalin - Czarni Słupsk 16.12.2017 18:00 81:85
Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń
Polsat Sport HD - 2017-12-17 12:30
17.12.2017 12:40 81:74
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard Gdański 17.12.2017 18:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - Miasto Szkła Krosno 17.12.2017 18:00 --:--
Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza 17.12.2017 20:00 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Trefl Sopot 20.12.2017 19:00 --:--
TBV Start Lublin - Rosa Radom 27.12.2017 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

MKS Dąbrowa Górnicza - Asseco Gdynia 22.12.2017 18:00 --:--
Trefl Sopot - GTK Gliwice 23.12.2017 17:30 --:--
Rosa Radom - PGE Turów Zgorzelec 23.12.2017 18:00 --:--
Czarni Słupsk - Miasto Szkła Krosno 23.12.2017 18:00 --:--
AZS Koszalin - Legia Warszawa 23.12.2017 18:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - TBV Start Lublin 23.12.2017 18:00 --:--
King Szczecin - Anwil Włocławek
Emocje.tv premium - 2017-12-23 17:50
23.12.2017 18:00 --:--
Stelmet BC Zielona Góra - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
Polsat Sport HD - 2017-12-26 15:50
26.12.2017 16:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - Polski Cukier Toruń 27.12.2017 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

Asseco Gdynia - PGE Turów Zgorzelec 13.12.2017 19:00 78:79
Stelmet BC Zielona Góra - GTK Gliwice 29.12.2017 19:00 --:--
Polski Cukier Toruń - King Szczecin 30.12.2017 17:00 --:--
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 30.12.2017 18:00 --:--
Asseco Gdynia - AZS Koszalin 30.12.2017 18:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - Legia Warszawa 30.12.2017 18:00 --:--
Rosa Radom - Czarni Słupsk 30.12.2017 18:00 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polpharma Starogard Gdański 30.12.2017 18:30 --:--
TBV Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza
Polsat Sport HD - 2017-12-30 20:30
30.12.2017 20:40 --:--

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

Stelmet BC Zielona Góra - Anwil Włocławek
Polsat Sport HD - 2018-01-03 17:50
03.01.2018 18:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - Czarni Słupsk 03.01.2018 18:30 --:--
Trefl Sopot - Polski Cukier Toruń 03.01.2018 18:30 --:--
Rosa Radom - Legia Warszawa 03.01.2018 19:00 --:--
Asseco Gdynia - Miasto Szkła Krosno 03.01.2018 19:00 --:--
AZS Koszalin - TBV Start Lublin 03.01.2018 19:00 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 03.01.2018 19:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - GTK Gliwice 03.01.2018 19:00 --:--
Stelmet BC Zielona Góra - King Szczecin 28.03.2018 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

Asseco Gdynia - Rosa Radom 06.01.2018 18:00 --:--
Stelmet BC Zielona Góra - Polski Cukier Toruń
Polsat Sport HD - 2018-01-07 12:30
07.01.2018 12:40 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - AZS Koszalin 07.01.2018 17:30 --:--
Polpharma Starogard Gdański - Anwil Włocławek 07.01.2018 18:00 --:--
GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza 07.01.2018 18:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - TBV Start Lublin 07.01.2018 18:00 --:--
Legia Warszawa - PGE Turów Zgorzelec 07.01.2018 18:00 --:--
King Szczecin - Trefl Sopot 11.01.2018 19:00 --:--
Legia Warszawa - Czarni Słupsk 15.01.2018 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

Czarni Słupsk - Asseco Gdynia 10.01.2018 18:15 --:--
AZS Koszalin - Anwil Włocławek 11.01.2018 19:00 --:--
Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 12.01.2018 19:00 --:--
Stelmet BC Zielona Góra - Trefl Sopot 13.01.2018 17:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - King Szczecin 14.01.2018 18:00 --:--
GTK Gliwice - Miasto Szkła Krosno 14.01.2018 18:00 --:--
Rosa Radom - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 14.01.2018 18:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - TBV Start Lublin 14.01.2018 18:00 --:--
GTK Gliwice - AZS Koszalin 24.01.2018 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

King Szczecin - Stelmet BC Zielona Góra 08.10.2017 17:00 74:62
Polski Cukier Toruń - AZS Koszalin 16.01.2018 19:00 --:--
TBV Start Lublin - Czarni Słupsk 19.01.2018 19:00 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - PGE Turów Zgorzelec 20.01.2018 17:30 --:--
Anwil Włocławek - Miasto Szkła Krosno 20.01.2018 18:00 --:--
Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gdański 21.01.2018 17:00 --:--
GTK Gliwice - Rosa Radom 21.01.2018 18:00 --:--
King Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza 24.01.2018 19:00 --:--
Asseco Gdynia - Legia Warszawa 07.02.2018 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń 26.01.2018 18:00 --:--
Stelmet BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański 27.01.2018 17:00 --:--
Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 27.01.2018 18:00 --:--
Legia Warszawa - TBV Start Lublin 27.01.2018 18:00 --:--
AZS Koszalin - King Szczecin 27.01.2018 18:30 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 28.01.2018 18:00 --:--
Rosa Radom - Anwil Włocławek 28.01.2018 18:00 --:--
GTK Gliwice - PGE Turów Zgorzelec 28.01.2018 18:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia 31.01.2018 18:30 --:--

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gdański 30.01.2018 19:00 --:--
Stelmet BC Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza 02.02.2018 19:00 --:--
Trefl Sopot - AZS Koszalin 03.02.2018 17:00 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Legia Warszawa 03.02.2018 18:30 --:--
King Szczecin - Miasto Szkła Krosno 04.02.2018 16:00 --:--
TBV Start Lublin - Asseco Gdynia 04.02.2018 18:00 --:--
GTK Gliwice - Czarni Słupsk 04.02.2018 18:00 --:--
Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec 04.02.2018 18:00 --:--
Polski Cukier Toruń - Rosa Radom 14.03.2018 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

MKS Dąbrowa Górnicza - Polpharma Starogard Gdański 10.02.2018 18:00 --:--
AZS Koszalin - Stelmet BC Zielona Góra 10.02.2018 18:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - Trefl Sopot 10.02.2018 18:00 --:--
Rosa Radom - King Szczecin 10.02.2018 18:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - Polski Cukier Toruń 10.02.2018 18:00 --:--
Czarni Słupsk - Anwil Włocławek 11.02.2018 18:00 --:--
GTK Gliwice - Legia Warszawa 11.02.2018 18:00 --:--
Asseco Gdynia - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 12.02.2018 19:00 --:--
Rosa Radom - TBV Start Lublin 07.03.2018 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

Trefl Sopot - Rosa Radom 03.03.2018 17:00 --:--
Legia Warszawa - Anwil Włocławek 03.03.2018 18:00 --:--
Polski Cukier Toruń - Czarni Słupsk 04.03.2018 16:00 --:--
TBV Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 04.03.2018 18:00 --:--
GTK Gliwice - Asseco Gdynia 04.03.2018 18:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - Stelmet BC Zielona Góra 04.03.2018 18:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - AZS Koszalin 04.03.2018 18:00 --:--
King Szczecin - PGE Turów Zgorzelec 05.03.2018 18:00 --:--
Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza 06.03.2018 18:00 --:--

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

AZS Koszalin - MKS Dąbrowa Górnicza 09.03.2018 18:30 --:--
Polski Cukier Toruń - Legia Warszawa 09.03.2018 19:00 --:--
Stelmet BC Zielona Góra - Rosa Radom 10.03.2018 17:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 10.03.2018 18:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - Trefl Sopot 10.03.2018 18:00 --:--
Czarni Słupsk - King Szczecin 10.03.2018 18:00 --:--
Anwil Włocławek - Asseco Gdynia 10.03.2018 18:00 --:--
GTK Gliwice - TBV Start Lublin 11.03.2018 18:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - Polpharma Starogard Gdański 14.03.2018 18:00 --:--

Runda Zasadnicza (23 kolejka)

Legia Warszawa - Trefl Sopot 17.03.2018 18:00 --:--
TBV Start Lublin - Polski Cukier Toruń 17.03.2018 18:00 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek 17.03.2018 18:30 --:--
Stelmet BC Zielona Góra - Czarni Słupsk 18.03.2018 17:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - Polpharma Starogard Gdański 18.03.2018 18:00 --:--
Asseco Gdynia - King Szczecin 18.03.2018 18:00 --:--
Rosa Radom - MKS Dąbrowa Górnicza 18.03.2018 18:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - AZS Koszalin 18.03.2018 18:00 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - GTK Gliwice 28.03.2018 18:30 --:--

Runda Zasadnicza (24 kolejka)

MKS Dąbrowa Górnicza - Miasto Szkła Krosno 17.01.2018 19:00 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Turów Zgorzelec 14.03.2018 19:00 --:--
Anwil Włocławek - GTK Gliwice 21.03.2018 18:00 --:--
AZS Koszalin - Rosa Radom 21.03.2018 18:30 --:--
Polpharma Starogard Gdański - Czarni Słupsk 21.03.2018 19:00 --:--
Trefl Sopot - Asseco Gdynia 21.03.2018 19:00 --:--
King Szczecin - TBV Start Lublin 21.03.2018 19:00 --:--
Stelmet BC Zielona Góra - Legia Warszawa 22.03.2018 19:00 --:--
Polski Cukier Toruń - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 22.03.2018 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (25 kolejka)

Czarni Słupsk - MKS Dąbrowa Górnicza 24.03.2018 18:00 --:--
AZS Koszalin - PGE Turów Zgorzelec 24.03.2018 18:00 --:--
Polski Cukier Toruń - GTK Gliwice 25.03.2018 16:00 --:--
King Szczecin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 25.03.2018 16:00 --:--
Stelmet BC Zielona Góra - Asseco Gdynia 25.03.2018 17:00 --:--
TBV Start Lublin - Trefl Sopot 25.03.2018 18:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - Legia Warszawa 25.03.2018 18:00 --:--
Rosa Radom - Miasto Szkła Krosno 25.03.2018 18:00 --:--
TBV Start Lublin - Anwil Włocławek 05.04.2018 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (26 kolejka)

Polpharma Starogard Gdański - Rosa Radom 03.02.2018 18:00 --:--
Stelmet BC Zielona Góra - TBV Start Lublin 31.03.2018 17:00 --:--
Trefl Sopot - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 31.03.2018 17:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - PGE Turów Zgorzelec 31.03.2018 18:00 --:--
Czarni Słupsk - AZS Koszalin 31.03.2018 18:00 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa 31.03.2018 18:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - Asseco Gdynia 31.03.2018 18:00 --:--
GTK Gliwice - King Szczecin 31.03.2018 18:00 --:--
Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek 02.04.2018 --:--

Runda Zasadnicza (27 kolejka)

Asseco Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza 05.04.2018 19:00 --:--
Legia Warszawa - AZS Koszalin 07.04.2018 18:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - Czarni Słupsk 07.04.2018 18:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - Rosa Radom 07.04.2018 18:00 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Stelmet BC Zielona Góra 07.04.2018 18:30 --:--
Anwil Włocławek - King Szczecin 08.04.2018 18:00 --:--
GTK Gliwice - Trefl Sopot 08.04.2018 18:00 --:--
TBV Start Lublin - Polpharma Starogard Gdański 08.04.2018 18:00 --:--
Asseco Gdynia - Polski Cukier Toruń 10.04.2018 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (28 kolejka)

GTK Gliwice - Stelmet BC Zielona Góra 11.04.2018 18:00 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - TBV Start Lublin 13.04.2018 19:00 --:--
Czarni Słupsk - Rosa Radom 14.04.2018 18:00 --:--
Legia Warszawa - Miasto Szkła Krosno 14.04.2018 18:00 --:--
AZS Koszalin - Asseco Gdynia 14.04.2018 18:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - Stelmet BC Zielona Góra 14.04.2018 18:00 --:--
King Szczecin - Polski Cukier Toruń 15.04.2018 16:00 --:--
Trefl Sopot - Anwil Włocławek 15.04.2018 17:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 15.04.2018 18:00 --:--

Runda Zasadnicza (29 kolejka)

Legia Warszawa - King Szczecin 11.04.2018 18:00 --:--
TBV Start Lublin - AZS Koszalin 17.04.2018 19:00 --:--
Anwil Włocławek - Stelmet BC Zielona Góra 18.04.2018 18:00 --:--
GTK Gliwice - Polpharma Starogard Gdański 18.04.2018 18:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - Asseco Gdynia 18.04.2018 18:00 --:--
Legia Warszawa - Rosa Radom 18.04.2018 18:00 --:--
Czarni Słupsk - PGE Turów Zgorzelec 18.04.2018 18:15 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - MKS Dąbrowa Górnicza 18.04.2018 18:30 --:--
Polski Cukier Toruń - Trefl Sopot 18.04.2018 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (30 kolejka)

Trefl Sopot - Czarni Słupsk 11.04.2018 19:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - Legia Warszawa 22.04.2018 --:--
Rosa Radom - Asseco Gdynia 22.04.2018 --:--
Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gdański 22.04.2018 --:--
Polski Cukier Toruń - Stelmet BC Zielona Góra 22.04.2018 --:--
Trefl Sopot - King Szczecin 22.04.2018 --:--
TBV Start Lublin - Miasto Szkła Krosno 22.04.2018 18:00 --:--
AZS Koszalin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 22.04.2018 18:00 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - GTK Gliwice 22.04.2018 18:00 --:--