Runda Zasadnicza (1 kolejka)

Miasto Szkła Krosno - Rosa Radom
Polsat Sport HD - 2016-10-08 12:30
08.10.2016 12:40 --:--
Trefl Sopot - Stelmet BC Zielona Góra 08.10.2016 18:00 --:--
Siarka Tarnobrzeg - PGE Turów Zgorzelec 08.10.2016 18:00 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Asseco Gdynia 08.10.2016 18:00 --:--
Energa Czarni Słupsk - Polfarmex Kutno 08.10.2016 18:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - Anwil Włocławek
Polsat Sport HD - 2016-10-09 12:30
09.10.2016 12:40 --:--
Polski Cukier Toruń - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 09.10.2016 16:00 --:--
King Szczecin - TBV Start Lublin 10.10.2016 18:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - AZS Koszalin 11.10.2016 18:00 --:--

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

Stelmet BC Zielona Góra - Siarka Tarnobrzeg 12.10.2016 19:00 --:--
AZS Koszalin - Energa Czarni Słupsk
Polsat Sport HD - 2016-10-14 17:50
14.10.2016 18:00 --:--
Anwil Włocławek - King Szczecin 15.10.2016 18:00 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Trefl Sopot
Polsat Sport HD - 2016-10-16 12:30
16.10.2016 12:40 --:--
Rosa Radom - Polski Cukier Toruń 16.10.2016 17:00 --:--
TBV Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza 16.10.2016 18:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - Polpharma Starogard Gdański 16.10.2016 18:00 --:--
Asseco Gdynia - Miasto Szkła Krosno 17.10.2016 19:00 --:--
Stelmet BC Zielona Góra - Polfarmex Kutno 15.04.2017 15:00 --:--

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek
Polsat Sport HD - 2016-10-21 17:50
21.10.2016 18:00 --:--
Polfarmex Kutno - AZS Koszalin 22.10.2016 17:30 --:--
Trefl Sopot - Rosa Radom 22.10.2016 18:00 --:--
Siarka Tarnobrzeg - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 22.10.2016 18:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - Stelmet BC Zielona Góra 22.10.2016 18:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - TBV Start Lublin 22.10.2016 18:00 --:--
Energa Czarni Słupsk - Asseco Gdynia 22.10.2016 18:00 --:--
King Szczecin - PGE Turów Zgorzelec
Polsat Sport HD - 2016-10-23 12:30
23.10.2016 12:40 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń 25.10.2016 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

TBV Start Lublin - Energa Czarni Słupsk
Polsat Sport HD - 2016-10-28 17:50
28.10.2016 18:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - MKS Dąbrowa Górnicza 28.10.2016 18:30 --:--
Anwil Włocławek - Miasto Szkła Krosno 29.10.2016 18:00 --:--
Stelmet BC Zielona Góra - King Szczecin 29.10.2016 18:00 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polpharma Starogard Gdański 29.10.2016 18:00 --:--
Rosa Radom - Siarka Tarnobrzeg 29.10.2016 18:00 --:--
Asseco Gdynia - Polfarmex Kutno
Polsat Sport HD - 2016-10-30 12:30
30.10.2016 12:40 --:--
Polski Cukier Toruń - Trefl Sopot 30.10.2016 16:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - AZS Koszalin 02.11.2016 18:30 --:--

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

Siarka Tarnobrzeg - Polski Cukier Toruń
Polsat Sport HD - 2016-11-04 17:50
04.11.2016 18:00 --:--
Polfarmex Kutno - TBV Start Lublin 05.11.2016 17:30 --:--
Polpharma Starogard Gdański - Rosa Radom 05.11.2016 18:00 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Stelmet BC Zielona Góra 05.11.2016 18:00 --:--
Energa Czarni Słupsk - Anwil Włocławek
Polsat Sport HD - 2016-11-06 12:30
06.11.2016 12:40 --:--
King Szczecin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 06.11.2016 18:00 --:--
AZS Koszalin - Asseco Gdynia 06.11.2016 18:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - PGE Turów Zgorzelec 07.11.2016 18:00 --:--
King Szczecin - Trefl Sopot 12.04.2017 18:00 --:--

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

Anwil Włocławek - Polfarmex Kutno 11.11.2016 18:00 --:--
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gdański 12.11.2016 17:00 --:--
TBV Start Lublin - AZS Koszalin 12.11.2016 18:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - Energa Czarni Słupsk 12.11.2016 18:00 --:--
Stelmet BC Zielona Góra - Miasto Szkła Krosno 12.11.2016 18:00 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - MKS Dąbrowa Górnicza 12.11.2016 18:00 --:--
Rosa Radom - King Szczecin 12.11.2016 18:00 --:--
Trefl Sopot - Siarka Tarnobrzeg 12.11.2016 18:00 --:--
Anwil Włocławek - Asseco Gdynia 16.11.2016 18:00 --:--

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

King Szczecin - Polski Cukier Toruń 18.11.2016 19:00 --:--
Polfarmex Kutno - PGE Turów Zgorzelec 19.11.2016 17:30 --:--
Polpharma Starogard Gdański - Trefl Sopot 19.11.2016 18:00 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Rosa Radom 19.11.2016 18:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 19.11.2016 18:00 --:--
Energa Czarni Słupsk - Stelmet BC Zielona Góra 20.11.2016 18:00 --:--
AZS Koszalin - Anwil Włocławek 20.11.2016 18:00 --:--
Asseco Gdynia - TBV Start Lublin 21.11.2016 19:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - Siarka Tarnobrzeg 23.11.2016 19:00 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Energa Czarni Słupsk 22.12.2016 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

Polfarmex Kutno - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 26.11.2016 17:30 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 26.11.2016 18:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń 26.11.2016 18:00 --:--
Energa Czarni Słupsk - Rosa Radom 27.11.2016 18:00 --:--
AZS Koszalin - Stelmet BC Zielona Góra 27.11.2016 18:00 --:--
Asseco Gdynia - PGE Turów Zgorzelec 27.11.2016 18:00 --:--
TBV Start Lublin - Anwil Włocławek 28.11.2016 19:00 --:--
King Szczecin - Siarka Tarnobrzeg 30.11.2016 18:00 --:--
TBV Start Lublin - Polpharma Starogard Gdański 01.12.2016 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - AZS Koszalin 03.12.2016 18:00 --:--
Trefl Sopot - Miasto Szkła Krosno 03.12.2016 18:00 --:--
Polski Cukier Toruń - Energa Czarni Słupsk 04.12.2016 16:00 --:--
Stelmet BC Zielona Góra - Asseco Gdynia 04.12.2016 17:00 --:--
Rosa Radom - Polfarmex Kutno 04.12.2016 17:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - TBV Start Lublin 04.12.2016 18:00 --:--
Siarka Tarnobrzeg - MKS Dąbrowa Górnicza 04.12.2016 18:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - King Szczecin 04.12.2016 18:00 --:--
Siarka Tarnobrzeg - Anwil Włocławek 07.12.2016 18:00 --:--

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

Asseco Gdynia - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 09.12.2016 19:00 --:--
Polfarmex Kutno - Polski Cukier Toruń 10.12.2016 17:30 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Polpharma Starogard Gdański 10.12.2016 18:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - Siarka Tarnobrzeg 10.12.2016 18:00 --:--
Energa Czarni Słupsk - Trefl Sopot 10.12.2016 18:00 --:--
AZS Koszalin - Rosa Radom 10.12.2016 18:00 --:--
TBV Start Lublin - Stelmet BC Zielona Góra 10.12.2016 18:00 --:--
Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec 10.12.2016 18:00 --:--
Asseco Gdynia - King Szczecin 14.12.2016 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec 14.12.2016 19:00 --:--
Stelmet BC Zielona Góra - Anwil Włocławek 17.12.2016 18:00 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - TBV Start Lublin 17.12.2016 18:00 --:--
Trefl Sopot - Polfarmex Kutno 17.12.2016 18:00 --:--
Siarka Tarnobrzeg - Energa Czarni Słupsk 17.12.2016 18:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - Miasto Szkła Krosno 17.12.2016 18:00 --:--
Rosa Radom - Asseco Gdynia 18.12.2016 17:00 --:--
King Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza 18.12.2016 18:00 --:--
Polski Cukier Toruń - AZS Koszalin 19.12.2016 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

Asseco Gdynia - Polski Cukier Toruń 23.12.2016 19:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - Stelmet BC Zielona Góra
26.12.2016 --:--
Polfarmex Kutno - Siarka Tarnobrzeg 28.12.2016 17:30 --:--
Miasto Szkła Krosno - King Szczecin 28.12.2016 18:00 --:--
Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 28.12.2016 18:00 --:--
Energa Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gdański 28.12.2016 18:15 --:--
AZS Koszalin - Trefl Sopot 28.12.2016 19:00 --:--
TBV Start Lublin - Rosa Radom 28.12.2016 19:00 --:--
AZS Koszalin - MKS Dąbrowa Górnicza 11.01.2017 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - PGE Turów Zgorzelec 07.01.2017 18:00 --:--
Rosa Radom - Anwil Włocławek 07.01.2017 18:00 --:--
Trefl Sopot - Asseco Gdynia 07.01.2017 18:00 --:--
Siarka Tarnobrzeg - AZS Koszalin 07.01.2017 18:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - Polfarmex Kutno 07.01.2017 18:00 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Miasto Szkła Krosno 07.01.2017 18:00 --:--
Stelmet BC Zielona Góra - Polski Cukier Toruń 07.01.2017 19:00 --:--
King Szczecin - Energa Czarni Słupsk 08.01.2017 18:00 --:--
Polski Cukier Toruń - TBV Start Lublin 11.01.2017 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

Polfarmex Kutno - King Szczecin 14.01.2017 17:30 --:--
Energa Czarni Słupsk - MKS Dąbrowa Górnicza 14.01.2017 18:00 --:--
AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gdański 14.01.2017 18:00 --:--
Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń 14.01.2017 18:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - Rosa Radom 14.01.2017 18:00 --:--
Stelmet BC Zielona Góra - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 14.01.2017 18:00 --:--
Asseco Gdynia - Siarka Tarnobrzeg 15.01.2017 18:00 --:--
TBV Start Lublin - Trefl Sopot 15.01.2017 18:00 --:--
Polfarmex Kutno - Miasto Szkła Krosno 18.01.2017 17:30 --:--

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

Rosa Radom - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 12.10.2016 19:00 --:--
Trefl Sopot - Anwil Włocławek 19.01.2017 18:00 --:--
Polski Cukier Toruń - PGE Turów Zgorzelec 21.01.2017 17:00 --:--
Siarka Tarnobrzeg - TBV Start Lublin 21.01.2017 18:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - Asseco Gdynia 21.01.2017 18:00 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Polfarmex Kutno 21.01.2017 18:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - Energa Czarni Słupsk 21.01.2017 18:00 --:--
Rosa Radom - Stelmet BC Zielona Góra 22.01.2017 17:00 --:--
King Szczecin - AZS Koszalin 22.01.2017 18:00 --:--

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń 25.01.2017 18:00 --:--
AZS Koszalin - Miasto Szkła Krosno 27.01.2017 18:00 --:--
Asseco Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza 27.01.2017 19:00 --:--
Polfarmex Kutno - Energa Czarni Słupsk 28.01.2017 17:30 --:--
PGE Turów Zgorzelec - Siarka Tarnobrzeg 28.01.2017 18:00 --:--
Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gdański 28.01.2017 18:00 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Rosa Radom 28.01.2017 19:00 --:--
Stelmet BC Zielona Góra - Trefl Sopot 29.01.2017 17:00 --:--
TBV Start Lublin - King Szczecin 29.01.2017 18:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - TBV Start Lublin 09.02.2017 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

Miasto Szkła Krosno - Asseco Gdynia 01.02.2017 18:00 --:--
Siarka Tarnobrzeg - Stelmet BC Zielona Góra 01.02.2017 18:00 --:--
Energa Czarni Słupsk - AZS Koszalin 01.02.2017 18:15 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - TBV Start Lublin 01.02.2017 19:00 --:--
King Szczecin - Anwil Włocławek 01.02.2017 19:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - PGE Turów Zgorzelec 01.02.2017 19:00 --:--
Trefl Sopot - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 01.02.2017 19:00 --:--
Polski Cukier Toruń - Rosa Radom 01.02.2017 19:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - Polfarmex Kutno 22.02.2017 18:00 --:--

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

Rosa Radom - Trefl Sopot 04.02.2017 18:00 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Siarka Tarnobrzeg 04.02.2017 18:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - King Szczecin 04.02.2017 18:00 --:--
Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza 04.02.2017 18:00 --:--
TBV Start Lublin - Miasto Szkła Krosno 04.02.2017 18:00 --:--
Polski Cukier Toruń - Stelmet BC Zielona Góra 05.02.2017 16:00 --:--
AZS Koszalin - Polfarmex Kutno 05.02.2017 18:00 --:--
Asseco Gdynia - Energa Czarni Słupsk 06.02.2017 19:00 --:--
Stelmet BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański 15.03.2017 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

MKS Dąbrowa Górnicza - AZS Koszalin 08.02.2017 19:00 --:--
Polfarmex Kutno - Asseco Gdynia 11.02.2017 17:30 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Turów Zgorzelec 11.02.2017 18:00 --:--
Siarka Tarnobrzeg - Rosa Radom 11.02.2017 18:00 --:--
Trefl Sopot - Polski Cukier Toruń 11.02.2017 18:00 --:--
Energa Czarni Słupsk - TBV Start Lublin 12.02.2017 18:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - Anwil Włocławek 12.02.2017 18:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 12.02.2017 18:00 --:--
King Szczecin - Stelmet BC Zielona Góra 13.02.2017 18:00 --:--

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

PGE Turów Zgorzelec - Trefl Sopot 22.02.2017 18:30 --:--
Polski Cukier Toruń - Siarka Tarnobrzeg 24.02.2017 19:00 --:--
Rosa Radom - Polpharma Starogard Gdański 25.02.2017 18:00 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - King Szczecin 25.02.2017 18:00 --:--
Stelmet BC Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza 25.02.2017 18:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - Miasto Szkła Krosno 25.02.2017 18:00 --:--
Anwil Włocławek - Energa Czarni Słupsk 25.02.2017 18:00 --:--
TBV Start Lublin - Polfarmex Kutno 26.02.2017 18:00 --:--
Asseco Gdynia - AZS Koszalin 26.02.2017 18:00 --:--

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

King Szczecin - Asseco Gdynia 03.03.2017 19:00 --:--
Polfarmex Kutno - Anwil Włocławek 04.03.2017 17:30 --:--
AZS Koszalin - TBV Start Lublin 04.03.2017 18:00 --:--
Energa Czarni Słupsk - PGE Turów Zgorzelec 04.03.2017 18:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - Stelmet BC Zielona Góra 04.03.2017 18:00 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 04.03.2017 18:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - Polski Cukier Toruń 04.03.2017 18:00 --:--
Siarka Tarnobrzeg - Trefl Sopot 04.03.2017 18:00 --:--
King Szczecin - Rosa Radom 15.03.2017 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

Anwil Włocławek - Siarka Tarnobrzeg 08.03.2017 18:00 --:--
Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gdański 11.03.2017 18:00 --:--
Rosa Radom - MKS Dąbrowa Górnicza 11.03.2017 18:00 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Miasto Szkła Krosno 11.03.2017 18:00 --:--
Stelmet BC Zielona Góra - Energa Czarni Słupsk 11.03.2017 18:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - Polfarmex Kutno 11.03.2017 18:00 --:--
Polski Cukier Toruń - King Szczecin 12.03.2017 16:00 --:--
TBV Start Lublin - Asseco Gdynia 12.03.2017 18:00 --:--
Anwil Włocławek - AZS Koszalin 13.03.2017 18:00 --:--

Runda Zasadnicza (23 kolejka)

Polski Cukier Toruń - Miasto Szkła Krosno 18.03.2017 17:00 --:--
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 18.03.2017 18:00 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polfarmex Kutno 18.03.2017 18:00 --:--
Stelmet BC Zielona Góra - AZS Koszalin 18.03.2017 18:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia 18.03.2017 18:00 --:--
Rosa Radom - Energa Czarni Słupsk 19.03.2017 17:00 --:--
Siarka Tarnobrzeg - King Szczecin 19.03.2017 18:00 --:--
Anwil Włocławek - TBV Start Lublin 19.03.2017 18:00 --:--
Siarka Tarnobrzeg - Polpharma Starogard Gdański 22.03.2017 18:00 --:--

Runda Zasadnicza (24 kolejka)

Asseco Gdynia - Anwil Włocławek 23.03.2017 19:00 --:--
Polfarmex Kutno - Rosa Radom 25.03.2017 17:30 --:--
TBV Start Lublin - PGE Turów Zgorzelec 25.03.2017 18:00 --:--
AZS Koszalin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 25.03.2017 18:00 --:--
Energa Czarni Słupsk - Polski Cukier Toruń 25.03.2017 18:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - Trefl Sopot 25.03.2017 18:00 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Siarka Tarnobrzeg 25.03.2017 18:00 --:--
King Szczecin - Polpharma Starogard Gdański 25.03.2017 18:00 --:--
Asseco Gdynia - Stelmet BC Zielona Góra 26.03.2017 18:00 --:--

Runda Zasadnicza (25 kolejka)

Trefl Sopot - King Szczecin 03.11.2016 18:30 --:--
Polski Cukier Toruń - Polfarmex Kutno 31.03.2017 19:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - MKS Dąbrowa Górnicza 01.04.2017 18:00 --:--
Siarka Tarnobrzeg - Miasto Szkła Krosno 01.04.2017 18:00 --:--
Trefl Sopot - Energa Czarni Słupsk 01.04.2017 18:00 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Asseco Gdynia 01.04.2017 18:00 --:--
Stelmet BC Zielona Góra - TBV Start Lublin 01.04.2017 18:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek 01.04.2017 18:00 --:--
Rosa Radom - AZS Koszalin 02.04.2017 17:00 --:--

Runda Zasadnicza (26 kolejka)

Anwil Włocławek - Stelmet BC Zielona Góra 05.04.2017 18:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - Polpharma Starogard Gdański 05.04.2017 18:00 --:--
Energa Czarni Słupsk - Siarka Tarnobrzeg 05.04.2017 18:15 --:--
TBV Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 05.04.2017 19:00 --:--
Asseco Gdynia - Rosa Radom 05.04.2017 19:00 --:--
AZS Koszalin - Polski Cukier Toruń 05.04.2017 19:00 --:--
Polfarmex Kutno - Trefl Sopot 05.04.2017 19:00 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - King Szczecin 05.04.2017 19:00 --:--
AZS Koszalin - PGE Turów Zgorzelec 12.04.2017 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (27 kolejka)

Polski Cukier Toruń - Asseco Gdynia 08.04.2017 17:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - Energa Czarni Słupsk 08.04.2017 18:00 --:--
Siarka Tarnobrzeg - Polfarmex Kutno 08.04.2017 18:00 --:--
Trefl Sopot - AZS Koszalin 08.04.2017 18:00 --:--
Rosa Radom - TBV Start Lublin 08.04.2017 18:00 --:--
Stelmet BC Zielona Góra - PGE Turów Zgorzelec 08.04.2017 18:00 --:--
King Szczecin - Miasto Szkła Krosno 09.04.2017 18:00 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek 09.04.2017 18:00 --:--
Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 12.04.2017 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (28 kolejka)

Polfarmex Kutno - Stelmet BC Zielona Góra 15.10.2016 17:30 --:--
Polfarmex Kutno - Polpharma Starogard Gdański 12.04.2017 18:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 15.04.2017 18:00 --:--
TBV Start Lublin - Polski Cukier Toruń 15.04.2017 18:00 --:--
Asseco Gdynia - Trefl Sopot 15.04.2017 18:00 --:--
AZS Koszalin - Siarka Tarnobrzeg 15.04.2017 18:00 --:--
Energa Czarni Słupsk - King Szczecin 15.04.2017 18:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - MKS Dąbrowa Górnicza 15.04.2017 18:00 --:--
Anwil Włocławek - Rosa Radom
17.04.2017 --:--

Runda Zasadnicza (29 kolejka)

MKS Dąbrowa Górnicza - Energa Czarni Słupsk 22.04.2017 18:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - AZS Koszalin 22.04.2017 18:00 --:--
Siarka Tarnobrzeg - Asseco Gdynia 22.04.2017 18:00 --:--
Trefl Sopot - TBV Start Lublin 22.04.2017 18:00 --:--
Rosa Radom - PGE Turów Zgorzelec 22.04.2017 18:00 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Stelmet BC Zielona Góra 22.04.2017 18:00 --:--
King Szczecin - Polfarmex Kutno 22.04.2017 19:00 --:--
Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek 23.04.2017 16:00 --:--
Rosa Radom - Miasto Szkła Krosno 26.04.2017 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (30 kolejka)

Energa Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 26.04.2017 18:30 --:--
Stelmet BC Zielona Góra - Rosa Radom 30.04.2017 --:--
PGE Turów Zgorzelec - Polski Cukier Toruń 30.04.2017 --:--
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 30.04.2017 --:--
TBV Start Lublin - Siarka Tarnobrzeg 30.04.2017 --:--
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard Gdański 30.04.2017 --:--
AZS Koszalin - King Szczecin 30.04.2017 --:--
Polfarmex Kutno - MKS Dąbrowa Górnicza 30.04.2017 --:--
Energa Czarni Słupsk - Miasto Szkła Krosno 30.04.2017 --:--

Tabela

Zobacz pełną tabelę