Runda Zasadnicza (1 kolejka)

Miasto Szkła Krosno - Rosa Radom
Polsat Sport HD - 2016-10-08 12:30
08.10.2016 12:40
08.10.2016 12:40
73:97
Trefl Sopot - Stelmet Enea BC Zielona Góra 08.10.2016 17:00
08.10.2016 17:00
69:84
Siarka Tarnobrzeg - PGE Turów Zgorzelec 08.10.2016 18:00
08.10.2016 18:00
51:87
MKS Dąbrowa Górnicza - Arka Gdynia 08.10.2016 18:00
08.10.2016 18:00
91:68
Czarni Słupsk - Polfarmex Kutno 08.10.2016 18:00
08.10.2016 18:00
78:79
Polpharma Starogard Gd. - Anwil Włocławek
Polsat Sport HD - 2016-10-09 12:30
09.10.2016 12:40
09.10.2016 12:40
83:82
Polski Cukier Toruń - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 09.10.2016 16:00
09.10.2016 16:00
81:74
King Szczecin - TBV Start Lublin 10.10.2016 18:00
10.10.2016 18:00
93:88
Miasto Szkła Krosno - AZS Koszalin 11.10.2016 18:00
11.10.2016 18:00
72:65

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Siarka Tarnobrzeg 12.10.2016 19:00
12.10.2016 19:00
94:67
AZS Koszalin - Czarni Słupsk
Polsat Sport HD - 2018-12-13 17:50
14.10.2016 18:00
14.10.2016 18:00
80:83
MKS Dąbrowa Górnicza - TBV Start Lublin 15.10.2016 18:00
15.10.2016 18:00
92:72
Anwil Włocławek - King Szczecin 15.10.2016 18:00
15.10.2016 18:00
91:82
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot
Polsat Sport HD - 2018-12-13 12:30
16.10.2016 12:40
16.10.2016 12:40
70:73
Rosa Radom - Polski Cukier Toruń 16.10.2016 17:00
16.10.2016 17:00
64:86
PGE Turów Zgorzelec - Polpharma Starogard Gd. 16.10.2016 18:00
16.10.2016 18:00
83:57
Arka Gdynia - Miasto Szkła Krosno 17.10.2016 19:00
17.10.2016 19:00
70:83
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polfarmex Kutno 15.04.2017 15:00
15.04.2017 15:00
94:48

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek
Polsat Sport HD - 2018-12-13 17:50
21.10.2016 18:00
21.10.2016 18:00
70:56
Trefl Sopot - Rosa Radom 22.10.2016 17:00
22.10.2016 17:00
85:82
Polfarmex Kutno - AZS Koszalin 22.10.2016 17:30
22.10.2016 17:30
57:81
Siarka Tarnobrzeg - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 22.10.2016 18:00
22.10.2016 18:00
60:69
Polpharma Starogard Gd. - Stelmet Enea BC Zielona Góra 22.10.2016 18:00
22.10.2016 18:00
64:73
Miasto Szkła Krosno - TBV Start Lublin 22.10.2016 18:00
22.10.2016 18:00
87:74
Czarni Słupsk - Arka Gdynia 22.10.2016 18:00
22.10.2016 18:00
71:81
King Szczecin - PGE Turów Zgorzelec
Polsat Sport HD - 2016-10-23 12:30
23.10.2016 12:40
23.10.2016 12:40
107:105
MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń 25.10.2016 19:00
25.10.2016 19:00
59:65

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

TBV Start Lublin - Czarni Słupsk
Polsat Sport HD - 2016-10-28 17:50
28.10.2016 18:00
28.10.2016 18:00
63:66
PGE Turów Zgorzelec - MKS Dąbrowa Górnicza 28.10.2016 18:30
28.10.2016 18:30
94:70
Anwil Włocławek - Miasto Szkła Krosno 29.10.2016 18:00
29.10.2016 18:00
65:61
Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin 29.10.2016 18:00
29.10.2016 18:00
87:81
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polpharma Starogard Gd. 29.10.2016 18:00
29.10.2016 18:00
65:68
Rosa Radom - Siarka Tarnobrzeg 29.10.2016 18:00
29.10.2016 18:00
68:64
Arka Gdynia - Polfarmex Kutno
Polsat Sport HD - 2016-10-30 12:30
30.10.2016 12:40
30.10.2016 12:40
73:67
Polski Cukier Toruń - Trefl Sopot 30.10.2016 16:00
30.10.2016 16:00
82:59
PGE Turów Zgorzelec - AZS Koszalin 02.11.2016 18:30
02.11.2016 18:30
71:63

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

Siarka Tarnobrzeg - Polski Cukier Toruń
Polsat Sport HD - 2018-12-13 17:50
04.11.2016 18:00
04.11.2016 18:00
73:91
Polfarmex Kutno - TBV Start Lublin 05.11.2016 17:30
05.11.2016 17:30
78:74
Polpharma Starogard Gd. - Rosa Radom 05.11.2016 18:00
05.11.2016 18:00
69:54
Czarni Słupsk - Anwil Włocławek
Polsat Sport HD - 2016-11-06 12:30
06.11.2016 12:40
06.11.2016 12:40
80:75
King Szczecin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 06.11.2016 16:00
06.11.2016 16:00
102:83
MKS Dąbrowa Górnicza - Stelmet Enea BC Zielona Góra 06.11.2016 18:00
06.11.2016 18:00
83:77
AZS Koszalin - Arka Gdynia 06.11.2016 18:00
06.11.2016 18:00
69:72
Miasto Szkła Krosno - PGE Turów Zgorzelec 07.11.2016 18:00
07.11.2016 18:00
91:69
King Szczecin - Trefl Sopot 26.04.2017 18:00
26.04.2017 18:00
76:93

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

Anwil Włocławek - Polfarmex Kutno 11.11.2016 18:00
11.11.2016 18:00
78:69
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza
Polsat Sport HD - 2018-12-13 12:30
12.11.2016 12:40
12.11.2016 12:40
70:60
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gd. 12.11.2016 17:00
12.11.2016 17:00
86:78
TBV Start Lublin - AZS Koszalin 12.11.2016 18:00
12.11.2016 18:00
68:74
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Miasto Szkła Krosno 12.11.2016 18:00
12.11.2016 18:00
87:72
Rosa Radom - King Szczecin 12.11.2016 18:00
12.11.2016 18:00
82:79
Trefl Sopot - Siarka Tarnobrzeg 12.11.2016 18:00
12.11.2016 18:00
78:70
PGE Turów Zgorzelec - Czarni Słupsk
Polsat Sport HD - 1970-01-01 12:30
13.11.2016 12:40
13.11.2016 12:40
83:81
Anwil Włocławek - Arka Gdynia 16.11.2016 18:00
16.11.2016 18:00
81:79

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

King Szczecin - Polski Cukier Toruń 18.11.2016 18:00
18.11.2016 18:00
78:83
Czarni Słupsk - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Polsat Sport HD - 2016-11-18 17:50
18.11.2016 18:00
18.11.2016 18:00
68:51
Polfarmex Kutno - PGE Turów Zgorzelec 19.11.2016 17:30
19.11.2016 17:30
74:78
Polpharma Starogard Gd. - Trefl Sopot 19.11.2016 18:00
19.11.2016 18:00
74:79
Miasto Szkła Krosno - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 19.11.2016 18:00
19.11.2016 18:00
79:73
MKS Dąbrowa Górnicza - Rosa Radom
Polsat Sport HD - 2016-11-20 12:30
20.11.2016 12:40
20.11.2016 12:40
71:67
AZS Koszalin - Anwil Włocławek 20.11.2016 18:00
20.11.2016 18:00
45:93
Arka Gdynia - TBV Start Lublin 21.11.2016 19:00
21.11.2016 19:00
80:65
Polpharma Starogard Gd. - Siarka Tarnobrzeg 23.11.2016 19:00
23.11.2016 19:00
86:78
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Czarni Słupsk 22.12.2016 18:00
22.12.2016 18:00
80:76

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

TBV Start Lublin - Anwil Włocławek
Polsat Sport HD - 2016-11-25 17:50
25.11.2016 18:00
25.11.2016 18:00
69:71
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 26.11.2016 18:00
26.11.2016 18:00
92:55
Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń 26.11.2016 18:00
26.11.2016 18:00
59:88
Polfarmex Kutno - BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
Polsat Sport HD - 2016-11-27 12:30
27.11.2016 12:40
27.11.2016 12:40
72:80
Czarni Słupsk - Rosa Radom 27.11.2016 18:00
27.11.2016 18:00
70:83
AZS Koszalin - Stelmet Enea BC Zielona Góra 27.11.2016 18:00
27.11.2016 18:00
58:67
Arka Gdynia - PGE Turów Zgorzelec 27.11.2016 18:00
27.11.2016 18:00
76:68
King Szczecin - Siarka Tarnobrzeg 30.11.2016 18:00
30.11.2016 18:00
76:84
TBV Start Lublin - Polpharma Starogard Gd. 01.12.2016 18:00
01.12.2016 18:00
100:99

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Arka Gdynia 01.12.2016 19:00
01.12.2016 19:00
82:80
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - AZS Koszalin 03.12.2016 19:00
03.12.2016 19:00
65:60
Trefl Sopot - Miasto Szkła Krosno
Polsat Sport HD - 2016-12-04 12:30
04.12.2016 12:40
04.12.2016 12:40
75:64
Polski Cukier Toruń - Czarni Słupsk 04.12.2016 16:00
04.12.2016 16:00
85:74
Rosa Radom - Polfarmex Kutno 04.12.2016 18:00
04.12.2016 18:00
72:52
Siarka Tarnobrzeg - MKS Dąbrowa Górnicza 04.12.2016 18:00
04.12.2016 18:00
74:87
Polpharma Starogard Gd. - King Szczecin 04.12.2016 18:00
04.12.2016 18:00
64:81
PGE Turów Zgorzelec - TBV Start Lublin 04.12.2016 19:00
04.12.2016 19:00
106:74
Siarka Tarnobrzeg - Anwil Włocławek 07.12.2016 19:00
07.12.2016 19:00
75:87

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

Arka Gdynia - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 09.12.2016 19:00
09.12.2016 19:00
68:76
Polfarmex Kutno - Polski Cukier Toruń 10.12.2016 17:30
10.12.2016 17:30
73:81
MKS Dąbrowa Górnicza - Polpharma Starogard Gd. 10.12.2016 18:00
10.12.2016 18:00
78:66
Miasto Szkła Krosno - Siarka Tarnobrzeg 10.12.2016 18:00
10.12.2016 18:00
83:75
Czarni Słupsk - Trefl Sopot 10.12.2016 18:00
10.12.2016 18:00
89:58
AZS Koszalin - Rosa Radom 10.12.2016 18:00
10.12.2016 18:00
63:62
TBV Start Lublin - Stelmet Enea BC Zielona Góra 10.12.2016 18:00
10.12.2016 18:00
63:85
Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec
Polsat Sport HD - 2018-12-13 12:30
11.12.2016 12:40
11.12.2016 12:40
65:72
Arka Gdynia - King Szczecin 14.12.2016 19:00
14.12.2016 19:00
75:84

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec 15.12.2016 18:30
15.12.2016 18:30
75:73
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek
Polsat Sport HD - 2016-12-16 17:50
16.12.2016 18:00
16.12.2016 18:00
82:74
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - TBV Start Lublin 17.12.2016 18:00
17.12.2016 18:00
85:56
Siarka Tarnobrzeg - Czarni Słupsk 17.12.2016 18:00
17.12.2016 18:00
76:89
Polpharma Starogard Gd. - Miasto Szkła Krosno 17.12.2016 18:00
17.12.2016 18:00
85:71
Rosa Radom - Arka Gdynia
Polsat Sport HD - 2018-12-13 12:30
18.12.2016 12:40
18.12.2016 12:40
70:67
King Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza 18.12.2016 16:00
18.12.2016 16:00
82:79
Polski Cukier Toruń - AZS Koszalin 19.12.2016 19:00
19.12.2016 19:00
79:68
Trefl Sopot - Polfarmex Kutno 19.12.2016 19:00
19.12.2016 19:00
77:72

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

Miasto Szkła Krosno - King Szczecin 23.12.2016 18:00
23.12.2016 18:00
98:72
Arka Gdynia - Polski Cukier Toruń 23.12.2016 19:00
23.12.2016 19:00
76:80
PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Polsat Sport HD - 2016-12-26 17:50
26.12.2016 18:00
26.12.2016 18:00
83:85
TBV Start Lublin - Rosa Radom 28.12.2016 18:00
28.12.2016 18:00
64:63
Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 28.12.2016 18:00
28.12.2016 18:00
80:65
Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gd. 28.12.2016 18:15
28.12.2016 18:15
66:75
AZS Koszalin - Trefl Sopot 28.12.2016 19:00
28.12.2016 19:00
65:70
Polfarmex Kutno - Siarka Tarnobrzeg 29.12.2016 18:00
29.12.2016 18:00
64:74
AZS Koszalin - MKS Dąbrowa Górnicza 11.01.2017 19:00
11.01.2017 19:00
83:75

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

Polski Cukier Toruń - TBV Start Lublin 04.01.2017 18:30
04.01.2017 18:30
84:73
Trefl Sopot - Arka Gdynia 06.01.2017 18:00
06.01.2017 18:00
96:66
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - PGE Turów Zgorzelec 07.01.2017 18:00
07.01.2017 18:00
82:71
Siarka Tarnobrzeg - AZS Koszalin 07.01.2017 18:00
07.01.2017 18:00
69:90
Polpharma Starogard Gd. - Polfarmex Kutno 07.01.2017 18:00
07.01.2017 18:00
71:62
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polski Cukier Toruń
Polsat Sport HD - 2017-01-08 12:30
08.01.2017 12:40
08.01.2017 12:40
83:67
King Szczecin - Czarni Słupsk 08.01.2017 16:00
08.01.2017 16:00
74:80
Rosa Radom - Anwil Włocławek 08.01.2017 18:00
08.01.2017 18:00
74:61
MKS Dąbrowa Górnicza - Miasto Szkła Krosno 08.01.2017 18:00
08.01.2017 18:00
75:81

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

Polfarmex Kutno - King Szczecin 14.01.2017 17:30
14.01.2017 17:30
63:69
AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gd. 14.01.2017 18:00
14.01.2017 18:00
83:75
Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń 14.01.2017 18:00
14.01.2017 18:00
91:73
PGE Turów Zgorzelec - Rosa Radom 14.01.2017 18:00
14.01.2017 18:00
82:69
Stelmet Enea BC Zielona Góra - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 14.01.2017 18:00
14.01.2017 18:00
76:65
Czarni Słupsk - MKS Dąbrowa Górnicza
Polsat Sport HD - 2017-01-15 12:30
15.01.2017 12:40
15.01.2017 12:40
68:82
Arka Gdynia - Siarka Tarnobrzeg 15.01.2017 18:00
15.01.2017 18:00
82:78
TBV Start Lublin - Trefl Sopot 15.01.2017 18:00
15.01.2017 18:00
87:79
Polfarmex Kutno - Miasto Szkła Krosno 18.01.2017 18:00
18.01.2017 18:00
65:75

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

Rosa Radom - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 12.10.2016 19:00
12.10.2016 19:00
76:71
Trefl Sopot - Anwil Włocławek 19.01.2017 18:30
19.01.2017 18:30
79:80
Polski Cukier Toruń - PGE Turów Zgorzelec 20.01.2017 18:30
20.01.2017 18:30
97:85
Siarka Tarnobrzeg - TBV Start Lublin 21.01.2017 18:00
21.01.2017 18:00
86:83
Polpharma Starogard Gd. - Arka Gdynia 21.01.2017 18:00
21.01.2017 18:00
99:87
Miasto Szkła Krosno - Czarni Słupsk 21.01.2017 18:00
21.01.2017 18:00
77:70
Rosa Radom - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Polsat Sport HD - 1970-01-01 12:30
22.01.2017 12:40
22.01.2017 12:40
65:66
King Szczecin - AZS Koszalin 22.01.2017 13:00
22.01.2017 13:00
76:65
MKS Dąbrowa Górnicza - Polfarmex Kutno 22.01.2017 18:00
22.01.2017 18:00
90:77

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gd. 23.12.2016 18:00
23.12.2016 18:00
89:79
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polski Cukier Toruń 25.01.2017 19:00
25.01.2017 19:00
80:63
AZS Koszalin - Miasto Szkła Krosno 27.01.2017 18:30
27.01.2017 18:30
60:62
Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza 27.01.2017 19:00
27.01.2017 19:00
90:89
PGE Turów Zgorzelec - Siarka Tarnobrzeg 28.01.2017 18:00
28.01.2017 18:00
97:71
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Rosa Radom 28.01.2017 18:00
28.01.2017 18:00
82:61
Polfarmex Kutno - Czarni Słupsk
Polsat Sport News - 2017-01-29 12:30
29.01.2017 12:40
29.01.2017 12:40
69:70
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Trefl Sopot 29.01.2017 17:00
29.01.2017 17:00
102:78
TBV Start Lublin - King Szczecin 29.01.2017 18:00
29.01.2017 18:00
77:79
Polpharma Starogard Gd. - TBV Start Lublin 09.02.2017 19:00
09.02.2017 19:00
85:70

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

Miasto Szkła Krosno - Arka Gdynia 01.02.2017 18:00
01.02.2017 18:00
79:80
King Szczecin - Anwil Włocławek 01.02.2017 18:00
01.02.2017 18:00
80:86
Czarni Słupsk - AZS Koszalin 01.02.2017 18:15
01.02.2017 18:15
72:70
Polpharma Starogard Gd. - PGE Turów Zgorzelec 01.02.2017 19:00
01.02.2017 19:00
73:71
Siarka Tarnobrzeg - Stelmet Enea BC Zielona Góra 01.02.2017 19:00
01.02.2017 19:00
65:105
Polski Cukier Toruń - Rosa Radom 01.02.2017 19:00
01.02.2017 19:00
84:89
Trefl Sopot - BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
Polsat Sport HD - 2017-02-02 19:50
02.02.2017 20:00
02.02.2017 20:00
71:87
Miasto Szkła Krosno - Polfarmex Kutno 22.02.2017 18:00
22.02.2017 18:00
70:51
TBV Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza 28.03.2017 19:00
28.03.2017 19:00
78:77

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

PGE Turów Zgorzelec - King Szczecin 04.02.2017 18:00
04.02.2017 18:00
88:75
Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza 04.02.2017 18:00
04.02.2017 18:00
73:70
TBV Start Lublin - Miasto Szkła Krosno 04.02.2017 18:00
04.02.2017 18:00
68:63
Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Polsat Sport HD - 2017-02-05 12:30
05.02.2017 12:40
05.02.2017 12:40
81:69
Rosa Radom - Trefl Sopot 05.02.2017 18:00
05.02.2017 18:00
79:73
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Siarka Tarnobrzeg 05.02.2017 18:00
05.02.2017 18:00
73:65
AZS Koszalin - Polfarmex Kutno 05.02.2017 18:00
05.02.2017 18:00
60:71
Arka Gdynia - Czarni Słupsk 06.02.2017 19:00
06.02.2017 19:00
65:79
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gd. 15.03.2017 19:00
15.03.2017 19:00
85:72

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

MKS Dąbrowa Górnicza - AZS Koszalin 08.02.2017 19:00
08.02.2017 19:00
90:60
Polfarmex Kutno - Arka Gdynia 11.02.2017 17:30
11.02.2017 17:30
64:80
Siarka Tarnobrzeg - Rosa Radom 11.02.2017 18:00
11.02.2017 18:00
61:75
Trefl Sopot - Polski Cukier Toruń 11.02.2017 18:30
11.02.2017 18:30
94:62
Miasto Szkła Krosno - Anwil Włocławek
Polsat Sport HD - 2017-02-12 12:30
12.02.2017 12:40
12.02.2017 12:40
78:71
Czarni Słupsk - TBV Start Lublin 12.02.2017 18:00
12.02.2017 18:00
89:58
MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Turów Zgorzelec 12.02.2017 18:00
12.02.2017 18:00
73:63
Polpharma Starogard Gd. - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 12.02.2017 18:00
12.02.2017 18:00
78:79
King Szczecin - Stelmet Enea BC Zielona Góra 13.02.2017 18:00
13.02.2017 18:00
84:77

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

PGE Turów Zgorzelec - Trefl Sopot 22.02.2017 18:30
22.02.2017 18:30
79:81
Polski Cukier Toruń - Siarka Tarnobrzeg 24.02.2017 19:00
24.02.2017 19:00
111:70
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - King Szczecin 25.02.2017 18:00
25.02.2017 18:00
74:69
Anwil Włocławek - Czarni Słupsk
Polsat Sport HD - 2017-02-26 12:30
26.02.2017 12:40
26.02.2017 12:40
69:63
Stelmet Enea BC Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza 26.02.2017 17:00
26.02.2017 17:00
65:75
Rosa Radom - Polpharma Starogard Gd. 26.02.2017 18:00
26.02.2017 18:00
67:60
PGE Turów Zgorzelec - Miasto Szkła Krosno 26.02.2017 18:00
26.02.2017 18:00
79:67
TBV Start Lublin - Polfarmex Kutno 26.02.2017 18:00
26.02.2017 18:00
81:77
Arka Gdynia - AZS Koszalin 26.02.2017 19:00
26.02.2017 19:00
100:103

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

King Szczecin - Arka Gdynia 03.03.2017 18:00
03.03.2017 18:00
94:83
Polfarmex Kutno - Anwil Włocławek 04.03.2017 17:30
04.03.2017 17:30
88:95
AZS Koszalin - TBV Start Lublin 04.03.2017 18:00
04.03.2017 18:00
65:79
Czarni Słupsk - PGE Turów Zgorzelec 04.03.2017 18:00
04.03.2017 18:00
78:72
Miasto Szkła Krosno - Stelmet Enea BC Zielona Góra 04.03.2017 18:00
04.03.2017 18:00
57:75
Polpharma Starogard Gd. - Polski Cukier Toruń 04.03.2017 18:00
04.03.2017 18:00
90:73
Siarka Tarnobrzeg - Trefl Sopot 04.03.2017 18:00
04.03.2017 18:00
70:79
MKS Dąbrowa Górnicza - BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
Polsat Sport HD - 2017-03-05 12:30
05.03.2017 12:40
05.03.2017 12:40
61:78
King Szczecin - Rosa Radom 07.03.2017 18:00
07.03.2017 18:00
63:68

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

Anwil Włocławek - Siarka Tarnobrzeg 08.03.2017 18:00
08.03.2017 18:00
89:60
Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gd. 11.03.2017 18:00
11.03.2017 18:00
85:88
PGE Turów Zgorzelec - Polfarmex Kutno 11.03.2017 18:00
11.03.2017 18:00
109:98
Rosa Radom - MKS Dąbrowa Górnicza
Polsat Sport HD - 2017-03-12 12:30
12.03.2017 12:40
12.03.2017 12:40
90:85
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Miasto Szkła Krosno 12.03.2017 17:00
12.03.2017 17:00
89:78
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Czarni Słupsk 12.03.2017 17:00
12.03.2017 17:00
81:79
Polski Cukier Toruń - King Szczecin 12.03.2017 18:00
12.03.2017 18:00
65:87
TBV Start Lublin - Arka Gdynia 12.03.2017 18:00
12.03.2017 18:00
83:79
Anwil Włocławek - AZS Koszalin 13.03.2017 18:00
13.03.2017 18:00
78:62

Runda Zasadnicza (23 kolejka)

Siarka Tarnobrzeg - Polpharma Starogard Gd. 20.02.2017 19:00
20.02.2017 19:00
62:77
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 18.03.2017 16:00
18.03.2017 16:00
79:68
Polski Cukier Toruń - Miasto Szkła Krosno 18.03.2017 17:00
18.03.2017 17:00
78:74
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polfarmex Kutno 18.03.2017 18:00
18.03.2017 18:00
89:64
Stelmet Enea BC Zielona Góra - AZS Koszalin 18.03.2017 18:00
18.03.2017 18:00
79:60
Siarka Tarnobrzeg - King Szczecin 18.03.2017 18:30
18.03.2017 18:30
73:72
PGE Turów Zgorzelec - Arka Gdynia
Polsat Sport HD - 2017-03-19 12:30
19.03.2017 12:40
19.03.2017 12:40
100:79
Anwil Włocławek - TBV Start Lublin 19.03.2017 16:00
19.03.2017 16:00
112:77
Rosa Radom - Czarni Słupsk 19.03.2017 18:00
19.03.2017 18:00
67:68

Runda Zasadnicza (24 kolejka)

Arka Gdynia - Anwil Włocławek 23.03.2017 19:00
23.03.2017 19:00
68:79
King Szczecin - Polpharma Starogard Gd. 25.03.2017 17:00
25.03.2017 17:00
58:67
Polfarmex Kutno - Rosa Radom 25.03.2017 17:30
25.03.2017 17:30
65:76
AZS Koszalin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 25.03.2017 18:00
25.03.2017 18:00
74:79
Czarni Słupsk - Polski Cukier Toruń 25.03.2017 18:00
25.03.2017 18:00
81:79
Miasto Szkła Krosno - Trefl Sopot 25.03.2017 18:00
25.03.2017 18:00
75:73
MKS Dąbrowa Górnicza - Siarka Tarnobrzeg 25.03.2017 18:00
25.03.2017 18:00
95:66
TBV Start Lublin - PGE Turów Zgorzelec 25.03.2017 19:00
25.03.2017 19:00
64:68
Arka Gdynia - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Polsat Sport HD - 2017-03-26 12:30
26.03.2017 12:40
26.03.2017 12:40
64:84

Runda Zasadnicza (25 kolejka)

Trefl Sopot - King Szczecin 03.11.2016 18:00
03.11.2016 18:00
60:69
Polski Cukier Toruń - Polfarmex Kutno 31.03.2017 19:00
31.03.2017 19:00
98:77
Siarka Tarnobrzeg - Miasto Szkła Krosno 01.04.2017 18:00
01.04.2017 18:00
73:104
Trefl Sopot - Czarni Słupsk 01.04.2017 18:00
01.04.2017 18:00
80:84
Rosa Radom - AZS Koszalin 01.04.2017 18:00
01.04.2017 18:00
85:68
Stelmet Enea BC Zielona Góra - TBV Start Lublin 01.04.2017 18:00
01.04.2017 18:00
86:75
PGE Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek 01.04.2017 18:00
01.04.2017 18:00
83:90
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Arka Gdynia 01.04.2017 19:30
01.04.2017 19:30
80:62
Polpharma Starogard Gd. - MKS Dąbrowa Górnicza
Polsat Sport HD - 2017-04-02 12:30
02.04.2017 12:40
02.04.2017 12:40
62:69

Runda Zasadnicza (26 kolejka)

AZS Koszalin - Polski Cukier Toruń 08.03.2017 19:00
08.03.2017 19:00
82:80
Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Polsat Sport HD - 2017-04-05 17:50
05.04.2017 18:00
05.04.2017 18:00
81:68
Polfarmex Kutno - Trefl Sopot 05.04.2017 18:00
05.04.2017 18:00
59:75
Miasto Szkła Krosno - Polpharma Starogard Gd. 05.04.2017 18:00
05.04.2017 18:00
74:85
Czarni Słupsk - Siarka Tarnobrzeg 05.04.2017 18:15
05.04.2017 18:15
92:86
Arka Gdynia - Rosa Radom 05.04.2017 19:00
05.04.2017 19:00
80:90
MKS Dąbrowa Górnicza - King Szczecin 05.04.2017 19:00
05.04.2017 19:00
90:79
TBV Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 05.04.2017 20:00
05.04.2017 20:00
64:73
AZS Koszalin - PGE Turów Zgorzelec 12.04.2017 19:00
12.04.2017 19:00
74:95

Runda Zasadnicza (27 kolejka)

Polski Cukier Toruń - Arka Gdynia 08.04.2017 17:00
08.04.2017 17:00
109:108
Polpharma Starogard Gd. - Czarni Słupsk 08.04.2017 18:00
08.04.2017 18:00
83:78
Trefl Sopot - AZS Koszalin 08.04.2017 18:00
08.04.2017 18:00
107:80
Stelmet Enea BC Zielona Góra - PGE Turów Zgorzelec 08.04.2017 18:00
08.04.2017 18:00
94:85
Siarka Tarnobrzeg - Polfarmex Kutno 08.04.2017 18:30
08.04.2017 18:30
67:72
King Szczecin - Miasto Szkła Krosno
Polsat Sport HD - 2017-04-09 12:30
09.04.2017 12:40
09.04.2017 12:40
105:78
Rosa Radom - TBV Start Lublin 09.04.2017 18:00
09.04.2017 18:00
80:47
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek 09.04.2017 19:00
09.04.2017 19:00
71:75
Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 12.04.2017 19:00
12.04.2017 19:00
81:89

Runda Zasadnicza (28 kolejka)

Polfarmex Kutno - Stelmet Enea BC Zielona Góra 15.10.2016 17:30
15.10.2016 17:30
20:0
Polfarmex Kutno - Polpharma Starogard Gd. 12.04.2017 18:00
12.04.2017 18:00
72:86
PGE Turów Zgorzelec - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 15.04.2017 18:00
15.04.2017 18:00
97:74
TBV Start Lublin - Polski Cukier Toruń 15.04.2017 18:00
15.04.2017 18:00
69:72
Arka Gdynia - Trefl Sopot 15.04.2017 18:00
15.04.2017 18:00
79:94
AZS Koszalin - Siarka Tarnobrzeg 15.04.2017 18:00
15.04.2017 18:00
105:54
Czarni Słupsk - King Szczecin 15.04.2017 18:00
15.04.2017 18:00
84:77
Miasto Szkła Krosno - MKS Dąbrowa Górnicza 15.04.2017 18:00
15.04.2017 18:00
74:79
Anwil Włocławek - Rosa Radom
Polsat Sport HD - 2017-04-17 17:50
17.04.2017 18:00
17.04.2017 18:00
80:74

Runda Zasadnicza (29 kolejka)

King Szczecin - Polfarmex Kutno 22.04.2017 15:00
22.04.2017 15:00
77:75
MKS Dąbrowa Górnicza - Czarni Słupsk 22.04.2017 18:00
22.04.2017 18:00
89:85
Polpharma Starogard Gd. - AZS Koszalin 22.04.2017 18:00
22.04.2017 18:00
75:72
Trefl Sopot - TBV Start Lublin 22.04.2017 18:00
22.04.2017 18:00
92:70
Rosa Radom - PGE Turów Zgorzelec 22.04.2017 18:00
22.04.2017 18:00
90:83
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Stelmet Enea BC Zielona Góra 22.04.2017 18:00
22.04.2017 18:00
90:85
Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek
Polsat Sport HD - 2018-12-13 12:30
23.04.2017 12:40
23.04.2017 12:40
69:73
Siarka Tarnobrzeg - Arka Gdynia 24.04.2017 19:00
24.04.2017 19:00
96:100
Rosa Radom - Miasto Szkła Krosno 26.04.2017 19:00
26.04.2017 19:00
65:63

Runda Zasadnicza (30 kolejka)

Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 26.04.2017 18:30
26.04.2017 18:30
82:77
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Rosa Radom
Polsat Sport Extra HD - 2017-04-30 12:30
30.04.2017 12:40
30.04.2017 12:40
85:86
PGE Turów Zgorzelec - Polski Cukier Toruń 30.04.2017 12:40
30.04.2017 12:40
86:89
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 30.04.2017 12:40
30.04.2017 12:40
102:89
TBV Start Lublin - Siarka Tarnobrzeg 30.04.2017 12:40
30.04.2017 12:40
79:88
Arka Gdynia - Polpharma Starogard Gd. 30.04.2017 12:40
30.04.2017 12:40
69:86
AZS Koszalin - King Szczecin 30.04.2017 12:40
30.04.2017 12:40
81:111
Polfarmex Kutno - MKS Dąbrowa Górnicza 30.04.2017 12:40
30.04.2017 12:40
76:85
Czarni Słupsk - Miasto Szkła Krosno 30.04.2017 12:40
30.04.2017 12:40
89:70