Runda Zasadnicza (1. kolejka)

Trefl Sopot - Czarni Słupsk
TVP Sport - 2009-10-08 17:00
08.10.2009 17:00
08.10.2009 17:00
59:54
Polonia 2011 - Anwil Włocławek 10.10.2009 16:30
10.10.2009 16:30
79:92
PBG Basket Poznań - Kotwica Kołobrzeg 10.10.2009 17:00
10.10.2009 17:00
74:66
AZS Koszalin - Polonia 10.10.2009 18:00
10.10.2009 18:00
92:78
ZKS Stal Stalowa Wola - PGE Turów Zgorzelec 10.10.2009 18:00
10.10.2009 18:00
60:88
Sportino Inowrocław - Polpharma Starogard Gd. 10.10.2009 18:00
10.10.2009 18:00
65:77
Znicz Jarosław - Arka Gdynia 11.10.2009 19:30
11.10.2009 19:30
65:98

Runda Zasadnicza (2. kolejka)

ZKS Stal Stalowa Wola - Arka Gdynia 13.10.2009 18:00
13.10.2009 18:00
66:92
PGE Turów Zgorzelec - Polonia 2011
TVP Sport - 2009-10-14 18:00
14.10.2009 18:00
14.10.2009 18:00
98:62
Znicz Jarosław - Polonia 14.10.2009 18:00
14.10.2009 18:00
69:57
Kotwica Kołobrzeg - Sportino Inowrocław 14.10.2009 18:00
14.10.2009 18:00
85:76
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 14.10.2009 18:00
14.10.2009 18:00
81:72
PBG Basket Poznań - Czarni Słupsk 14.10.2009 18:00
14.10.2009 18:00
84:73
Polpharma Starogard Gd. - AZS Koszalin 14.10.2009 19:00
14.10.2009 19:00
65:76

Runda Zasadnicza (3. kolejka)

Polonia 2011 - Arka Gdynia 16.10.2009 00:00
16.10.2009 00:00
81:97
PBG Basket Poznań - Anwil Włocławek 17.10.2009 18:00
17.10.2009 18:00
104:107
Sportino Inowrocław - Czarni Słupsk 17.10.2009 18:00
17.10.2009 18:00
79:88
AZS Koszalin - Kotwica Kołobrzeg
TVP Sport - 2009-10-17 19:00
17.10.2009 19:00
17.10.2009 19:00
75:71
Polonia - Polpharma Starogard Gd. 18.10.2009 17:00
18.10.2009 17:00
63:75
ZKS Stal Stalowa Wola - Znicz Jarosław 18.10.2009 17:00
18.10.2009 17:00
65:70
Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec 20.10.2009 19:00
20.10.2009 19:00
73:61

Runda Zasadnicza (4. kolejka)

Arka Gdynia - Trefl Sopot 23.10.2009 20:30
23.10.2009 20:30
84:78
Anwil Włocławek - Sportino Inowrocław
TVP Sport - 2009-10-24 18:00
24.10.2009 18:00
24.10.2009 18:00
82:60
Znicz Jarosław - Polpharma Starogard Gd. 24.10.2009 18:00
24.10.2009 18:00
68:65
ZKS Stal Stalowa Wola - Polonia 2011 25.10.2009 17:00
25.10.2009 17:00
84:78
Czarni Słupsk - AZS Koszalin 25.10.2009 18:00
25.10.2009 18:00
78:68
Kotwica Kołobrzeg - Polonia 25.10.2009 18:00
25.10.2009 18:00
89:91
PGE Turów Zgorzelec - PBG Basket Poznań 25.10.2009 18:00
25.10.2009 18:00
76:62

Runda Zasadnicza (5. kolejka)

Polpharma Starogard Gd. - Kotwica Kołobrzeg
TVP Sport - 2009-10-29 19:45
29.10.2009 00:00
29.10.2009 00:00
79:58
Polonia - Czarni Słupsk 30.10.2009 00:00
30.10.2009 00:00
65:61
PBG Basket Poznań - Arka Gdynia 31.10.2009 18:00
31.10.2009 18:00
69:89
Trefl Sopot - ZKS Stal Stalowa Wola 31.10.2009 18:00
31.10.2009 18:00
81:57
Sportino Inowrocław - PGE Turów Zgorzelec 31.10.2009 18:00
31.10.2009 18:00
78:93
Polonia 2011 - Znicz Jarosław 31.10.2009 18:00
31.10.2009 18:00
46:79
AZS Koszalin - Anwil Włocławek 31.10.2009 18:00
31.10.2009 18:00
73:76

Runda Zasadnicza (6. kolejka)

Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gd. 07.11.2009 00:00
07.11.2009 00:00
72:78
ZKS Stal Stalowa Wola - PBG Basket Poznań 07.11.2009 00:00
07.11.2009 00:00
93:83
Anwil Włocławek - Polonia 08.11.2009 00:00
08.11.2009 00:00
81:73
Znicz Jarosław - Kotwica Kołobrzeg 08.11.2009 00:00
08.11.2009 00:00
91:84
Arka Gdynia - Sportino Inowrocław 08.11.2009 00:00
08.11.2009 00:00
93:74
PGE Turów Zgorzelec - AZS Koszalin
TVP Sport - 2009-11-08 18:00
08.11.2009 00:00
08.11.2009 00:00
88:69
Polonia 2011 - Trefl Sopot 08.11.2009 00:00
08.11.2009 00:00
68:75

Runda Zasadnicza (7. kolejka)

Polpharma Starogard Gd. - Anwil Włocławek
TVP Sport - 2009-11-14 14:30
14.11.2009 14:30
14.11.2009 14:30
83:75
Polonia - PGE Turów Zgorzelec 14.11.2009 18:00
14.11.2009 18:00
77:67
PBG Basket Poznań - Polonia 2011 14.11.2009 18:00
14.11.2009 18:00
72:68
Sportino Inowrocław - ZKS Stal Stalowa Wola 14.11.2009 18:00
14.11.2009 18:00
79:78
Trefl Sopot - Znicz Jarosław 14.11.2009 19:30
14.11.2009 19:30
66:64
AZS Koszalin - Arka Gdynia 15.11.2009 18:00
15.11.2009 18:00
63:77
Czarni Słupsk - Kotwica Kołobrzeg 25.11.2009 18:15
25.11.2009 18:15
85:77

Runda Zasadnicza (8. kolejka)

Anwil Włocławek - Kotwica Kołobrzeg 18.11.2009 18:00
18.11.2009 18:00
91:77
PGE Turów Zgorzelec - Polpharma Starogard Gd.
TVP Sport - 2001-11-18 18:00
18.11.2009 18:00
18.11.2009 18:00
91:79
ZKS Stal Stalowa Wola - AZS Koszalin 18.11.2009 18:00
18.11.2009 18:00
84:76
PBG Basket Poznań - Trefl Sopot 18.11.2009 18:00
18.11.2009 18:00
81:88
Arka Gdynia - Polonia 18.11.2009 19:00
18.11.2009 19:00
91:81
Polonia 2011 - Sportino Inowrocław 18.11.2009 19:00
18.11.2009 19:00
98:99
Znicz Jarosław - Czarni Słupsk 15.12.2009 19:00
15.12.2009 19:00
100:76

Runda Zasadnicza (9. kolejka)

Kotwica Kołobrzeg - PGE Turów Zgorzelec 03.11.2009 19:00
03.11.2009 19:00
73:63
AZS Koszalin - Polonia 2011 21.11.2009 18:00
21.11.2009 18:00
91:101
PBG Basket Poznań - Znicz Jarosław 21.11.2009 18:00
21.11.2009 18:00
82:93
Polpharma Starogard Gd. - Arka Gdynia 21.11.2009 18:00
21.11.2009 18:00
67:77
Sportino Inowrocław - Trefl Sopot 21.11.2009 19:00
21.11.2009 19:00
69:81
Czarni Słupsk - Anwil Włocławek
TVP Sport - 2009-11-22 14:00
22.11.2009 14:00
22.11.2009 14:00
71:73
Polonia - ZKS Stal Stalowa Wola 22.11.2009 17:00
22.11.2009 17:00
75:77

Runda Zasadnicza (10. kolejka)

PBG Basket Poznań - Sportino Inowrocław 28.11.2009 18:00
28.11.2009 18:00
80:72
PGE Turów Zgorzelec - Czarni Słupsk 28.11.2009 18:00
28.11.2009 18:00
83:88
Trefl Sopot - AZS Koszalin 28.11.2009 18:00
28.11.2009 18:00
68:65
ZKS Stal Stalowa Wola - Polpharma Starogard Gd. 28.11.2009 18:00
28.11.2009 18:00
66:69
Arka Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 28.11.2009 19:00
28.11.2009 19:00
85:58
Polonia 2011 - Polonia
TVP Sport, OTV Warszawa,<br />OTV Gdańsk, OTV Katowice, OTV Białystok, OTV Olsztyn, OTV Opole - 2009-11-29 18:00
29.11.2009 18:00
29.11.2009 18:00
93:82
Znicz Jarosław - Anwil Włocławek
OTV Rzeszów - 2009-11-29 18:00
29.11.2009 18:00
29.11.2009 18:00
60:77

Runda Zasadnicza (11. kolejka)

Sportino Inowrocław - Znicz Jarosław 05.12.2009 18:00
05.12.2009 18:00
62:72
Polpharma Starogard Gd. - Polonia 2011 05.12.2009 18:00
05.12.2009 18:00
72:69
Polonia - Trefl Sopot 05.12.2009 18:00
05.12.2009 18:00
82:55
Kotwica Kołobrzeg - ZKS Stal Stalowa Wola 05.12.2009 18:00
05.12.2009 18:00
77:84
Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec
TVP Sport - 2009-12-05 20:00
05.12.2009 20:00
05.12.2009 20:00
76:73
Czarni Słupsk - Arka Gdynia 06.12.2009 18:00
06.12.2009 18:00
68:79
AZS Koszalin - PBG Basket Poznań 06.12.2009 18:00
06.12.2009 18:00
81:72

Runda Zasadnicza (12. kolejka)

Znicz Jarosław - PGE Turów Zgorzelec 11.12.2009 19:00
11.12.2009 19:00
60:75
ZKS Stal Stalowa Wola - Czarni Słupsk 12.12.2009 18:00
12.12.2009 18:00
78:76
Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gd. 12.12.2009 18:00
12.12.2009 18:00
57:61
Sportino Inowrocław - AZS Koszalin 12.12.2009 18:00
12.12.2009 18:00
74:84
Polonia - PBG Basket Poznań 12.12.2009 18:00
12.12.2009 18:00
88:69
Polonia 2011 - Kotwica Kołobrzeg 13.12.2009 18:00
13.12.2009 18:00
79:83
Arka Gdynia - Anwil Włocławek
TVP Sport - 2009-12-13 18:10
13.12.2009 18:00
13.12.2009 18:00
91:78

Runda Zasadnicza (13. kolejka)

Polonia - Sportino Inowrocław 19.12.2009 18:00
19.12.2009 18:00
77:64
PGE Turów Zgorzelec - Arka Gdynia
TVP Sport - 2009-12-19 18:00
19.12.2009 18:00
19.12.2009 18:00
90:91
Kotwica Kołobrzeg - Trefl Sopot 19.12.2009 18:00
19.12.2009 18:00
72:79
Anwil Włocławek - ZKS Stal Stalowa Wola 19.12.2009 18:00
19.12.2009 18:00
90:76
AZS Koszalin - Znicz Jarosław 19.12.2009 18:00
19.12.2009 18:00
91:75
Czarni Słupsk - Polonia 2011 19.12.2009 18:00
19.12.2009 18:00
86:80
Polpharma Starogard Gd. - PBG Basket Poznań 20.12.2009 18:00
20.12.2009 18:00
86:76

Runda Zasadnicza (14. kolejka)

Kotwica Kołobrzeg - PBG Basket Poznań 29.12.2009 18:00
29.12.2009 18:00
67:70
PGE Turów Zgorzelec - ZKS Stal Stalowa Wola
TVP Sport - 2009-12-29 18:00
29.12.2009 18:00
29.12.2009 18:00
89:74
Anwil Włocławek - Polonia 2011 29.12.2009 18:00
29.12.2009 18:00
87:78
Czarni Słupsk - Trefl Sopot 29.12.2009 18:15
29.12.2009 18:15
81:80
Polonia - AZS Koszalin 29.12.2009 19:00
29.12.2009 19:00
73:82
Polpharma Starogard Gd. - Sportino Inowrocław 29.12.2009 19:00
29.12.2009 19:00
74:58
Arka Gdynia - Znicz Jarosław 30.12.2009 17:00
30.12.2009 17:00
104:92

Runda Zasadnicza (15. kolejka)

Arka Gdynia - ZKS Stal Stalowa Wola 03.01.2010 16:00
03.01.2010 16:00
102:98
Sportino Inowrocław - Kotwica Kołobrzeg 03.01.2010 18:00
03.01.2010 18:00
77:79
Trefl Sopot - Anwil Włocławek
TVP Sport - 2010-01-03 18:00
03.01.2010 18:00
03.01.2010 18:00
73:80
AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gd. 03.01.2010 18:00
03.01.2010 18:00
87:66
Czarni Słupsk - PBG Basket Poznań 03.01.2010 18:00
03.01.2010 18:00
72:65
Polonia - Znicz Jarosław 04.01.2010 19:00
04.01.2010 19:00
77:73
Polonia 2011 - PGE Turów Zgorzelec 27.01.2010 19:00
27.01.2010 19:00
83:76

Runda Zasadnicza (16. kolejka)

Kotwica Kołobrzeg - AZS Koszalin 09.01.2010 18:00
09.01.2010 18:00
75:82
Polpharma Starogard Gd. - Polonia 09.01.2010 18:00
09.01.2010 18:00
78:67
PGE Turów Zgorzelec - Trefl Sopot
TVP Sport - 2010-01-09 18:00
09.01.2010 18:00
09.01.2010 18:00
83:67
Arka Gdynia - Polonia 2011 09.01.2010 19:00
09.01.2010 19:00
97:69
Anwil Włocławek - PBG Basket Poznań 10.01.2010 18:00
10.01.2010 18:00
78:56
Znicz Jarosław - ZKS Stal Stalowa Wola
TVP Sport - 2010-01-11 19:15
11.01.2010 19:15
11.01.2010 19:15
94:83
Czarni Słupsk - Sportino Inowrocław 22.01.2010 18:15
22.01.2010 18:15
97:76

Runda Zasadnicza (17. kolejka)

AZS Koszalin - Czarni Słupsk 16.01.2010 18:00
16.01.2010 18:00
82:94
Polonia - Kotwica Kołobrzeg 16.01.2010 18:00
16.01.2010 18:00
88:79
Polpharma Starogard Gd. - Znicz Jarosław 16.01.2010 18:00
16.01.2010 18:00
90:76
PBG Basket Poznań - PGE Turów Zgorzelec 17.01.2010 17:00
17.01.2010 17:00
86:94
Sportino Inowrocław - Anwil Włocławek 17.01.2010 18:00
17.01.2010 18:00
73:84
Polonia 2011 - ZKS Stal Stalowa Wola 17.01.2010 18:00
17.01.2010 18:00
56:76
Trefl Sopot - Arka Gdynia
TVP Sport - 2010-01-17 18:00
17.01.2010 18:00
17.01.2010 18:00
62:72

Runda Zasadnicza (18. kolejka)

ZKS Stal Stalowa Wola - Trefl Sopot 30.01.2010 18:00
30.01.2010 18:00
65:69
Kotwica Kołobrzeg - Polpharma Starogard Gd. 30.01.2010 18:00
30.01.2010 18:00
65:82
Czarni Słupsk - Polonia 30.01.2010 18:00
30.01.2010 18:00
91:83
PGE Turów Zgorzelec - Sportino Inowrocław 30.01.2010 18:30
30.01.2010 18:30
95:72
Anwil Włocławek - AZS Koszalin 31.01.2010 18:00
31.01.2010 18:00
77:76
Arka Gdynia - PBG Basket Poznań 31.01.2010 18:00
31.01.2010 18:00
87:79
Znicz Jarosław - Polonia 2011
TVP Sport - 2010-01-31 18:00
31.01.2010 18:00
31.01.2010 18:00
68:85

Runda Zasadnicza (19. kolejka)

Polonia - Anwil Włocławek 06.02.2010 18:00
06.02.2010 18:00
87:81
Trefl Sopot - Polonia 2011 06.02.2010 18:00
06.02.2010 18:00
106:78
Kotwica Kołobrzeg - Znicz Jarosław 06.02.2010 18:00
06.02.2010 18:00
84:78
AZS Koszalin - PGE Turów Zgorzelec 06.02.2010 18:00
06.02.2010 18:00
90:75
Polpharma Starogard Gd. - Czarni Słupsk 06.02.2010 18:00
06.02.2010 18:00
78:76
Sportino Inowrocław - Arka Gdynia 06.02.2010 18:00
06.02.2010 18:00
66:82
PBG Basket Poznań - ZKS Stal Stalowa Wola 07.02.2010 17:00
07.02.2010 17:00
98:76

Runda Zasadnicza (20. kolejka)

ZKS Stal Stalowa Wola - Sportino Inowrocław 13.02.2010 17:00
13.02.2010 17:00
86:71
Znicz Jarosław - Trefl Sopot 13.02.2010 18:00
13.02.2010 18:00
76:89
Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gd. 13.02.2010 18:00
13.02.2010 18:00
78:61
PGE Turów Zgorzelec - Polonia 13.02.2010 18:00
13.02.2010 18:00
82:70
Kotwica Kołobrzeg - Czarni Słupsk 13.02.2010 18:00
13.02.2010 18:00
68:65
Arka Gdynia - AZS Koszalin 13.02.2010 19:00
13.02.2010 19:00
97:79
Polonia 2011 - PBG Basket Poznań 14.02.2010 18:00
14.02.2010 18:00
67:72

Runda Zasadnicza (21. kolejka)

Polpharma Starogard Gd. - PGE Turów Zgorzelec
plk.pl i esporttv.pl - 2010-02-27 15:00
27.02.2010 15:00
27.02.2010 15:00
81:75
Polonia - Arka Gdynia 27.02.2010 17:00
27.02.2010 17:00
85:77
Trefl Sopot - PBG Basket Poznań 27.02.2010 18:00
27.02.2010 18:00
89:83
Czarni Słupsk - Znicz Jarosław 27.02.2010 18:00
27.02.2010 18:00
74:75
Sportino Inowrocław - Polonia 2011 27.02.2010 18:00
27.02.2010 18:00
91:82
Kotwica Kołobrzeg - Anwil Włocławek 27.02.2010 18:00
27.02.2010 18:00
74:88
AZS Koszalin - ZKS Stal Stalowa Wola 28.02.2010 18:00
28.02.2010 18:00
88:74

Runda Zasadnicza (22. kolejka)

Trefl Sopot - Sportino Inowrocław 21.02.2010 18:00
21.02.2010 18:00
78:69
Znicz Jarosław - PBG Basket Poznań 06.03.2010 18:00
06.03.2010 18:00
82:85
Polonia 2011 - AZS Koszalin 06.03.2010 18:00
06.03.2010 18:00
109:112
Anwil Włocławek - Czarni Słupsk 06.03.2010 18:00
06.03.2010 18:00
96:89
ZKS Stal Stalowa Wola - Polonia 06.03.2010 18:00
06.03.2010 18:00
69:70
PGE Turów Zgorzelec - Kotwica Kołobrzeg
TVP Sport - 2010-03-06 18:00
06.03.2010 18:00
06.03.2010 18:00
94:70
Arka Gdynia - Polpharma Starogard Gd. 06.03.2010 19:00
06.03.2010 19:00
73:82

Runda Zasadnicza (24. kolejka)

Znicz Jarosław - Sportino Inowrocław 12.03.2010 18:00
12.03.2010 18:00
67:60
Trefl Sopot - Polonia 12.03.2010 19:00
12.03.2010 19:00
66:60
PBG Basket Poznań - AZS Koszalin 13.03.2010 18:00
13.03.2010 18:00
94:92
ZKS Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg 13.03.2010 18:00
13.03.2010 18:00
71:79
PGE Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek
TVP Sport - 2010-03-13 18:00
13.03.2010 18:00
13.03.2010 18:00
80:88
Polonia 2011 - Polpharma Starogard Gd. 13.03.2010 19:30
13.03.2010 19:30
67:89
Arka Gdynia - Czarni Słupsk 19.03.2010 17:30
19.03.2010 17:30
86:55

Runda Zasadnicza (23. kolejka)

Anwil Włocławek - Znicz Jarosław 16.03.2010 18:00
16.03.2010 18:00
72:68
Kotwica Kołobrzeg - Arka Gdynia 16.03.2010 19:00
16.03.2010 19:00
57:103
Sportino Inowrocław - PBG Basket Poznań 17.03.2010 18:00
17.03.2010 18:00
52:87
AZS Koszalin - Trefl Sopot 17.03.2010 18:00
17.03.2010 18:00
84:73
Czarni Słupsk - PGE Turów Zgorzelec 17.03.2010 18:15
17.03.2010 18:15
69:72
Polpharma Starogard Gd. - ZKS Stal Stalowa Wola 17.03.2010 19:00
17.03.2010 19:00
80:76
Polonia - Polonia 2011 17.03.2010 19:00
17.03.2010 19:00
86:93

Runda Zasadnicza (25. kolejka)

Kotwica Kołobrzeg - Polonia 2011 27.03.2010 18:00
27.03.2010 18:00
81:82
Polpharma Starogard Gd. - Trefl Sopot 27.03.2010 18:00
27.03.2010 18:00
78:79
PBG Basket Poznań - Polonia 27.03.2010 18:00
27.03.2010 18:00
69:66
PGE Turów Zgorzelec - Znicz Jarosław
OTV Wrocław - 2010-03-27 18:00
27.03.2010 18:00
27.03.2010 18:00
112:85
Czarni Słupsk - ZKS Stal Stalowa Wola 27.03.2010 18:00
27.03.2010 18:00
74:60
AZS Koszalin - Sportino Inowrocław 30.03.2010 18:00
30.03.2010 18:00
103:80
Anwil Włocławek - Arka Gdynia
TVP Sport - 2010-04-19 18:00
19.04.2010 18:00
19.04.2010 18:00
73:78

Runda Zasadnicza (26. kolejka)

PBG Basket Poznań - Polpharma Starogard Gd. 07.04.2010 18:00
07.04.2010 18:00
82:78
Polonia 2011 - Czarni Słupsk 07.04.2010 18:00
07.04.2010 18:00
70:98
Sportino Inowrocław - Polonia 07.04.2010 18:00
07.04.2010 18:00
70:80
Arka Gdynia - PGE Turów Zgorzelec
TVP Sport - 2010-04-07 18:00
07.04.2010 18:00
07.04.2010 18:00
95:75
ZKS Stal Stalowa Wola - Anwil Włocławek 07.04.2010 18:00
07.04.2010 18:00
78:107
Trefl Sopot - Kotwica Kołobrzeg 07.04.2010 18:00
07.04.2010 18:00
71:69
Znicz Jarosław - AZS Koszalin 07.04.2010 18:00
07.04.2010 18:00
95:96