Runda Zasadnicza (1. kolejka)

TBV Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
Polsat Sport News - 2015-10-08 17:50
08.10.2015 18:00
08.10.2015 18:00
59:61
Trefl Sopot - Arka Gdynia
Polsat Sport News - 2015-10-10 12:50
10.10.2015 13:00
10.10.2015 13:00
51:73
Polfarmex Kutno - MKS Dąbrowa Górnicza 10.10.2015 17:30
10.10.2015 17:30
57:51
Siarka Tarnobrzeg - WKS Śląsk Wrocław 10.10.2015 18:00
10.10.2015 18:00
75:74
Anwil Włocławek - Rosa Radom 10.10.2015 18:00
10.10.2015 18:00
92:89
Stelmet Enea BC Zielona Góra - AZS Koszalin
Polsat Sport News - 2015-10-11 14:50
11.10.2015 15:00
11.10.2015 15:00
81:56
Czarni Słupsk - King Szczecin 11.10.2015 18:00
11.10.2015 18:00
93:81
Polski Cukier Toruń - PGE Turów Zgorzelec 11.10.2015 18:00
11.10.2015 18:00
86:70
TBV Start Lublin - Polpharma Starogard Gd. 14.10.2015 19:00
14.10.2015 19:00
77:68

Runda Zasadnicza (2. kolejka)

Rosa Radom - WKS Śląsk Wrocław 14.10.2015 19:00
14.10.2015 19:00
75:79
AZS Koszalin - Trefl Sopot 17.10.2015 18:00
17.10.2015 18:00
75:74
Polpharma Starogard Gd. - Czarni Słupsk 17.10.2015 18:00
17.10.2015 18:00
81:101
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek 18.10.2015 18:00
18.10.2015 18:00
61:85
PGE Turów Zgorzelec - TBV Start Lublin 18.10.2015 18:00
18.10.2015 18:00
76:66
Arka Gdynia - Polfarmex Kutno 18.10.2015 18:00
18.10.2015 18:00
71:62
MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń
Polsat Sport News - 2015-10-18 19:50
18.10.2015 20:00
18.10.2015 20:00
94:96
King Szczecin - Siarka Tarnobrzeg 18.10.2015 20:00
18.10.2015 20:00
70:75
WKS Śląsk Wrocław - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Polsat Sport HD - 2015-10-19 20:25
19.10.2015 20:35
19.10.2015 20:35
67:76

Runda Zasadnicza (3. kolejka)

Polski Cukier Toruń - Czarni Słupsk 22.10.2015 19:00
22.10.2015 19:00
84:60
Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec 24.10.2015 17:00
24.10.2015 17:00
87:84
Polfarmex Kutno - AZS Koszalin 24.10.2015 17:30
24.10.2015 17:30
74:70
Siarka Tarnobrzeg - Polpharma Starogard Gd. 24.10.2015 18:00
24.10.2015 18:00
74:69
Rosa Radom - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 24.10.2015 18:00
24.10.2015 18:00
77:65
Polski Cukier Toruń - Arka Gdynia 25.10.2015 18:00
25.10.2015 18:00
79:83
TBV Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza 25.10.2015 18:00
25.10.2015 18:00
74:75
Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław
Polsat Sport News - 2015-10-25 19:50
25.10.2015 20:00
25.10.2015 20:00
64:65
Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin
Polsat Sport News - 2015-10-26 17:50
26.10.2015 18:00
26.10.2015 18:00
98:92

Runda Zasadnicza (4. kolejka)

AZS Koszalin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 28.10.2015 19:00
28.10.2015 19:00
67:65
WKS Śląsk Wrocław - Polfarmex Kutno 31.10.2015 17:30
31.10.2015 17:30
56:64
MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek 31.10.2015 18:00
31.10.2015 18:00
85:75
Arka Gdynia - TBV Start Lublin 31.10.2015 18:00
31.10.2015 18:00
83:52
AZS Koszalin - Polski Cukier Toruń 31.10.2015 18:00
31.10.2015 18:00
58:67
Czarni Słupsk - Siarka Tarnobrzeg 31.10.2015 18:00
31.10.2015 18:00
91:54
PGE Turów Zgorzelec - Rosa Radom
Polsat Sport News - 2015-10-31 19:50
31.10.2015 20:00
31.10.2015 20:00
78:92
King Szczecin - Trefl Sopot 02.11.2015 18:00
02.11.2015 18:00
84:81
Polpharma Starogard Gd. - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Polsat Sport News - 2015-11-02 17:50
02.11.2015 18:00
02.11.2015 18:00
71:78

Runda Zasadnicza (5. kolejka)

Polfarmex Kutno - Siarka Tarnobrzeg 04.11.2015 18:00
04.11.2015 18:00
77:60
TBV Start Lublin - AZS Koszalin 07.11.2015 18:00
07.11.2015 18:00
60:73
Rosa Radom - MKS Dąbrowa Górnicza 07.11.2015 18:00
07.11.2015 18:00
91:67
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Czarni Słupsk 08.11.2015 17:00
08.11.2015 17:00
91:68
Polfarmex Kutno - King Szczecin 08.11.2015 17:30
08.11.2015 17:30
72:70
Polpharma Starogard Gd. - Trefl Sopot 08.11.2015 18:00
08.11.2015 18:00
92:80
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - PGE Turów Zgorzelec 08.11.2015 18:00
08.11.2015 18:00
95:92
WKS Śląsk Wrocław - Polski Cukier Toruń
Polsat Sport News - 2015-11-08 19:50
08.11.2015 20:00
08.11.2015 20:00
69:82
Anwil Włocławek - Arka Gdynia
Polsat Sport HD - 2015-11-09 20:25
09.11.2015 20:35
09.11.2015 20:35
82:76

Runda Zasadnicza (6. kolejka)

Arka Gdynia - PGE Turów Zgorzelec 14.10.2015 19:00
14.10.2015 19:00
77:75
Arka Gdynia - Rosa Radom 21.10.2015 19:00
21.10.2015 19:00
61:64
Polpharma Starogard Gd. - Polfarmex Kutno 14.11.2015 18:00
14.11.2015 18:00
81:94
Czarni Słupsk - Trefl Sopot 14.11.2015 18:00
14.11.2015 18:00
80:66
MKS Dąbrowa Górnicza - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 15.11.2015 18:00
15.11.2015 18:00
66:73
WKS Śląsk Wrocław - TBV Start Lublin 15.11.2015 18:00
15.11.2015 18:00
68:75
AZS Koszalin - Anwil Włocławek
Polsat Sport News - 2015-11-15 19:50
15.11.2015 20:00
15.11.2015 20:00
75:68
King Szczecin - Polski Cukier Toruń
Polsat Sport News - 2015-11-16 17:50
16.11.2015 18:00
16.11.2015 18:00
90:89
Siarka Tarnobrzeg - Stelmet Enea BC Zielona Góra 16.11.2015 19:00
16.11.2015 19:00
54:64

Runda Zasadnicza (7. kolejka)

TBV Start Lublin - King Szczecin 21.11.2015 18:00
21.11.2015 18:00
72:82
PGE Turów Zgorzelec - MKS Dąbrowa Górnicza 21.11.2015 18:00
21.11.2015 18:00
96:85
Trefl Sopot - Stelmet Enea BC Zielona Góra 21.11.2015 18:00
21.11.2015 18:00
45:62
Rosa Radom - AZS Koszalin 22.11.2015 17:00
22.11.2015 17:00
63:75
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gd. 22.11.2015 18:00
22.11.2015 18:00
76:55
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Arka Gdynia 22.11.2015 18:00
22.11.2015 18:00
72:81
Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław
Polsat Sport News - 2015-11-22 19:50
22.11.2015 20:00
22.11.2015 20:00
82:74
Polfarmex Kutno - Czarni Słupsk
Polsat Sport HD - 2015-11-23 20:25
23.11.2015 20:35
23.11.2015 20:35
77:79
King Szczecin - Anwil Włocławek 25.11.2015 18:00
25.11.2015 18:00
54:69
Trefl Sopot - Siarka Tarnobrzeg 13.01.2016 18:30
13.01.2016 18:30
72:53

Runda Zasadnicza (8. kolejka)

MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 25.11.2015 19:00
25.11.2015 19:00
76:67
PGE Turów Zgorzelec - AZS Koszalin 27.11.2015 18:30
27.11.2015 18:30
85:78
Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gd. 28.11.2015 18:00
28.11.2015 18:00
84:69
Rosa Radom - King Szczecin 28.11.2015 18:00
28.11.2015 18:00
75:65
TBV Start Lublin - Czarni Słupsk
Polsat Sport News - 2015-11-29 19:50
29.11.2015 20:00
29.11.2015 20:00
72:91
Polski Cukier Toruń - Siarka Tarnobrzeg 30.11.2015 18:00
30.11.2015 18:00
84:77
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polfarmex Kutno 30.11.2015 19:00
30.11.2015 19:00
81:68
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - WKS Śląsk Wrocław
Polsat Sport HD - 2015-11-30 20:25
30.11.2015 20:35
30.11.2015 20:35
87:82
Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza 03.12.2015 19:00
03.12.2015 19:00
62:65

Runda Zasadnicza (9. kolejka)

Trefl Sopot - Polfarmex Kutno 05.12.2015 15:00
05.12.2015 15:00
61:48
Polpharma Starogard Gd. - Rosa Radom 05.12.2015 18:00
05.12.2015 18:00
54:65
Siarka Tarnobrzeg - TBV Start Lublin 05.12.2015 18:00
05.12.2015 18:00
85:73
King Szczecin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 06.12.2015 16:00
06.12.2015 16:00
82:65
AZS Koszalin - MKS Dąbrowa Górnicza 06.12.2015 18:30
06.12.2015 18:30
87:75
Czarni Słupsk - Anwil Włocławek
Polsat Sport News - 2015-12-06 19:50
06.12.2015 20:00
06.12.2015 20:00
77:71
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polski Cukier Toruń 07.12.2015 19:00
07.12.2015 19:00
83:78
WKS Śląsk Wrocław - PGE Turów Zgorzelec
Polsat Sport HD - 2015-12-07 20:25
07.12.2015 20:35
07.12.2015 20:35
72:85
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Arka Gdynia 23.12.2015 19:00
23.12.2015 19:00
100:57

Runda Zasadnicza (10. kolejka)

PGE Turów Zgorzelec - Polfarmex Kutno 10.12.2015 18:30
10.12.2015 18:30
68:70
Polski Cukier Toruń - Trefl Sopot 11.12.2015 18:00
11.12.2015 18:00
82:69
WKS Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 11.12.2015 20:30
11.12.2015 20:30
71:89
Anwil Włocławek - Siarka Tarnobrzeg 12.12.2015 18:00
12.12.2015 18:00
86:81
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polpharma Starogard Gd. 12.12.2015 18:00
12.12.2015 18:00
75:67
TBV Start Lublin - Stelmet Enea BC Zielona Góra 13.12.2015 18:00
13.12.2015 18:00
82:78
PGE Turów Zgorzelec - King Szczecin 13.12.2015 18:00
13.12.2015 18:00
84:86
Rosa Radom - Czarni Słupsk
Polsat Sport News - 2015-12-13 19:50
13.12.2015 20:00
13.12.2015 20:00
79:60
Arka Gdynia - AZS Koszalin
Polsat Sport HD - 2015-12-14 20:25
14.12.2015 20:35
14.12.2015 20:35
71:63

Runda Zasadnicza (11. kolejka)

Siarka Tarnobrzeg - AZS Koszalin 17.12.2015 19:00
17.12.2015 19:00
73:81
Polfarmex Kutno - Polski Cukier Toruń 19.12.2015 17:30
19.12.2015 17:30
67:74
King Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza 19.12.2015 18:00
19.12.2015 18:00
71:69
Polpharma Starogard Gd. - PGE Turów Zgorzelec 19.12.2015 18:00
19.12.2015 18:00
74:81
Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 19.12.2015 18:00
19.12.2015 18:00
83:77
Trefl Sopot - TBV Start Lublin 19.12.2015 18:00
19.12.2015 18:00
72:66
Siarka Tarnobrzeg - Rosa Radom 20.12.2015 18:00
20.12.2015 18:00
73:86
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek
Polsat Sport News - 2015-12-20 19:50
20.12.2015 20:00
20.12.2015 20:00
91:64
WKS Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
Polsat Sport HD - 2015-12-21 20:25
21.12.2015 20:35
21.12.2015 20:35
60:82

Runda Zasadnicza (12. kolejka)

Polfarmex Kutno - TBV Start Lublin 23.12.2015 18:00
23.12.2015 18:00
67:58
MKS Dąbrowa Górnicza - Polpharma Starogard Gd. 23.12.2015 19:00
23.12.2015 19:00
74:57
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polski Cukier Toruń 23.12.2015 19:00
23.12.2015 19:00
64:75
Rosa Radom - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Polsat Sport News - 2015-12-26 17:50
26.12.2015 18:00
26.12.2015 18:00
88:86
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 27.12.2015 16:00
27.12.2015 16:00
76:60
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Siarka Tarnobrzeg 27.12.2015 18:00
27.12.2015 18:00
71:67
Arka Gdynia - King Szczecin
Polsat Sport News - 2015-12-27 19:50
27.12.2015 20:00
27.12.2015 20:00
71:65
AZS Koszalin - WKS Śląsk Wrocław
Polsat Sport News - 2015-12-28 17:50
28.12.2015 18:00
28.12.2015 18:00
64:59
PGE Turów Zgorzelec - Czarni Słupsk 27.01.2016 18:30
27.01.2016 18:30
83:81

Runda Zasadnicza (13. kolejka)

Polpharma Starogard Gd. - Arka Gdynia 30.12.2015 18:00
30.12.2015 18:00
76:46
Polski Cukier Toruń - TBV Start Lublin 30.12.2015 18:00
30.12.2015 18:00
88:63
Trefl Sopot - Rosa Radom 30.12.2015 18:30
30.12.2015 18:30
61:67
Czarni Słupsk - MKS Dąbrowa Górnicza 30.12.2015 19:00
30.12.2015 19:00
65:72
Polfarmex Kutno - Anwil Włocławek
Polsat Sport News - 2015-12-30 20:25
30.12.2015 20:35
30.12.2015 20:35
54:58
AZS Koszalin - King Szczecin 03.02.2016 19:00
03.02.2016 19:00
93:86
Siarka Tarnobrzeg - PGE Turów Zgorzelec 20.02.2016 18:00
20.02.2016 18:00
80:94
Czarni Słupsk - WKS Śląsk Wrocław 19.04.2016 19:00
19.04.2016 19:00
89:71
Stelmet Enea BC Zielona Góra - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 21.04.2016 19:00
21.04.2016 19:00
84:63

Runda Zasadnicza (14. kolejka)

PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Enea BC Zielona Góra 02.01.2016 18:00
02.01.2016 18:00
92:95
Rosa Radom - Polfarmex Kutno 03.01.2016 18:00
03.01.2016 18:00
79:71
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot 03.01.2016 18:00
03.01.2016 18:00
70:64
MKS Dąbrowa Górnicza - Siarka Tarnobrzeg 03.01.2016 18:00
03.01.2016 18:00
75:51
Arka Gdynia - Czarni Słupsk 03.01.2016 18:00
03.01.2016 18:00
66:86
AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gd. 03.01.2016 18:00
03.01.2016 18:00
56:82
WKS Śląsk Wrocław - King Szczecin
Polsat Sport News - 2016-01-03 19:50
03.01.2016 20:00
03.01.2016 20:00
82:85
Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń
Polsat Sport HD - 2016-01-04 20:25
04.01.2016 20:35
04.01.2016 20:35
82:67
Rosa Radom - TBV Start Lublin 09.02.2016 18:30
09.02.2016 18:30
94:47

Runda Zasadnicza (15. kolejka)

Polpharma Starogard Gd. - King Szczecin 07.01.2016 19:00
07.01.2016 19:00
90:68
TBV Start Lublin - Anwil Włocławek 08.01.2016 19:00
08.01.2016 19:00
62:97
Polfarmex Kutno - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 09.01.2016 17:30
09.01.2016 17:30
74:68
Siarka Tarnobrzeg - Arka Gdynia 09.01.2016 18:00
09.01.2016 18:00
78:80
Stelmet Enea BC Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza 09.01.2016 18:00
09.01.2016 18:00
93:77
Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec 09.01.2016 18:00
09.01.2016 18:00
77:81
Polpharma Starogard Gd. - WKS Śląsk Wrocław 10.01.2016 18:00
10.01.2016 18:00
78:63
Polski Cukier Toruń - Rosa Radom
Polsat Sport News - 2016-01-10 19:50
10.01.2016 20:00
10.01.2016 20:00
62:76
Czarni Słupsk - AZS Koszalin
Polsat Sport HD - 2016-01-11 20:30
11.01.2016 20:40
11.01.2016 20:40
81:62

Runda Zasadnicza (16. kolejka)

AZS Koszalin - Stelmet Enea BC Zielona Góra 16.01.2016 18:00
16.01.2016 18:00
62:78
Arka Gdynia - Trefl Sopot 16.01.2016 18:00
16.01.2016 18:00
66:64
PGE Turów Zgorzelec - Polski Cukier Toruń 16.01.2016 18:00
16.01.2016 18:00
82:85
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - TBV Start Lublin 16.01.2016 18:00
16.01.2016 18:00
85:79
WKS Śląsk Wrocław - Siarka Tarnobrzeg 16.01.2016 19:00
16.01.2016 19:00
78:63
King Szczecin - Czarni Słupsk 17.01.2016 16:00
17.01.2016 16:00
81:93
Rosa Radom - Anwil Włocławek
Polsat Sport News - 2016-01-17 19:50
17.01.2016 20:00
17.01.2016 20:00
68:54
MKS Dąbrowa Górnicza - Polfarmex Kutno
Polsat Sport News - 2016-01-18 19:50
18.01.2016 20:00
18.01.2016 20:00
76:86
King Szczecin - Polpharma Starogard Gd. 27.01.2016 18:00
27.01.2016 18:00
83:73
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 27.01.2016 19:30
27.01.2016 19:30
65:67

Runda Zasadnicza (17. kolejka)

Trefl Sopot - AZS Koszalin 01.12.2015 19:00
01.12.2015 19:00
65:62
Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gd. 22.01.2016 18:30
22.01.2016 18:30
83:69
Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 23.01.2016 18:00
23.01.2016 18:00
70:60
Stelmet Enea BC Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław 23.01.2016 18:00
23.01.2016 18:00
83:78
Siarka Tarnobrzeg - King Szczecin 23.01.2016 18:00
23.01.2016 18:00
69:81
TBV Start Lublin - PGE Turów Zgorzelec 24.01.2016 18:00
24.01.2016 18:00
78:101
Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza
Polsat Sport News - 2016-01-24 19:50
24.01.2016 20:00
24.01.2016 20:00
84:69
Polfarmex Kutno - Arka Gdynia
Polsat Sport News - 2016-01-25 17:50
25.01.2016 18:00
25.01.2016 18:00
75:44
TBV Start Lublin - Rosa Radom 16.03.2016 19:00
16.03.2016 19:00
73:76

Runda Zasadnicza (18. kolejka)

Arka Gdynia - Polski Cukier Toruń 29.01.2016 19:00
29.01.2016 19:00
69:73
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Rosa Radom 30.01.2016 17:00
30.01.2016 17:00
69:62
Polpharma Starogard Gd. - Siarka Tarnobrzeg 30.01.2016 18:00
30.01.2016 18:00
81:79
AZS Koszalin - Polfarmex Kutno 30.01.2016 18:00
30.01.2016 18:00
78:86
MKS Dąbrowa Górnicza - TBV Start Lublin 31.01.2016 18:00
31.01.2016 18:00
71:49
King Szczecin - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Polsat Sport News - 2016-01-31 19:50
31.01.2016 20:00
31.01.2016 20:00
67:74
WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot 31.01.2016 20:00
31.01.2016 20:00
81:76
PGE Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek
Polsat Sport HD - 2016-02-01 20:30
01.02.2016 20:40
01.02.2016 20:40
75:94
WKS Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk 10.02.2016 19:00
10.02.2016 19:00
73:85

Runda Zasadnicza (19. kolejka)

Polski Cukier Toruń - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 03.02.2016 18:00
03.02.2016 18:00
78:69
Polfarmex Kutno - WKS Śląsk Wrocław 06.02.2016 17:30
06.02.2016 17:30
71:60
TBV Start Lublin - Arka Gdynia 06.02.2016 18:00
06.02.2016 18:00
69:80
Trefl Sopot - King Szczecin 06.02.2016 18:00
06.02.2016 18:00
73:75
Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza 07.02.2016 16:00
07.02.2016 16:00
68:57
Rosa Radom - PGE Turów Zgorzelec 07.02.2016 17:00
07.02.2016 17:00
81:71
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gd. 07.02.2016 17:00
07.02.2016 17:00
86:80
Siarka Tarnobrzeg - Czarni Słupsk
Polsat Sport News - 2016-02-07 19:50
07.02.2016 20:00
07.02.2016 20:00
71:83
Polski Cukier Toruń - AZS Koszalin
Polsat Sport HD - 2016-02-08 20:30
08.02.2016 20:40
08.02.2016 20:40
84:77

Runda Zasadnicza (20. kolejka)

AZS Koszalin - Siarka Tarnobrzeg 11.02.2016 19:00
11.02.2016 19:00
87:78
MKS Dąbrowa Górnicza - Rosa Radom 13.02.2016 18:00
13.02.2016 18:00
73:82
PGE Turów Zgorzelec - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 13.02.2016 18:00
13.02.2016 18:00
90:79
King Szczecin - Polfarmex Kutno 14.02.2016 18:00
14.02.2016 18:00
69:64
Polski Cukier Toruń - WKS Śląsk Wrocław 14.02.2016 18:00
14.02.2016 18:00
77:68
AZS Koszalin - TBV Start Lublin 14.02.2016 18:00
14.02.2016 18:00
84:76
Czarni Słupsk - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Polsat Sport News - 2016-02-14 19:50
14.02.2016 20:00
14.02.2016 20:00
41:70
Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gd. 15.02.2016 18:30
15.02.2016 18:30
66:60
Arka Gdynia - Anwil Włocławek
Polsat Sport HD - 2016-02-15 20:30
15.02.2016 20:40
15.02.2016 20:40
66:86

Runda Zasadnicza (21. kolejka)

Polfarmex Kutno - Polpharma Starogard Gd. 24.02.2016 18:00
24.02.2016 18:00
92:82
Polski Cukier Toruń - King Szczecin 26.02.2016 18:00
26.02.2016 18:00
76:74
TBV Start Lublin - WKS Śląsk Wrocław 26.02.2016 19:00
26.02.2016 19:00
72:79
Trefl Sopot - Czarni Słupsk 27.02.2016 16:00
27.02.2016 16:00
49:61
Anwil Włocławek - AZS Koszalin 27.02.2016 18:00
27.02.2016 18:00
72:52
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Siarka Tarnobrzeg 27.02.2016 18:00
27.02.2016 18:00
101:78
Polfarmex Kutno - PGE Turów Zgorzelec 28.02.2016 17:30
28.02.2016 17:30
84:69
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza
Polsat Sport News - 2016-02-28 19:50
28.02.2016 20:00
28.02.2016 20:00
87:68
Rosa Radom - Arka Gdynia
Polsat Sport HD - 2016-02-29 20:30
29.02.2016 20:40
29.02.2016 20:40
87:80

Runda Zasadnicza (22. kolejka)

Czarni Słupsk - Polfarmex Kutno 05.03.2016 18:00
05.03.2016 18:00
87:84
Polpharma Starogard Gd. - Polski Cukier Toruń 05.03.2016 18:00
05.03.2016 18:00
74:73
AZS Koszalin - Rosa Radom 05.03.2016 18:00
05.03.2016 18:00
79:85
Siarka Tarnobrzeg - Trefl Sopot 06.03.2016 18:00
06.03.2016 18:00
92:81
King Szczecin - TBV Start Lublin 06.03.2016 18:00
06.03.2016 18:00
121:70
WKS Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek 06.03.2016 18:00
06.03.2016 18:00
69:86
MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Turów Zgorzelec
Polsat Sport News - 2016-03-06 19:50
06.03.2016 20:00
06.03.2016 20:00
85:92
Arka Gdynia - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 06.04.2016 19:00
06.04.2016 19:00
89:68
Arka Gdynia - Stelmet Enea BC Zielona Góra 19.04.2016 19:00
19.04.2016 19:00
55:71

Runda Zasadnicza (23. kolejka)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Trefl Sopot 08.03.2016 19:00
08.03.2016 19:00
102:79
King Szczecin - Rosa Radom 09.03.2016 18:00
09.03.2016 18:00
98:84
Siarka Tarnobrzeg - Polski Cukier Toruń 12.03.2016 18:00
12.03.2016 18:00
59:84
Czarni Słupsk - TBV Start Lublin 12.03.2016 18:00
12.03.2016 18:00
94:60
WKS Śląsk Wrocław - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 13.03.2016 18:00
13.03.2016 18:00
79:73
AZS Koszalin - PGE Turów Zgorzelec 13.03.2016 18:00
13.03.2016 18:00
57:78
MKS Dąbrowa Górnicza - Arka Gdynia 13.03.2016 18:00
13.03.2016 18:00
72:78
Polfarmex Kutno - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Polsat Sport News - 2016-03-13 19:50
13.03.2016 20:00
13.03.2016 20:00
50:81
Polpharma Starogard Gd. - Anwil Włocławek
Polsat Sport HD - 2016-03-14 20:30
14.03.2016 20:40
14.03.2016 20:40
62:79

Runda Zasadnicza (24. kolejka)

PGE Turów Zgorzelec - Arka Gdynia 16.03.2016 18:30
16.03.2016 18:30
91:83
Polfarmex Kutno - Trefl Sopot 19.03.2016 17:30
19.03.2016 17:30
74:62
MKS Dąbrowa Górnicza - AZS Koszalin 19.03.2016 18:00
19.03.2016 18:00
73:53
PGE Turów Zgorzelec - WKS Śląsk Wrocław 20.03.2016 18:00
20.03.2016 18:00
99:84
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - King Szczecin 20.03.2016 18:00
20.03.2016 18:00
72:87
Rosa Radom - Polpharma Starogard Gd. 20.03.2016 18:00
20.03.2016 18:00
72:66
TBV Start Lublin - Siarka Tarnobrzeg 20.03.2016 18:00
20.03.2016 18:00
70:59
Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Polsat Sport News - 2016-03-20 19:50
20.03.2016 20:00
20.03.2016 20:00
83:80
Anwil Włocławek - Czarni Słupsk
Polsat Sport HD - 2016-03-21 20:30
21.03.2016 20:40
21.03.2016 20:40
91:83

Runda Zasadnicza (25. kolejka)

Siarka Tarnobrzeg - Polfarmex Kutno 23.03.2016 19:00
23.03.2016 19:00
58:63
King Szczecin - PGE Turów Zgorzelec 26.03.2016 16:00
26.03.2016 16:00
94:93
Trefl Sopot - Polski Cukier Toruń 26.03.2016 17:00
26.03.2016 17:00
55:84
Stelmet Enea BC Zielona Góra - TBV Start Lublin 26.03.2016 17:00
26.03.2016 17:00
100:53
Siarka Tarnobrzeg - Anwil Włocławek 26.03.2016 18:00
26.03.2016 18:00
84:83
Polpharma Starogard Gd. - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 26.03.2016 18:00
26.03.2016 18:00
80:79
MKS Dąbrowa Górnicza - WKS Śląsk Wrocław 26.03.2016 18:00
26.03.2016 18:00
76:61
AZS Koszalin - Arka Gdynia 26.03.2016 18:00
26.03.2016 18:00
83:65
Czarni Słupsk - Rosa Radom
Polsat Sport News - 2016-03-28 17:50
28.03.2016 18:00
28.03.2016 18:00
70:62

Runda Zasadnicza (26. kolejka)

BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - AZS Koszalin 29.03.2016 19:00
29.03.2016 19:00
77:79
Arka Gdynia - WKS Śląsk Wrocław 31.03.2016 19:00
31.03.2016 19:00
79:89
Polski Cukier Toruń - Polfarmex Kutno 01.04.2016 18:00
01.04.2016 18:00
72:71
TBV Start Lublin - Trefl Sopot 01.04.2016 19:00
01.04.2016 19:00
69:70
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Czarni Słupsk 01.04.2016 20:00
01.04.2016 20:00
80:73
MKS Dąbrowa Górnicza - King Szczecin 02.04.2016 18:00
02.04.2016 18:00
73:82
PGE Turów Zgorzelec - Polpharma Starogard Gd. 02.04.2016 18:00
02.04.2016 18:00
74:75
Rosa Radom - Siarka Tarnobrzeg 02.04.2016 18:00
02.04.2016 18:00
75:55
Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Polsat Sport News - 2016-04-03 19:50
03.04.2016 20:00
03.04.2016 20:00
65:62

Runda Zasadnicza (27. kolejka)

WKS Śląsk Wrocław - AZS Koszalin 04.04.2016 18:30
04.04.2016 18:30
84:78
Czarni Słupsk - Polski Cukier Toruń 06.04.2016 19:00
06.04.2016 19:00
78:71
Trefl Sopot - Anwil Włocławek 09.04.2016 16:00
09.04.2016 16:00
66:64
TBV Start Lublin - Polfarmex Kutno 09.04.2016 18:00
09.04.2016 18:00
75:81
Siarka Tarnobrzeg - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 09.04.2016 18:00
09.04.2016 18:00
72:70
Czarni Słupsk - PGE Turów Zgorzelec 09.04.2016 18:00
09.04.2016 18:00
93:71
Polpharma Starogard Gd. - MKS Dąbrowa Górnicza 09.04.2016 18:00
09.04.2016 18:00
78:65
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Rosa Radom
Polsat Sport News - 2016-04-10 13:35
10.04.2016 13:45
10.04.2016 13:45
88:64
King Szczecin - Arka Gdynia 10.04.2016 18:00
10.04.2016 18:00
100:106

Runda Zasadnicza (28. kolejka)

WKS Śląsk Wrocław - Rosa Radom 06.04.2016 18:30
06.04.2016 18:30
73:80
Anwil Włocławek - Polfarmex Kutno 13.04.2016 18:00
13.04.2016 18:00
84:58
PGE Turów Zgorzelec - Siarka Tarnobrzeg 13.04.2016 18:30
13.04.2016 18:30
108:85
Arka Gdynia - Polpharma Starogard Gd. 13.04.2016 19:00
13.04.2016 19:00
79:70
MKS Dąbrowa Górnicza - Czarni Słupsk 13.04.2016 19:00
13.04.2016 19:00
89:76
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Stelmet Enea BC Zielona Góra 13.04.2016 19:00
13.04.2016 19:00
58:70
Rosa Radom - Trefl Sopot 13.04.2016 19:00
13.04.2016 19:00
73:64
TBV Start Lublin - Polski Cukier Toruń 13.04.2016 19:00
13.04.2016 19:00
63:96
King Szczecin - AZS Koszalin
Polsat Sport News - 2016-04-13 19:50
13.04.2016 20:00
13.04.2016 20:00
101:73

Runda Zasadnicza (29. kolejka)

King Szczecin - WKS Śląsk Wrocław 21.02.2016 16:00
21.02.2016 16:00
89:64
Stelmet Enea BC Zielona Góra - PGE Turów Zgorzelec 16.04.2016 17:00
16.04.2016 17:00
83:64
Siarka Tarnobrzeg - MKS Dąbrowa Górnicza 16.04.2016 18:00
16.04.2016 18:00
87:93
Czarni Słupsk - Arka Gdynia 16.04.2016 18:00
16.04.2016 18:00
101:58
Polpharma Starogard Gd. - AZS Koszalin 16.04.2016 18:00
16.04.2016 18:00
81:72
Trefl Sopot - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 17.04.2016 17:00
17.04.2016 17:00
78:60
Polfarmex Kutno - Rosa Radom
Polsat Sport News - 2016-04-17 20:35
17.04.2016 20:45
17.04.2016 20:45
62:64
Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek
Polsat Sport HD - 2016-04-18 20:30
18.04.2016 20:40
18.04.2016 20:40
70:68
Polpharma Starogard Gd. - TBV Start Lublin 20.04.2016 19:00
20.04.2016 19:00
75:73

Runda Zasadnicza (30. kolejka)

Anwil Włocławek - King Szczecin 21.04.2016 18:00
21.04.2016 18:00
94:63
WKS Śląsk Wrocław - Polpharma Starogard Gd. 24.04.2016 20:00
24.04.2016 20:00
53:72
AZS Koszalin - Czarni Słupsk 24.04.2016 20:00
24.04.2016 20:00
75:89
Arka Gdynia - Siarka Tarnobrzeg 24.04.2016 20:00
24.04.2016 20:00
72:54
MKS Dąbrowa Górnicza - Stelmet Enea BC Zielona Góra 24.04.2016 20:00
24.04.2016 20:00
80:86
PGE Turów Zgorzelec - Trefl Sopot 24.04.2016 20:00
24.04.2016 20:00
92:90
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polfarmex Kutno 24.04.2016 20:00
24.04.2016 20:00
79:75
Rosa Radom - Polski Cukier Toruń
Polsat Sport News - 2016-04-24 19:50
24.04.2016 20:00
24.04.2016 20:00
64:55
Anwil Włocławek - TBV Start Lublin 24.04.2016 20:00
24.04.2016 20:00
93:67