Runda Zasadnicza (1 kolejka)

WKS Śląsk Wrocław - PGE Turów Zgorzelec
16.10.2004 13:30
16.10.2004 13:30
72:76
Polpharma Starogard Gd. - Noteć 16.10.2004 17:00
16.10.2004 17:00
87:78
Arka Gdynia - Astoria 16.10.2004 17:00
16.10.2004 17:00
92:69
Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów 16.10.2004 18:00
16.10.2004 18:00
85:79
Polonia - AZS Koszalin 16.10.2004 18:00
16.10.2004 18:00
103:77
Anwil Włocławek - UNIA Tarnów 16.10.2004 19:00
16.10.2004 19:00
86:62

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

Polonia - Czarni Słupsk 21.10.2004 17:30
21.10.2004 17:30
88:64
BM Slam Stal Ostrów - Anwil Włocławek 23.10.2004 17:00
23.10.2004 17:00
76:114
AZS Koszalin - Noteć 23.10.2004 18:00
23.10.2004 18:00
105:78
Astoria - WKS Śląsk Wrocław 23.10.2004 18:00
23.10.2004 18:00
85:67
PGE Turów Zgorzelec - Polpharma Starogard Gd. 23.10.2004 18:00
23.10.2004 18:00
98:73
UNIA Tarnów - Arka Gdynia 23.10.2004 18:00
23.10.2004 18:00
66:76

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

Arka Gdynia - BM Slam Stal Ostrów 29.10.2004 18:00
29.10.2004 18:00
95:66
Czarni Słupsk - AZS Koszalin
30.10.2004 13:30
30.10.2004 13:30
92:77
Polpharma Starogard Gd. - Astoria 30.10.2004 17:00
30.10.2004 17:00
80:68
Anwil Włocławek - Polonia 30.10.2004 18:00
30.10.2004 18:00
72:63
WKS Śląsk Wrocław - UNIA Tarnów 31.10.2004 12:45
31.10.2004 12:45
75:88
Noteć - PGE Turów Zgorzelec 17.11.2004 17:30
17.11.2004 17:30
66:81

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

Arka Gdynia - Polonia
06.11.2004 13:30
06.11.2004 13:30
78:63
Astoria - Noteć 06.11.2004 18:00
06.11.2004 18:00
91:97
Czarni Słupsk - Anwil Włocławek 06.11.2004 18:00
06.11.2004 18:00
79:81
BM Slam Stal Ostrów - WKS Śląsk Wrocław 06.11.2004 18:00
06.11.2004 18:00
75:97
UNIA Tarnów - Polpharma Starogard Gd. 06.11.2004 18:00
06.11.2004 18:00
75:72
AZS Koszalin - PGE Turów Zgorzelec 06.11.2004 18:00
06.11.2004 18:00
81:83

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

Anwil Włocławek - AZS Koszalin 12.11.2004 18:00
12.11.2004 18:00
78:67
WKS Śląsk Wrocław - Polonia 13.11.2004 13:30
13.11.2004 13:30
77:72
Arka Gdynia - Czarni Słupsk 13.11.2004 17:00
13.11.2004 17:00
96:68
Polpharma Starogard Gd. - BM Slam Stal Ostrów 13.11.2004 17:00
13.11.2004 17:00
80:55
PGE Turów Zgorzelec - Astoria 13.11.2004 17:30
13.11.2004 17:30
69:75
Noteć - UNIA Tarnów 13.11.2004 18:00
13.11.2004 18:00
81:62

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

Anwil Włocławek - Arka Gdynia
20.11.2004 12:45
20.11.2004 12:45
68:61
Czarni Słupsk - WKS Śląsk Wrocław 20.11.2004 18:00
20.11.2004 18:00
67:69
AZS Koszalin - Astoria 20.11.2004 18:00
20.11.2004 18:00
93:95
BM Slam Stal Ostrów - Noteć 20.11.2004 18:00
20.11.2004 18:00
99:65
Polonia - Polpharma Starogard Gd. 20.11.2004 18:00
20.11.2004 18:00
92:76
UNIA Tarnów - PGE Turów Zgorzelec 20.11.2004 18:00
20.11.2004 18:00
95:79

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

Polpharma Starogard Gd. - Czarni Słupsk
27.11.2004 13:30
27.11.2004 13:30
67:59
Arka Gdynia - AZS Koszalin 27.11.2004 17:00
27.11.2004 17:00
104:74
PGE Turów Zgorzelec - BM Slam Stal Ostrów 27.11.2004 17:30
27.11.2004 17:30
61:66
Noteć - Polonia 27.11.2004 18:00
27.11.2004 18:00
79:87
WKS Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek 27.11.2004 18:00
27.11.2004 18:00
83:84
Astoria - UNIA Tarnów 27.11.2004 18:00
27.11.2004 18:00
64:77

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

Arka Gdynia - WKS Śląsk Wrocław 04.12.2004 13:30
04.12.2004 13:30
76:71
BM Slam Stal Ostrów - Astoria 04.12.2004 18:00
04.12.2004 18:00
85:87
AZS Koszalin - UNIA Tarnów 04.12.2004 18:00
04.12.2004 18:00
103:84
Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gd. 04.12.2004 18:00
04.12.2004 18:00
75:57
Polonia - PGE Turów Zgorzelec 05.12.2004 12:30
05.12.2004 12:30
73:86
Czarni Słupsk - Noteć 15.12.2004 18:00
15.12.2004 18:00
95:84

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

Astoria - Polonia
11.12.2004 13:30
11.12.2004 13:30
69:83
Polpharma Starogard Gd. - Arka Gdynia 11.12.2004 17:00
11.12.2004 17:00
89:91
PGE Turów Zgorzelec - Czarni Słupsk 11.12.2004 17:30
11.12.2004 17:30
84:86
Noteć - Anwil Włocławek 11.12.2004 18:00
11.12.2004 18:00
81:68
WKS Śląsk Wrocław - AZS Koszalin 12.12.2004 12:45
12.12.2004 12:45
99:75
UNIA Tarnów - BM Slam Stal Ostrów 12.12.2004 17:00
12.12.2004 17:00
82:76

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec 17.12.2004 18:00
17.12.2004 18:00
73:65
Arka Gdynia - Noteć 18.12.2004 17:00
18.12.2004 17:00
82:68
AZS Koszalin - BM Slam Stal Ostrów 18.12.2004 18:00
18.12.2004 18:00
95:93
Czarni Słupsk - Astoria 18.12.2004 18:00
18.12.2004 18:00
73:60
WKS Śląsk Wrocław - Polpharma Starogard Gd. 18.12.2004 18:00
18.12.2004 18:00
82:81
Polonia - UNIA Tarnów 19.12.2004 12:40
19.12.2004 12:40
86:61

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

Polpharma Starogard Gd. - AZS Koszalin 22.12.2004 18:00
22.12.2004 18:00
92:80
Arka Gdynia - PGE Turów Zgorzelec 23.12.2004 18:00
23.12.2004 18:00
99:86
BM Slam Stal Ostrów - Polonia 29.12.2004 18:00
29.12.2004 18:00
86:106
Astoria - Anwil Włocławek 29.12.2004 18:00
29.12.2004 18:00
74:72
UNIA Tarnów - Czarni Słupsk 29.12.2004 18:00
29.12.2004 18:00
76:75
Noteć - WKS Śląsk Wrocław 30.12.2004 18:00
30.12.2004 18:00
72:92

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

UNIA Tarnów - Anwil Włocławek 07.01.2005 19:00
07.01.2005 19:00
62:79
PGE Turów Zgorzelec - WKS Śląsk Wrocław
08.01.2005 13:30
08.01.2005 13:30
67:57
BM Slam Stal Ostrów - Czarni Słupsk 08.01.2005 18:00
08.01.2005 18:00
70:62
Astoria - Arka Gdynia 08.01.2005 18:00
08.01.2005 18:00
68:99
Noteć - Polpharma Starogard Gd. 08.01.2005 18:00
08.01.2005 18:00
80:79
AZS Koszalin - Polonia 08.01.2005 18:00
08.01.2005 18:00
112:100

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów 14.01.2005 18:00
14.01.2005 18:00
88:68
WKS Śląsk Wrocław - Astoria 14.01.2005 19:00
14.01.2005 19:00
77:83
Polpharma Starogard Gd. - PGE Turów Zgorzelec
15.01.2005 13:30
15.01.2005 13:30
83:65
Arka Gdynia - UNIA Tarnów 15.01.2005 17:00
15.01.2005 17:00
101:71
Noteć - AZS Koszalin 15.01.2005 18:00
15.01.2005 18:00
98:78
Czarni Słupsk - Polonia 15.01.2005 18:00
15.01.2005 18:00
74:64

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

Polonia - Anwil Włocławek
22.01.2005 13:30
22.01.2005 13:30
85:58
UNIA Tarnów - WKS Śląsk Wrocław 22.01.2005 15:45
22.01.2005 15:45
83:75
AZS Koszalin - Czarni Słupsk 22.01.2005 18:00
22.01.2005 18:00
81:70
BM Slam Stal Ostrów - Arka Gdynia 22.01.2005 18:00
22.01.2005 18:00
72:93
Astoria - Polpharma Starogard Gd. 22.01.2005 18:00
22.01.2005 18:00
90:73
PGE Turów Zgorzelec - Noteć
23.01.2005 12:45
23.01.2005 12:45
87:73

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

Polpharma Starogard Gd. - UNIA Tarnów 05.02.2005 17:00
05.02.2005 17:00
81:70
PGE Turów Zgorzelec - AZS Koszalin 05.02.2005 17:30
05.02.2005 17:30
99:88
Anwil Włocławek - Czarni Słupsk 05.02.2005 18:00
05.02.2005 18:00
66:54
Noteć - Astoria 05.02.2005 18:00
05.02.2005 18:00
78:89
WKS Śląsk Wrocław - BM Slam Stal Ostrów 05.02.2005 19:00
05.02.2005 19:00
80:89
Polonia - Arka Gdynia
06.02.2005 12:30
06.02.2005 12:30
74:77

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

AZS Koszalin - Anwil Włocławek
12.02.2005 13:30
12.02.2005 13:30
78:91
BM Slam Stal Ostrów - Polpharma Starogard Gd. 12.02.2005 18:00
12.02.2005 18:00
60:72
Polonia - WKS Śląsk Wrocław
13.02.2005 12:30
13.02.2005 12:30
100:83
UNIA Tarnów - Noteć 13.02.2005 17:00
13.02.2005 17:00
97:89
Czarni Słupsk - Arka Gdynia 13.02.2005 18:00
13.02.2005 18:00
64:90
Astoria - PGE Turów Zgorzelec 14.02.2005 18:00
14.02.2005 18:00
74:80

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

Arka Gdynia - Anwil Włocławek
19.02.2005 13:30
19.02.2005 13:30
77:62
Polpharma Starogard Gd. - Polonia 19.02.2005 17:00
19.02.2005 17:00
88:96
PGE Turów Zgorzelec - UNIA Tarnów 19.02.2005 17:30
19.02.2005 17:30
92:81
Astoria - AZS Koszalin 19.02.2005 18:00
19.02.2005 18:00
97:94
Noteć - BM Slam Stal Ostrów 19.02.2005 18:00
19.02.2005 18:00
81:72
WKS Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk
20.02.2005 12:45
20.02.2005 12:45
77:76

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

Polonia - Noteć 26.02.2005 17:00
26.02.2005 17:00
108:71
Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gd. 26.02.2005 18:00
26.02.2005 18:00
86:75
AZS Koszalin - Arka Gdynia 26.02.2005 18:00
26.02.2005 18:00
95:104
Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław 26.02.2005 18:00
26.02.2005 18:00
64:73
BM Slam Stal Ostrów - PGE Turów Zgorzelec 26.02.2005 18:00
26.02.2005 18:00
65:90
UNIA Tarnów - Astoria 28.02.2005 19:00
28.02.2005 19:00
80:96

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

UNIA Tarnów - AZS Koszalin 04.03.2005 18:00
04.03.2005 18:00
93:83
WKS Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
05.03.2005 13:30
05.03.2005 13:30
73:74
Polpharma Starogard Gd. - Anwil Włocławek 05.03.2005 17:00
05.03.2005 17:00
77:87
Noteć - Czarni Słupsk 05.03.2005 18:00
05.03.2005 18:00
72:76
Astoria - BM Slam Stal Ostrów 05.03.2005 18:00
05.03.2005 18:00
88:83
PGE Turów Zgorzelec - Polonia 06.03.2005 12:45
06.03.2005 12:45
87:97

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

Polonia - Astoria 09.03.2005 18:00
09.03.2005 18:00
103:76
Anwil Włocławek - Noteć 11.03.2005 18:30
11.03.2005 18:30
84:64
Arka Gdynia - Polpharma Starogard Gd.
12.03.2005 13:30
12.03.2005 13:30
82:60
AZS Koszalin - WKS Śląsk Wrocław 12.03.2005 18:00
12.03.2005 18:00
93:94
Czarni Słupsk - PGE Turów Zgorzelec 12.03.2005 18:00
12.03.2005 18:00
71:90
BM Slam Stal Ostrów - UNIA Tarnów 12.03.2005 18:00
12.03.2005 18:00
79:89

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

Polpharma Starogard Gd. - WKS Śląsk Wrocław 19.03.2005 17:00
19.03.2005 17:00
82:70
Astoria - Czarni Słupsk 19.03.2005 18:00
19.03.2005 18:00
99:95
Noteć - Arka Gdynia 19.03.2005 18:00
19.03.2005 18:00
81:71
BM Slam Stal Ostrów - AZS Koszalin 19.03.2005 18:00
19.03.2005 18:00
106:95
PGE Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek
20.03.2005 12:45
20.03.2005 12:45
76:86
UNIA Tarnów - Polonia
20.03.2005 16:00
20.03.2005 16:00
102:97

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

Anwil Włocławek - Astoria
24.03.2005 18:30
24.03.2005 18:30
91:80
WKS Śląsk Wrocław - Noteć 25.03.2005 18:00
25.03.2005 18:00
101:69
Czarni Słupsk - UNIA Tarnów 25.03.2005 18:00
25.03.2005 18:00
78:84
AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gd. 25.03.2005 18:00
25.03.2005 18:00
91:81
Polonia - BM Slam Stal Ostrów 26.03.2005 17:00
26.03.2005 17:00
90:72
PGE Turów Zgorzelec - Arka Gdynia 26.03.2005 17:00
26.03.2005 17:00
97:85