Drużyny TBL
Wikana Start Lublin Polski Cukier Toruń PGE Turów Zgorzelec AZS Koszalin Energa Czarni Słupsk MKS Dąbrowa Górnicza Anwil Włocławek Asseco Gdynia Jezioro Tarnobrzeg King Wilki Morskie Szczecin Polfarmex Kutno Polpharma Starogard Gd. Rosa Radom Stelmet Zielona Góra Trefl Sopot WKS Śląsk Wrocław
Rosa Radom
Wikana Start Lublin
2014-11-07 18:00
75
50
Polski Cukier Toruń
MKS Dąbrowa Górnicza
2014-11-07 18:00
86
71
Polfarmex Kutno
WKS Śląsk Wrocław
2014-11-08 17:30
71
76
Jezioro Tarnobrzeg
AZS Koszalin
2014-11-08 18:00
83
118
Energa Czarni Słupsk
Asseco Gdynia
2014-11-09 18:00
90
83
Anwil Włocławek
Trefl Sopot
2014-11-09 18:00
56
87
Stelmet Zielona Góra
King Wilki Morskie Szczecin
TV | 2014-11-09 20:00
71
68
Polsat Sport News - 2014-11-09 19:45
PGE Turów Zgorzelec
Polpharma Starogard Gd.
2014-11-10 18:30
88
67
Asseco Gdynia
Jezioro Tarnobrzeg
2014-11-14 19:00
81
93
Wikana Start Lublin
Polpharma Starogard Gd.
2014-11-14 19:00
81
97
AZS Koszalin
Polfarmex Kutno
2014-11-15 18:00
95
63
Trefl Sopot
Stelmet Zielona Góra
TV | 2014-11-16 15:00
81
77
Polsat Sport News - 2014-11-16 14:45
MKS Dąbrowa Górnicza
Rosa Radom
2014-11-16 18:00
57
72
PGE Turów Zgorzelec
Anwil Włocławek
2014-11-16 18:30
97
89
King Wilki Morskie Szczecin
Energa Czarni Słupsk
2014-11-16 19:00
94
101
WKS Śląsk Wrocław
Polski Cukier Toruń
2014-11-17 19:00
84
80
Rosa Radom
WKS Śląsk Wrocław
2014-11-21 18:00
84
65
Polpharma Starogard Gd.
MKS Dąbrowa Górnicza
2014-11-22 17:00
77
81
Polfarmex Kutno
Asseco Gdynia
2014-11-22 17:30
86
80
Jezioro Tarnobrzeg
King Wilki Morskie Szczecin
2014-11-22 18:00
95
85
Anwil Włocławek
Stelmet Zielona Góra
2014-11-22 18:00
74
77
Energa Czarni Słupsk
Trefl Sopot
NA ŻYWO | Kwarta IV | 08:59
47
51
Polski Cukier Toruń
AZS Koszalin
NA ŻYWO | Kwarta I | 10:00
0
0
PGE Turów Zgorzelec
Wikana Start Lublin
2014-11-24 19:45
--
--

Runda Zasadnicza (1 kolejka)

WKS Śląsk Wrocław - PGE Turów Zgorzelec
16.10.2004 13:30 72:76
Polpharma Starogard Gdański - Noteć Inowrocław 16.10.2004 17:00 87:78
Asseco Gdynia - Astoria Bydgoszcz 16.10.2004 17:00 92:69
Energa Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 16.10.2004 18:00 85:79
Polonia Warszawa - AZS Koszalin 16.10.2004 18:00 103:77
Anwil Włocławek - UNIA Tarnów 16.10.2004 19:00 86:62

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

Polonia Warszawa - Energa Czarni Słupsk 21.10.2004 17:30 88:64
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek 23.10.2004 17:00 76:114
AZS Koszalin - Noteć Inowrocław 23.10.2004 18:00 105:78
Astoria Bydgoszcz - WKS Śląsk Wrocław 23.10.2004 18:00 85:67
PGE Turów Zgorzelec - Polpharma Starogard Gdański 23.10.2004 18:00 98:73
UNIA Tarnów - Asseco Gdynia 23.10.2004 18:00 66:76

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

Asseco Gdynia - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 29.10.2004 18:00 95:66
Energa Czarni Słupsk - AZS Koszalin
30.10.2004 13:30 92:77
Polpharma Starogard Gdański - Astoria Bydgoszcz 30.10.2004 17:00 80:68
Anwil Włocławek - Polonia Warszawa 30.10.2004 18:00 72:63
WKS Śląsk Wrocław - UNIA Tarnów 31.10.2004 12:45 75:88
Noteć Inowrocław - PGE Turów Zgorzelec 17.11.2004 17:30 66:81

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

Asseco Gdynia - Polonia Warszawa
06.11.2004 13:30 78:63
Astoria Bydgoszcz - Noteć Inowrocław 06.11.2004 18:00 91:97
Energa Czarni Słupsk - Anwil Włocławek 06.11.2004 18:00 79:81
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - WKS Śląsk Wrocław 06.11.2004 18:00 75:97
UNIA Tarnów - Polpharma Starogard Gdański 06.11.2004 18:00 75:72
AZS Koszalin - PGE Turów Zgorzelec 06.11.2004 18:00 81:83

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

Anwil Włocławek - AZS Koszalin 12.11.2004 18:00 78:67
WKS Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 13.11.2004 13:30 77:72
Asseco Gdynia - Energa Czarni Słupsk 13.11.2004 17:00 96:68
Polpharma Starogard Gdański - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 13.11.2004 17:00 80:55
PGE Turów Zgorzelec - Astoria Bydgoszcz 13.11.2004 17:30 69:75
Noteć Inowrocław - UNIA Tarnów 13.11.2004 18:00 81:62

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

Anwil Włocławek - Asseco Gdynia
20.11.2004 12:45 68:61
Energa Czarni Słupsk - WKS Śląsk Wrocław 20.11.2004 18:00 67:69
AZS Koszalin - Astoria Bydgoszcz 20.11.2004 18:00 93:95
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Noteć Inowrocław 20.11.2004 18:00 99:65
Polonia Warszawa - Polpharma Starogard Gdański 20.11.2004 18:00 92:76
UNIA Tarnów - PGE Turów Zgorzelec 20.11.2004 18:00 95:79

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

Polpharma Starogard Gdański - Energa Czarni Słupsk
27.11.2004 13:30 67:59
Asseco Gdynia - AZS Koszalin 27.11.2004 17:00 104:74
PGE Turów Zgorzelec - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 27.11.2004 17:30 61:66
Noteć Inowrocław - Polonia Warszawa 27.11.2004 18:00 79:87
WKS Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek 27.11.2004 18:00 83:84
Astoria Bydgoszcz - UNIA Tarnów 27.11.2004 18:00 64:77

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

Asseco Gdynia - WKS Śląsk Wrocław 04.12.2004 13:30 76:71
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Astoria Bydgoszcz 04.12.2004 18:00 85:87
AZS Koszalin - UNIA Tarnów 04.12.2004 18:00 103:84
Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gdański 04.12.2004 18:00 75:57
Polonia Warszawa - PGE Turów Zgorzelec 05.12.2004 12:30 73:86
Energa Czarni Słupsk - Noteć Inowrocław 15.12.2004 18:00 95:84

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

Astoria Bydgoszcz - Polonia Warszawa
11.12.2004 13:30 69:83
Polpharma Starogard Gdański - Asseco Gdynia 11.12.2004 17:00 89:91
PGE Turów Zgorzelec - Energa Czarni Słupsk 11.12.2004 17:30 84:86
Noteć Inowrocław - Anwil Włocławek 11.12.2004 18:00 81:68
WKS Śląsk Wrocław - AZS Koszalin 12.12.2004 12:45 99:75
UNIA Tarnów - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 12.12.2004 17:00 82:76

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec 17.12.2004 18:00 73:65
Asseco Gdynia - Noteć Inowrocław 18.12.2004 17:00 82:68
AZS Koszalin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 18.12.2004 18:00 95:93
Energa Czarni Słupsk - Astoria Bydgoszcz 18.12.2004 18:00 73:60
WKS Śląsk Wrocław - Polpharma Starogard Gdański 18.12.2004 18:00 82:81
Polonia Warszawa - UNIA Tarnów 19.12.2004 12:40 86:61

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

Polpharma Starogard Gdański - AZS Koszalin 22.12.2004 18:00 92:80
Asseco Gdynia - PGE Turów Zgorzelec 23.12.2004 18:00 99:86
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polonia Warszawa 29.12.2004 18:00 86:106
Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek 29.12.2004 18:00 74:72
UNIA Tarnów - Energa Czarni Słupsk 29.12.2004 18:00 76:75
Noteć Inowrocław - WKS Śląsk Wrocław 30.12.2004 18:00 72:92

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

UNIA Tarnów - Anwil Włocławek 07.01.2005 19:00 62:79
PGE Turów Zgorzelec - WKS Śląsk Wrocław
08.01.2005 13:30 67:57
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Energa Czarni Słupsk 08.01.2005 18:00 70:62
Astoria Bydgoszcz - Asseco Gdynia 08.01.2005 18:00 68:99
Noteć Inowrocław - Polpharma Starogard Gdański 08.01.2005 18:00 80:79
AZS Koszalin - Polonia Warszawa 08.01.2005 18:00 112:100

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 14.01.2005 18:00 88:68
WKS Śląsk Wrocław - Astoria Bydgoszcz 14.01.2005 19:00 77:83
Polpharma Starogard Gdański - PGE Turów Zgorzelec
15.01.2005 13:30 83:65
Asseco Gdynia - UNIA Tarnów 15.01.2005 17:00 101:71
Noteć Inowrocław - AZS Koszalin 15.01.2005 18:00 98:78
Energa Czarni Słupsk - Polonia Warszawa 15.01.2005 18:00 74:64

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

Polonia Warszawa - Anwil Włocławek
22.01.2005 13:30 85:58
UNIA Tarnów - WKS Śląsk Wrocław 22.01.2005 15:45 83:75
AZS Koszalin - Energa Czarni Słupsk 22.01.2005 18:00 81:70
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Asseco Gdynia 22.01.2005 18:00 72:93
Astoria Bydgoszcz - Polpharma Starogard Gdański 22.01.2005 18:00 90:73
PGE Turów Zgorzelec - Noteć Inowrocław
23.01.2005 12:45 87:73

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

Polpharma Starogard Gdański - UNIA Tarnów 05.02.2005 17:00 81:70
PGE Turów Zgorzelec - AZS Koszalin 05.02.2005 17:30 99:88
Anwil Włocławek - Energa Czarni Słupsk 05.02.2005 18:00 66:54
Noteć Inowrocław - Astoria Bydgoszcz 05.02.2005 18:00 78:89
WKS Śląsk Wrocław - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 05.02.2005 19:00 80:89
Polonia Warszawa - Asseco Gdynia
06.02.2005 12:30 74:77

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

AZS Koszalin - Anwil Włocławek
12.02.2005 13:30 78:91
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polpharma Starogard Gdański 12.02.2005 18:00 60:72
Polonia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław
13.02.2005 12:30 100:83
UNIA Tarnów - Noteć Inowrocław 13.02.2005 17:00 97:89
Energa Czarni Słupsk - Asseco Gdynia 13.02.2005 18:00 64:90
Astoria Bydgoszcz - PGE Turów Zgorzelec 14.02.2005 18:00 74:80

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

Asseco Gdynia - Anwil Włocławek
19.02.2005 13:30 77:62
Polpharma Starogard Gdański - Polonia Warszawa 19.02.2005 17:00 88:96
PGE Turów Zgorzelec - UNIA Tarnów 19.02.2005 17:30 92:81
Astoria Bydgoszcz - AZS Koszalin 19.02.2005 18:00 97:94
Noteć Inowrocław - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 19.02.2005 18:00 81:72
WKS Śląsk Wrocław - Energa Czarni Słupsk
20.02.2005 12:45 77:76

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

Polonia Warszawa - Noteć Inowrocław 26.02.2005 17:00 108:71
Energa Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gdański 26.02.2005 18:00 86:75
AZS Koszalin - Asseco Gdynia 26.02.2005 18:00 95:104
Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław 26.02.2005 18:00 64:73
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - PGE Turów Zgorzelec 26.02.2005 18:00 65:90
UNIA Tarnów - Astoria Bydgoszcz 28.02.2005 19:00 80:96

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

UNIA Tarnów - AZS Koszalin 04.03.2005 18:00 93:83
WKS Śląsk Wrocław - Asseco Gdynia
05.03.2005 13:30 73:74
Polpharma Starogard Gdański - Anwil Włocławek 05.03.2005 17:00 77:87
Noteć Inowrocław - Energa Czarni Słupsk 05.03.2005 18:00 72:76
Astoria Bydgoszcz - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 05.03.2005 18:00 88:83
PGE Turów Zgorzelec - Polonia Warszawa 06.03.2005 12:45 87:97

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

Polonia Warszawa - Astoria Bydgoszcz 09.03.2005 18:00 103:76
Anwil Włocławek - Noteć Inowrocław 11.03.2005 18:30 84:64
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard Gdański
12.03.2005 13:30 82:60
AZS Koszalin - WKS Śląsk Wrocław 12.03.2005 18:00 93:94
Energa Czarni Słupsk - PGE Turów Zgorzelec 12.03.2005 18:00 71:90
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - UNIA Tarnów 12.03.2005 18:00 79:89

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

Polpharma Starogard Gdański - WKS Śląsk Wrocław 19.03.2005 17:00 82:70
Astoria Bydgoszcz - Energa Czarni Słupsk 19.03.2005 18:00 99:95
Noteć Inowrocław - Asseco Gdynia 19.03.2005 18:00 81:71
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - AZS Koszalin 19.03.2005 18:00 106:95
PGE Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek
20.03.2005 12:45 76:86
UNIA Tarnów - Polonia Warszawa
20.03.2005 16:00 102:97

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

Anwil Włocławek - Astoria Bydgoszcz
24.03.2005 18:30 91:80
WKS Śląsk Wrocław - Noteć Inowrocław 25.03.2005 18:00 101:69
Energa Czarni Słupsk - UNIA Tarnów 25.03.2005 18:00 78:84
AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gdański 25.03.2005 18:00 91:81
Polonia Warszawa - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 26.03.2005 17:00 90:72
PGE Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia 26.03.2005 17:00 97:85
Tauron Basket Liga na Facebooku Tauron Basket Liga na Twitterze Zdjęcia TBL na PINTREST Tauron Basket Liga przez rss

Sekcja Tauronka

NEWSLETTER Tauron Basket Ligi

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Tauron Basket Ligi.

Sponsor tytularny Tauron Basket Ligi

TAURON

Sponsor oficjalny Tauron Basket Ligi

Milenium

Partnerzy Tauron Basket Ligi

Polsat Sport Przegląd Sportowy Suzuki Spalding
ULEB Turkish Airlines Euroleague Tour de Pologne Olimpiady Specjalne Festina