Runda Zasadnicza (1 kolejka)

Trefl Sopot - Stelmet Enea BC Zielona Góra 30.09.2017 16:00
30.09.2017 16:00
77:84
Miasto Szkła Krosno - GTK Gliwice 30.09.2017 18:00
30.09.2017 18:00
82:76
Arka Gdynia - Czarni Słupsk 30.09.2017 18:30
30.09.2017 18:30
81:77
MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń
Polsat Sport Extra HD - 2017-10-01 12:30
01.10.2017 12:40
01.10.2017 12:40
89:76
TBV Start Lublin - PGE Turów Zgorzelec 01.10.2017 17:00
01.10.2017 17:00
91:83
Anwil Włocławek - AZS Koszalin 01.10.2017 18:00
01.10.2017 18:00
93:85
King Szczecin - Legia Warszawa 02.10.2017 18:00
02.10.2017 18:00
86:66
King Szczecin - Polpharma Starogard Gd. 05.10.2017 18:00
05.10.2017 18:00
66:87
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Rosa Radom 16.12.2017 18:30
16.12.2017 18:30
80:96

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - PGE Turów Zgorzelec 04.10.2017 19:00
04.10.2017 19:00
102:64
Rosa Radom - GTK Gliwice 06.10.2017 19:00
06.10.2017 19:00
86:64
Legia Warszawa - Arka Gdynia 07.10.2017 18:00
07.10.2017 18:00
76:87
Miasto Szkła Krosno - Anwil Włocławek 07.10.2017 18:00
07.10.2017 18:00
57:88
AZS Koszalin - Polski Cukier Toruń 07.10.2017 18:00
07.10.2017 18:00
63:90
Czarni Słupsk - TBV Start Lublin 08.10.2017 15:30
08.10.2017 15:30
89:88
PGE Turów Zgorzelec - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 08.10.2017 16:00
08.10.2017 16:00
80:76
Polpharma Starogard Gd. - Trefl Sopot
Polsat Sport Extra HD - 2017-10-09 17:50
09.10.2017 18:00
09.10.2017 18:00
90:94
MKS Dąbrowa Górnicza - King Szczecin 11.10.2017 19:00
11.10.2017 19:00
84:73

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

Polski Cukier Toruń - Miasto Szkła Krosno 11.10.2017 19:00
11.10.2017 19:00
92:75
PGE Turów Zgorzelec - GTK Gliwice 13.10.2017 18:30
13.10.2017 18:30
120:86
Polpharma Starogard Gd. - Stelmet Enea BC Zielona Góra 14.10.2017 18:00
14.10.2017 18:00
82:77
Anwil Włocławek - Rosa Radom
Polsat Sport HD - 2017-10-15 12:30
15.10.2017 12:40
15.10.2017 12:40
86:65
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Czarni Słupsk 15.10.2017 17:00
15.10.2017 17:00
76:74
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 15.10.2017 18:00
15.10.2017 18:00
85:78
TBV Start Lublin - Legia Warszawa 15.10.2017 18:00
15.10.2017 18:00
95:85
Polski Cukier Toruń - Arka Gdynia 16.10.2017 19:00
16.10.2017 19:00
87:79
King Szczecin - AZS Koszalin 18.10.2017 18:00
18.10.2017 18:00
100:77

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

Czarni Słupsk - GTK Gliwice 19.10.2017 18:15
19.10.2017 18:15
92:82
PGE Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek 21.10.2017 18:00
21.10.2017 18:00
99:96
Miasto Szkła Krosno - King Szczecin 21.10.2017 18:00
21.10.2017 18:00
98:95
MKS Dąbrowa Górnicza - Stelmet Enea BC Zielona Góra 21.10.2017 18:00
21.10.2017 18:00
86:83
Rosa Radom - Polski Cukier Toruń
Polsat Sport HD - 2018-12-13 12:30
22.10.2017 12:40
22.10.2017 12:40
83:68
Legia Warszawa - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 22.10.2017 14:30
22.10.2017 14:30
63:75
AZS Koszalin - Trefl Sopot 22.10.2017 18:00
22.10.2017 18:00
82:72
Arka Gdynia - TBV Start Lublin 23.10.2017 19:00
23.10.2017 19:00
92:82
Czarni Słupsk - Legia Warszawa 25.10.2017 18:15
25.10.2017 18:15
83:75
Rosa Radom - Polpharma Starogard Gd. 28.03.2018 18:30
28.03.2018 18:30
83:62

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - AZS Koszalin 27.10.2017 19:00
27.10.2017 19:00
102:79
Anwil Włocławek - Czarni Słupsk 28.10.2017 14:00
28.10.2017 14:00
114:80
Polski Cukier Toruń - PGE Turów Zgorzelec 28.10.2017 17:00
28.10.2017 17:00
92:80
Polpharma Starogard Gd. - MKS Dąbrowa Górnicza 28.10.2017 18:00
28.10.2017 18:00
90:79
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Arka Gdynia 28.10.2017 18:30
28.10.2017 18:30
76:80
Trefl Sopot - Miasto Szkła Krosno
Polsat Sport HD - 2017-10-29 12:30
29.10.2017 12:40
29.10.2017 12:40
98:77
Legia Warszawa - GTK Gliwice 29.10.2017 15:30
29.10.2017 15:30
78:88
King Szczecin - Rosa Radom 29.10.2017 17:00
29.10.2017 17:00
94:103
Anwil Włocławek - TBV Start Lublin 31.10.2017 19:00
31.10.2017 19:00
80:57

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Miasto Szkła Krosno 03.11.2017 19:00
03.11.2017 19:00
100:76
Czarni Słupsk - Polski Cukier Toruń 04.11.2017 18:00
04.11.2017 18:00
64:80
PGE Turów Zgorzelec - King Szczecin 04.11.2017 18:00
04.11.2017 18:00
89:82
AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gd. 04.11.2017 18:00
04.11.2017 18:00
81:86
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - TBV Start Lublin
Polsat Sport HD - 2017-11-05 12:30
05.11.2017 12:40
05.11.2017 12:40
81:63
Rosa Radom - Trefl Sopot 05.11.2017 17:00
05.11.2017 17:00
78:93
Anwil Włocławek - Legia Warszawa 05.11.2017 18:00
05.11.2017 18:00
107:66
Arka Gdynia - GTK Gliwice 06.11.2017 19:00
06.11.2017 19:00
84:80
Miasto Szkła Krosno - MKS Dąbrowa Górnicza 08.11.2017 18:00
08.11.2017 18:00
80:84

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

King Szczecin - Czarni Słupsk 08.11.2017 18:00
08.11.2017 18:00
96:83
TBV Start Lublin - GTK Gliwice 10.11.2017 19:00
10.11.2017 19:00
90:65
Rosa Radom - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Polsat Sport HD - 2018-12-13 12:30
11.11.2017 12:40
11.11.2017 12:40
72:80
Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec 11.11.2017 17:00
11.11.2017 17:00
78:84
MKS Dąbrowa Górnicza - AZS Koszalin 12.11.2017 18:00
12.11.2017 18:00
79:56
Polpharma Starogard Gd. - Miasto Szkła Krosno 12.11.2017 18:00
12.11.2017 18:00
64:72
Legia Warszawa - Polski Cukier Toruń 12.11.2017 18:00
12.11.2017 18:00
67:85
Arka Gdynia - Anwil Włocławek 13.11.2017 18:00
13.11.2017 18:00
89:109
Czarni Słupsk - Trefl Sopot 15.11.2017 18:15
15.11.2017 18:15
51:88
GTK Gliwice - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 13.12.2017 18:00
13.12.2017 18:00
83:92

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

AZS Koszalin - GTK Gliwice 15.11.2017 18:30
15.11.2017 18:30
90:97
King Szczecin - Arka Gdynia 17.11.2017 18:00
17.11.2017 18:00
90:87
Polski Cukier Toruń - TBV Start Lublin 17.11.2017 19:00
17.11.2017 19:00
98:84
AZS Koszalin - Miasto Szkła Krosno 18.11.2017 18:00
18.11.2017 18:00
89:84
MKS Dąbrowa Górnicza - Rosa Radom 18.11.2017 18:00
18.11.2017 18:00
89:80
Polpharma Starogard Gd. - PGE Turów Zgorzelec 18.11.2017 18:00
18.11.2017 18:00
84:80
Czarni Słupsk - Stelmet Enea BC Zielona Góra 18.11.2017 18:00
18.11.2017 18:00
70:79
Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
Polsat Sport HD - 2017-11-19 12:30
19.11.2017 12:40
19.11.2017 12:40
78:76
Trefl Sopot - Legia Warszawa 13.12.2017 18:30
13.12.2017 18:30
82:75

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gd. 01.12.2017 18:15
01.12.2017 18:15
78:97
TBV Start Lublin - King Szczecin 01.12.2017 19:00
01.12.2017 19:00
77:81
PGE Turów Zgorzelec - MKS Dąbrowa Górnicza 02.12.2017 18:00
02.12.2017 18:00
84:95
Rosa Radom - AZS Koszalin 02.12.2017 18:00
02.12.2017 18:00
75:92
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polski Cukier Toruń
Polsat Sport HD - 2017-12-03 12:30
03.12.2017 12:40
03.12.2017 12:40
76:70
GTK Gliwice - Anwil Włocławek 03.12.2017 18:00
03.12.2017 18:00
75:94
Legia Warszawa - Stelmet Enea BC Zielona Góra 03.12.2017 18:00
03.12.2017 18:00
78:95
Arka Gdynia - Trefl Sopot 04.12.2017 19:00
04.12.2017 19:00
78:81
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Miasto Szkła Krosno 07.02.2018 19:00
07.02.2018 19:00
82:66

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

Legia Warszawa - Polpharma Starogard Gd. 09.12.2017 16:00
09.12.2017 16:00
60:82
Trefl Sopot - TBV Start Lublin 09.12.2017 17:00
09.12.2017 17:00
66:81
MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek 09.12.2017 18:00
09.12.2017 18:00
86:84
Miasto Szkła Krosno - Rosa Radom 09.12.2017 18:00
09.12.2017 18:00
85:103
Arka Gdynia - Stelmet Enea BC Zielona Góra 09.12.2017 19:00
09.12.2017 19:00
70:71
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - King Szczecin 09.12.2017 19:30
09.12.2017 19:30
91:101
PGE Turów Zgorzelec - AZS Koszalin
Polsat Sport HD - 2018-12-13 12:30
10.12.2017 12:40
10.12.2017 12:40
106:78
GTK Gliwice - Polski Cukier Toruń 10.12.2017 18:00
10.12.2017 18:00
83:97
MKS Dąbrowa Górnicza - Czarni Słupsk 13.12.2017 19:00
13.12.2017 19:00
87:83

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

TBV Start Lublin - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Emocje.tv premium - 2017-12-15 18:50
15.12.2017 19:00
15.12.2017 19:00
82:81
King Szczecin - GTK Gliwice 16.12.2017 18:00
16.12.2017 18:00
87:65
AZS Koszalin - Czarni Słupsk 16.12.2017 18:00
16.12.2017 18:00
81:85
Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń
Polsat Sport HD - 2018-12-13 12:30
17.12.2017 12:40
17.12.2017 12:40
81:74
Arka Gdynia - Polpharma Starogard Gd. 17.12.2017 18:00
17.12.2017 18:00
86:81
PGE Turów Zgorzelec - Miasto Szkła Krosno 17.12.2017 18:00
17.12.2017 18:00
87:81
Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza 17.12.2017 20:00
17.12.2017 20:00
77:81
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot 20.12.2017 19:00
20.12.2017 19:00
90:86
TBV Start Lublin - Rosa Radom 27.12.2017 19:00
27.12.2017 19:00
101:97

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

MKS Dąbrowa Górnicza - Arka Gdynia 22.12.2017 18:00
22.12.2017 18:00
101:74
Trefl Sopot - GTK Gliwice 23.12.2017 17:30
23.12.2017 17:30
74:86
Rosa Radom - PGE Turów Zgorzelec 23.12.2017 18:00
23.12.2017 18:00
109:82
Czarni Słupsk - Miasto Szkła Krosno 23.12.2017 18:00
23.12.2017 18:00
88:93
AZS Koszalin - Legia Warszawa 23.12.2017 18:00
23.12.2017 18:00
84:76
Polpharma Starogard Gd. - TBV Start Lublin 23.12.2017 18:00
23.12.2017 18:00
72:78
King Szczecin - Anwil Włocławek
Emocje.tv premium - 2017-12-23 17:50
23.12.2017 18:00
23.12.2017 18:00
70:85
Stelmet Enea BC Zielona Góra - BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
Polsat Sport HD - 2018-12-13 15:50
26.12.2017 16:00
26.12.2017 16:00
92:80
Polpharma Starogard Gd. - Polski Cukier Toruń 27.12.2017 19:00
27.12.2017 19:00
78:93

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

Arka Gdynia - PGE Turów Zgorzelec 13.12.2017 19:00
13.12.2017 19:00
78:79
Stelmet Enea BC Zielona Góra - GTK Gliwice 29.12.2017 19:00
29.12.2017 19:00
91:90
Polski Cukier Toruń - King Szczecin 30.12.2017 17:00
30.12.2017 17:00
109:101
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 30.12.2017 18:00
30.12.2017 18:00
80:69
Arka Gdynia - AZS Koszalin 30.12.2017 18:00
30.12.2017 18:00
83:81
Miasto Szkła Krosno - Legia Warszawa 30.12.2017 18:00
30.12.2017 18:00
91:78
Rosa Radom - Czarni Słupsk 30.12.2017 18:00
30.12.2017 18:00
91:78
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polpharma Starogard Gd. 30.12.2017 18:30
30.12.2017 18:30
95:73
TBV Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza
Polsat Sport HD - 2017-12-30 20:30
30.12.2017 20:40
30.12.2017 20:40
60:89

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek
Polsat Sport HD - 2018-12-13 17:50
03.01.2018 18:00
03.01.2018 18:00
94:83
PGE Turów Zgorzelec - Czarni Słupsk 03.01.2018 18:30
03.01.2018 18:30
82:81
Arka Gdynia - Miasto Szkła Krosno 03.01.2018 18:30
03.01.2018 18:30
87:85
AZS Koszalin - TBV Start Lublin 03.01.2018 18:30
03.01.2018 18:30
85:89
Trefl Sopot - Polski Cukier Toruń 03.01.2018 18:30
03.01.2018 18:30
72:90
Rosa Radom - Legia Warszawa 03.01.2018 19:00
03.01.2018 19:00
94:72
MKS Dąbrowa Górnicza - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 03.01.2018 19:00
03.01.2018 19:00
68:73
Polpharma Starogard Gd. - GTK Gliwice 03.01.2018 19:00
03.01.2018 19:00
95:72
Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin 11.04.2018 19:00
11.04.2018 19:00
103:100

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

Arka Gdynia - Rosa Radom 06.01.2018 18:00
06.01.2018 18:00
83:82
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polski Cukier Toruń
Polsat Sport HD - 2018-01-07 12:30
07.01.2018 12:40
07.01.2018 12:40
100:76
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - AZS Koszalin 07.01.2018 17:30
07.01.2018 17:30
80:83
Polpharma Starogard Gd. - Anwil Włocławek 07.01.2018 18:00
07.01.2018 18:00
73:80
GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza 07.01.2018 18:00
07.01.2018 18:00
83:77
Miasto Szkła Krosno - TBV Start Lublin 07.01.2018 18:00
07.01.2018 18:00
69:71
Legia Warszawa - PGE Turów Zgorzelec 07.01.2018 18:00
07.01.2018 18:00
71:81
King Szczecin - Trefl Sopot 08.01.2018 18:00
08.01.2018 18:00
95:82
Legia Warszawa - Czarni Słupsk 15.01.2018 19:00
15.01.2018 19:00
77:75

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

Czarni Słupsk - Arka Gdynia 10.01.2018 18:15
10.01.2018 18:15
82:73
AZS Koszalin - Anwil Włocławek 11.01.2018 18:30
11.01.2018 18:30
80:91
Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 12.01.2018 19:00
12.01.2018 19:00
88:81
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Trefl Sopot 13.01.2018 17:00
13.01.2018 17:00
90:94
Rosa Radom - BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
Polsat Sport HD - 2018-01-14 12:30
14.01.2018 12:40
14.01.2018 12:40
80:74
Polpharma Starogard Gd. - King Szczecin 14.01.2018 18:00
14.01.2018 18:00
80:69
GTK Gliwice - Miasto Szkła Krosno 14.01.2018 18:00
14.01.2018 18:00
67:84
PGE Turów Zgorzelec - TBV Start Lublin 14.01.2018 18:00
14.01.2018 18:00
123:111
GTK Gliwice - AZS Koszalin 24.01.2018 18:00
24.01.2018 18:00
82:73

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

King Szczecin - Stelmet Enea BC Zielona Góra 08.10.2017 17:00
08.10.2017 17:00
74:62
Polski Cukier Toruń - AZS Koszalin 16.01.2018 19:00
16.01.2018 19:00
111:87
TBV Start Lublin - Czarni Słupsk 19.01.2018 19:30
19.01.2018 19:30
107:50
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - PGE Turów Zgorzelec 20.01.2018 18:30
20.01.2018 18:30
93:78
Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gd.
Polsat Sport HD - 2018-01-21 12:30
21.01.2018 12:40
21.01.2018 12:40
84:81
GTK Gliwice - Rosa Radom 21.01.2018 18:00
21.01.2018 18:00
96:73
Anwil Włocławek - Miasto Szkła Krosno 21.01.2018 18:00
21.01.2018 18:00
68:66
King Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza 24.01.2018 18:00
24.01.2018 18:00
88:82
Arka Gdynia - Legia Warszawa 07.02.2018 19:00
07.02.2018 19:00
90:78

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń 26.01.2018 18:00
26.01.2018 18:00
76:91
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gd. 27.01.2018 18:00
27.01.2018 18:00
98:91
AZS Koszalin - King Szczecin 27.01.2018 18:00
27.01.2018 18:00
98:92
Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 27.01.2018 18:00
27.01.2018 18:00
0:20
Legia Warszawa - TBV Start Lublin 27.01.2018 18:00
27.01.2018 18:00
71:83
Rosa Radom - Anwil Włocławek
Polsat Sport HD - 2018-01-28 12:30
28.01.2018 12:40
28.01.2018 12:40
65:79
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 28.01.2018 18:00
28.01.2018 18:00
82:74
GTK Gliwice - PGE Turów Zgorzelec 28.01.2018 18:00
28.01.2018 18:00
82:78
PGE Turów Zgorzelec - Arka Gdynia 31.01.2018 18:30
31.01.2018 18:30
73:82

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gd. 30.01.2018 19:00
30.01.2018 19:00
87:74
Stelmet Enea BC Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza
Emocje.tv premium - 2018-02-02 18:55
02.02.2018 19:00
02.02.2018 19:00
83:70
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa 03.02.2018 18:30
03.02.2018 18:30
75:60
TBV Start Lublin - Arka Gdynia
Polsat Sport HD - 2018-02-04 12:30
04.02.2018 12:40
04.02.2018 12:40
78:76
GTK Gliwice - Czarni Słupsk 04.02.2018 18:00
04.02.2018 18:00
20:0
Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec 04.02.2018 18:00
04.02.2018 18:00
98:74
King Szczecin - Miasto Szkła Krosno 05.02.2018 18:00
05.02.2018 18:00
101:96
Trefl Sopot - AZS Koszalin 19.02.2018 19:00
19.02.2018 19:00
100:73
Polski Cukier Toruń - Rosa Radom 14.03.2018 19:00
14.03.2018 19:00
72:78

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

AZS Koszalin - Stelmet Enea BC Zielona Góra 10.02.2018 18:00
10.02.2018 18:00
82:80
Miasto Szkła Krosno - Trefl Sopot 10.02.2018 18:00
10.02.2018 18:00
85:81
Rosa Radom - King Szczecin 10.02.2018 18:00
10.02.2018 18:00
90:77
PGE Turów Zgorzelec - Polski Cukier Toruń 10.02.2018 18:00
10.02.2018 18:00
97:88
MKS Dąbrowa Górnicza - Polpharma Starogard Gd.
Polsat Sport HD - 2018-02-11 12:30
11.02.2018 12:40
11.02.2018 12:40
71:75
Czarni Słupsk - Anwil Włocławek 11.02.2018 18:00
11.02.2018 18:00
0:20
GTK Gliwice - Legia Warszawa 11.02.2018 18:00
11.02.2018 18:00
94:101
Arka Gdynia - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 12.02.2018 19:00
12.02.2018 19:00
78:79
Rosa Radom - TBV Start Lublin 15.04.2018 18:00
15.04.2018 18:00
72:70

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

Legia Warszawa - Anwil Włocławek 18.01.2018 19:00
18.01.2018 19:00
60:95
Trefl Sopot - Rosa Radom 03.03.2018 17:00
03.03.2018 17:00
90:76
TBV Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
Polsat Sport HD - 2018-03-04 12:30
04.03.2018 12:40
04.03.2018 12:40
57:70
Polski Cukier Toruń - Czarni Słupsk 04.03.2018 16:00
04.03.2018 16:00
20:0
GTK Gliwice - Arka Gdynia 04.03.2018 18:00
04.03.2018 18:00
88:68
Polpharma Starogard Gd. - AZS Koszalin 04.03.2018 18:00
04.03.2018 18:00
68:76
King Szczecin - PGE Turów Zgorzelec 05.03.2018 18:00
05.03.2018 18:00
75:66
Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza 06.03.2018 18:00
06.03.2018 18:00
83:63
Miasto Szkła Krosno - Stelmet Enea BC Zielona Góra 09.04.2018 18:00
09.04.2018 18:00
95:97

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Rosa Radom 09.03.2018 17:00
09.03.2018 17:00
88:91
AZS Koszalin - MKS Dąbrowa Górnicza 09.03.2018 18:30
09.03.2018 18:30
70:86
Polski Cukier Toruń - Legia Warszawa 09.03.2018 19:00
09.03.2018 19:00
98:59
Miasto Szkła Krosno - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 10.03.2018 18:00
10.03.2018 18:00
60:96
Czarni Słupsk - King Szczecin 10.03.2018 18:00
10.03.2018 18:00
0:20
PGE Turów Zgorzelec - Trefl Sopot
Polsat Sport HD - 2018-03-11 12:30
11.03.2018 12:40
11.03.2018 12:40
99:100
Anwil Włocławek - Arka Gdynia 11.03.2018 18:00
11.03.2018 18:00
92:105
GTK Gliwice - TBV Start Lublin 11.03.2018 18:00
11.03.2018 18:00
90:73
Miasto Szkła Krosno - Polpharma Starogard Gd. 14.03.2018 18:00
14.03.2018 18:00
71:78

Runda Zasadnicza (23 kolejka)

Legia Warszawa - Trefl Sopot 17.03.2018 18:00
17.03.2018 18:00
63:87
TBV Start Lublin - Polski Cukier Toruń 17.03.2018 19:00
17.03.2018 19:00
77:63
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek
Polsat Sport HD - 2018-03-18 12:30
18.03.2018 12:40
18.03.2018 12:40
76:83
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Czarni Słupsk 18.03.2018 17:00
18.03.2018 17:00
20:0
PGE Turów Zgorzelec - Polpharma Starogard Gd. 18.03.2018 18:00
18.03.2018 18:00
88:76
Arka Gdynia - King Szczecin 18.03.2018 18:00
18.03.2018 18:00
85:82
Rosa Radom - MKS Dąbrowa Górnicza 18.03.2018 18:00
18.03.2018 18:00
95:76
Miasto Szkła Krosno - AZS Koszalin 18.03.2018 18:00
18.03.2018 18:00
106:117
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - GTK Gliwice 28.03.2018 19:30
28.03.2018 19:30
96:94

Runda Zasadnicza (24 kolejka)

MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Turów Zgorzelec 14.03.2018 19:00
14.03.2018 19:00
107:85
King Szczecin - TBV Start Lublin 21.03.2018 18:00
21.03.2018 18:00
84:76
AZS Koszalin - Rosa Radom 21.03.2018 18:30
21.03.2018 18:30
85:92
Polpharma Starogard Gd. - Czarni Słupsk 21.03.2018 19:00
21.03.2018 19:00
20:0
Trefl Sopot - Arka Gdynia
Polsat Sport HD - 2018-03-22 17:50
22.03.2018 18:00
22.03.2018 18:00
66:59
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Legia Warszawa 22.03.2018 19:00
22.03.2018 19:00
100:89
Polski Cukier Toruń - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 22.03.2018 19:00
22.03.2018 19:00
65:83
MKS Dąbrowa Górnicza - Miasto Szkła Krosno 22.03.2018 19:00
22.03.2018 19:00
96:86
Anwil Włocławek - GTK Gliwice 23.03.2018 18:00
23.03.2018 18:00
95:88

Runda Zasadnicza (25 kolejka)

Czarni Słupsk - MKS Dąbrowa Górnicza 24.03.2018 18:00
24.03.2018 18:00
0:20
AZS Koszalin - PGE Turów Zgorzelec 24.03.2018 18:00
24.03.2018 18:00
82:80
King Szczecin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
Polsat Sport HD - 2018-12-13 12:30
25.03.2018 12:40
25.03.2018 12:40
77:82
Polski Cukier Toruń - GTK Gliwice 25.03.2018 16:00
25.03.2018 16:00
117:65
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Arka Gdynia 25.03.2018 17:00
25.03.2018 17:00
86:93
TBV Start Lublin - Trefl Sopot 25.03.2018 18:00
25.03.2018 18:00
84:72
Polpharma Starogard Gd. - Legia Warszawa 25.03.2018 18:00
25.03.2018 18:00
101:105
Rosa Radom - Miasto Szkła Krosno 25.03.2018 18:00
25.03.2018 18:00
92:80
TBV Start Lublin - Anwil Włocławek 05.04.2018 19:00
05.04.2018 19:00
97:100

Runda Zasadnicza (26 kolejka)

Polpharma Starogard Gd. - Rosa Radom 03.02.2018 18:00
03.02.2018 18:00
89:71
Trefl Sopot - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 31.03.2018 17:00
31.03.2018 17:00
82:86
Miasto Szkła Krosno - PGE Turów Zgorzelec 31.03.2018 18:00
31.03.2018 18:00
66:87
Czarni Słupsk - AZS Koszalin 31.03.2018 18:00
31.03.2018 18:00
0:20
MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa 31.03.2018 18:00
31.03.2018 18:00
90:73
Polpharma Starogard Gd. - Arka Gdynia 31.03.2018 18:00
31.03.2018 18:00
106:82
Stelmet Enea BC Zielona Góra - TBV Start Lublin 31.03.2018 18:00
31.03.2018 18:00
94:72
GTK Gliwice - King Szczecin 31.03.2018 18:00
31.03.2018 18:00
84:89
Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek
Polsat Sport HD - 2018-04-02 15:50
02.04.2018 16:00
02.04.2018 16:00
89:80

Runda Zasadnicza (27 kolejka)

Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza 04.04.2018 19:00
04.04.2018 19:00
89:87
Legia Warszawa - AZS Koszalin 06.04.2018 19:00
06.04.2018 19:00
103:68
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Stelmet Enea BC Zielona Góra 07.04.2018 17:00
07.04.2018 17:00
78:70
Miasto Szkła Krosno - Czarni Słupsk 07.04.2018 18:00
07.04.2018 18:00
20:0
PGE Turów Zgorzelec - Rosa Radom 07.04.2018 18:00
07.04.2018 18:00
83:80
Arka Gdynia - Polski Cukier Toruń
Polsat Sport HD - 2018-04-08 12:30
08.04.2018 12:40
08.04.2018 12:40
69:87
Anwil Włocławek - King Szczecin 08.04.2018 18:00
08.04.2018 18:00
69:74
GTK Gliwice - Trefl Sopot 08.04.2018 18:00
08.04.2018 18:00
83:94
TBV Start Lublin - Polpharma Starogard Gd. 08.04.2018 18:00
08.04.2018 18:00
96:75

Runda Zasadnicza (28 kolejka)

GTK Gliwice - Stelmet Enea BC Zielona Góra 18.03.2018 18:00
18.03.2018 18:00
65:88
King Szczecin - Polski Cukier Toruń 28.03.2018 18:00
28.03.2018 18:00
77:89
MKS Dąbrowa Górnicza - TBV Start Lublin 12.04.2018 18:00
12.04.2018 18:00
99:82
Trefl Sopot - Anwil Włocławek
IPLA.tv - 2018-04-13 18:50
13.04.2018 19:00
13.04.2018 19:00
88:78
Legia Warszawa - Miasto Szkła Krosno 14.04.2018 17:00
14.04.2018 17:00
101:84
Czarni Słupsk - Rosa Radom 14.04.2018 18:00
14.04.2018 18:00
0:20
PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Enea BC Zielona Góra 14.04.2018 18:00
14.04.2018 18:00
106:104
AZS Koszalin - Arka Gdynia
Polsat Sport HD - 2018-04-15 12:30
15.04.2018 12:40
15.04.2018 12:40
66:84
Polpharma Starogard Gd. - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 15.04.2018 18:00
15.04.2018 18:00
67:106

Runda Zasadnicza (29 kolejka)

Legia Warszawa - King Szczecin 12.03.2018 19:00
12.03.2018 19:00
74:84
Legia Warszawa - Rosa Radom 18.04.2018 17:30
18.04.2018 17:30
89:98
GTK Gliwice - Polpharma Starogard Gd. 18.04.2018 18:00
18.04.2018 18:00
91:92
Miasto Szkła Krosno - Arka Gdynia 18.04.2018 18:00
18.04.2018 18:00
73:82
Czarni Słupsk - PGE Turów Zgorzelec 18.04.2018 18:15
18.04.2018 18:15
0:20
Polski Cukier Toruń - Trefl Sopot 18.04.2018 19:00
18.04.2018 19:00
105:75
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza 18.04.2018 19:00
18.04.2018 19:00
81:74
TBV Start Lublin - AZS Koszalin 18.04.2018 19:00
18.04.2018 19:00
92:74
Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Polsat Sport HD - 2018-04-19 20:00
19.04.2018 20:10
19.04.2018 20:10
57:70

Runda Zasadnicza (30 kolejka)

Trefl Sopot - Czarni Słupsk 11.04.2018 19:00
11.04.2018 19:00
20:0
PGE Turów Zgorzelec - Legia Warszawa 22.04.2018 17:45
22.04.2018 17:45
105:83
Rosa Radom - Arka Gdynia 22.04.2018 17:45
22.04.2018 17:45
89:74
TBV Start Lublin - Miasto Szkła Krosno 22.04.2018 17:45
22.04.2018 17:45
75:62
AZS Koszalin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 22.04.2018 17:45
22.04.2018 17:45
69:92
MKS Dąbrowa Górnicza - GTK Gliwice 22.04.2018 17:45
22.04.2018 17:45
106:84
Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gd. 22.04.2018 17:45
22.04.2018 17:45
106:56
Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Polsat Sport HD - 2018-04-22 17:30
22.04.2018 17:45
22.04.2018 17:45
83:74
Trefl Sopot - King Szczecin 22.04.2018 17:45
22.04.2018 17:45
64:76