Inne, wk, 2012-12-16 22:01

Liga VTB: Porażka PGE Turowa z Uniksem

PGE Turów Zgorzelec przegrał z Uniksem Kazań 64:69 w ramach Zjednoczonej Ligi VTB. Po 11 punktów dla gospodarzy tego meczu rzucili Aaron Cel i Ivan Zigeranović.

EuroPuchar, wk, 2012-12-05 18:19

EuroPuchar: Wielkie zwycięstwo Stelmetu!

Stelmet Zielona Góra wygrał w Rosji z Uniksem Kazań 91:76 i jest o krok od awansu do kolejnej rundy EuroPucharu. Najlepszym zawodnikiem gości tego meczu był Walter Hodge, który zdobył 27 punktów i 7 asyst.

Euroliga, wk, 2012-11-22 23:08

Euroliga: Asseco Prokom przegrywa w Hiszpanii

Asseco Prokom Gdynia przegrał z Unicają Malaga 48:63 w kolejnym spotkaniu w Eurolidze. Adam Hrycaniuk zdobył dla gości tego meczu 10 punktów.

EuroPuchar, wk, 2012-11-07 21:55

EuroPuchar: Stelmet walczył do końca

Stelmet Zielona Góra przegrał z Uniksem Kazań 67:74 w swoim pierwszym spotkaniu w EuroPucharze. Najlepszym strzelcem zespołu trenera Mihailo Uvalina był Walter Hodge, który rzucił 16 punktów.

Euroliga, wk, 2012-10-17 22:00

Euroliga: Porażka po walce

Asseco Prokom Gdynia przegrał z hiszpańskim zespołem Unicaja Malaga 75:77 w swoim pierwszym spotkaniu w Eurolidze w Ergo Arenie. Najlepszym zawodnikiem mistrzów Polski był Łukasz Koszarek, który zdobył 16 punktów i 8 asyst.

Euroliga, Jędrzej Szerle , 2011-12-15 18:59

Euroliga: Kazań jak Barcelona

Choć w spotkaniu z Uniksem Kazań to nie Asseco Prokom Gdynia był faworytem, to nikt nie spodziewał się porażki w tak złym stylu. Mistrz Polski przegrał 41:68, a przez dwie pierwsze kwarty zdołał zdobyć zaledwie 11 punktów.

Euroliga, jsz, 2011-12-14 17:45

Euroliga: O drugie zwycięstwo

Asseco Prokom Gdynia w czwartek zagra na wyjeździe z Uniksem Kazań. Mistrzowie Polski po ostatnich dwóch zwycięstwach są na fali wznoszącej i mogą powalczyć z debiutantem Euroligi.

Wywiady, Rozmawiał Jędrzej Szerle , 2011-11-10 01:09

Szczotka: Można było to wygrać

- Sezon układa się nie po naszej myśli. Ciężko nam się gra, teraz Alonzo od nas odszedł, ale staramy się, walczymy, dajemy z siebie wszystko. Miejmy nadzieję, że będzie lepiej - po przegranym meczu z Uniksem Kazań mówił kapitan Asseco Prokomu Gdynia, Piotr Szczotka.

Euroliga, Jędrzej Szerle , 2011-11-09 23:48

Euroliga: Asseco Prokom bliski zwycięstwa

Asseco Prokom Gdynia po bardzo dobrym meczu przegrał z Uniksem Kazań 68:72. Mistrzowie Polski jeszcze na minutę przed końcem spotkania prowadzili jednym punktem, ale w końcówce lepsi okazali się goście.