BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
76 : 114 10:28 | 28:31 | 13:26 | 25:29
Anwil Włocławek
Etap I - 2 kolejka | 23.10.2004 17:00
Sędziowie i komisarz: Nominacje wkrótce...

Gipsar Stal Ostrów Wlkp.

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Michał Wiesner 0 06:49                    1   3       -3 0
6 Michał Krajewski 2 13:421/2 50.00/1 0.01/3 33.30/3 0.0  2 2 4 3     1     4 0
7 Saulius Kazevicius 10 21:301/4 25.01/4 25.02/8 25.05/6 83.3      2 4   4 2     3 0
9 Przemysław Lewandowski 2 12:301/3 33.30/1 0.01/4 25.0     1 1 1 2   1       0 0
10 Nerijus Karlikanovas 19 24:213/9 33.32/3 66.75/12 41.77/9 77.8  1 1 1 1   2       10 0
11 Roderick Smith 4 20:402/4 50.0   2/4 50.0   2 5 7   5   2       7 0
12 Srdjan Lalić 11 27:023/4 75.00/1 0.03/5 60.05/10 50.03 6 9   2   1       12 0
13 Andrija Sola 22 35:145/8 62.52/5 40.07/13 53.86/9 66.73 2 5 1 4   1 1     19 0
14 Dariusz Parzeński 0 07:000/3 0.0   0/3 0.0           1           -3 0
15 Uldis Rudzitis 6 31:121/2 50.01/4 25.02/6 33.31/2 50.0  1 1 4 2   4       2 0
Drużyna          
Suma 76 200:00 17/39 43.6 6/19 31.6 23/58 39.7 24/39 61.5 8 18 26 13 25 0 18 4     51  

Anwil Włocławek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Kestutis Marciulionis 10 18:023/3 100.00/1 0.03/4 75.04/5 80.0        1   2 2     8 0
5 Wacław Piński 7 11:322/2 100.0   2/2 100.03/3 100.01   1   5           8 0
6 Hubert Radke 8 14:373/5 60.0   3/5 60.02/4 50.04 5 9 2 2   1 2 1   17 0
7 Michał Gabiński 0 08:480/1 0.0   0/1 0.0     1 1   2           0 0
8 Robert Witka 7 07:221/1 100.01/1 100.02/2 100.02/2 100.0        5   1       6 0
9 Gatis Jahovics 13 21:145/7 71.41/3 33.36/10 60.0     2 2 1 3   1 4     15 0
10 Dante Swanson 17 26:142/3 66.73/4 75.05/7 71.44/4 100.0  2 2 3 1   2 2     20 0
11 Tomas Nagys 11 17:033/4 75.00/1 0.03/5 60.05/8 62.5  5 5   3   1       10 0
12 Malcolm Mackey 12 15:085/10 50.0   5/10 50.02/2 100.02 7 9       1       15 0
13 Gintaras Kadziulis 18 22:295/10 50.02/3 66.77/13 53.82/2 100.02 1 3 5 3           20 0
14 Rinalds Sirsnins 9 17:370/2 0.02/2 100.02/4 50.03/4 75.01 1 2 2 4   2       8 0
15 Przemysław Frasunkiewicz 2 19:541/2 50.00/2 0.01/4 25.0         5 2   2       2 0
Drużyna          
Suma 114 200:00 30/50 60 9/17 52.9 39/67 58.2 27/34 79.4 10 24 34 18 31 0 13 10 1   129