BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
88 : 81 16:23 | 23:24 | 26:12 | 23:22
Czarni Słupsk
O utrzymanie - 4. o utrzymanie | 21.04.2005 18:00
Sędziowie i komisarz: Nominacje wkrótce...

Gipsar Stal Ostrów Wlkp.

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Grzegorz Małecki 12 26:174/8 50.01/2 50.05/10 50.01/1 100.01 5 6 2 3   2       13 0
5 Jacek Krzykała 4 27:251/3 33.30/5 0.01/8 12.52/2 100.01 2 3 7     1 2     8 0
6 Michał Krajewski 10 13:022/3 66.72/3 66.74/6 66.7   1   1 2 2     3     14 0
8 Michał Wiesner DNP                                   
9 Przemysław Lewandowski 7 22:542/3 66.70/3 0.02/6 33.33/3 100.0  1 1 2 1           6 0
10 Nerijus Karlikanovas 15 30:224/7 57.12/6 33.36/13 46.21/1 100.03 2 5   5   2 1 1   13 0
14 Dariusz Parzeński 19 40:008/14 57.10/1 0.08/15 53.33/4 75.02 7 9 2 4     1 3   26 0
15 Uldis Rudzitis 21 40:005/9 55.63/4 75.08/13 61.52/2 100.03 4 7 1 1   2 1     23 0
Drużyna          
Suma 88 200:00 26/47 55.3 8/24 33.3 34/71 47.9 12/13 92.3 11 21 32 16 16 0 7 8 4   103  

Czarni Słupsk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Rafał Frank 26 40:007/8 87.53/9 33.310/17 58.83/5 60.01 2 3   3     2     22 0
7 Matija Cesković 21 22:276/8 75.03/5 60.09/13 69.20/3 0.0      2 1           16 0
8 Marco Spears 2 28:471/3 33.30/1 0.01/4 25.0     6 6 3 5   2   2   8 0
9 Łukasz Seweryn 13 25:042/4 50.03/6 50.05/10 50.0         1 3   3 1     7 0
10 Ted Berry 5 34:171/5 20.01/4 25.02/9 22.2     2 2 6 2   2       4 0
11 Rusłan Bajdakow 9 20:073/8 37.51/1 100.04/9 44.4   1 6 7 1 2   2   1   11 0
12 Piotr Pluta DNP                                   
13 Dawid Obrzut DNP                                   
14 Wiktor Grudziński 5 21:471/1 100.01/2 50.02/3 66.7   1 5 6   2   1 1     10 0
15 Wojciech Majchrzak 0 07:31   0/1 0.00/1 0.0     1 1               0 0
Drużyna          
Suma 81 200:00 21/37 56.8 12/29 41.4 33/66 50 3/8 37.5 3 22 25 13 18 0 10 4 3   78