KS Księżak Łowicz
101 : 78 31:25 | 14:20 | 28:15 | 28:18
Timeout Polonia 1912 Leszno
Etap I - 20 kolejka | 25.01.2020 18:00
Sędziowie: Jacek Litawa, Cezary Kurowski, Błażej Rymarczyk | Komisarz: Bartłomiej Wojdak

KS Księżak Łowicz

Trener: Michał Spychała. Asystent: Maciej Siemieńczuk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Michał Samsonowicz 16 29:113/3 100.02/3 66.75/6 83.34/4 100.0  1 1 1 3 3 1       16 24
5 Piotr Robak 16 34:354/7 57.12/3 66.76/10 60.02/3 66.7  5 5 10 1 5         26 19
6 Mikołaj Stopierzyński 14 24:594/9 44.41/3 33.35/12 41.73/3 100.0  5 5 2 1 5 1       13 6
8 Mateusz Gładki 2 02:41         2/2 100.0          1         2 6
9 Bartosz Włuczyński DNP                                   
14 Mikołaj Grod 24 26:148/13 61.50/1 0.08/14 57.18/10 80.03 7 10   3 6   1     27 18
17 Przemysław Tradecki 6 22:00   2/4 50.02/4 50.0     2 2 3     1 2     10 14
18 Michał Świderski 6 10:59   2/3 66.72/3 66.7     1 1   1           6 2
33 Arkadiusz Kobus 10 21:354/8 50.00/2 0.04/10 40.02/4 50.03 4 7 2 3 3 2 2     11 23
36 Mikołaj Czyż 5 14:002/4 50.0   2/4 50.01/2 50.02 2 4 1 4 1 1     1 6 -1
57 Marcel Kapuściński 2 13:471/3 33.3   1/3 33.3   2 3 5 1 3 1     1   7 4
Drużyna   2 2   1
Suma 101 200:01 26/47 55.3 9/19 47.4 35/66 53 22/28 78.6 10 30 40 20 19 25 6 5 1 1 124  

Timeout Polonia 1912 Leszno

Trener: Radosław Hyży

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Dawid Sączewski 14 30:341/5 20.03/5 60.04/10 40.03/5 60.0  3 3 2 1 5 2       9 1
3 Michał Samolak 0 07:560/1 0.0   0/1 0.0     1 1   3   1       -1 -12
9 Radosław Trubacz 5 33:451/3 33.31/6 16.72/9 22.2     2 2 3 4 1   1     4 -29
11 Stanferd Sanny 5 14:171/1 100.01/1 100.02/2 100.0     2 2 2 3   1       8 -21
13 Kamil Chanas 10 20:362/7 28.61/4 25.03/11 27.33/3 100.0      2 5 1       1 4 3
18 Szymon Milczyński 9 21:053/3 100.0   3/3 100.03/7 42.91 6 7   1 6 1       11 -10
31 Jakub Krawczyk 5 18:331/4 25.01/2 50.02/6 33.3         2 3   1       2 -23
33 Nikodem Sirijatowicz DNP                                   
43 Michał Jodłowski 12 18:215/6 83.3   5/6 83.32/2 100.02 5 7   4 4 1   1   18 -7
44 Hubert Pabian 18 34:535/12 41.72/4 50.07/16 43.82/2 100.01 5 6 1 1 1 3 1     14 -17
Drużyna 3   3    
Suma 78 200:00 19/42 45.2 9/22 40.9 28/64 43.8 13/19 68.4 4 24 28 12 25 18 10 2 1 1 69