Arged BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
59 : 51 20:9 | 14:12 | 9:24 | 16:6
HydroTruck Radom
Etap I - 18 kolejka | 27.01.2020 20:30
Sędziowie: Piotr Pastusiak, Michał Sosin, Bartosz Puzoń | Komisarz: Jarosław Nowak

BM Slam Stal Ostrów Wlkp.

Trener: Łukasz Majewski. Asystent: Andrzej Urban

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Jay Threatt 11 34:491/2 50.03/7 42.94/9 44.4   1 3 4 7 2   3 3     17 7
8 Szymon Ryżek DNP                                   
12 Jarosław Mokros 9 25:423/4 75.01/2 50.04/6 66.7     7 7   2 3 3       11 11
13 Michał Główka DNP                                   
14 Nikola Jevtović 7 21:131/8 12.5   1/8 12.55/8 62.52 4 6   1 5 3 2   1 2 8
21 Łukasz Wiśniewski DNP                                   
22 Daniel Szymkiewicz 10 21:511/5 20.02/3 66.73/8 37.52/4 50.01 3 4 4 2 3   2     13 12
28 Przemysław Żołnierewicz 5 25:072/3 66.70/3 0.02/6 33.31/2 50.01 1 2 1   2 1 1     3 -3
30 Jakub Garbacz 6 10:290/1 0.02/5 40.02/6 33.3           1           2 2
34 Darnell Jackson 4 14:270/3 0.0   0/3 0.04/4 100.0  5 5 2 2 4 3       5 0
39 Filip Dylewicz 5 18:381/2 50.01/4 25.02/6 33.3   1 4 5   1   1       5 -3
44 Paulius Dambrauskas 2 27:441/6 16.7   1/6 16.7   1 5 6 2 3 2 1 1   2 5 6
Drużyna 2 1 3    
Suma 59 200:00 10/34 29.4 9/24 37.5 19/58 32.8 12/18 66.7 7 32 39 16 14 19 15 9   3 63  

HydroTruck Radom

Trener: Robert Witka. Asystenci: Łukasz Jakóbczak, Marek Popiołek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Marcin Piechowicz 4 29:281/1 100.00/1 0.01/2 50.02/2 100.02 7 9 1 2 1 2       11 1
11 Obie Trotter 12 35:151/5 20.03/7 42.94/12 33.31/2 50.0  5 5 3 3 3 5 5     11 -17
14 Rod Camphor 0 33:560/6 0.00/5 0.00/11 0.0     3 3 10 2 3 3 2     1 -5
15 Adrian Bogucki 21 30:2410/12 83.3   10/12 83.31/4 25.04 10 14   3 2 1 2 1   32 -12
16 Daniel Wall DNP                                   
22 Carl Lindbom 11 35:531/4 25.03/11 27.34/15 26.7     5 5   2 3 2       3 -6
23 Aleksander Lewandowski DNP                                   
25 Wojciech Wątroba 3 04:331/2 50.0   1/2 50.01/2 50.0        2 1     2   3 -2
29 Filip Zegzuła 0 10:49   0/3 0.00/3 0.0   1   1 1 1           -1 6
33 Artur Mielczarek 0 19:420/2 0.00/1 0.00/3 0.0     3 3 1 4 1 2       -1 -5
Drużyna 1   1    
Suma 51 200:00 14/32 43.8 6/28 21.4 20/60 33.3 5/10 50 7 33 40 16 19 14 15 9 3   59