Stelmet Enea BC Zielona Góra
99 : 90 24:17 | 29:23 | 31:24 | 15:26
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
Etap I - 17 kolejka | 21.01.2020 17:30
Sędziowie: Robert Mordal, Roman Putyra, Tomasz Langowski | Komisarz: Zbigniew Szpilewski

Stelmet Enea BC Zielona Góra

Trener: Žan Tabak. Asystenci: Arkadiusz Miłoszewski, Mariusz Niedbalski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Jarosław Zyskowski 13 22:264/4 100.01/3 33.35/7 71.42/2 100.0  3 3 2 2 2         16 1
3 Kacper Traczyk DNP                                   
7 George King 6 17:370/2 0.02/5 40.02/7 28.60/2 0.02 4 6 3 3 1 1 2 1 1 10 -1
8 Mikołaj Witliński 4 14:031/5 20.0   1/5 20.02/4 50.02 4 6   3 3 1     1 3 15
11 Marcel Ponitka 10 19:573/4 75.01/2 50.04/6 66.71/1 100.02 4 6 6 2 4         20 2
12 Ludvig Hakanson 3 20:240/1 0.01/2 50.01/3 33.3     2 2 8 2   4       7 -5
13 Kacper Mąkowski DNP                                   
21 Tony Meier 7 22:401/1 100.01/7 14.32/8 25.02/2 100.0      1 3 1 1       1 8
32 Joe Thomasson 15 23:484/5 80.01/1 100.05/6 83.34/6 66.72 2 4 5 3 3 2       19 8
35 Przemysław Zamojski 20 17:171/1 100.06/7 85.77/8 87.5   1 2 3   3 3 2 2     22 10
41 Ivica Radić 9 25:574/11 36.4   4/11 36.41/2 50.0  3 3 1 2 3 3 1     3 -6
55 Łukasz Koszarek 12 15:512/2 100.02/2 100.04/4 100.02/2 100.0  2 2 7 2 3         21 13
Drużyna 2 2 4    
Suma 99 200:00 20/36 55.6 15/29 51.7 35/65 53.8 14/21 66.7 9 26 35 33 25 23 14 5 1 2 122  

BM Slam Stal Ostrów Wlkp.

Trener: Łukasz Majewski. Asystent: Andrzej Urban

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Jay Threatt 11 33:391/4 25.03/9 33.34/13 30.8     5 5 10 2 1 2 3     18 -4
8 Szymon Ryżek DNP                                   
12 Jarosław Mokros 7 21:592/2 100.01/4 25.03/6 50.00/3 0.0  2 2 1 3 3         4 -12
14 Nikola Jevtović 17 21:558/11 72.7   8/11 72.71/3 33.31 2 3 1 5 4 1 2 1 1 18 4
21 Łukasz Wiśniewski DNP                                   
22 Daniel Szymkiewicz 13 18:555/6 83.30/1 0.05/7 71.43/3 100.04 1 5 6 3 2 2 1     21 -2
28 Przemysław Żołnierewicz 11 24:245/7 71.40/4 0.05/11 45.51/2 50.01 3 4 6 1 4 2 1     13 -2
30 Jakub Garbacz 7 13:082/3 66.71/2 50.03/5 60.0     1 1 1   1   1     8 -7
34 Darnell Jackson 6 18:052/3 66.7   2/3 66.72/4 50.01 1 2 2 4 2 1       6 -13
39 Filip Dylewicz 0 18:01   0/2 0.00/2 0.0     2 2   2 1     1   1 3
44 Paulius Dambrauskas 18 29:544/7 57.11/3 33.35/10 50.07/12 58.31 5 6 3 3 7 1 1     17 -12
Drużyna 3 1 4    
Suma 90 200:00 29/43 67.4 6/25 24 35/68 51.5 14/27 51.9 8 22 30 30 23 25 9 9 2 1 106