HydroTruck Radom
83 : 87 20:18 | 14:30 | 27:16 | 22:23
WKS Śląsk Wrocław
Etap I - 16 kolejka | 12.01.2020 17:30
Sędziowie: Janusz Calik, Robert Mordal, Grzegorz Czajka | Komisarz: Tomasz Konczewski

HydroTruck Radom

Trener: Robert Witka. Asystenci: Łukasz Jakóbczak, Marek Popiołek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Marcin Piechowicz 0 20:330/1 0.00/6 0.00/7 0.0   1 4 5 2 4     1     1 -5
11 Obie Trotter 12 34:443/7 42.92/3 66.75/10 50.0     5 5 1 1 3 4       9 0
14 Rod Camphor 21 35:104/5 80.03/9 33.37/14 50.04/4 100.0  4 4 3 3 6   1     22 9
15 Adrian Bogucki 19 30:446/10 60.0   6/10 60.07/7 100.04 4 8 2 1 7 2 1   1 24 -1
16 Daniel Wall 0 03:01                    2           0 -5
22 Carl Lindbom 14 37:172/4 50.02/8 25.04/12 33.34/8 50.02 3 5 7 3 5 2 1     13 0
23 Aleksander Lewandowski DNP                                   
25 Wojciech Wątroba DNP                                   
29 Filip Zegzuła 0 10:190/1 0.00/1 0.00/2 0.0   1 1 2 1 2           1 -17
33 Artur Mielczarek 17 28:131/2 50.04/6 66.75/8 62.53/4 75.0  1 1 1 2 2     1   16 -1
Drużyna 1 2 3    
Suma 83 200:01 16/30 53.3 11/33 33.3 27/63 42.9 18/23 78.3 8 22 30 17 18 23 8 4 1 1 86  

WKS Śląsk Wrocław

Trener: Oliver Vidin. Asystenci: Marcin Grygowicz, Maciej Maciejewski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Torin Dorn 6 10:253/6 50.0   3/6 50.0   1 3 4   2 1       1 7 3
4 Danny Gibson 13 29:062/4 50.03/6 50.05/10 50.0   1 2 3 8 2 2 1       18 9
5 Jakub Musiał 0 08:38   0/1 0.00/1 0.0     2 2   3 1         1 6
6 Devoe Joseph 23 31:413/4 75.05/9 55.68/13 61.52/3 66.71 5 6 4 3 3 1 1     27 -3
7 Michał Jodłowski DNP                                   
10 Michael Humphrey 17 31:037/12 58.30/1 0.07/13 53.83/4 75.02 6 8 3 4 5   1 1   23 14
11 Aleksander Dziewa 9 07:483/4 75.0   3/4 75.03/4 75.0  1 1     2 2       6 -8
12 Mathieu Wojciechowski 4 11:152/3 66.70/1 0.02/4 50.0     1 1 1 1           4 -16
14 Andrew Chrabascz 3 18:561/1 100.00/1 0.01/2 50.01/2 50.02 1 3 1 4 1 1 1     5 -8
15 Michał Gabiński 3 21:440/1 0.01/4 25.01/5 20.0     3 3 1 2   1       2 10
17 Kamil Łączyński 9 29:24   2/5 40.02/5 40.03/4 75.0  2 2 6 2 3 3 3     13 13
20 Aleksander Leńczuk DNP                                   
Drużyna   1 1    
Suma 87 200:00 21/35 60 11/28 39.3 32/63 50.8 12/17 70.6 7 26 33 24 23 18 9 6 1 1 106