HydroTruck Radom
68 : 85 16:24 | 18:22 | 18:21 | 16:18
Asseco Arka Gdynia
Etap I - 11 kolejka | 08.12.2019 17:30
Sędziowie: Piotr Pastusiak, Michał Sosin, Grzegorz Czajka | Komisarz: Zbigniew Błażkowski

HydroTruck Radom

Trener: Robert Witka. Asystenci: Łukasz Jakóbczak, Marek Popiołek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Marcin Piechowicz 2 20:591/3 33.30/2 0.01/5 20.0     3 3 1 1 1   2   1 4 -13
11 Obie Trotter 12 31:553/7 42.92/8 25.05/15 33.3   3 3 6 5 2 2 1 1   2 13 -19
13 Jakub Zalewski DNP                                   
14 Rod Camphor 19 33:395/9 55.62/6 33.37/15 46.73/6 50.0  1 1 9 2 4   3   1 21 -4
15 Adrian Bogucki 11 23:324/9 44.4   4/9 44.43/4 75.02 4 6 1 4 4 2     2 10 -1
16 Daniel Wall 3 07:370/1 0.01/2 50.01/3 33.3     2 2   2 1 1       2 -4
20 Patryk Stankowski 0 00:24                                0 -2
22 Carl Lindbom 8 36:181/3 33.30/4 0.01/7 14.36/7 85.72 7 9     6   3     13 -16
23 Aleksander Lewandowski 0 00:39                                0 -2
25 Wojciech Wątroba 2 05:111/2 50.0   1/2 50.00/1 0.0  3 3   3 1 2       1 -4
29 Filip Zegzuła 3 13:241/1 100.00/1 0.01/2 50.01/1 100.01   1   1 1         3 -7
33 Artur Mielczarek 8 26:231/2 50.01/4 25.02/6 33.33/4 75.01   1   4 2 2 1     3 -13
Drużyna 1 3 4    
Suma 68 200:01 17/37 45.9 6/27 22.2 23/64 35.9 16/23 69.6 9 23 32 16 19 22 8 10   6 70  

Asseco Arka Gdynia

Trener: Przemysław Frasunkiewicz. Asystenci: Piotr Blechacz, Kamil Sadowski, Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Leyton Hammonds 10 24:223/9 33.31/3 33.34/12 33.31/2 50.01 1 2 3 4 1   1 1   8 13
3 Josh Bostic 19 28:335/10 50.02/6 33.37/16 43.83/3 100.0  6 6 4 2 2 1       19 6
4 Armani Moore 12 22:332/3 66.72/4 50.04/7 57.12/3 66.75 4 9 6 2 2 2 2 1   24 4
7 Krzysztof Szubarga 14 27:160/1 0.04/5 80.04/6 66.72/2 100.0  3 3 6 3 3 3       18 19
8 Marcin Malczyk 0 02:18                    1 1         0 4
10 Ben Emelogu 8 16:171/1 100.02/6 33.33/7 42.9     4 4 1 3 2 2       7 19
11 Bartłomiej Wołoszyn 6 26:540/3 0.02/5 40.02/8 25.0   1 2 3 1 2 1 2       2 4
14 Wojciech Czerlonko 3 04:151/1 100.0   1/1 100.01/2 50.0        1 1         2 3
23 Grzegorz Kamiński 0 02:31                    2           0 1
33 Devonte Upson 10 22:154/5 80.0   4/5 80.02/4 50.03 5 8   1 3 1   4   18 14
34 Adam Hrycaniuk 1 16:180/2 0.0   0/2 0.01/2 50.02 1 3 2   2 2       1 3
91 Dariusz Wyka 2 06:291/1 100.00/1 0.01/2 50.0   1 3 4   1 1         5 -5
Drużyna 2 5 7    
Suma 85 200:01 17/36 47.2 13/30 43.3 30/66 45.5 12/18 66.7 13 29 42 23 22 19 13 3 6   104