HydroTruck Sky Tattoo II Radom
100 : 84 24:25 | 29:15 | 21:25 | 26:19
PKK 99 Pabianice
Etap I - 9 kolejka | 17.11.2019 18:00
Sędziowie: Tomasz Seferyński, Justyna Gieroba | Komisarz: Tadeusz Pszczoła

HydroTruck Sky Tattoo II Radom

Trener: Marek Popiołek. Asystent: Łukasz Jakóbczak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Błażej Sowa 4 14:341/2 50.0   1/2 50.02/2 100.0  1 1 1 2 1 1 2     6 0
4 Marcin Piechowicz 0 00:49                    1           0 4
6 Kacper Wydra 1 14:560/1 0.00/2 0.00/3 0.01/2 50.0  3 3 4 1 1 2 1     3 16
7 Krystian Tyszka 8 17:584/6 66.70/1 0.04/7 57.1   2 6 8   4   2 2   1 13 -12
8 Maksymilian Czapla 5 12:291/1 100.01/1 100.02/2 100.0         1 2           6 13
9 Dawid Golus 9 16:363/4 75.01/2 50.04/6 66.7     3 3 3 3   2 2     13 21
13 Jakub Zalewski 15 32:342/3 66.72/6 33.34/9 44.45/5 100.01 2 3 3 3 4 3 4     17 0
20 Patryk Stankowski 20 27:363/5 60.03/6 50.06/11 54.55/9 55.62 3 5 4 3 6 2       18 10
23 Aleksander Lewandowski 25 30:585/5 100.01/5 20.06/10 60.012/12 100.01 3 4 2 2 7 3   1   25 6
25 Wojciech Wątroba 6 26:292/7 28.60/1 0.02/8 25.02/4 50.01 3 4 1 5 4 4       -1 13
29 Filip Zegzuła 2 00:491/1 100.0   1/1 100.0                 1     3 4
50 Adam Nawrocki 5 04:121/1 100.01/1 100.02/2 100.0     1 1   1           6 5
Drużyna 2 4 6 1  
Suma 100 200:00 23/36 63.9 9/25 36 32/61 52.5 27/34 79.4 7 25 32 19 27 23 19 12 1 1 109  

PKK 99 Pabianice

Trener: Arkadiusz Gralewski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Kuba Orłowski 2 12:15   0/1 0.00/1 0.02/2 100.0      1 5 1         2 2
5 Patryk Zawadzki 6 10:172/5 40.0   2/5 40.02/2 100.01 1 2 1   2 3       3 -3
7 Michał Wasilewski 14 18:452/3 66.73/5 60.05/8 62.51/2 50.01 1 2 2 2 1         14 -7
8 Mateusz Grabowski 0 11:17   0/1 0.00/1 0.0     1 1 1 2   1       0 -12
9 Łukasz Wardziński 9 10:492/3 66.70/1 0.02/4 50.05/7 71.4        2 5         5 -21
10 Aleksander Fabiszewski 2 16:181/3 33.30/1 0.01/4 25.00/2 0.01 1 2   4 2 5 1   1 -5 -7
11 Jakub Borowski 15 32:503/7 42.90/5 0.03/12 25.09/11 81.8  4 4 6 2 7 2 1     13 -14
12 Filip Sauter 2 18:281/1 100.00/1 0.01/2 50.0     2 2 1 2 1 3 1     2 -2
15 Sebastian Szymański 9 27:493/8 37.51/1 100.04/9 44.4   4 3 7 4   2 3 1     13 -9
16 Szymon Gralewski 4 09:032/2 100.00/1 0.02/3 66.70/1 0.01   1 1   2   1     5 -7
17 Łukasz Sil 17 24:186/9 66.71/2 50.07/11 63.62/4 50.01 5 6 1 4 2   2 1   21 -3
19 Krystian Małoń 4 07:512/2 100.0   2/2 100.00/1 0.01 2 3 2   1 1       7 3
Drużyna 1 2 3   1
Suma 84 200:00 24/43 55.8 5/19 26.3 29/62 46.8 21/32 65.6 10 20 30 20 23 26 18 7 1 1 80