78 : 76 20:21 | 9:15 | 23:18 | 26:22
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Sędziowie: Dariusz Nejman, Łukasz Andrzejewski, Robert Bieńkowski | Komisarz: Jerzy Buczkowski

Asseco Prokom 2 Gdynia

Trener: Jan Jargiełło. Asystent: Janusz Kociołek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Tomasz Świętoński 18 34:250/1 0.04/9 44.44/10 40.06/6 100.01 4 5 7 3 4 2 1     23 0
6 Mateusz Kostrzewski 21 30:315/8 62.53/8 37.58/16 50.02/2 100.02 2 4   3 1   2     19 0
7 Paweł Bach 0 02:31              1 1               1 0
8 Kryspin Kalski DNP                                   
9 Przemysław Zamojski 11 37:061/3 33.31/6 16.72/9 22.26/6 100.0  1 1 1 4 4 2 3     7 0
11 Jakub Załucki 0 07:01            1   1     1 2       -1 0
12 Łukasz Paul DNP                                   
13 Krzysztof Krajniewski 1 06:32   0/2 0.00/2 0.01/2 50.0  1 1     1         -1 0
14 Adam Hrycaniuk 10 21:145/7 71.40/1 0.05/8 62.50/5 0.04 3 7   4 3 3 1 1 1 8 0
15 Sławomir Sikora 6 34:563/3 100.00/5 0.03/8 37.5   2 3 5 6 5 5 1 4     15 0
16 Adam Łapeta 11 25:444/6 66.7   4/6 66.73/5 60.03 1 4 1 3 4 3   4   13 0
Drużyna          
Suma 78 200:00 18/28 64.3 8/31 25.8 26/59 44.1 18/26 69.2 13 16 29 15 22 23 13 11 5 1 84  

Elektrobud-Investment ZB Pruszków

Trener: Bartłomiej Przelazły

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Adrian Suliński 5 20:541/1 100.01/4 25.02/5 40.0     2 2   5   2 1     3 0
6 Jakub Dłoniak 32 32:042/4 50.07/8 87.59/12 75.07/11 63.6  3 3 1 3 6 4     1 25 0
7 Kacper Krajewski DNP                                   
8 Łukasz Kok DNP                                   
9 Marcin Matuszewski 0 07:560/1 0.00/1 0.00/2 0.0           1   2 2     -2 0
10 Rafał Urbaniak 0 09:090/1 0.0   0/1 0.0     1 1   1       1   1 0
11 Tomasz Briegmann 16 30:042/4 50.02/5 40.04/9 44.46/6 100.02 2 4   5 5 4       11 0
12 Daniel Wilkusz 3 19:06   1/1 100.01/1 100.0   1 2 3 2 2           8 0
13 Dominik Czubek 4 08:181/1 100.00/1 0.01/2 50.02/2 100.0      1 1 3 1 1     4 0
14 Grzegorz Malewski 1 17:13   0/1 0.00/1 0.01/2 50.02 3 5   1 3         4 0
15 Artur Bajer 2 23:341/3 33.30/1 0.01/4 25.0   1 5 6   1   2 1   1 4 0
17 Marcin Ecka 13 31:421/4 25.02/4 50.03/8 37.55/6 83.31 4 5 3 3 5 4 1   3 12 0
Drużyna          
Suma 76 200:00 8/19 42.1 13/26 50 21/45 46.7 21/27 77.8 7 22 29 7 23 22 19 6 1 5 70