Polski Cukier Toruń
63 : 79 15:17 | 14:17 | 22:21 | 12:24
Czarni Słupsk
Etap I - 28 kolejka | 15.04.2015 18:00
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Michał Proc, Łukasz Andrzejewski | Komisarz: Eugeniusz Torchała

Polski Cukier Toruń

Trener: Milija Bogicević. Asystent: Marcin Lichtański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Marcin Nowakowski 0 03:520/1 0.0   0/1 0.0   2   2     1         1 -2
7 Krzysztof Sulima 10 19:194/5 80.0   4/5 80.02/3 66.73 2 5   3 6 1 1     13 9
8 Jarosław Zyskowski 0 25:550/5 0.00/2 0.00/7 0.0   2   2   4         2 -5 -15
9 Žarko Čomagić 4 15:242/4 50.00/1 0.02/5 40.0     4 4   2   2 2     5 -4
11 Kacper Radwański 0 03:16                        2       -2 -7
12 Adam Lisewski 0 13:11              2 2   1       1   3 -20
15 Sean Denison 10 33:174/7 57.10/3 0.04/10 40.02/4 50.0  1 1   4 5 1   4   6 -24
21 LaMarshall Corbett 17 27:185/6 83.32/6 33.37/12 58.31/2 50.01 2 3 4 4 4 3       15 -5
22 Michał Jankowski 0 08:070/2 0.00/2 0.00/4 0.0           2   2       -6 -1
43 Aleksander Perka 2 14:131/1 100.0   1/1 100.0     1 1   2           3 3
55 William Franklin 20 36:084/13 30.81/7 14.35/20 25.09/9 100.0  4 4 7 1 8 1 2   2 17 -14
Drużyna 6 2 8   2
Suma 63 200:00 20/44 45.5 3/21 14.3 23/65 35.4 14/18 77.8 8 16 24 11 23 24 12 5 5 4 50  

Energa Czarni Słupsk

Trener: Donaldas Kairys. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Kyle Shiloh 2 28:350/4 0.00/3 0.00/7 0.02/2 100.02 2 4 2 3 2 1 2   1 2 3
1 Jerel Blassingame 7 30:413/7 42.90/2 0.03/9 33.31/1 100.01   1 7 5 3 3     2 6 7
5 Michał Nowakowski 10 23:061/2 50.02/6 33.33/8 37.52/2 100.01 2 3   4 1 1 3 1   11 16
6 Callistus Eziukwu 17 27:157/9 77.8   7/9 77.83/3 100.01 5 6 1 4 4 3 1 1 1 21 19
9 Łukasz Seweryn 0 07:41                        1       -1 8
10 Jarosław Mokros 15 21:343/3 100.02/4 50.05/7 71.43/4 75.02 4 6   2 2   1 1   20 6
11 Drago Pašalić 7 12:452/5 40.00/1 0.02/6 33.33/3 100.02 2 4   3 4 2     1 5 -3
13 Kacper Borowski DNP                                   
22 Mantas Cesnauskis 6 16:18   2/2 100.02/2 100.0     1 1 4 2 2 1       10 15
33 Karol Gruszecki 15 32:052/4 50.02/4 50.04/8 50.05/6 83.3  10 10 2 1 5 6 1 1   18 9
Drużyna 3 3 6 1 1
Suma 79 200:00 18/34 52.9 8/22 36.4 26/56 46.4 19/21 90.5 9 26 35 16 24 23 18 8 4 5 92