Czarni Słupsk
72 : 70 27:18 | 30:10 | 7:19 | 8:23
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Etap I - 24 kolejka | 21.03.2015 18:00
Sędziowie: Marek Maliszewski, Maciej Kotulski, Tomasz Trybalski | Komisarz: Jarosław Nowak

Energa Czarni Słupsk

Trener: Donaldas Kairys. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Kyle Shiloh 12 36:133/5 60.02/3 66.75/8 62.5     2 2 3 3 2 2 1   2 13 -4
1 Jerel Blassingame 11 34:142/2 100.02/3 66.74/5 80.01/2 50.0  2 2 6 3 6 6       11 4
5 Michał Nowakowski 11 15:481/1 100.03/5 60.04/6 66.7     1 1 1 4 2   1     12 -7
6 Callistus Eziukwu 12 22:205/8 62.5   5/8 62.52/4 50.04 2 6   3 2 3 1 1 1 12 3
7 Tomasz Śnieg 0 05:460/1 0.0   0/1 0.0     1 1     1         0 -2
9 Łukasz Seweryn DNP                                   
10 Jarosław Mokros 2 13:170/1 0.0   0/1 0.02/4 50.02 5 7     4 1 1     6 -1
11 Drago Pašalić 10 17:403/7 42.91/2 50.04/9 44.41/1 100.0  2 2   3 1 3 1     5 -1
13 Kacper Borowski 2 16:481/3 33.30/1 0.01/4 25.0   1 3 4 2             5 20
22 Mantas Cesnauskis DNP                                   
23 Wojciech Jakubiak DNP                                   
33 Karol Gruszecki 12 37:543/11 27.32/6 33.35/17 29.4   2 5 7 4 3 2 2 2 1 4 12 -2
Drużyna 2 1 3   1
Suma 72 200:00 18/39 46.2 10/20 50 28/59 47.5 6/11 54.5 9 23 32 16 19 20 17 7 2 7 76  

Stelmet Zielona Góra

Trener: Sašo Filipovski. Asystenci: Andrzej Adamek, Artur Gronek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Russell Robinson 9 22:550/4 0.03/7 42.93/11 27.3         2 1 1 2 1   1 2 11
5 Aaron Cel 11 24:244/5 80.01/3 33.35/8 62.5   1 4 5   2 3 4 2     11 4
8 Chevon Troutman 8 21:584/4 100.00/2 0.04/6 66.7   2 4 6 1 1 1   1 2   16 6
9 Marek Zywert DNP                                   
13 Kamil Chanas 3 09:08   1/2 50.01/2 50.0           1 1         2 2
14 Quinton Hosley 15 36:135/14 35.70/3 0.05/17 29.45/5 100.04 8 12 6 1 5 5 4 3 1 23 4
20 Maciej Kucharek DNP                                   
24 Jure Lalić 4 12:161/1 100.0   1/1 100.02/2 100.01 1 2   3 3 1   1   6 1
34 Adam Hrycaniuk 5 21:222/4 50.0   2/4 50.01/2 50.04   4 1 4 1         7 -15
35 Przemysław Zamojski 9 21:213/6 50.01/6 16.74/12 33.3   2   2   2 1 2 1 1   3 -19
55 Łukasz Koszarek 6 30:230/3 0.02/5 40.02/8 25.0   2 3 5 4 5 3 1 1     9 -4
Drużyna 1 1 2   1
Suma 70 200:00 19/41 46.3 8/28 28.6 27/69 39.1 8/9 88.9 16 20 36 14 20 19 15 10 7 2 79