Stelmet Enea BC Zielona Góra
79 : 70 11:14 | 24:20 | 20:25 | 24:11
Czarni Słupsk
Etap I - 9 kolejka | 30.11.2014 17:00
Sędziowie: Janusz Calik, Marcin Bieńkowski, Krzysztof Puchałka | Komisarz: Eugeniusz Kuglarz

Stelmet Zielona Góra

Trener: Sašo Filipovski. Asystenci: Andrzej Adamek, Artur Gronek, Arkadiusz Miłoszewski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Patryk Pełka DNP                                   
5 Aaron Cel 7 26:582/3 66.71/3 33.33/6 50.0     3 3 2 2   1 1     9 21
7 Kamil Zywert DNP                                   
8 Chevon Troutman 6 13:021/4 25.01/1 100.02/5 40.01/1 100.01 3 4   1 3   1   1 8 -12
11 Steve Burtt 5 12:091/1 100.00/1 0.01/2 50.03/4 75.0      2 2 2 3       2 -12
13 Kamil Chanas 2 12:290/1 0.00/1 0.00/2 0.02/2 100.0  1 1   3 1         1 -12
14 Quinton Hosley 14 28:562/4 50.02/3 66.74/7 57.14/4 100.01 8 9 3 2 8 1 1 1   24 20
20 Maciej Kucharek 0 03:11                                0 -5
21 Daniel Johnson 2 10:500/2 0.0   0/2 0.02/2 100.01   1   3 1         1 -9
34 Adam Hrycaniuk 18 28:429/13 69.2   9/13 69.20/1 0.03 3 6 3 4 1 2 2     22 18
35 Przemysław Zamojski 9 35:521/2 50.02/7 28.63/9 33.31/3 33.3  3 3 5 3 2     1   10 15
55 Łukasz Koszarek 16 27:513/5 60.03/5 60.06/10 60.01/1 100.01 1 2 5 2 1 1 1     19 21
Drużyna 2 1 3   2
Suma 79 200:00 19/35 54.3 9/21 42.9 28/56 50 14/18 77.8 7 22 29 20 22 19 8 6 2 1 96  

Energa Czarni Słupsk

Trener: Dejan Mijatović. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Kyle Shiloh 8 35:361/5 20.01/2 50.02/7 28.63/4 75.0  3 3 5 1 5 2 1   2 9 -10
5 Michał Nowakowski 0 06:25   0/2 0.00/2 0.0     1 1   1   1       -2 3
6 Callistus Eziukwu 5 21:462/5 40.0   2/5 40.01/4 25.0  6 6   2 2     1   6 -1
7 Tomasz Śnieg 8 09:242/2 100.0   2/2 100.04/4 100.0  3 3 4 4 3         15 8
9 Łukasz Seweryn 3 13:530/1 0.01/2 50.01/3 33.3     1 1   1           2 12
10 Jarosław Mokros 0 10:180/3 0.00/1 0.00/4 0.0   1 1 2   2           -2 -12
12 Bojan Trajkovski 13 18:142/5 40.03/5 60.05/10 50.0         2 3 1 1       9 -8
13 Kacper Borowski 16 22:304/6 66.72/3 66.76/9 66.72/3 66.71 1 2   1 3         14 0
15 Dariusz Cywiński DNP                                   
33 Karol Gruszecki 8 29:003/6 50.00/1 0.03/7 42.92/2 100.02 3 5 2 3 5 2 1     10 -19
55 William Franklin 9 32:543/3 100.0   3/3 100.03/4 75.0      4 1 3 2 1     11 -18
Drużyna 3   3   1
Suma 70 200:00 17/36 47.2 7/16 43.8 24/52 46.2 15/21 71.4 4 19 23 17 19 22 8 3 1 2 72