PGE Turów Zgorzelec
92 : 79 32:19 | 15:18 | 30:14 | 15:28
HydroTruck Radom
Etap II (1-6) - Kolejka VIII | 19.04.2014 17:00
Sędziowie: Marek Ćmikiewicz, Artur Fiedler, Marcin Bieńkowski | Komisarz: Wiesław Zych

PGE Turów Zgorzelec

Trener: Miodrag Rajković. Asystenci: Piotr Ignatowicz, Edward Żak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
7 Damian Kulig 17 27:155/8 62.52/5 40.07/13 53.81/1 100.0  1 1 2 3 2 2   1 1 13 16
8 Michał Chyliński 12 27:492/2 100.02/4 50.04/6 66.72/2 100.0  1 1   2 2 2       9 7
9 Jakub Karolak 3 04:30   1/1 100.01/1 100.0     1 1 1 1           5 1
11 Piotr Stelmach 2 13:251/1 100.00/3 0.01/4 25.0     6 6   2 1 1   1   5 -7
12 Łukasz Wiśniewski 10 32:412/5 40.02/5 40.04/10 40.0   1 1 2 4 3 2 4 3     9 12
13 Filip Dylewicz 7 20:502/4 50.01/3 33.33/7 42.9     6 6 2 1 1 2 1 1   11 27
14 Mike Taylor 6 25:333/6 50.00/2 0.03/8 37.5   1 3 4 2 3 2 1 3     9 5
15 Denis Krestinin 2 06:101/2 50.0   1/2 50.0   1   1 1             3 -7
19 Uroš Nikolić 10 12:585/5 100.0   5/5 100.0   3   3   2 1     1   14 -15
30 J.P. Prince 19 24:135/5 100.01/3 33.36/8 75.06/6 100.01 3 4 5 3 3 2 4     28 21
44 Ivan Žigeranović 4 04:362/2 100.0   2/2 100.0   1   1 1 2           6 5
Drużyna   1 1   1
Suma 92 200:00 28/40 70 9/26 34.6 37/66 56.1 9/9 100 8 22 30 18 22 14 14 11 4 1 112  

Rosa Radom

Trener: Wojciech Kamiński. Asystenci: Marek Łukomski, Dawid Mazur

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Piotr Kardaś 3 18:24   1/1 100.01/1 100.0             1 1 1     3 6
7 Kamil Michalski DNP                                   
8 Robert Witka 8 27:382/2 100.01/3 33.33/5 60.01/2 50.0  2 2 2 1 1 1       8 -28
9 Kamil Łączyński 2 23:351/2 50.00/3 0.01/5 20.0     1 1 4   7 6 1     -2 -22
10 Łukasz Sobuta 4 07:032/2 100.0   2/2 100.0   1 1 2 1 3           7 -10
11 Korie Lucious 20 27:202/7 28.64/6 66.76/13 46.24/5 80.0  4 4 1   4 5 3   1 15 5
13 Jakub Zalewski 2 06:311/1 100.00/1 0.01/2 50.0     1 1 1     1       2 -11
15 Łukasz Majewski 10 22:190/2 0.02/4 50.02/6 33.34/4 100.01 4 5 1 2 2 2     1 10 -27
24 Jakub Dłoniak 14 22:263/7 42.92/2 100.05/9 55.62/3 66.71   1 2 4 4 1 1   1 12 13
32 Kim Adams 12 27:185/8 62.5   5/8 62.52/4 50.03 7 10 1 1 3 2 1 1 1 18 1
35 Damian Jeszke 4 17:262/5 40.00/1 0.02/6 33.3   1 1 2 1 3   1 1     3 8
Drużyna 1   1 1  
Suma 79 200:00 18/36 50 10/21 47.6 28/57 49.1 13/18 72.2 7 21 28 14 14 22 20 8 1 4 76