88 : 66 16:11 | 22:15 | 23:19 | 27:21
Siarka Tarnobrzeg
Etap I - Kolejka XVII | 01.02.2014 18:00
Sędziowie: Marcin Kowalski, Damian Ottenburger, Radosław Szagun | Komisarz: Ryszard Jabłoński

AZS Koszalin

Trener: Gašper Okorn. Asystent: Igor Milicic

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
9 Piotr Dąbrowski 6 27:25   2/7 28.62/7 28.6   2 5 7   3   1       7 25
10 Oded Brandwein 15 26:253/3 100.03/4 75.06/7 85.7     2 2 1 3 3 3       14 8
11 Bartłomiej Wołoszyn 3 07:53   1/1 100.01/1 100.0           1   1       2 0
17 Przemysław Wrona DNP                                   
21 Maciej Raczyński 1 02:33         1/2 50.0          1         0 0
22 Sek Henry 7 30:093/6 50.00/4 0.03/10 30.01/2 50.01 3 4 4 3 1   1     8 24
24 LaceDarius Dunn 17 23:264/8 50.02/4 50.06/12 50.03/3 100.02 4 6 5 1 5 2 1   2 21 12
25 Raymond Sykes 16 20:537/9 77.8   7/9 77.82/4 50.04 5 9 3 2 4 2   3   25 8
32 Jeff Robinson 12 15:335/5 100.00/1 0.05/6 83.32/3 66.71 3 4   2 1 1   1   14 1
34 Darrell Harris 5 19:072/7 28.6   2/7 28.61/2 50.01 6 7 1 3 2       1 7 14
55 Artur Mielczarek 6 26:363/5 60.00/2 0.03/7 42.9     1 1 2 5 1 2 1     4 18
Drużyna   2 2   1
Suma 88 200:00 27/43 62.8 8/23 34.8 35/66 53 10/16 62.5 11 29 40 16 23 18 12 3 4 3 102  

Stabill Jezioro Tarnobrzeg

Trener: Dariusz Szczubiał. Asystenci: Arkadiusz Papka, Michał Stępień

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Andrew Fitzgerald 5 21:561/6 16.70/1 0.01/7 14.33/4 75.0  3 3   2 3 1       0 -23
5 Marcin Nowakowski 8 20:562/4 50.01/3 33.33/7 42.91/4 25.02 1 3 3 1 2 3       4 -18
6 Krzysztof Krajniewski 4 20:101/2 50.00/3 0.01/5 20.02/2 100.01 1 2   2 2   1     3 -7
7 Nicchaeus Doaks 7 21:593/7 42.9   3/7 42.91/2 50.03 4 7     2 2 1 1 1 9 -7
9 Chaisson Allen 17 33:433/4 75.02/4 50.05/8 62.55/5 100.02   2 1 2 5 2 5   1 20 -11
10 Reggie Hamilton 9 20:303/8 37.51/4 25.04/12 33.3         2 4 2 1     1 2 -11
11 Piotr Pandura DNP                                   
14 Jakub Patoka 3 15:061/2 50.00/1 0.01/3 33.31/4 25.01   1   2 3   1     0 -9
15 Szymon Łukasiak 11 24:004/8 50.0   4/8 50.03/5 60.03 5 8   4 3 1   1 1 13 -13
16 Piotr Pyszniak DNP                                   
18 Kevin Goffney 2 21:401/5 20.00/1 0.01/6 16.7     5 5 1 1 1   1 1   5 -11
Drużyna 1 1 2    
Suma 66 200:00 19/46 41.3 4/17 23.5 23/63 36.5 16/26 61.5 12 19 31 7 18 23 10 9 3 4 56