Siarka Tarnobrzeg
78 : 91 20:24 | 24:25 | 17:10 | 17:32
HydroTruck Radom
Etap I - Kolejka XII | 29.12.2013 18:00
Sędziowie: Grzegorz Ziemblicki, Robert Zieliński, Sławomir Moszakowski | Komisarz: Leszek Rakoczy

Stabill Jezioro Tarnobrzeg

Trener: Dariusz Szczubiał. Asystenci: Arkadiusz Papka, Michał Stępień

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Andrew Fitzgerald 12 29:454/12 33.3   4/12 33.34/4 100.01 3 4 2 2 2 2 1 1   10 -17
5 Marcin Nowakowski 13 23:342/2 100.02/3 66.74/5 80.03/4 75.0  1 1 4 3 2 3       13 6
6 Krzysztof Krajniewski 9 24:331/2 50.02/3 66.73/5 60.01/2 50.0        5 1         6 -16
7 Nicchaeus Doaks 4 19:062/7 28.6   2/7 28.6     3 3 1         1   4 -3
8 Wiktor Rycerz DNP                                   
9 Chaisson Allen 23 35:354/7 57.13/8 37.57/15 46.76/9 66.72 3 5   2 8   2     19 -15
10 Tony Weeden 11 29:402/2 100.01/7 14.33/9 33.34/4 100.0  3 3 6 4 6 5 2     11 -12
11 Piotr Pandura DNP                                   
12 Rafał Rajewicz 6 33:423/3 100.0   3/3 100.00/1 0.01 6 7 1 2 2     1   14 4
14 Jakub Patoka DNP                                   
15 Szymon Łukasiak 0 04:050/1 0.0   0/1 0.0           2         1 -1 -12
16 Piotr Pyszniak DNP                                   
Drużyna 3 4 7   1
Suma 78 200:00 18/36 50 8/21 38.1 26/57 45.6 18/24 75 4 19 23 14 20 21 10 5 3 1 76  

Rosa Radom

Trener: Wojciech Kamiński. Asystenci: Marek Łukomski, Dawid Mazur

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Piotr Kardaś 0 09:45   0/1 0.00/1 0.0   1   1   3 2 2       -2 -9
6 Hubert Radke 0 10:530/1 0.00/1 0.00/2 0.0     1 1               -1 -7
8 Robert Witka 15 26:43   5/8 62.55/8 62.5   1 4 5 2 4   1   1   19 21
9 Kamil Łączyński 5 06:282/3 66.7   2/3 66.71/3 33.31 1 2 2 1 3 1 2     7 14
11 Korie Lucious 26 32:518/16 50.02/3 66.710/19 52.64/5 80.01 1 2 8 1 6 1 2   1 27 1
13 Jakub Zalewski 2 09:271/2 50.0   1/2 50.0         1 2           2 10
15 Łukasz Majewski 20 36:214/5 80.03/6 50.07/11 63.63/4 75.01 5 6 2 4 5 1 1     23 16
24 Jakub Dłoniak 8 25:081/3 33.32/4 50.03/7 42.9     1 1   4 1 2       3 7
32 Kim Adams 0 13:03            1 3 4 1   1 1 2     6 -13
35 Damian Jeszke DNP                                   
41 Kirk Archibeque 15 29:216/12 50.0   6/12 50.03/3 100.03 6 9 2 2 2 2     2 18 25
Drużyna 1 4 5    
Suma 91 200:00 22/42 52.4 12/23 52.2 34/65 52.3 11/15 73.3 9 22 31 18 21 20 11 7 1 3 102