Czarni Słupsk
77 : 62 21:20 | 19:14 | 19:20 | 18:8
Asseco Arka Gdynia
Etap I - Kolejka VI | 16.11.2013 19:00
Sędziowie: Marek Maliszewski, Maciej Kotulski, Grzegorz Dziopak | Komisarz: Zbigniew Sołtysiak

Energa Czarni Słupsk

Trener: Andrej Urlep. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Tomasz Śnieg 9 19:062/4 50.0   2/4 50.05/6 83.3      2 1 4 3 1     6 1
5 Michał Nowakowski 5 25:321/4 25.01/1 100.02/5 40.0     2 2 1 3     3     8 11
6 Roderick Trice 13 25:062/5 40.02/4 50.04/9 44.43/4 75.04 1 5 2 2 3 2 3     15 9
7 Marcin Dutkiewicz 10 30:361/2 50.02/3 66.73/5 60.02/2 100.02   2   2 2         10 15
10 Jordan Hulls 7 20:543/6 50.00/3 0.03/9 33.31/2 50.0  4 4 2 1 5 1       5 14
13 Kacper Borowski 0 14:280/2 0.0   0/2 0.0     3 3   1   1 1   1 1 4
14 Michał Jankowski 8 14:541/1 100.02/5 40.03/6 50.0     3 3   2           8 6
16 Szymon Długosz 0 01:31                                0 0
20 Mateusz Jarmakowicz DNP                                   
24 Jarosław Mokros 7 09:242/2 100.01/2 50.03/4 75.0     3 3 1 3 1 1       9 0
41 Garrett Stutz 13 22:374/6 66.7   4/6 66.75/6 83.32 3 5 2 3 5 2       15 15
44 Keith Wright 5 15:521/5 20.0   1/5 20.03/3 100.01 5 6 1 2 2   1     9 0
Drużyna 1 3 4   1
Suma 77 200:00 17/37 45.9 8/18 44.4 25/55 45.5 19/23 82.6 9 24 33 11 20 22 10 9   1 86  

Asseco Arka Gdynia

Trener: David Dedek. Asystent: Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Maksim Kovačević 0 01:56                        1       -1 1
7 Sebastian Kowalczyk 6 14:311/2 50.00/2 0.01/4 25.04/4 100.0  1 1 1 4 3 3 1     3 -10
8 Filip Matczak 2 18:381/2 50.00/1 0.01/3 33.3     1 1   1 1 2       -1 -8
9 Łukasz Seweryn 4 35:370/1 0.01/4 25.01/5 20.01/2 50.0  4 4   2 1   1     4 -10
10 Przemysław Żołnierewicz 0 01:31                                0 0
11 Filip Zekavičić 6 09:533/4 75.0   3/4 75.00/2 0.01   1   3 3 1 1     4 -5
12 Fiodor Dmitriew 3 30:080/3 0.01/6 16.71/9 11.1     7 7 1 1 1 3       0 -12
17 Rafał Stefanik 0 00:52   0/1 0.00/1 0.0                       -1 -1
19 Roman Szymański 8 21:533/5 60.0   3/5 60.02/4 50.01 2 3   2 2 1   1   7 -10
20 Piotr Szczotka 15 38:313/6 50.02/2 100.05/8 62.53/4 75.03 4 7 2 5 2         20 -11
22 A.J. Walton 18 26:306/12 50.00/2 0.06/14 42.96/6 100.03 1 4 6 4 7 2 4     22 -9
Drużyna   1 1    
Suma 62 200:00 17/35 48.6 4/18 22.2 21/53 39.6 16/22 72.7 8 20 28 10 22 20 13 7 1   57