Polpharma Starogard Gdański
63 : 61 18:11 | 24:11 | 12:19 | 9:20
Asseco Arka Gdynia
Etap I - Kolejka IV | 02.11.2013 17:00
Sędziowie: Grzegorz Ziemblicki, Tomasz Tomaszewski, Radosław Szagun | Komisarz: Leszek Rakoczy

Polpharma Starogard Gdański

Trener: Mindaugas Budzinauskas. Asystenci: Jarosław Drewa, Bartosz Sarzało

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Michael Hicks 11 29:281/2 50.01/4 25.02/6 33.36/6 100.0  6 6   3 5 4 2 1   12 10
5 Nikola Jeftić 8 35:073/10 30.00/1 0.03/11 27.32/2 100.0  5 5   1 2 3 3     5 9
6 Ovidijus Varanauskas 0 07:10   0/2 0.00/2 0.0           2   1       -3 -1
8 Grzegorz Kukiełka 4 22:232/5 40.00/2 0.02/7 28.6     2 2     2 1       0 -6
9 Daniel Wall 0 01:48   0/1 0.00/1 0.0                       -1 -1
10 Bartosz Sarzało 13 25:570/1 0.04/6 66.74/7 57.11/2 50.0  1 1   4 2 1 1     10 -5
11 Kacper Radwański 1 02:22   0/1 0.00/1 0.01/2 50.0          1   1     0 5
13 Filip Struski DNP                                   
14 Cezary Trybański 11 35:522/3 66.7   2/3 66.77/9 77.85 6 11 2 2 6 2 1 1   21 8
15 Łukasz Paul 2 07:031/1 100.0   1/1 100.0   1 1 2   1   2       2 -12
17 Linas Lekavičius 13 32:501/3 33.32/5 40.03/8 37.55/6 83.31 2 3 6 3 7 4 2     14 3
Drużyna 1   1    
Suma 63 200:00 10/25 40 7/22 31.8 17/47 36.2 22/27 81.5 7 23 30 8 16 25 18 10 2   60  

Asseco Arka Gdynia

Trener: David Dedek. Asystent: Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Maksim Kovačević 7 08:533/6 50.0   3/6 50.01/1 100.0        3 2       1 4 0
7 Sebastian Kowalczyk 0 12:450/1 0.00/2 0.00/3 0.0         1 5           -2 -12
8 Filip Matczak 12 27:584/6 66.71/8 12.55/14 35.71/2 50.01   1 3 3 1 2 1     5 0
9 Łukasz Seweryn 11 32:551/1 100.03/6 50.04/7 57.1   2 5 7 1 2 2 1 6     21 10
10 Przemysław Żołnierewicz 0 01:580/2 0.0   0/2 0.0           1           -2 -1
11 Filip Zekavičić 0 09:36              3 3   2   2       1 -10
12 Fiodor Dmitriew 11 29:441/1 100.03/6 50.04/7 57.1   2 4 6 1 1   6 2     11 0
17 Rafał Stefanik DNP                                   
19 Roman Szymański 4 12:492/2 100.0   2/2 100.0   1   1   3   2       3 -6
20 Piotr Szczotka 8 35:553/6 50.0   3/6 50.02/2 100.02 7 9 1 1 2 1 2     16 3
22 A.J. Walton 8 27:273/11 27.3   3/11 27.32/3 66.71 1 2 3 4 9 5 1   1 0 6
Drużyna 1 2 3   2
Suma 61 200:00 17/36 47.2 7/22 31.8 24/58 41.4 6/8 75 9 20 29 10 25 16 19 12   2 57