HydroTruck Radom
82 : 76 20:25 | 20:17 | 22:19 | 20:15
Siarka Tarnobrzeg
Etap I - Kolejka I | 12.10.2013 18:00
Sędziowie: Marek Maliszewski, Artur Fiedler, Krzysztof Puchałka | Komisarz: Ryszard Łabędź

Rosa Radom

Trener: Wojciech Kamiński. Asystenci: Marek Łukomski, Dawid Mazur

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Piotr Kardaś DNP                                   
6 Hubert Radke 6 11:27   2/4 50.02/4 50.0     3 3   3 1 1       6 9
8 Robert Witka 4 26:250/1 0.01/3 33.31/4 25.01/2 50.0  5 5 1 2 2 1   1   6 2
9 Kamil Łączyński 11 23:462/4 50.01/3 33.33/7 42.94/4 100.0  1 1 5 3 3 2 1     12 -4
11 Korie Lucious 8 20:021/7 14.31/2 50.02/9 22.23/4 75.01 2 3 6 2 4 4 2   3 7 -1
13 Jakub Zalewski 0 08:310/1 0.00/1 0.00/2 0.0   1 2 3 1     1       1 5
15 Łukasz Majewski 14 18:234/6 66.71/1 100.05/7 71.43/3 100.0  4 4   4 2 1       15 9
24 Jakub Dłoniak 13 26:305/9 55.61/2 50.06/11 54.5     1 1 1 1     1   1 11 -1
32 Kim Adams 2 14:241/1 100.0   1/1 100.0   1 5 6       1   1   8 -4
35 Damian Jeszke 3 03:06   1/1 100.01/1 100.0           1           3 -4
41 Kirk Archibeque 13 26:086/9 66.7   6/9 66.71/2 50.03 7 10 2 4 4       2 21 10
42 Elijah Johnson 8 21:182/2 100.01/5 20.03/7 42.91/2 50.0  3 3 1 1 1 3 1     5 9
Drużyna          
Suma 82 200:00 21/40 52.5 9/22 40.9 30/62 48.4 13/17 76.5 6 33 39 17 21 17 14 5 2 6 95  

Stabill Jezioro Tarnobrzeg

Trener: Leszek Marzec. Asystenci: Arkadiusz Papka, Michał Stępień

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Andrew Fitzgerald 20 28:009/13 69.2   9/13 69.22/4 50.0  4 4 1 4 2 3       16 -8
5 Marcin Nowakowski 3 27:460/3 0.00/1 0.00/4 0.03/4 75.0  1 1 4 3 5 2       1 -4
6 Krzysztof Krajniewski 8 31:291/6 16.72/2 100.03/8 37.5     6 6 1 1 1     2 2 12 -6
7 Nicchaeus Doaks 14 29:036/13 46.20/1 0.06/14 42.92/2 100.05 2 7 1 2 1 1 1 3   17 -17
10 Chase Simon 24 37:206/10 60.02/6 33.38/16 50.06/12 50.02 6 8 6 2 7 3 4 1   26 -3
14 Jakub Patoka 0 07:35                          1     1 2
15 Szymon Łukasiak 2 04:02         2/2 100.0          1         2 4
16 Piotr Pyszniak 0 11:490/1 0.00/1 0.00/2 0.0     3 3     2         1 0
18 Michał Marciniak 0 04:01                    1   1       -1 -7
41 Dawid Przybyszewski 5 18:551/3 33.31/3 33.32/6 33.3     3 3   4 2         4 9
Drużyna          
Suma 76 200:00 23/49 46.9 5/14 35.7 28/63 44.4 15/24 62.5 7 25 32 13 17 21 10 6 6 2 79