Czarni Słupsk
85 : 77 24:10 | 11:21 | 23:23 | 27:23
Etap I - Kolejka 21 | 08.03.2013 19:30
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Wojciech Liszka, Robert Mordal | Komisarz: Zbigniew Sołtysiak

Energa Czarni Słupsk

Trener: Andrej Urlep. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Michał Nowakowski 7 15:262/7 28.61/1 100.03/8 37.5   1 2 3   1 2   1     6 -1
6 Roderick Trice 3 12:251/3 33.3   1/3 33.31/2 50.03 1 4 1 1 1 1 1   1 5 -5
7 Marcin Dutkiewicz 5 15:580/1 0.01/3 33.31/4 25.02/2 100.0  2 2 2 2 2 2       4 -2
8 Todd Abernethy 2 04:211/2 50.00/1 0.01/3 33.3           2           0 -5
10 Oded Brandwein 15 33:215/8 62.50/2 0.05/10 50.05/5 100.0  1 1 8 5 5 3 1     17 11
13 Mateusz Kostrzewski 6 24:021/2 50.01/4 25.02/6 33.31/2 50.01 2 3 2 1 1 1 1   1 6 10
15 Wojciech Osiński DNP                                   
16 Szymon Długosz DNP                                   
19 Valdas Dabkus 17 24:343/6 50.01/3 33.34/9 44.48/8 100.03 8 11   2 9 2 3     24 9
24 Robert Tomaszek 2 06:391/1 100.0   1/1 100.0     1 1   5   1       2 3
25 Yemi Gadri-Nicholson 16 33:218/9 88.9   8/9 88.9   3 5 8 1 3   3 1 3   25 5
32 Levi Knutson 12 29:531/4 25.03/5 60.04/9 44.41/2 50.0  4 4 2 2   2       10 15
Drużyna   4 4   1
Suma 85 200:00 23/43 53.5 7/19 36.8 30/62 48.4 18/21 85.7 11 26 37 16 24 20 15 8 3 2 99  

AZS Koszalin

Trener: Zoran Sretenović. Asystent: Piotr Ignatowicz

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
7 Mateusz Bieg DNP                                   
9 Paweł Leończyk 11 22:144/7 57.11/1 100.05/8 62.5   4   4 1 2 2       1 13 -17
10 Sek Henry 19 28:546/10 60.01/4 25.07/14 50.04/7 57.1  2 2 1 4 7 1 2     13 -16
11 Bartłomiej Wołoszyn 7 24:51   1/4 25.01/4 25.04/4 100.0  3 3   2 4 1       6 9
12 Łukasz Wiśniewski 18 31:053/9 33.33/5 60.06/14 42.93/3 100.0  1 1 2 3 4 3 2     12 -15
15 Paweł Śpica DNP                                   
22 Rafał Bigus 0 03:16              1 1 1 2   1       1 -6
24 Cameron Bennerman 0 11:320/4 0.00/1 0.00/5 0.0     1 1       2     1 -6 -11
32 Rob Jones 11 26:050/4 0.03/5 60.03/9 33.32/2 100.03 6 9 1 4 2 1   2 1 16 1
34 Darrell Harris DNP                                   
44 Igor Milicic 7 23:522/2 100.01/3 33.33/5 60.0     2 2 6 1 4 2       11 11
55 Artur Mielczarek 4 28:110/2 0.01/4 25.01/6 16.71/2 50.0  2 2   3 1 1 2     1 4
Drużyna 2 3 5 1  
Suma 77 200:00 15/38 39.5 11/27 40.7 26/65 40 14/18 77.8 7 18 25 12 21 24 12 6 2 3 67