PGE Turów Zgorzelec
82 : 77 19:18 | 17:10 | 18:20 | 28:29
Etap I - Kolejka 19 | 21.02.2013 20:00
Sędziowie: Grzegorz Ziemblicki, Dariusz Szczerba, Łukasz Andrzejewski | Komisarz: Ryszard Łabędź

PGE Turów Zgorzelec

Trener: Miodrag Rajković. Asystenci: Artur Ziemba, Edward Żak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Aaron Cel 9 25:581/3 33.32/3 66.73/6 50.01/2 50.04 4 8 2 4 2 1 2     16 -5
8 Michał Chyliński 17 33:034/4 100.02/8 25.06/12 50.03/4 75.01 2 3 1 2 4 2 1     13 1
9 Oskar Bukowiecki DNP                                   
10 Russell Robinson 15 28:173/7 42.91/4 25.04/11 36.46/6 100.01   1 1 3 3 1 2     11 6
11 Piotr Stelmach 6 22:411/1 100.00/3 0.01/4 25.04/4 100.0  5 5 2 5 3   1     11 20
14 Łukasz Wichniarz 0 02:26            1 1 2               2 -2
15 Djordje Mićić 6 21:102/5 40.00/4 0.02/9 22.22/2 100.01 1 2 2 1 2 2 1   1 2 12
21 Tomasz Bodziński DNP                                   
22 David Jackson 5 23:491/3 33.31/4 25.02/7 28.60/2 0.01 3 4 4 2 2 2       4 0
25 Wojciech Leszczyński DNP                                   
32 Ivan Opačak 8 21:003/5 60.00/5 0.03/10 30.02/2 100.01 3 4 1 2 1       1 6 -7
44 Ivan Žigeranović 16 21:367/8 87.5   7/8 87.52/6 33.35 4 9   5 4     2   22 0
Drużyna 1 2 3   1
Suma 82 200:00 22/36 61.1 6/31 19.4 28/67 41.8 20/28 71.4 15 23 38 13 24 21 8 7 2 2 87  

AZS Koszalin

Trener: Zoran Sretenović. Asystent: Piotr Ignatowicz

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
7 Mateusz Bieg DNP                                   
9 Paweł Leończyk 16 30:337/12 58.3   7/12 58.32/2 100.03 3 6 1 3 3 3     1 15 0
10 Sek Henry 25 33:099/11 81.81/2 50.010/13 76.94/6 66.7  1 1 2 2 3 3 1     21 -2
11 Bartłomiej Wołoszyn 7 14:271/2 50.01/1 100.02/3 66.72/2 100.0  2 2   3 1   1     9 0
12 Łukasz Wiśniewski 16 34:246/12 50.00/1 0.06/13 46.24/5 80.0  5 5 5 3 7 2 2     18 6
15 Paweł Śpica DNP                                   
18 Robert Gibaszek DNP                                   
22 Rafał Bigus 5 16:492/3 66.7   2/3 66.71/2 50.01 5 6   2 3 1       8 -7
24 Cameron Bennerman 1 24:420/2 0.00/1 0.00/3 0.01/2 50.0  1 1 1 4 3 2 1 1   -1 -9
32 Rob Jones 5 19:082/7 28.6   2/7 28.61/1 100.01 5 6   1 2 3   1 1 4 2
44 Igor Milicic 2 20:54   0/2 0.00/2 0.02/2 100.0  2 2 2 3 2 1       3 -7
55 Artur Mielczarek 0 05:540/1 0.0   0/1 0.0     1 1               0 -8
Drużyna 1 2 3    
Suma 77 200:00 27/50 54 2/7 28.6 29/57 50.9 17/22 77.3 5 25 30 11 21 24 15 5 2 2 77