Czarni Słupsk
89 : 69 20:16 | 20:20 | 19:22 | 30:11
Siarka Tarnobrzeg
Etap I - Kolejka 17 | 19.01.2013 18:00
Sędziowie: Marek Ćmikiewicz, Damian Ottenburger, Paweł Białas | Komisarz: Janusz Kotulski

Energa Czarni Słupsk

Trener: Marius Linartas. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan, Algirdas Milonas

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Michał Nowakowski 2 09:171/3 33.3   1/3 33.30/1 0.0        1 1         -1 12
6 Roderick Trice 17 20:576/6 100.01/3 33.37/9 77.82/2 100.0  2 2 4 3 4 1 1 2   23 9
7 Marcin Dutkiewicz 12 21:383/7 42.92/4 50.05/11 45.5   3 5 8   2 1         14 21
9 Wojciech Jakubiak DNP                                   
10 Oded Brandwein 7 27:331/3 33.31/1 100.02/4 50.02/2 100.0  3 3 9 2 2 2 3     18 22
13 Mateusz Kostrzewski 7 24:232/5 40.01/3 33.33/8 37.5   1 2 3 1 3 1 3       3 -8
16 Szymon Długosz DNP                                   
19 Valdas Dabkus 8 29:314/10 40.00/1 0.04/11 36.4   5 3 8 2 4 3   1   2 12 9
24 Robert Tomaszek 9 18:594/7 57.1   4/7 57.11/3 33.33 5 8 2 4 3 4 3 1   14 15
25 Yemi Gadri-Nicholson 8 22:133/5 60.0   3/5 60.02/4 50.03 2 5   1 2 3   3 1 9 4
32 Levi Knutson 19 25:292/3 66.75/10 50.07/13 53.8     5 5 2             20 16
Drużyna   1 1    
Suma 89 200:00 26/49 53.1 10/22 45.5 36/71 50.7 7/12 58.3 15 27 42 20 20 17 13 8 6 3 112  

Jezioro Tarnobrzeg

Trener: Dariusz Szczubiał. Asystenci: Arkadiusz Papka, Michał Stępień

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Daniel Wall 4 21:282/2 100.00/2 0.02/4 50.0   2 3 5 1 3   1       7 -11
6 Krzysztof Krajniewski 9 23:013/4 75.01/2 50.04/6 66.70/1 0.0  1 1 1 1 1   1     9 0
7 J.T. Tiller 6 17:282/4 50.00/3 0.02/7 28.62/2 100.01 3 4 4   1 2 2   1 9 -4
9 Nicchaeus Doaks 12 27:026/14 42.90/1 0.06/15 40.0   4 3 7   3 3 2 2 1 1 11 -25
10 Piotr Pyszniak DNP                                   
13 Christopher Long 9 31:23   3/6 50.03/6 50.0     4 4 3 2 2 3 1   1 11 -25
14 Jakub Patoka 0 04:08                                0 -12
15 Xavier Alexander 11 30:274/10 40.00/1 0.04/11 36.43/5 60.03 4 7 3 3 6 5     3 7 -13
24 Jakub Dłoniak 18 32:052/6 33.34/9 44.46/15 40.02/4 50.0      1 4 7 1   1   8 -15
41 Dawid Przybyszewski 0 12:58   0/1 0.00/1 0.0     2 2   1   2 1 1   1 5
Drużyna 2 3 5   1
Suma 69 200:00 19/40 47.5 8/25 32 27/65 41.5 7/12 58.3 10 20 30 13 17 20 16 7 3 6 63