Siarka Tarnobrzeg
101 : 96 27:20 | 17:28 | 20:15 | 21:22 | d: 16:11
HydroTruck Radom
Etap I - Kolejka 16 | 12.01.2013 18:00
Sędziowie: Jakub Zamojski, Paweł Białas, Grzegorz Czajka | Komisarz: Leszek Rakoczy

Jezioro Tarnobrzeg

Trener: Dariusz Szczubiał. Asystenci: Arkadiusz Papka, Michał Stępień

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Daniel Wall 9 27:121/3 33.32/4 50.03/7 42.91/2 50.01 5 6 1 1 1 5 1     7 12
6 Krzysztof Krajniewski 4 25:121/5 20.00/4 0.01/9 11.12/2 100.02 2 4 1 3 2 1       0 -7
7 J.T. Tiller 8 27:512/6 33.31/1 100.03/7 42.91/2 50.0  4 4 3 5 3 3 2     9 0
8 Bartosz Szczytyński DNP                                   
9 Nicchaeus Doaks 23 37:137/10 70.0   7/10 70.09/9 100.03 5 8   1 7     6   34 7
10 Piotr Pyszniak DNP                                   
11 Piotr Pandura DNP                                   
13 Christopher Long 23 29:042/4 50.03/4 75.05/8 62.510/10 100.0  4 4 6 2 10 2 1     29 12
14 Jakub Patoka 0 03:11              1 1   1   1       0 -3
15 Xavier Alexander 2 25:191/5 20.0   1/5 20.0   2 1 3 3 4 4 1   2 1 5 -5
24 Jakub Dłoniak 24 38:106/11 54.53/8 37.59/19 47.43/3 100.0  3 3   4 4 2 2     17 11
41 Dawid Przybyszewski 8 11:481/1 100.02/2 100.03/3 100.0     1 1   1           9 -2
Drużyna 1 2 3    
Suma 101 225:00 21/45 46.7 11/23 47.8 32/68 47.1 26/28 92.9 8 26 34 14 22 31 15 6 8 1 110  

Rosa Radom

Trener: Mariusz Karol. Asystenci: Karol Gutkowski, Dawid Mazur

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 J.J. Montgomery 0 15:190/4 0.0   0/4 0.0   1 1 2 1     4     2 -5 0
5 Piotr Kardaś 2 27:501/4 25.00/4 0.01/8 12.5   1 1 2 6 4 1   2   2 5 -4
6 Hubert Radke 11 19:584/6 66.71/1 100.05/7 71.4     5 5 3 3   1     1 16 -1
7 Ronald Dorsey 23 29:415/8 62.51/5 20.06/13 46.210/11 90.93 1 4 1 4 7 1 1   2 20 -5
8 Slaven Čupković 20 26:356/9 66.72/5 40.08/14 57.12/3 66.7  3 3   2 4 1 1     16 -1
9 Nikola Vasojević 4 17:101/1 100.0   1/1 100.02/2 100.0  1 1 1 4 1 2       4 -1
13 Jakub Zalewski 11 28:423/4 75.01/2 50.04/6 66.72/3 66.7  2 2 1 4 3         11 -5
14 Artur Donigiewicz 5 16:181/2 50.01/4 25.02/6 33.3     1 1 1 1   1       2 0
19 Michał Nikiel DNP                                   
21 Kim Adams 4 23:512/2 100.0   2/2 100.0   2 3 5   5 1 1 1     9 1
24 Jakub Schenk DNP                                   
43 Slaviša Bogavac 16 19:366/9 66.7   6/9 66.74/6 66.72 6 8   4 5 2 1 1 1 19 -9
Drużyna 1 3 4    
Suma 96 225:00 29/49 59.2 6/21 28.6 35/70 50 20/25 80 9 24 33 14 31 22 13 6 1 8 97