Kotwica Kołobrzeg
63 : 70 16:14 | 18:15 | 20:16 | 9:25
HydroTruck Radom
Etap I - Kolejka 10 | 01.12.2012 18:00
Sędziowie: Marek Maliszewski, Robert Zieliński, Dariusz Nejman | Komisarz: Ryszard Jabłoński

Kotwica Kołobrzeg

Trener: Tomasz Mrożek. Asystent: Paweł Bohdziewicz

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Krzysztof Urban DNP                                   
5 Piotr Żołnierczuk DNP                                   
8 Jarosław Zyskowski 6 14:561/4 25.01/3 33.32/7 28.61/1 100.0  2 2 1 2 3 2       2 -1
9 Sean Mosley 13 30:225/11 45.51/3 33.36/14 42.90/1 0.02 9 11 3 2 3 3 3 3 1 21 -16
11 Corey Jefferson 4 28:542/3 66.70/4 0.02/7 28.6     6 6 6 3   2 3   1 12 1
12 Wojciech Złoty 0 12:170/1 0.0   0/1 0.0     1 1 1 4   3   1   -1 0
13 Grzegorz Arabas 10 26:363/8 37.51/3 33.34/11 36.41/1 100.02 1 3   1 2         6 -3
14 Piotr Niedźwiedzki 11 14:203/7 42.91/2 50.04/9 44.42/2 100.01 3 4   5 3 2   1   9 -2
17 Francis Han 2 11:061/1 100.0   1/1 100.0           3 1 3       -1 -8
20 Rafał Rajewicz 1 25:03         1/2 50.02 4 6 1 3 1 4   2   5 -3
24 Marko Djurić 0 02:59   0/2 0.00/2 0.0                       -2 -1
40 Demetrius Brown 16 33:274/9 44.40/1 0.04/10 40.08/11 72.73 4 7 2 1 10 4 3 1 1 16 -2
Drużyna 2 2 4 1  
Suma 63 200:00 19/44 43.2 4/18 22.2 23/62 37.1 13/18 72.2 10 30 40 14 24 23 23 9 8 3 67  

Rosa Radom

Trener: Mariusz Karol. Asystent: Dawid Mazur

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Piotr Kardaś 6 30:101/4 25.00/3 0.01/7 14.34/4 100.0  2 2 5 2 2 1 2     8 1
6 Hubert Radke 6 15:513/4 75.0   3/4 75.0   2 2 4 2 3 1 1     1 10 -1
8 Slaven Čupković 6 20:491/4 25.01/6 16.72/10 20.01/2 50.0  1 1 2 2 2 1     1 -1 -10
9 Nikola Vasojević 5 09:102/2 100.0   2/2 100.01/1 100.0      1   2         6 0
13 Jakub Zalewski 8 18:521/6 16.72/4 50.03/10 30.0     1 1   3   2     1 0 -2
14 Artur Donigiewicz 14 19:115/9 55.61/2 50.06/11 54.51/2 50.0  4 4 1 5 2 2 2   1 13 6
15 Paweł Bogdanowicz 5 22:380/1 0.01/3 33.31/4 25.02/2 100.0  3 3 1 1 1 1 1     6 17
19 Michał Nikiel 1 06:240/1 0.0   0/1 0.01/4 25.0  1 1   2 2       1 -2 1
21 Kim Adams 3 31:391/3 33.30/1 0.01/4 25.01/2 50.02 9 11 4 2 3 2 3 3 1 18 17
24 Jakub Schenk 2 06:250/1 0.0   0/1 0.02/2 100.01 1 2 1   4 1     1 3 4
43 Slaviša Bogavac 14 18:516/9 66.70/1 0.06/10 60.02/2 100.01 2 3   4 5 2 1     12 2
Drużyna 4 3 7   1
Suma 70 200:00 20/44 45.5 5/20 25 25/64 39.1 15/21 71.4 6 26 32 17 24 24 13 9 3 7 73