Start Gdynia
69 : 76 18:17 | 16:20 | 11:17 | 24:22
Anwil Włocławek
Etap I - Kolejka 10 | 01.12.2012 18:00
Sędziowie: Marek Ćmikiewicz, Roman Putyra, Marcin Bieńkowski | Komisarz: Eugeniusz Kuglarz

Start Gdynia

Trener: David Dedek. Asystent: Artur Gronek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Patryk Pełka 4 18:012/3 66.7   2/3 66.7   1 3 4   3   1     1 6 -6
7 Sebastian Kowalczyk 1 13:070/1 0.00/1 0.00/2 0.01/2 50.0      1 1 2 1       -2 -3
8 Marcin Malczyk 5 21:331/2 50.01/3 33.32/5 40.0     2 2 4 3 1 1 6     13 6
9 Robert Rothbart 16 25:147/10 70.0   7/10 70.02/6 33.31 3 4 2 5 4     1   16 2
11 Grzegorz Mordzak 7 16:392/4 50.01/1 100.03/5 60.0     1 1 1 1           7 -6
12 Jarosław Mokros 2 18:491/2 50.00/2 0.01/4 25.00/2 0.02 2 4   1 3 4   1 1 -2 -13
13 Maciej Kucharek 7 16:171/1 100.01/5 20.02/6 33.32/4 50.0  2 2 2 2 3 1       4 -3
14 Michał Jankowski 15 27:363/5 60.02/6 33.35/11 45.53/3 100.01 2 3 1 3 5       1 13 -5
15 Jakub Pietkiewicz DNP                                   
16 Tomasz Andrzejewski 4 07:282/5 40.00/1 0.02/6 33.3           1           0 -5
18 Tomasz Wojdyła 2 25:201/6 16.70/1 0.01/7 14.3   3 4 7 1 1   1   2 2 5 -7
20 Tomasz Śnieg 6 09:563/4 75.0   3/4 75.0         1 3 3 1       5 5
Drużyna 1 5 6   3
Suma 69 200:00 23/43 53.5 5/20 25 28/63 44.4 8/17 47.1 8 19 27 13 24 21 10 6 4 5 65  

Anwil Włocławek

Trener: Milija Bogicević. Asystent: Marcin Woźniak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Ryan Wright 10 23:275/7 71.4   5/7 71.40/1 0.02 1 3 1 3 2 1   1 1 11 4
7 Krzysztof Szubarga 9 36:433/5 60.00/4 0.03/9 33.33/4 75.02 5 7 5 4 6 4 1     11 10
8 Arvydas Eitutavičius 13 19:291/2 50.03/8 37.54/10 40.02/2 100.0  4 4 1   5 2       10 9
9 Łukasz Seweryn DNP                                   
11 Marcus Ginyard 7 19:081/2 50.0   1/2 50.05/6 83.34 2 6 2 4 4 3 1     11 0
15 Przemysław Frasunkiewicz 7 25:171/2 50.01/4 25.02/6 33.32/2 100.0  4 4 2 1 1     1   10 -3
16 Dawid Słupiński DNP                                   
23 Tony Weeden 15 27:271/5 20.04/9 44.45/14 35.71/2 50.0  1 1   2 1 1     2 5 8
24 Michał Sokołowski 2 14:571/1 100.00/1 0.01/2 50.0   1 4 5 1 2 2         7 -3
40 Mateusz Bartosz 4 09:032/2 100.0   2/2 100.00/2 0.01   1 1 1 1   1     5 10
41 Ruben Boykin 9 24:294/7 57.10/2 0.04/9 44.41/1 100.01 3 4 2 4 2 2 1 3 1 12 0
Drużyna 2 4 6    
Suma 76 200:00 19/33 57.6 8/28 28.6 27/61 44.3 14/20 70 11 24 35 15 21 24 13 4 5 4 82