Trefl Sopot
72 : 71 9:26 | 21:13 | 22:17 | 20:15
PGE Spójnia Stargard
Etap I - 18 kolejka | 09.01.2022 17:30
Sędziowie: Marcin Kowalski, Sławomir Moszakowski, Karol Nowak | Komisarz: Adam Greczyło

Trefl Sopot

Trener: Marcin Stefański. Asystenci: Krzysztof Roszyk, Paweł Turkiewicz

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Brandon Young 7 28:551/7 14.31/3 33.32/10 20.02/2 100.01 1 2 5   2 3 2   2 5 12
1 Darrin Dorsey 22 32:523/8 37.55/10 50.08/18 44.41/1 100.01 2 3 5 3 2 4 1 1 1 18 19
3 Wiktor Jaszczerski DNP                                   
7 DeAndre Davis 7 16:563/3 100.00/3 0.03/6 50.01/2 50.01 5 6 1 4 1   2     12 4
12 Daniel Ziółkowski 0 09:100/2 0.00/1 0.00/3 0.0     2 2             1 -1 -16
20 Josh Sharma 17 34:256/9 66.70/2 0.06/11 54.55/5 100.03 4 7   2 3 2 1 3   21 -1
22 Darious Moten 14 27:182/5 40.03/4 75.05/9 55.61/2 50.02 8 10 1 3 3 1   2 1 21 9
24 Hubert Łałak DNP                                   
29 Paweł Leończyk 0 20:510/2 0.0   0/2 0.0   1 5 6 3 1 2     1   8 -4
31 Łukasz Klawa DNP                                   
33 Karol Gruszecki 5 29:331/5 20.01/3 33.32/8 25.0   1 5 6 2 2 1 2       5 -18
Drużyna 4   4   1
Suma 72 200:00 16/41 39 10/26 38.5 26/67 38.8 10/12 83.3 14 32 46 17 15 14 13 6 7 5 89  

PGE Spójnia Stargard

Trener: Marek Łukomski. Asystent: Maciej Raczyński

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Admon Gilder 15 37:056/13 46.21/4 25.07/17 41.2   1 6 7 5 1 2 3 2 1 3 17 10
4 Tomasz Śnieg 5 32:052/5 40.0   2/5 40.01/2 50.0  2 2 6 2 3 3 1     7 -1
5 Justin Gray 18 38:400/1 0.05/7 71.45/8 62.53/3 100.0  1 1 5 2 1 1 3   1 23 0
6 Szymon Szmit DNP                                   
7 Patryk Zając DNP                                   
11 Baylee Steele 21 32:003/7 42.94/8 50.07/15 46.73/4 75.01 5 6   2 4       2 18 6
13 Oliwer Korolczuk DNP                                   
16 Nick Spires 7 30:580/4 0.02/6 33.32/10 20.01/2 50.01 8 9 2 2 3     3   12 8
22 Daniel Szymkiewicz 3 12:10         3/4 75.0  3 3 2 1 2 2       5 -12
24 Grzegorz Chodźko DNP                                   
32 Kacper Młynarski 2 17:021/3 33.30/3 0.01/6 16.7         1 4       1 1 -1 -16
Drużyna 3 4 7    
Suma 71 200:00 12/33 36.4 12/28 42.9 24/61 39.3 11/15 73.3 6 29 35 21 14 15 9 6 5 7 81  
  Trefl Sopot PGE Spójnia Stargard
Punkty ze strat 8 12
Punkty w "pomalowanym" 28 (14/39) 35.9 20 (10/23) 43.5
Punkty drugiej szansy 7 3
Punkty szybkiego ataku 9 10
Punkty z ławki 21 5
  Trefl Sopot PGE Spójnia Stargard
Najwyższe prowadzenie 4 (50-46) 21 (5-26)
Najwyższa seria punktowa 14 (72-71) 19 (0-19)
Zmiany prowadzenia 3
Remisy 2
Czas na prowadzeniu 01:48 36:56