Asseco Arka Gdynia
81 : 80 19:26 | 20:14 | 21:8 | 21:32
MKS Dąbrowa Górnicza
Etap I - 12 kolejka | 18.11.2021 17:30
Sędziowie: Jakub Zamojski, Sławomir Moszakowski, Tomasz Szczurewski | Komisarz: Ryszard Jabłoński

Asseco Arka Gdynia

Trener: Miloš Mitrović. Asystenci: Marcel Babiński, Krzysztof Szubarga, Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Anthony Durham II 9 21:212/5 40.00/2 0.02/7 28.65/6 83.31 3 4 4 2 5 4 1 1 1 9 6
5 Wojciech Tomaszewski 0 02:200/1 0.0   0/1 0.0                       -1 -2
8 Filip Dylewicz 2 21:241/2 50.00/2 0.01/4 25.0         3 3     1     3 2
9 Dominik Wilczek 9 29:003/5 60.01/6 16.74/11 36.40/1 0.0  5 5 2 3 2 1 2   1 9 -7
10 Novak Musić 5 26:052/3 66.70/2 0.02/5 40.01/2 50.0  1 1 2 2 1 2 1 1   4 -11
11 Bartłomiej Wołoszyn 20 27:093/5 60.03/5 60.06/10 60.05/6 83.3  2 2 2 3 6 1       18 11
13 Piotr Lis DNP                                   
22 Olaf Perzanowski DNP                                   
32 Adrian Bogucki 11 16:125/6 83.3   5/6 83.31/1 100.0  9 9   4 1 2       17 -4
34 Adam Hrycaniuk 7 23:443/8 37.5   3/8 37.51/1 100.03 2 5 4 2 6 1   1   11 5
89 Jacobi Boykins 18 32:455/5 100.02/3 66.77/8 87.52/2 100.01 9 10 2 2 2 3 2 1   29 5
Drużyna 1 2 3   3
Suma 81 200:00 24/40 60 6/20 30 30/60 50 15/19 78.9 6 33 39 19 21 23 17 7 4 2 99  

MKS Dąbrowa Górnicza

Trener: Jacek Winnicki. Asystenci: Michał Dukowicz, Marcin Wit

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Devyn Marble 13 33:133/9 33.32/4 50.05/13 38.51/2 50.0  3 3 5 1 4 1 2     13 3
2 Michael Lewis II 21 30:356/13 46.22/5 40.08/18 44.43/4 75.03 3 6 5 2 3 2 1   2 20 1
4 Marcin Piechowicz 3 09:25   1/2 50.01/2 50.0           1 1 1       1 -6
5 Caio Pacheco 2 22:21   0/2 0.00/2 0.02/2 100.02 2 4 3 3 2 1       6 -8
7 Adam Brenk 13 23:231/2 50.02/6 33.33/8 37.55/5 100.0  1 1 1 4 4 2     1 8 7
8 Josip Sobin 11 22:234/5 80.0   4/5 80.03/3 100.01 4 5   4 3 2 1 2 1 16 -8
9 Milivoje Mijović 2 17:101/6 16.70/1 0.01/7 14.3   1 3 4   2 2   2     2 10
10 Alan Czujkowski DNP                                   
13 Jakub Motylewski 0 03:460/1 0.0   0/1 0.0     1 1   2   1       -1 -3
21 Filip Małgorzaciak 3 10:28   1/3 33.31/3 33.3     2 2   1           3 -3
25 Michał Nowakowski 12 27:160/3 0.04/6 66.74/9 44.4     5 5 2 3 2 1 2     15 2
47 Kacper Dziedzic DNP                                   
Drużyna 1   1    
Suma 80 200:00 15/39 38.5 12/29 41.4 27/68 39.7 14/16 87.5 8 24 32 16 23 21 11 8 2 4 83  
  Asseco Arka Gdynia MKS Dąbrowa Górnicza
Punkty ze strat 15 9
Punkty w "pomalowanym" 42 (21/33) 63.6 24 (12/21) 57.1
Punkty drugiej szansy 8 5
Punkty szybkiego ataku 13 15
Punkty z ławki 22 10
  Asseco Arka Gdynia MKS Dąbrowa Górnicza
Najwyższe prowadzenie 14 (62-48) 10 (16-26)
Najwyższa seria punktowa 11 (32-29) 9 (64-59)
Zmiany prowadzenia 7
Remisy 6
Czas na prowadzeniu 25:14 11:46