MKS Dąbrowa Górnicza
82 : 97 20:21 | 20:29 | 18:20 | 24:27
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Etap I - 10 kolejka | 07.11.2021 15:30
Sędziowie: Piotr Pastusiak, Marek Maliszewski, Marcin Koralewski | Komisarz: Krzysztof Puchałka

MKS Dąbrowa Górnicza

Trener: Jacek Winnicki. Asystenci: Michał Dukowicz, Marcin Wit

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Devyn Marble 25 33:419/14 64.32/4 50.011/18 61.11/3 33.31 7 8 6 2 6 3 2     29 -20
2 Michael Lewis II 11 34:344/8 50.01/4 25.05/12 41.7     2 2 6 3 2 1 4     15 -11
4 Marcin Piechowicz 0 08:480/2 0.00/2 0.00/4 0.0   1 1 2   2   1   1   -2 -6
7 Adam Brenk 2 22:510/1 0.00/1 0.00/2 0.02/4 50.0  2 2 2 3 2 1       1 5
8 Josip Sobin 6 18:023/11 27.3   3/11 27.3   5 3 8 1 4     1     8 0
9 Milivoje Mijović 10 13:223/5 60.01/2 50.04/7 57.11/2 50.0  2 2   1 3   1   1 9 -5
10 Alan Czujkowski DNP                                   
13 Jakub Motylewski 0 06:160/1 0.0   0/1 0.0     1 1 1 2   1       0 -7
21 Filip Małgorzaciak 0 09:59                                0 -1
24 Steven Haney Jr 10 18:572/2 100.02/8 25.04/10 40.0   1   1 2 3 1         7 -15
25 Michał Nowakowski 18 33:115/5 100.02/7 28.67/12 58.32/2 100.01 4 5   4 5 2   1 1 17 -15
77 Wiktor Rajewicz 0 00:19                                0 0
Drużyna 1   1   1
Suma 82 200:00 26/49 53.1 8/28 28.6 34/77 44.2 6/11 54.5 10 22 32 18 24 19 10 8 2 2 84  

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

Trener: Mantas Cesnauskis. Asystent: Łukasz Seweryn

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Bartosz Jankowski 9 16:123/4 75.01/2 50.04/6 66.7     3 3 3 2   1 1   1 13 10
2 Beau Beech Iii 19 31:352/2 100.03/5 60.05/7 71.46/6 100.0  13 13 4 4 5 1 1 1 1 35 19
3 Marek Klassen 24 33:133/4 75.05/7 71.48/11 72.73/4 75.0  5 5 7 2 3 6 2     28 10
4 Adrian Kordalski 2 06:341/1 100.0   1/1 100.0   1 1 2 1   1         5 4
5 Jakub Musiał 8 28:300/1 0.02/4 50.02/5 40.02/2 100.01   1   3 3 2 1     5 6
11 Błażej Kulikowski 0 00:19   0/1 0.00/1 0.0                       -1 0
12 Mikołaj Witliński 7 17:263/9 33.3   3/9 33.31/2 50.01 2 3 1 2 3         4 2
16 Dawid Słupiński 4 08:252/2 100.0   2/2 100.0           1   2       2 -4
23 Kalif Young 5 22:152/3 66.7   2/3 66.71/4 25.03 6 9 3 2 3 2 1 1   13 13
30 Billy Garrett 19 35:123/6 50.03/6 50.06/12 50.04/5 80.0  4 4 7 3 6 4 1     20 15
31 Przemysław Szczepanek 0 00:19                                0 0
Drużyna   2 2    
Suma 97 200:00 19/32 59.4 14/25 56 33/57 57.9 17/23 73.9 6 36 42 26 19 24 18 7 2 2 124  
  MKS Dąbrowa Górnicza Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Punkty ze strat 22 12
Punkty w "pomalowanym" 46 (23/40) 57.5 30 (15/27) 55.6
Punkty drugiej szansy 9 5
Punkty szybkiego ataku 21 30
Punkty z ławki 20 20
  MKS Dąbrowa Górnicza Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Najwyższe prowadzenie 5 (11-6) 19 (49-68)
Najwyższa seria punktowa 9 (58-68) 8 (35-45)
Zmiany prowadzenia 8
Remisy 3
Czas na prowadzeniu 03:23 33:51