Enea Zastal BC Zielona Góra
83 : 91 22:18 | 26:16 | 13:31 | 22:26
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Etap I - 3 kolejka | 17.09.2021 17:30
Sędziowie: Piotr Pastusiak, Łukasz Andrzejewski, Maciej Krupiński | Komisarz: Grzegorz Potęga

Enea Zastal BC Zielona Góra

Trener: Oliver Vidin. Asystent: Arkadiusz Miłoszewski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Jarosław Zyskowski 12 27:353/3 100.02/5 40.05/8 62.5     1 1 5 3   1 1     15 2
2 Andrzej Mazurczak 11 19:564/7 57.11/1 100.05/8 62.5   2 1 3 3 2     2 1 1 17 -6
3 Kacper Traczyk DNP                                   
6 David Brembly 5 19:351/1 100.01/2 50.02/3 66.7   3 6 9               13 -5
7 Krzysztof Sulima 2 11:040/2 0.0   0/2 0.02/4 50.03 2 5   2 4 1       2 3
8 Dragan Apić 24 28:568/15 53.3   8/15 53.38/12 66.7  7 7 2 2 10 3 1     20 -11
10 Nikodem Klocek DNP                                   
17 Branden Frazier 0 28:13   0/4 0.00/4 0.0     1 1 12 3   1       8 -6
18 Konrad Szymański DNP                                   
20 Nemanja Nenadić 12 24:483/9 33.32/4 50.05/13 38.50/2 0.02 7 9 3 3 6 2 1     13 -11
21 Tony Meier 1 10:00   0/2 0.00/2 0.01/2 50.0        3 1     1 1 -1 -4
34 Devoe Joseph 16 29:531/4 25.04/5 80.05/9 55.62/2 100.0  1 1 1 2 2 2   1   13 -2
Drużyna 2   2    
Suma 83 200:00 20/41 48.8 10/23 43.5 30/64 46.9 13/22 59.1 12 26 38 26 20 23 10 5 3 2 100  

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

Trener: Mantas Cesnauskis. Asystent: Łukasz Seweryn

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Lewis Beech III 15 37:342/5 40.03/14 21.45/19 26.32/2 100.0  5 5 3 3 3         9 14
3 Marek Klassen 24 37:582/5 40.06/8 75.08/13 61.52/2 100.0  4 4 6 2 3 4 3   1 28 14
4 Adrian Kordalski DNP                                   
5 Jakub Musiał 9 21:511/2 50.02/3 66.73/5 60.01/2 50.01 2 3 2 3 3   2   1 13 -2
11 Błażej Kulikowski 0 03:050/1 0.00/1 0.00/2 0.0   2   2   3           0 -5
12 Mikołaj Witliński 10 25:434/7 57.10/1 0.04/8 50.02/4 50.02 4 6 2 4 3 2 2     12 3
16 Dawid Słupiński 0 02:26                      1         0 -6
21 Maciej Kucharek 7 20:022/2 100.01/3 33.33/5 60.0   1 4 5 1 3   2       9 1
23 Kalif Young 2 14:171/3 33.3   1/3 33.3   1 1 2 3 4 1     2   7 5
30 William Garrett 24 37:049/12 75.00/2 0.09/14 64.36/6 100.01 3 4 3 1 6 1 1   1 26 16
31 Przemysław Szczepanek DNP                                   
Drużyna 2 1 3   1
Suma 91 200:00 21/37 56.8 12/32 37.5 33/69 47.8 13/16 81.3 10 24 34 20 23 20 10 8 2 3 104  
  Enea Zastal BC Zielona Góra Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Punkty ze strat 17 8
Punkty w "pomalowanym" 36 (18/32) 56.3 36 (18/29) 62.1
Punkty drugiej szansy 14 6
Punkty szybkiego ataku 12 12
Punkty z ławki 26 11
  Enea Zastal BC Zielona Góra Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Najwyższe prowadzenie 19 (38-19) 8 (83-91)
Najwyższa seria punktowa 11 (38-19) 11 (61-68)
Zmiany prowadzenia 8
Remisy 5
Czas na prowadzeniu 20:57 16:55