Trefl Sopot
73 : 78 18:18 | 23:19 | 23:20 | 9:21
Asseco Arka Gdynia
Etap I - 4 kolejka | 20.09.2020 17:35
Sędziowie: Michał Proc, Marcin Koralewski, Bartosz Puzoń | Komisarz: Leszek Pujdak

Trefl Sopot

Trener: Marcin Stefański. Asystent: Krzysztof Roszyk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Łukasz Kolenda 14 28:463/7 42.92/4 50.05/11 45.52/2 100.01 3 4 4 3 4 6 1   1 11 1
7 Martynas Paliukenas 2 15:171/3 33.30/3 0.01/6 16.70/1 0.0  3 3 1 3 3 2 2     0 -7
11 Tyson Jay Haws 7 13:131/2 50.01/3 33.32/5 40.02/2 100.0      1 4 2 4 1     2 -8
13 Dominik Olejniczak 10 23:045/6 83.3   5/6 83.3     4 4 2 3   1 1 2   17 -4
15 Witalij Kowalenko 3 07:14   1/2 50.01/2 50.0           1       1   3 -1
21 Patryk Pułkotycki DNP                                   
22 Darious Moten 8 27:550/3 0.02/4 50.02/7 28.62/2 100.02 3 5 2 2 2 1 1     10 -6
23 Michał Kolenda 7 24:001/1 100.01/1 100.02/2 100.02/2 100.01 4 5 3 3 2 2       13 -4
29 Paweł Leończyk 10 30:232/3 66.71/1 100.03/4 75.03/4 75.01 4 5 4 2 2 3   2   16 6
31 Łukasz Klawa DNP                                   
33 Karol Gruszecki 12 30:083/3 100.01/3 33.34/6 66.73/3 100.0  4 4 1 3 3 2     1 13 -2
34 Sebastian Rompa DNP                                   
Drużyna 1   1   1
Suma 73 200:00 16/28 57.1 9/21 42.9 25/49 51 14/16 87.5 6 25 31 18 24 18 22 6 5 2 85  

Asseco Arka Gdynia

Trener: Przemysław Frasunkiewicz. Asystenci: Piotr Blechacz, Kamil Sadowski, Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Mateusz Kaszowski 3 17:000/1 0.01/1 100.01/2 50.0         2 3 3 1 1     4 0
5 Michał Pluta 0 08:18   0/1 0.00/1 0.0         1 2 1   1     1 -5
7 Krzysztof Szubarga 22 33:141/5 20.03/6 50.04/11 36.411/13 84.61 2 3 5 2 9 3     1 18 1
8 Filip Dylewicz 3 20:19   1/2 50.01/2 50.0     4 4 1 1   1   1   7 -8
9 Marcin Malczyk 6 16:380/3 0.02/2 100.02/5 40.0     1 1 1 1 1   1 1   7 13
11 Bartłomiej Wołoszyn 10 20:231/1 100.02/5 40.03/6 50.02/2 100.01 1 2 3 2 1 1 1     12 11
14 Wojciech Czerlonko 2 12:471/2 50.00/1 0.01/3 33.3     1 1   2     1   1 2 4
21 Mikołaj Witliński 9 12:534/5 80.00/3 0.04/8 50.01/2 50.02 1 3 1 1 2 2 1     7 -1
23 Marcin Kowalczyk DNP                                   
28 Przemysław Żołnierewicz 14 31:284/8 50.01/5 20.05/13 38.53/4 75.01 2 3 2 1 4 3 2     9 8
34 Adam Hrycaniuk 9 27:004/12 33.3   4/12 33.31/2 50.06 6 12   3 3 2     3 10 2
Drużyna 4 1 5    
Suma 78 200:00 15/37 40.5 10/26 38.5 25/63 39.7 18/23 78.3 15 19 34 16 18 24 13 8 2 5 77  
  Trefl Sopot Asseco Arka Gdynia
Punkty ze strat 7 21
Punkty w "pomalowanym" 26 (13/20) 65 26 (13/29) 44.8
Punkty drugiej szansy 6 14
Punkty szybkiego ataku 14 19
Punkty z ławki 32 30
  Trefl Sopot Asseco Arka Gdynia
Najwyższe prowadzenie 14 (59-45) 5 (73-78)
Najwyższa seria punktowa 8 (41-30) 10 (66-67)
Zmiany prowadzenia 9
Remisy 6
Czas na prowadzeniu 33:29 04:18