BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
94 : 101 23:19 | 18:20 | 27:28 | 20:21 | d: 6:13
PGE Turów Zgorzelec
Etap I - 12 kolejka | 05.01.2008 18:30
Sędziowie i komisarz: Nominacje wkrótce...

Atlas Stal Ostrów Wlkp.

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Tommy Adams 10 10:371/1 100.02/4 50.03/5 60.02/2 100.0      1 1 1 1       8 0
5 Grzegorz Kruk DNP                                   
6 Brandun Hughes 27 39:268/13 61.53/4 75.011/17 64.72/3 66.72 4 6 3 3 4   1     30 0
7 Jacek Sulowski DNP                                   
8 John Oden 17 39:207/9 77.8   7/9 77.83/8 37.54 6 10   3 4 1 1 4   24 0
9 Charles Bennett 0 05:400/1 0.0   0/1 0.0           1           -1 0
11 Ruben Boykin 14 35:225/8 62.51/5 20.06/13 46.21/1 100.02 5 7 2 2 1 1 2 2   19 0
13 Gintaras Kadziulis 10 43:191/2 50.01/5 20.02/7 28.65/5 100.01 3 4 3 5 5 2       10 0
14 Marcin Sroka 5 10:050/1 0.01/2 50.01/3 33.32/3 66.71 2 3 1 2 1 2       4 0
15 Wojciech Szawarski 11 41:112/6 33.31/5 20.03/11 27.34/5 80.01 3 4 6 5 3 2 1     11 0
16 Dawid Przybyszewski DNP                                   
Drużyna       1  
Suma 94 225:00 24/41 58.5 9/25 36 33/66 50 19/27 70.4 11 23 34 16 22 19 9 5 6   105  

PGE Turów Zgorzelec

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Marko Scekic 3 04:01   1/3 33.31/3 33.3           1   1       0 0
6 Robert Skibniewski 0 01:46                                0 0
7 Andres Rodriguez 11 41:563/4 75.01/3 33.34/7 57.12/2 100.02 1 3 6 3 2   1     18 0
8 Robert Witka 5 28:341/3 33.31/3 33.32/6 33.3     6 6 2 2 2 2 1     8 0
9 Slobodan Ljubotina 0 10:000/1 0.0   0/1 0.00/2 0.01   1   1 3 1       -3 0
12 David Logan 15 25:551/3 33.33/4 75.04/7 57.14/4 100.02 2 4 1 4 4 1       16 0
13 Mateusz Jarmakowicz DNP                                   
14 Dragisa Drobnjak 24 40:599/13 69.22/3 66.711/16 68.80/1 0.01 6 7 1 4 2 2 3     27 0
22 Thomas Kelati 26 41:202/4 50.06/10 60.08/14 57.14/4 100.01 6 7 5 5 4         32 0
24 Marcin Kosiński 12 22:534/5 80.01/4 25.05/9 55.61/2 50.01   1 1 2 2 2 2     9 0
32 Harding Nana 5 07:361/4 25.0   1/4 25.03/4 75.0        1 2 1       0 0
51 Bartosz Bochno DNP                                   
Drużyna          
Suma 101 225:00 21/37 56.8 15/30 50 36/67 53.7 14/19 73.7 8 21 29 16 23 21 10 7     107