BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
74 : 101 12:21 | 16:29 | 22:31 | 24:20
Etap I - 5 kolejka | 05.11.2006 17:30
Sędziowie i komisarz: Nominacje wkrótce...

Gipsar Stal Ostrów Wlkp.

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Michał Wiesner DNP                                   
5 Michael Ansley 8 20:242/3 66.70/1 0.02/4 50.04/4 100.0  6 6   3   2 1     11 0
6 Jacek Krzykała 1 13:420/1 0.00/1 0.00/2 0.01/2 50.0      3       2     3 0
7 Wojciech Żurawski 9 20:072/3 66.7   2/3 66.75/6 83.33 4 7 3 4     1     18 0
8 Wacław Piński DNP                                   
9 Dainis Obersats 7 18:462/2 100.00/1 0.02/3 66.73/4 75.01 4 5 2 4   3       9 0
10 Grzegorz Dudzik 2 09:011/1 100.00/1 0.01/2 50.0   1   1               2 0
11 Brian Bender 0 15:33                    2   2       -2 0
12 Jewgen Olijnik 7 14:052/3 66.7   2/3 66.73/4 75.01 1 2   3           7 0
13 Arturs Brunins 19 35:255/7 71.43/10 30.08/17 47.10/3 0.0  6 6   4   2       11 0
14 John Thomas 11 23:501/3 33.31/4 25.02/7 28.66/7 85.7      5 4   6 4     8 0
15 Wojciech Szawarski 10 29:073/6 50.00/4 0.03/10 30.04/6 66.71 3 4 5 4   4 1     7 0
Drużyna          
Suma 74 200:00 18/29 62.1 4/22 18.2 22/51 43.1 26/36 72.2 7 24 31 18 28 0 19 9     74  

Prokom Trefl Sopot

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Jasmin Hukić 16 20:534/5 80.02/6 33.36/11 54.52/2 100.0        3   2       9 0
5 Rashid Atkins 7 19:422/2 100.00/1 0.02/3 66.73/3 100.01   1 3 3   2 4     12 0
6 Justin Hamilton 5 18:030/1 0.01/2 50.01/3 33.32/2 100.01 2 3 5 3   2       9 0
7 Tomas Masiulis 1 14:490/1 0.0   0/1 0.01/2 50.03 1 4   1       2   5 0
8 Filip Dylewicz 6 23:123/5 60.00/1 0.03/6 50.0     2 2 1 4   1 1     6 0
9 Christian Dalmau 15 20:193/5 60.01/3 33.34/8 50.06/6 100.0  3 3 8 1   3 3     22 0
10 Adam Wójcik 12 14:434/5 80.00/2 0.04/7 57.14/4 100.0  2 2   1   1       10 0
11 Jeff Nordgaard 4 16:261/3 33.30/1 0.01/4 25.02/2 100.0  2 2               3 0
12 Huseyin Besok 9 14:524/9 44.4   4/9 44.41/2 50.02 1 3 4 1     2 1   13 0
13 Donatas Slanina 20 23:163/4 75.03/5 60.06/9 66.75/5 100.02 2 4 1 3     2     24 0
14 Michael Andersen 5 08:471/3 33.3   1/3 33.33/4 75.0  3 3   5           5 0
17 Przemysław Zamojski 1 04:580/1 0.00/1 0.00/2 0.01/2 50.0  1 1 1 2           0 0
Drużyna          
Suma 101 200:00 25/44 56.8 7/22 31.8 32/66 48.5 30/34 88.2 9 19 28 23 27 0 11 12 3   118