Zagraj w Menedżera ORLEN Basket Ligi!

Lista aktualności

Zagraj w Menedżera ORLEN Basket Ligi!

Trwa czwarta już edycja Oficjalnego Menedżera ORLEN Basket Ligi! Chcesz poczuć się jak trener jednego z klubów, wybrać najciekawszych zawodników i zbudować własny zespół? Lubisz rywalizację z przyjaciółmi? Weź udział w zabawie, załóż drużynę i wygrywaj nagrody.

 

 

OFICJALNY MENEDŻER ENERGA BASKET LIGI - WEJDŹ DO GRY!

 

Oficjalny Menedżer ORLEN Basket Ligi powstał przed rozpoczęciem sezonu 2020/21, więc teraz kibice będą mogli wziąć udział w zabawie już po raz czwarty! Zwycięzcą klasyfikacji generalnej pierwszej edycji został Adrian Szatkowski z Kwidzyna, w drugiej triumfowała Katarzyna Piela z Torunia, a w trzeciej - Dawid Maliczewski ze Słupska.

Jest o co grać również tym razem! Najważniejszą nagrodą będzie ponownie wysokiej klasy zegarek ufundowany przez Aerowatch. Ponadto kibice będą walczyć m. in. o koszulki kadry i poszczególnych klubów OBL, piłki marki Molten, a także zestawy gadżetów ufundowane przez sponsorów ORLEN Basket Ligi.

Co trzeba zrobić? Po pierwsze założyć konto na stronie Oficjalnego Menedżera ORLEN Basket Ligi. Później tworzymy drużynę, kupujemy 10 koszykarzy (za 24 miliony wirtualnych złotych), wybieramy kapitana, wicekapitana, punktującego rezerwowego oraz ustalamy skład na najbliższy mecz! Po starcie rozgrywek przed każdą kolejną kolejką możemy oczywiście kupować i sprzedawać zawodników, zmieniać kapitana, wicekapitana i punktującego rezerwowego.

W przypadku, gdy którykolwiek z zawodników podstawowych nie wystąpi w prawdziwym spotkaniu w ORLEN Basket Lidze, zostanie on zastąpiony zawodnikiem rezerwowym, występującym na tej samej pozycji. Czyli rezerwowy silny skrzydłowy może zastąpić tylko podstawowego silnego skrzydłowego.

 

OFICJALNY MENEDŻER ENERGA BASKET LIGI - WEJDŹ DO GRY!

 

Dodatkowo, każdy uczestnik zabawy może założyć własną ligę prywatną i zaprosić do niej znajomych. Każda liga prywatna ma swój własny ranking - są zarówno ligi klasyczne, jak i head-to-head. W tych pierwszych o kolejności decyduje suma punktów w konkursie, natomiast w drugich - co kolejkę zdobywamy do klasyfikacji ligi trzy (zwycięstwo), albo 1 punkt (remis). To wszystko zależy od tego, jak zakończy się nasz pojedynek z innym uczestnikiem ligi.

Oprócz opcji znanych z poprzedniego sezonu, czyli KAPITAN X3 oraz ŁAWKA GRA, w rozgrywkach 2023/24 pojawi się nowość. Będzie nią aktywność KAPITANÓW DWÓCH, w której po uruchomieniu (raz w sezonie i tylko w fazie zasadniczej rozgrywek) do dorobku naszej drużyny będą się liczyć podwojone punkty kapitana i wicekapitana.

Sponsorem Tytularnym ORLEN Basket Ligi i Oficjalnego Menedżera ORLEN Basket Ligi jest ORLEN.