Cztery transmisje w Polsat Sport Extra
fot. Andrzej Romański

,

Lista aktualności

Cztery transmisje w Polsat Sport Extra

Od piątku do poniedziałku Polsat Sport Extra pokaże kolejne cztery transmisje z ciekawych meczów Energa Basket Ligi: PGE Spójnia - Polski Cukier, MKS - Anwil, WKS Śląsk - Pszczółka Start oraz Enea Zastal - Trefl. Pozostałe spotkania można oglądać w serwisie Emocje.TV

,

 

PGE Spójnia Stargard - Polski Cukier Toruń

Termin: piątek, godz. 17:30

Transmisja: Polsat Sport Extra

Więcej o tym meczu

 

Trefl Sopot - HydroTruck Radom

Termin: piątek, godz. 19:30

Transmisja: Emocje.TV

Zapowiedź: Sopocianie wracają do gry! Teraz ich rywalem będzie HydroTruck, który niedawno dość niespodziewanie pokonał na wyjeździe Enea Astorię Bydgoszcz. Najlepszym graczem zespołu z Radomia jest Jabarie Hinds i można się spodziewać, że za jego zatrzymanie będzie odpowiedzialny Martynas Paliukenas. Ciekawe jak z nieźle uzupełniającym się duetem Dominik Olejniczak - Paweł Leończyk w polu trzech sekund poradzą sobie Brett Prahl oraz Danilo Ostojić.

 

MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek

Termin: sobota, godz. 17:30

Transmisja: Polsat Sport Extra

Więcej o tym meczu

 

GTK Gliwice - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.

Termin: sobota, godz. 19:00

Transmisja: Emocje.TV

Zapowiedź: Gliwiczanie dokonali niedawno dwóch wzmocnień - do składu dołączyli Tayler Persons i Mario Delas. Zespół z Ostrowa Wlkp. również może pochwalić się nowymi zawodnikami - na parkiecie zobaczymy prawdopodobnie Treya Kella oraz Marka Ogdena. Na pewno warto będzie się dodatkowo przyglądać rywalizacji Szymona Szewczyka z Josipem Sobinem - który z nich lepiej wykorzysta swoje doświadczenie? Ciekawe też czy Terry Henderson trafi więcej trójek niż Jakub Garbacz?

 

Asseco Arka Gdynia - Legia Warszawa

Termin: sobota, godz. 20:00

Transmisja: Emocje.TV

Zapowiedź: To będzie wyjątkowy mecz dla Filip Dylewicza, który po pojawieniu się na parkiecie zostanie rekordzistą pod względem występów w koszykarskiej ekstraklasie! W tym spotkaniu na pewno warto będzie oglądać rywalizację Adama Hrycaniuka z Dariuszem Wyką, który przecież w przeszłości grał w klubie z Gdyni. Ciekawe jak z duetem rozgrywających z USA: Lester Medford - Nickolas Neal poradzą sobie Jakub Kobel i Mateusz Kaszowski.

 

WKS Śląsk Wrocław - Pszczółka Start Lublin

Termin: niedziela, godz. 17:30

Transmisja: Polsat Sport Extra

Więcej o tym meczu

 

King Szczecin - Polpharma Starogard Gd.

Termin: niedziela, godz. 19:30

Transmisja: Emocje.TV

Zapowiedź: Polpharma ciągle walczy o utrzymanie w EBL, a do tego potrzebuje kolejnych zwycięstw. King z kolei chce zająć jak najwyższe miejsce przed fazą play-off i ma duże ambicje, o czym świadczy chociażby ściągnięcie Macieja Lampego. Próba zatrzymania tego gracza będzie wielkim wyzwaniem dla Joe Furstingera oraz Petera Olisemeki. Sporo pracy czeka też na Sebastiana Kowalczyka oraz Jamesa Washingtona, którzy będą grali przeciwko Jakubowi Schenkowi, Dustinowi Ware’owi oraz Tookie Brownowi.

 

Enea Zastal BC Zielona Góra - Trefl Sopot

Termin: poniedziałek, godz. 17:30

Transmisja: Polsat Sport Extra

Więcej o tym meczu