Dwa noworoczne mecze EBL w Polsat Sport!

Lista aktualności

Dwa noworoczne mecze EBL w Polsat Sport!

1 stycznia w Polsat Sport będzie można zobaczyć aż dwa spotkania Energa Basket Ligi! O godz. 17:30 Legia Warszawa podejmie Zastal Enea BC Zielona Góra, natomiast od 20:10 King Szczecin zagra z PGE Spójnią Stargard.

 

Legia Warszawa - Zastal Enea BC Zielona Góra, godz. 17:30

Zespół z Warszawy ostatnio nie radził sobie najlepiej, ale przełamał się w meczu z Polskim Cukrem Toruń. Teraz na ekipę trenera Wojciecha Kamińskiego czeka dużo bardziej wymagający rywal. Mistrzowie Polski grają w tym sezonie świetnie, a niedawno pokonali Kinga Szczecin. Na pewno ciekawie zapowiada się starcie duetu Nickolas Neal - Lester Medford z Iffe Lundbergiem oraz doświadczonym Łukaszem Koszarkiem. Wyzwaniem dla wszystkich rywali jest też zwykle Geoffrey Groselle - środkowy z doskonałą techniką. Jak poradzą sobie z nim Earl Watson oraz Dariusz Wyka?

 

King Szczecin - PGE Spójnia Stargard, godz. 20:10

Mimo że gospodarzem tego meczu jest King, to odbędzie się on w Stargardzie, bo właśnie tam rozgrywają teraz swoje spotkania szczecinianie. Trener Jesus Ramirez prawdopodobnie nie będzie mógł skorzystać z Michaela Fakuade, a dodatkowo na uraz narzekał ostatnio Adam Łapeta. To wszystko sprawia, że PGE Spójnia będzie mogła wykorzystać przewagę pod koszami - Baylee Steele i Omari Gudul mogą zaprezentować swoje spore umiejętności. Do zespołu ze Szczecina dobrze wprowadził się Tookie Brown. Stargardzianie również mają nowego rozgrywającego, jednak występ Jerome’a Dysona jest niepewny.