Stelmet BC Zielona Góra
95  :  80 (23:20, 24:20, 22:10, 26:30)
Polpharma Starogard Gdański
Ćwierćfinały - 2 mecz | 07.05.2017 20:30
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Łukasz Jankowski, Cezary Nowicki | Komisarz: Jerzy Żelaszkiewicz

Stelmet BC Zielona Góra

Trener: Artur Gronek. Asystenci: Andrzej Adamek, Arkadiusz Miłoszewski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 James Florence 11 19:354/4 100.00/3 0.04/7 57.13/5 60.0  2 2 9 1 5 1 3     19 16
4 Armani Moore 14 22:165/7 71.41/3 33.36/10 60.01/2 50.01 4 5 1 3 3 1     1 14 5
8 Filip Matczak 8 06:361/1 100.01/2 50.02/3 66.73/6 50.01   1   2 3   1 1   7 -3
12 Jarosław Mokros 4 14:272/3 66.7   2/3 66.7   2 3 5 1 3 1     1   10 15
17 Jakub Der 0 01:37                  1 1           1 -4
18 Vladimir Dragičević 12 29:306/9 66.7   6/9 66.70/2 0.01 5 6 1 4 2 5 1     10 8
22 Thomas Kelati 7 20:04   2/4 50.02/4 50.01/1 100.0  1 1 3 2 2 1 2     10 7
33 Karol Gruszecki 11 17:352/2 100.02/4 50.04/6 66.71/2 50.0  3 3   2 2 1       10 10
34 Adam Hrycaniuk 6 10:303/4 75.0   3/4 75.0   2   2 1 4   3       5 7
35 Przemysław Zamojski 7 13:20   2/2 100.02/2 100.01/2 50.0  1 1 2 2 1   1     10 11
42 Nemanja Djurišić 15 25:337/10 70.00/1 0.07/11 63.61/5 20.04 2 6 2 3 3 3 4   2 16 0
55 Łukasz Koszarek 0 18:570/2 0.00/2 0.00/4 0.0   2 1 3 7 3   3 1     4 3
Drużyna 1 1 2 1  
Suma 95 200:00 30/42 71.4 8/21 38.1 38/63 60.3 11/25 44 13 22 35 28 30 22 18 13 2 3 116  

Polpharma Starogard Gdański

Trener: Mindaugas Budzinauskas. Asystent: Jarosław Drewa

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Anthony Miles 15 29:162/6 33.32/4 50.04/10 40.05/5 100.02 3 5 1 2 2 3 2   1 14 -16
5 Łukasz Diduszko 8 35:442/4 50.01/4 25.03/8 37.51/2 50.02 5 7 1 3 4 1 1     10 -15
7 Martynas Sajus 12 25:194/6 66.7   4/6 66.74/6 66.73 2 5   3 6 2 1 2   14 -9
8 Martynas Paliukenas 11 24:211/4 25.03/7 42.94/11 36.4   3 1 4 3 4 3 2 2   1 11 -6
9 Marcin Flieger 9 26:211/4 25.00/8 0.01/12 8.37/8 87.52 1 3 5 3 7 2 1     4 -6
10 Thomas Davis 6 17:053/4 75.00/1 0.03/5 60.0     1 1   3 2 2 2     5 -10
11 Uroš Mirković 6 21:532/4 50.00/2 0.02/6 33.32/3 66.71 1 2   3 2 2 1 1   3 -12
23 Grzegorz Kamiński 0 01:32                                0 6
44 Karol Michałek DNP                                   
55 Jakub Schenk 13 17:554/6 66.70/3 0.04/9 44.45/5 100.02 1 3 2 2 4 3       10 -9
91 Szymon Długosz 0 00:34              1 1               1 2
Drużyna 3   3   1
Suma 80 200:00 19/38 50 6/29 20.7 25/67 37.3 24/29 82.8 15 16 31 12 23 30 17 10 3 2 72  
Pobierz statystyki PDF